Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

tiešām 7zip sakrāmēja smuku mapīti no edoca. Teica, ka arhīva tips esot tieši zip. aizvietoju pdf ar citu, noarhivēju atpakaļ, pārsaucu par edoc. mēģināju atvēt ar eparakstītāju. tas tomēr sprausloja, ka fails corrupt utt. #hakerisNeo :D

 

Nenāk prātā praktisks pielietojums, bet šitā var sūtīt kādam parakstīt dokumentu un teikt lai ver vaļā šādi.. 

tik cik paraksta xml failā jāieliek pareizais faila nosaukums jo tas tur pat notepadā redzams

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Edoc ir zip arhīvs! Bet tur bez paša faila ir viņa kontrolsumma un paraksts. Skaidrs ka edoc var atvērt ar arhivatoru. bet tur tiek zaudēta eparaksta fīča - kontrole ka fails nav izmainīts! 

Var edoc atarhivēt, doķi izmanīt, bet tad eparakstītājs bļaus ka edoc bojāts!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Ronalds teica:

Skaidrs ka edoc var atvērt ar arhivatoru. bet tur tiek zaudēta eparaksta fīča - kontrole ka fails nav izmainīts!  

Var edoc atarhivēt, doķi izmanīt, bet tad eparakstītājs bļaus ka edoc bojāts!

Secinājums - jālieto 360 MB softs. Paša drošībai. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Nejau interneta provaideru 7 euro rēķiniem. Tie tāpat apmaksāti tiek pēc saglabātiem rekvizītiem ne rēķinā uzrādītā konta. Man te viens ventspils provaiders bija uzņēmigi sūtījis edocos rēķinus. Tikai edoc. Pašos pirmsākumos sāka. Ar visu parakstu ka saskaņā ar kautko jāatbild dienas laikā :D

kad es sūtu edocus cenšos oievienot pdf kopiju. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , Usins teica:

kad es sūtu edocus cenšos oievienot pdf kopiju

Kāpēc vispār doc formātu parakstīt, ja tāda noņemšanās otrā galā, lai to atvērtu. e-parakstu var likt uz pdf faila, otrā galā ar Acrobat Reader DC smuki atverās bez nekāda čakara. Bija man kādu laiku atpakaļ viens ierēdnītis, kurš tikai edoc sūtīja, pēc tam sāka tikai e-parakstītus pdf failus sūtīt, varbūt ļaudīm piegriezās tie viņa edoc, ka sāka protestēt.

Link to comment
Share on other sites

Pašam cik nepieciešamība bijusi kaut ko e-parakstīt (dažas reizes), tikai pdf formātā tiku parakstījis,

Link to comment
Share on other sites

Pēdējo reizi kad vajadzēja e-parakstīt, daudz lētāk un ērtāk bij uzlikt mīksto un aizsūtīt pa pastu

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , vvv teica:

(..), otrā galā ar Acrobat Reader DC (..)

Tādu arī vēl kāds lieto? ?

Link to comment
Share on other sites

Kad sāku lietot eparakstu arī ievēroju iespēju uzlikt paraktsru uz pdf. 

Bet:

Tas nav tas ko no manis gaida pašvaldības sia

Tur tik un tā bija jābut kautkam instalētam lai to parakstu nočekotu

Vairs neatceros, cmuki izskatijās, bet jēgu neredzēju 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , binary teica:

lieto

lieto gan.. priekš pdf.. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Usins teica:

Tur tik un tā bija jābut kautkam instalētam lai to parakstu nočekotu

Kaut kādu papildinājumu pats rīderis pie pirmā e-parakstītā pdf dokumenta atvēršanas laikam instalēja, tur bija jāapstiprina ar «OK», momentā uzinstalējās un momentā atvērās.

pirms 2 stundām , binary teica:

Tādu arī vēl kāds lieto?

Ja tu tik izbrīnīti uzprasīji, izstāsti, ar ko tad skatās pdf failus ļaudis. Zinu, ka ir visādi pdf skatītāji, gan jau kāds ir diezgan populārs, bet Adobe Reader DC diez vai ir kaut kas tāds, ko nelieto. W10 ir variants ar MS Edge pdf skatīties, man nepatīk, nešķiet ērts.

Link to comment
Share on other sites

@vvv, laikam jau tas pats Edge vien būs - e-rēķiniem pietiek :D


2018.08.2. , 21:33, Jurkins teica:

Jā, nu ar to arī apsveicu. Drīz arī sadzīvē piem. e-rēķinus varēs saņemt tikai tad, ja būs jaunākā SaaS Windows 487 ar 58. servispaku un outgļuks 2028.?

Gavilējiet kreatīvie veiksminieki ?!

Tā starp citu, neviens tak neliek saņemt e-rēķinus. Ja neizmanto e-pakalpojumu, tad nav arī e-rēķinu. Nav tak spiesta lieta izmantot, piemēram, e-lektrību :D

Link to comment
Share on other sites

tagad jau katrā pārlūkā ir iebūvēts.. gmail arī savs skatītājs, bet adobe reader vēl neviens nav pārsitis un domājams tā arī paliks par spīti visām alternatīvām, aber esmu tās daudz pamēģinājis un palicis pie vienkāršā paša adobes lasītāja.

Link to comment
Share on other sites

Man ar Sumatra patīk, jo ātrs un viegls, vienīgi nācās foxit uzlikt, jo sumatra nemāk pdf ar xml iekšā, nu bij kaur kāda anketa, kas jāaizpilda. 

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nez, kaut kā pirms kādiem 8 gadiem kā sāku Foxit lietot, tā arī esmu palicis.

Kas attiecas uz W10 iebūvētajiem (pats, kā te vairums zin, W10 nelietoju) klientiem, kuri grib W10, tikko uzliktam visus pdf, foto, video, skype, Edge aizstāju ar normāliem softiem, nevis W10 drazu.

Link to comment
Share on other sites

pats nelieto, bet redz.. draza :D nu jā.. grāmatu nelasīju, sūds..

Link to comment
Share on other sites

Man darbā ir plānais klients ar Citrix un Windows 8. Tad kad vajag pasūtīt kaut ko no Farnell, tad jākurbulē vecais portatīvais, kur man ir kaut kāds bubuntu. Tur man uz ugunīgās lapsas Farnell mājaslapa strādā normāli. Kad bija problēmas dažām citām mājaslapām, tad palīdzēja internetpārlūka iestatījumu resetošana.
Cik es saprotu, tad nākotnē Windows visi varēs lietot tikai attālināti. Kā tad varēs lietot savas programmas?

Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 42 minūtēm , CAP teica:

pats nelieto, bet redz.. draza

Nē nu ir jau tautas, kam garšo vardes, tārpi, kukaiņi un kas tik vēl ne. Nu lieto, bet beidz reklamēt savu gaumi citiem. Kā jau n reizes esmu teicis - ir klienti, kuriem ir W10 (arī mediķi, kuru spec softu pēc katras W10 "uzlabošanās" jāpārinstalē, jo gudrais W10 to nones), pats palietoju W10 pāris nedēļas un atvadījos uz visiem laikiem, vai vismaz tik ilgi, kamēr jaunie dzelži un softi būs lietojami tikai uz šīs parodijas par OS.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , raiviic teica:

beidz reklamēt savu gaumi citiem

neba tu man kaut ko norādīsi

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , raiviic teica:

bet beidz reklamēt savu gaumi citiem.

raiviic, galīgi nevietā. Šeit ir W10 tēma. Šeit ir vieta, kur var apspriest W10. Ko tagad? Tēmā, kas veltīta W10, vairs neko par W10 nedrīkstēs, jo biedram raiviic W10 riebjas.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , drunk_lizard teica:

sumatrapdf

Ar Sumatra pdf nevar aizpildīt, piemēram, šo. Ar Sumatra pdf nevar redzēt, vai e-parakstītā pdf failā paraksts ir derīgs... Man ir Sumatra pdf, ir foršs, tikai kaut kādi 10 MB, Adobe Reader DC aš 250 MB. Bet Sumatra pdf nevar visu.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Šorīt konstatēju, ka vlc uz w10 .mkv un .flv rāda melnu ekrānu. Pamācības, ka jāaizliedz "hardware acceration" nelīdz, jo tāda ķekša nav vlc 3.0.3, outputu uz openGL uzliekot arī nekas nemainās. Uz w7 viss iet. Pārlūkiem nācās arī to hardware acceration novākt, jo youtube un citi rādīja zaļu ekrānu. Jā, nu jaunie dzelži pagaidām iet uz integrētās intel UHD video. Vai tur tā vaina?

Link to comment
Share on other sites

pie mūsdienu hdd/ssd izmēriem uztraukties par kaut kādiem MB? :D

 

@Jurkins tikko uzinstalēju VLC.. nekādu problēmu ar atskaņošanu. w7/w10 abi uz viena datora? Tad problēma, iespējams, visdrīzākais ir GPU draiveros.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , vvv teica:

Adobe Reader DC aš 250 MB. 

Nu tak uzliec Foxit! 

Link to comment
Share on other sites

Biju kādreiz uzinstalējis. Nepatika. Pārbazts tas ar viskautko, turklāt uzbāžas, lai apgreidoju, nafig, ta jau Adobe rīderis labāks. Un tā Foxit instalācija arī smaga, neko daudz mazāks par Adobe rīderi nebija.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

vai pie mūsdienu hdd/ssd izmēriem maz ir jāuztraucās par kaut kādiem daždesmit MB? Galvenais taču, lai pilda tās funkcijas, ko mums kā lietotājam vajag.

Link to comment
Share on other sites

Uzinstalēju tikko to Foxit. Jāsaka biedra raiviic vārdiem.

Racer!

1 stundu atpakaļ, raiviic teica:

beidz reklamēt savu gaumi citiem

Instalējot papildus salikās visādi sūdi, kaut kāds Reason Core Security, pat neredzēju, kurā vietā izņemt ķeksīti instalējot varēja. Tagad dators jātīra.

Apskatīju e-parakstītu dokumentu caur Foxit, parakstu redz, bet nerāda tik smuki kā Adobe rīderī.

Galīgi nepatīk Foxit. Adobe Reader DC labāks.

Link to comment
Share on other sites

Ui, toč pārbāzts, jāliek vecāka versija, tur viss labi. Bet nu lab, turpiniet barot adobi. :D

Link to comment
Share on other sites

Racer!

Bļin! Apskatījos Vadības panelī pie programmām. Tavs ieteiktais Foxit visādu hujņu reizē ar sevi salicis. Hujeva tuča. Šitādu bloatwere sen netiku redzējis. Un pie atinstalēšanas katra hujņa uz mājaslapu sūta, kur kaut kādas aptaujas, kāpēc jūs atsakāties no mūsu jaukā produkta. Lai iet viņi dirst! Nu gan! Te nu bija, «uzliec Foxit».

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Racer teica:

Bet nu lab, turpiniet barot adobi

Tač ņem Sumatra pdf. Mazs, interfeiss latviski. Būs kaut kādi ierobežojumi, bet ja nepildi pdf formas, ja nečeko e-parakstus, neko citu nevajadzēs. Un varēsi lepni teikt - es nebaroju Adobi.


Pirms 1 minūtes , snukurins teica:

DC tiko tika izmests ārā un uzlikts 11

Man uz viena datora 9, vai kurš tur, pēdējais, kas vēl bija latviski.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 32 minūtēm , vvv teica:

Man uz viena datora 9, vai kurš tur, pēdējais, kas vēl bija latviski.

Es arī lietoju 9-latviski. Ir arī saglabājusies instalācija.

Link to comment
Share on other sites

Artanis
pirms 5 stundām , drunk_lizard teica:

jau labu briidi izmantoju sumatrapdf.

+1

Pēdējos divus gadus lietoju SumatraPDF - par brīvu, super ātrs, mazs izmēros, viss konfigurējams. 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 6 stundām , CAP teica:

Tad problēma, iespējams, visdrīzākais ir GPU draiveros.

Mja, windows konstatēja, ka labākais draiveris jau ir uzlikts... Nu neko, gan jau tāpat iegādāšos kādu nvidiu.

Link to comment
Share on other sites

ieej mātesplates ražotāja lapā (sameklējot konkrēto mātesplati) un sadaļā draiveri atrodi intel video draiveri..

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , CAP teica:

https://get.adobe.com/reader/enterprise/ - adobe.. 115MB.. nu "ļoti" liela atšķirība :D

Nu tik nevajag!

Vecais Adobe rīderis XI aizņem 500+ MB!!!!

Jaunais Adobe rīderis DC - 275 MB arī dahuja!!!!

Sumatra tikai 12 MB!!!!

 

pirms 8 stundām , vvv teica:

ja nepildi pdf formas, ja nečeko e-parakstus

Tad neredzu jēgu lietot Adobi un pofig cik lieli ir mūsdienu cietie diski.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...