Jump to content

Videokartes izvēle priekš 4690k


Kaasis
 Share

Recommended Posts

Nestrīdies ar John. GTX 980 ēd 600W un AMD FX-8000 sērija ir daudz labāka par visiem i5/i7 u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Emilz

    145

  • IronMan

    139

  • Bomaars/C12

    280

  • Toļiks

    275

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

ir daudz citu unikālu tehnisko risinājumu, pat patentētu

 

piemēram? noliekot blakus citas hi-end dzeses, es neredzu, ka tur izkliedes jauda viņai būtu vairāk par 300W (ļoti optimistiski lēšot, 4 trubas uz visu dzesi ir nekas sevišķs), tad kas tur ir uz tiem 600W, īpaši patentētie un apslēptie peltjē elementi? :sarkasms: turklāt no tā čipa pat ar visu binošanu un oc neizspiedīsi pat 250W mhh, bet nu katram savs, citi arī ziemassvētku vecītim tic :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet tik jaudīgai VGA kā GTX980 tomēr ir jaskatās uz ražotāja labakiem konstruktīvajiem risinajumiem.G1 GTX 980 tādi risinajumi ir pilnā komplektā.
Kāds tad ir tas risinājums ja karte ir skaļāka un neizskatās tik labi kā Asus strix vai Msi Gaming 4G ?
Link to comment
Share on other sites

Normāli pokemoni iespringuši, ir par ko ierēk :)

Dzese ir ar mega rezervi, efektivitate jebkurā temp. diapazonā.

Tad jau alternatīvās dzeses nebūtu vispār, ne mega air dzeses, ne ūdens utt...jo visu ķipa spēj nodzesēt stock dzese :)To mēs redzam, ka cepās r9 290x, normāli zupu var vārīt, oi nē, jo vga aiziet dziļā throttling .

 

Protams nezinīšiem un pokemoniem, ātri uzmetot acis kaut kur uz fočenēm, liekas tur jau nav nekas īpašs, 3 venti, trubas utt...

Bet ja ievacam infu, tad redzam, ka venti ir speciāli, trubas specialas, radiators speciāls.Pat no vga rama siltuvu savac detaļa no vara.Tas tev nav MSI GAMING ķep ļep un gatavs :)

 

MSI gaming izskatās pēc plastmasas ķīnieša, asusam pat kaut kādas novelcenes jālīmē virsū, laikam kitajozām nevar samaksāt, tad to dara mūsu pastalnieki paši vēl piemaksajot :)

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet ja ievacam infu, tad redzam, ka venti ir speciāli, trubas specialas, radiators speciāls.Pat no vga rama siltuvu savac detaļa no vara

 

wow!! un tas viss patentēts, ja? detaļa no vara izklausās īpaši revolucionāri :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Diezgan banāli un dramatiski ķeries pie subjektīviem pārspīlejumiem, acīmredzot nav argumentu.To jau tu izdomaji, ka vara detaļa tur patenteta nevis es :)

G1 tā vara detaļa tomēr ir  un savāc ļoti efektīvi siltumu no VGA RAMa, efektīvāk par kaut kādu parastu metālu, saraujies vai iztiepies, tas ir fakts :) ASUS gtx980 DCII vispār klauni, tur VGA RAMu vispār nekas nedzese, he he :)

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

ASUS gtx980 DCII vispār klauni, tur VGA RAMu vispār nekas nedzese, he he

Gribētu dzirdēt ko tas maina? Dzesē vai nedzesē vienalga tur nekas nepārkarsīs. 

 

 

Tas tev nav MSI GAMING ķep ļep un gatavs

 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Un ka ar asus DCII par kuru te kladzina, kurš reāli 10grādi karstāks geimos, 5siltumtrubas, ar gpu kontaktē tikai 2, lol :)

Kāda jēga video ar palit, hmm...dīvaini.Mēs taču visi zinam kas ir google, un tūbe un mākam tur atrast sev vajadzīgo infu, tāpēc nemētā gudreli čerez ņemagu   :)

 

Tev pašam ir gtx980, jeb tu tikai sapņo un mētājies ar tūbe, vismaz progress, nesen te tikai ar power point tabulām pokemoni mētājās :)

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

Tev pašam ir gtx980, jeb tu tikai sapņo un mētājies ar tūbe, vismaz progress, nesen te tikai ar power point tabulām pokemoni mētājās

Man viņas nav un man viņu nevajag jo par to cenu labak noperku gtx970 kura ir 200 eiro lētāka un pie monitora 1080p atšķirību nevarēs just. Turklāt par ietaupīto naudu sanāk labāks procesors un ssd. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Tad sanāk , ka tev ir gtx970 ?

Atšķirību varēs just, to es garanteju 100%, pat gtx980 nereti dabū iesvīst, nemaz nerunajot par 970 :)

Domaju ka rezons būs jūtams, vai tev fps ir 60-50 vai 45-35 fps, jeb tu iedomājies ka gtx970 1080p minimalais fps ir 60 ? he he, nesapņo

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad sanāk , ka tev ir gtx970 ?
Nav bet apsveru domu tādu vienu ieķert. Kapēc tieši GTX970 tu prasīsi? Tīra matemātika  gtx970 ir vien nieka 15-20 % lēnāka par gtx980 bet maksā par 200 eiro mazāk. Turklāt šo karti mierīgi var uzdzīt līdz 980 līmenim. 

 

 

 

Domaju ka rezons būs jūtams, vai tev fps ir 60-50 vai 45-35 fps
 Nu un kuras tad ir tās spēles kurās būs tik liela atšķirība fps ziņā ?  
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

WTF bleķi tu atkal huiņu dzen vienmer aizstavi dzelžus kas ir pašam vai par kuriem pats sapņo, jā ok gigabyte ir laba jaunā tipa dzese 600w(ar ko tiešam razotājs ir domājis ka pat 600w karti varetu nodzeset), bet par to performanci tik traki nav, man ar r9 280x zem 50-60 ipaši nekrītas Battlefieldā 1080p ultra, FC4 gan ir dropi bet tas jo nav instaleti paci un tur sudigs ports, runājot par asus dzesem tiem jau tiešam novecojušas un ar vram ir problēmas, msi gaming ar dzese laba.
Un toļik runājot par izskatu tā ir katra paša gaumes man piemēram jaunā msi gaming dzese liekas pretigaka ka iepriekšeja

Link to comment
Share on other sites

Es saprastu ja man būtu p4 un fx5200 un es te kaut ko sapņotu, jeb aizstavētu sev atlasītus un tendeciozus testus par dzelžiem, kuri tikai sapņos rādā.Bet situācija ir tāda, ka man ir jaudīgāka single gpu vga karte GTX980 un man vienkārši nav ko aizstāvēt, jeb par ko sapņot :)

 

r9 280x un nekrītas bf4 mp 1080p ultra zem 50fps.Būtu pie tava pc, ātri domas tev izmainītu.Atceries to, ka bf4 ir entās mapes, kuras vizualais noformējums krasi mainās.Pat vienas un tās pašas kartes apkartne spēles laikā var mainīties.Kas visstiešakajā nozīme ietekmē fps, nevis ka viens frukts man te ar putam uz lūpam paskraidīja pa caspian border kartes malu un blatoja ka viņam ar 270x esot mega labs fps, he he :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet situācija ir tāda, ka man ir jaudīgāka single gpu vga karte GTX980 un man vienkārši nav ko aizstāvēt, jeb par ko sapņot
Njā un procis tev ir FX8320  :crazy:  kurš normāli pavelk tikai BF4.
Link to comment
Share on other sites

Viņš ne tikai normāli velk bf4, bet komfortabli, mēģināju visādus tanciņus un cod, viss lido.Ja kāds spēlē atpalikusi geimuci visadā ziņā, kuram pietiek ar 2kodliem, tad lai pērk c2d pa lēto pilns nets un priecājas :)

Šodien būs jāuzkapā 2001 gada spēle, OMG, cerams ka uzinstalēsies :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

mēģināju visādus tanciņus
Nu un cik fps izspiedi pieļauju ka BF4 bija vairāk fps. 

 

 

Ja kāds spēlē atpalikusi geimuci visadā ziņā, kuram pietiek ar 2kodliem, tad lai pērk c2d pa lēto pilns nets un priecājas Šodien būs jāuzkapā 2001 gada spēle, OMG, cerams ka uzinstalēsies
Par 2 kodoliem te pat neviens neko nav pieminējis ? Ko tu ar to gribēji pateikt ?
Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi man kaut kādi atpalikuši tanciņi galīgi nav aktuali, pamēģinaju war thunder, jo tur ķipa grafika esot mazliet labakā, uzreiz uninstall, pamēģinaju jauno cod , grafika gameplay atpalicis, naher, piemetās pļutka tikai, uzreiz uninstall :)

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Nu un kā tev griežas Assassin's Creed Unity "ar šīs spēles lielisko optimizāciju"


amd izlaida jauno draiveri ar speciali uzlabojumu šai spelei tāka jabūt ok, bet nu bleķis atkal te stasta ar putam uz lupam lai sakarīgi speletu jabūt overkill kartei, bet teikšu tās ir muļkibas iepriekšeja karte bij hd7770 spēleju biju apmierināts, bet tapec ka iznaks gta v apgreidojos uz r9 280x jo velešos šo speli spelet un izbaudit tiešam ultra 1080p un 60fps un ar manu karti pietiks lai to paveiktu:) 
Link to comment
Share on other sites

ultra 1080p un 60fps un ar manu karti pietiks lai to paveiktu:) 

Tu gta 4 esi mēģinājis ? 

Ar to proci 60 fps tur neredzēt kur nu vel gta 5 uz ultra  :sarkasms:

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Tāds lols, iedomājos ja kāds "nezinītis" tevi paklausa, pēc tam normāli varēs dauzīt klavu, jo redz raustās un pretinieks mani atšauj ka statistu :)

 

Ar 7770 mož kaut kādu bf bc2 var uzbliezt, bet ne bf4 mp.Uzjautrina man sitie pokemoni, pašiem vga srots, bet putas no smalcinataja līst ar litriem laukā :)


Tak izbeidz man te bāzt feisa kaut kādus pokemonu geimus, it īpaši gta V.Ir pokemoni kuri tirgo VGA šrotu ar piebildi, ka GTA V iet uz max, tādi klauni :)

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Tu gta 4 esi mēģinājis ?  Ar to proci 60 fps tur neredzēt kur nu vel gta 5 uz ultra 

 

 

nezinu man viss iet ok, un gta 5 visticamakais būs labak portets, ja arī uzreiz nebūs tad meneša laikā visu salabos ar pachiem

 

Bleķpauri iebāz jīblī savu bf4, speleju arī ar hd7770 bij ok, saproti ka visa pasaule negriežas ap battlefield? Vai tev jau paurī padaudz putu piegājis no bf4? Gan jau ka tevi noliek kāds tā putu pilns monitors 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Tu doma līdz arī, jeb kā :)

Iet runa par Bf4 MP 64 mapēm.

 

Man galīgi neinteresē kaut kāds atsasin creed, ka tur ar MP, ļoti interesanti, jeb tikai singlu kapā pa 10x no vietas, a ?

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Es saku šis sajuties baigas karēvis. Tādam iedot ieroci un palaist pa afganistānu bikses atri piestāstitas un trakonama, atradies jeb_tnais karotājs nojūdzies no BF

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Godīgi sakot pašam patika BF2 kad tikko bija iznācis likās kaut kas jauns un foršs. Tiklīdz parādijās 3 un 4 daļā man tas uzreiz atgādina call of duty bezpridzelu.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Katrā ziņa es video spēles spēlēju deļ intereses un vel labi ja aizrauj un lai relaksētos, nevis ja mani nošauj ar putam uz lupam vainoju ka man 5fps pamaz  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ar atpalikuso cod salīdzināt gan nevajadzētu, man bf2 likās bezpriģels, likās ka šauju ar paintbolu salīdzinoši ar ofp

Link to comment
Share on other sites

Kā to saprast tev cits nekas neeksiste kā vien BF4 ?

Un tūlīt būs mans mīļākais teikums pasaulē - nevienam, izņemot indigo bērnus neinteresē nekas cits kā BF4 MP 64 spēlētāju mape, pārējās spēles ir atstoijs utt. EDIT. Šo teikumu sagaidīju, pat nepabeidzis rakstīt.

 

Tiem, kas bleķapauri nezin, es paskaidrošu kādēļ teiciens "nekad nestrīdies ar idiotu, jo viņš novilks tevi līdz savam līmenim un sakaus ar pieredzi" ir tik ļoti attiecināms šajā gadījumā. 

 

P.S. Tālāk sagaidu "gribēji izcelties, nesanāk pat piecelties utt". Šis cilvēks ir kā zirgs ar klapēm - redz tikai daļu no visa, bet tu nepārliecināsi viņu pretēji viņa pārliecībai, kas bieži nesaskan ar 90% pārējo cilvēku domām. Punkts.

Labots - Rubenis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jā manas domas nesaskan ar pāris indivīdiem, nevienam no viņiem nav pat gtx970, ķipa kņigu ņečital no mņeņie jest(grāmatu nelasīju, bet viedoklis Ir) :)

Link to comment
Share on other sites

Iekrāmēju XFX r9 280X, itkā viss ir pa smuko, tikai baigi uzsildīja keisa iekšas, nācās noņemt keisam vienu pusi, lai vēdinās :) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Msi kartes vismaz nepārliecas kā vecas sētas un nav tik skaļas.
 

Man ir viena, un nekas neliecas. Bet ja arī liektos, kas par to? Kāda starpība? PCB pārlūzīs? Tu jocīgs neesi? Tas tāpat visiem ir skaidrs, ka šī raunda uzvarētāji ir G1 kartes, ja neskaita dažus atsevišķus brīnumus, kas ir ļoti reti sastopami un salīdzinoši dārgi.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Iekrāmēju XFX r9 280X, itkā viss ir pa smuko, tikai baigi uzsildīja keisa iekšas, nācās noņemt keisam vienu pusi, lai vēdinās  


tiem švakāka dzese, man ar gigabyte windforce viss bij ok furmarkā 72c un stabilizējas pec 10min uz 68c 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jā manas domas nesaskan ar pāris indivīdiem,

Pietiekami daudz cilvēku uzskata, ka GTX 970 ir maksimums ko vajag uz 1080p spēlēm, turklāt price/performance ir daudz labāks pat GTX 980. Es nesaku, ka esi izdarījis sliktu izvēli, bet nevajag noniecināt GTX 970.

Link to comment
Share on other sites

 

 

gta 5 visticamakais būs labak portets, ja arī uzreiz nebūs tad meneša laikā visu salabos ar pachiem
 

Droši. Protams, ka tā! Jebko, kas vien palīdz naktī vieglāk aizmigt! Cerība mirst pēdējā!

 

@@Rubenis, domāju, ka visi saprātīgi cilvēki uzskata, ka GTX970 ir maksimums, ko vajag 60Hz 1080p geimingam.

 

JohnRambo paņēmis kredītu un nopircis GTX980, un tagad pats sevi par kaut ko cenšas pārliecināt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es nenoniecinu gtx970, tā ir vga ar kuru vispār jēga likt gaming pc.Bet prasīgos geimos, ja 60-50 fps vietā nereti ir tikai 45-35, tad tāds jēdziens kā price performance vienkārši vairs nerullē :)

 

1080p ultra/max 60hz monim gtx980 ir tieši laikā, man ta karte ir un sevi nav japārliecina ka būtu, ja būtu.Zinu kā uzvedās spēļukos, kāds fps un kāds fps būtu, ja būtu zemakas jaudas vga :)

Labots - JohnRambo
Link to comment
Share on other sites

Kuras tad ir tās spēles?  Nav viņām tik liela starpība nestāsti te pasakas. Tie nav 15-20% ar ko viņas reāli atšķiras veiktspējas ziņā. Blēņas mums gribi piestāstīt bet tev nesanāks!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Droši. Protams, ka tā! Jebko, kas vien palīdz naktī vieglāk aizmigt! Cerība mirst pēdējā!


Un tad tu domā ka var vel sūdīgak par gta 4 noportet? FC4 ar sūdīgs, palaboja ar pačiem viss ok ;)  
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet prasīgos geimos, ja 60-50 fps vietā nereti ir tikai 45-35
 

Vai tev maz sanāk laika kādu no tām spēlēm arī paspēlēt, jeb tu viņas tikai iekš youtube skaties, kamēr drukā forumā? Ar matemātiku arī ir problēmas. 50+60=110; (35+45)x1.2=96 Tas, ko tu te salīdzini, ir nevis 20%, bet gan ~37-38%. Nu nav 980 par gandrīz 40% jaudīgaka par 970!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...