Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

 

 

Es jau uzrakstīju kā vari veikt upgreidu ar vienu reizi nokačātu ISO

Iemetīsi linku? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es jau uzrakstīju kā vari veikt upgreidu ar vienu reizi nokačātu ISO

 

Tikai man ar to tūli problēma. Tas tūlis man priekš cita datora ļauj novilkt tikai Home vai Pro, arī ar indeksiem N, nezinu, ko tie N nozīmē. Bet es savu laik, pēc principa, kad jau, tad ... karalieni, uzliku W7Ultimate. Vai es tam pa virsu varēšu likt W10pro? Man pietiktu arī ar pro. 

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc jādara šādi? Tāpat lielo kluci atvilks, labāk lai upgreido tādu sistēmu, kāda ir tekošā :) Bet Ok, arī šis ir variants.

 

Man Win 7 bija Angļu variants, tomēr bija problēma ar valodas nesakritībām - gan jau atvilkto kluci velk ņemot vērā reģionālos uzstādījumus. Tāpēc lieki nečikājos un izdarīju tā, kā izdarīju :)

 

ggg97 - Win 10 arī ir tikai Home un Pro versijas  - skat. piemēram http://www.neowin.net/news/microsoft-has-announced-the-upgrade-matrix-for-windows-10 , vēl viens links http://www.windows10update.com/how-do-i-upgrade-to-windows-10/. Izskatās, ka daudzas mājas lapas šodien neiet... Ja abi manis ieliktie linki neiet - meklē google pēc Windows 10 upgrade matrix.

 

 

ronalds_

 

Ja provējot instalēt nav aktīva esošo programmu saglabāšanu dēļ valodas nesakritībām - ar http://www.microsoft...nload/windows10esošotūlīti izvēlies nevis Upgreidu, bet "Create installation media for another PC". Tālāk izvēlies paslaik esošās OS valodu, Win 10 versiju, uz kuru vari savu esošo OS upgreidot, kā arī norādi 32 vai 64 bitu versiju. Tūlīša lietošanas rezultātā atvilksies Win 10 instlācijas ISO. ISO failu atarhivē, palaid tur esošo Setup.exe, tālāk kā jau parasti, rezultātā notiks upgreids.
Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Vispār cepuri nost  tam microsoft marketingam par to bezmaksas updeitu- tāda ažiotāža ka tik turies. Nu visi tik runa ka kuram kas. Kad W7 bija pardošanas diena, nu tā slābeni bija aktivitāte. Kopējā jezgā daudzi kas nemaz netaisījas uz W10, skaties, nopirks  jo , re visi runā un visiem ir, bet man nav...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

tāda ažiotāža ka tik turies.

Paskatiet te, boot.lv forumā. Pie Windows 10 tēmas, nepārtraukti visas dienas garumā interese, kādu līdz šim netiku vērojis ne pie vienas citas tēmas forumā. Skat tagad pat, 37 lietotāji lasa šo tēmu. Bija pat pāri 40 lietotājiem dažu brīdi, varbūt, kāds pat vairāk pamanīja.

Link to comment
Share on other sites

Nu arī upgreidojos uz jauno OS no 8.1 uz win 10. Upgreids notika bez aizķeršanās ļoti patīkami un nav sajūta, ka PC bremzē tieši otrādi, sajūta kā svaigi instalētam OS.

 

Tas kas nepatīk ir ka vēl jo projām desktopa OS cenšās iebāzt telefona un tabletes fīčas. Saprotu, ka grib universālu OS, bet gudrāk būtu bijis likt OS saprast, kas tiek darbināts un tad attiecīgi pielāgoties, nevis viens GUI visiem devaisiem.

 

Multi desktopu fīcā ir ļoti labs jauninājums saprotu, ka linux vidē tāda jau bija sen, bet nu tik un tā patīkami.

 

Nepatīk, ka Kortana darbojas tikai uz "jaunā" IE jeb Edge. Ir jau savādāks dizains un strādā jau Edge labāk par veco IE, bet nu būs grūti viņiem piespiest lietotājiem pāriet atpakaļ no Chrome un Firefox. Jaunie lietotāji gan varētu arī palikt pie Edge ņemot vērā jauno dizainu tā darbību un integrāciju pašā OS.

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Arī man uzinstalējās upgreids uz laptopa. Aptuveni pusotra stunda pagāja. Vēl neesmu neko skatījies, tik palaidu Windows defender datora ātro skanēšanu, jo tā brīdinājums prasīja. Bišķīt jāiziet man, kad atgriezīšos, papētīšu, kas ir kas un kā tur viss...

Link to comment
Share on other sites

 Rakstu no Windows 10 laptopa. Pirmajā brīdī neizdevās aktivizēt. Restartēju, pēc restarta aktivizējās uzreiz. Tagad man nav kaut kāds Windows 8.1 ar Bing, bet Windows 10 Home. Pirmie iespaidi. Būs jāpierod. Neesmu vēl neko pētījis, bet salīdzinājumā ar 8.1, 10 izskatās savādāks vairāk nekā biju gaidījis.

 

 

Kā jums liekas, cik indivīdu visā pasaulē tieši šodien vēlējās apgreidoties ?

Pamēģināju tikai citēt komentāru. Ar jauno Windows pārlūku strādā. Tas ir labi. No IE nevarēja boot.lv forumā neko citēt, kopēt, ielīmēt, nestrādāja... Jau viens pozitīvais punkts W10 no manis par šo.

Link to comment
Share on other sites

Rigadons

Uhh.

Būšu izcīnījis clean install ^^

1.Apgreids no legāla win7 un pirmā iepazīšanās

2.Instalēšana diskā un pēc tam Boot from CD

3.Format C

4.Install

5.Windows is NOT activated (nebija video kartes draiveru un vēl dažu sīkumu)

6.Windows update

7.Restart

8.Viss OK

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

 

 

Nepatīk, ka Kortana darbojas tikai uz "jaunā" IE jeb Edge. Ir jau savādāks dizains un strādā jau Edge labāk par veco IE, bet nu būs grūti viņiem piespiest lietotājiem pāriet atpakaļ no Chrome un Firefox. Jaunie lietotāji gan varētu arī palikt pie Edge ņemot vērā jauno dizainu tā darbību un integrāciju pašā OS.

Nedomāju ka Edge ir pelnījis, lai to sauktu par IE. Turklāt, kā jau teicu, drīz vien jāparādās addonu/ext mārketam vai kam tamlīdzīgam un tad manās acīs Edge pārspēs visus pieejamos brauzerus. Addonus no hroma/ff uz Edge viegli pārnest, cik lasīju.

Link to comment
Share on other sites

Antons ar lielo burtu

Ja uz windows 7 desktopa nav windows 10 ikonas to ir iespējams apgreidot ? Vai obligāti jāgaida kad tā parādīsies ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rigadons, kā tāds pirmgājējs. Izgāja to, ko tuvākā laikā izies katrs sevi cienošs W10 lietotājs.


Tikko pamanīju. No jaunā pārlūka nevar boot.lv foruma komentārā ielikt smaidiņu. Man neizdevās. Smaidiņu ielikt var, bet tad komentārs nesaglabājas, kā smaidiņu izdzēš, viss kārtībā. Vai jums tāpat?

Link to comment
Share on other sites

Eu, nu jūs tiešām saspiedušies? Uzreiz lekt pakaļ visam kas spīd??!!

Labots - Zuxters
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Zuxters, nekorekti izsakies. W10 ne tas, ka spīd, W10 tika mērķtiecīgi iekodēts visu Windows lietotāju zemapziņā. Un iedomājies kā viņu gaidīja, tie, kas spļāva virsū 8, 8.1, jo tie bija sūc. Vo nāks kaut kas pēc tam, to gan. Un šodien tas atnāca...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Rigadons

vvv, par smaidiņiem nezinu, izdarīju kā viens iepriekš bija rakstījis - atvēru to pārlūku 1x, lai novilktu FireFox :)

bez adblock tak nav iespējams neko skatīt!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vo nāks kaut kas pēc tam, to gan. Un šodien tas atnāca...
Kur šķirba?

 

lekt pakaļ visam kas spīd?
Link to comment
Share on other sites

Kājstarpē

Šķirba tur ir gan! Tad visi TO redz, tāpēc tā maniakāli?

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

W10 tika mērķtiecīgi iekodēts visu Windows lietotāju zemapziņā

Nemaz nezināju, ka tāds būs un nemaz neinteresē, win7 dara visu ko vajag... varbūt kaut kad nākotnē pamēģināšu, bet šaubos.., lai tur apakšējā joslā tā get win10 ikona stāv :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nemaz nezināju, ka tāds būs un nemaz neinteresē

Ne jau visi ir tādi dzelzs vīri kā biedrs kicker, es jau nu noteikti tāds neesmu. :)


 

 

vvv, par smaidiņiem nezinu

Vai kāds atbildēs par smaidiņiem?

Link to comment
Share on other sites

Rigadons

vvv - speciāli Tev pamēģināju

Jā, man tas pats, ielikt var, bet tad pievienot nevar.

Kad smaidiņu izdzēš, ir ok.

Labots - Rigadons
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

win10 dara vairāk...arī, ko nevajag
 

Varētu būt

Ja ar vienas pogas spiedienu viņš tur sainstalētos un aizietu tad varbūt varētu pamēģināt, bet, ja tur kaut kādas aktivizācijas un kas tik vēl nē jāveic, tad labāk nē, kaitina tā visa padarīšana, tāpēc labāk neķeros klāt :D;)

Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

 

 

Vai kāds atbildēs par smaidiņiem?

Forumā smaidiņi tik tiešām nestrādā. PM gan var mierīgi nosūtīt ar smaidiņiem.

Link to comment
Share on other sites

-Windows 10 ir visu laiku labākā operētājsistēma.

Operētājsistēmu Windows 10 izmanto jau miljoniem cilvēku.

Jauniniet uz operētājsistēmu Windows 10 bez maksas.-

Sakiet man, kurš tam var pretī nostāvēt?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

es

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

ko lai es ar to ISO daru?
 inzstellē sistēmu par jaunu. iepriekš pieraksti keju. instrukciju nelasīji ?
Link to comment
Share on other sites

es

 

 

Ja ar vienas pogas spiedienu viņš tur sainstalētos un aizietu tad varbūt varētu pamēģināt, bet, ja tur kaut kādas aktivizācijas un kas tik vēl nē jāveic, tad labāk nē, kaitina tā visa padarīšana
 
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

hana netu !

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja ar vienas pogas spiedienu viņš tur sainstalētos un aizietu tad varbūt varētu pamēģināt, bet, ja tur kaut kādas aktivizācijas un kas tik vēl nē jāveic, tad labāk nē, kaitina tā visa padarīšana, tāpēc labāk neķeros klāt

Neticēsi, bet man uz laptopa gandrīz tieši tā sanāca. Pats izleca paziņojums, ka jauninājums gatavs, nospiedu palaist..., instalēšanas laikā nevajadzēja manu klātbūtni, tad vienā vietā uzprasīja, vai lietot ekspressiestatījumus, viss... atvērās W10. Aktivizējās pēc restarta, jā, kamēr nebiju restartējis, aktivizēt nesanāca.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...