Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

shadow118

 

 

slinkums instalēt 8-to tikai lai pārbaudītu spēlīti. Uz 10-tā neiet. Es 8-to arī kādu laiku palietoju, šķiet ka NFS gāja.

Novilku Hot Pursuit 2 un Underground 2. HP2 uzinstalējās normāli, spēle palaižas, bet pati trase nerenderējas, nu, trase ir, bet viņu nevar redzēt (tur gan pie vainas ir VMWare un līka kraka kombinācija), Underground uzinstalējās un strādā bez problēmām. Tas ir uz Windows 10 Build 10122 uz VMWare 

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

neizklausās necik gatavs produkts

Nu bet tas jau arī nav gatavs produkts. Preview kā nekā, saprotams, ka var būt gļuki. Tas ar labo klikšķi uz desktopa man gan nav gadijies. Ir bijis vienkārši unresponsive pēc ieslēgšanas, bet tur var būt gan Windows, gan VM vaina. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

neesmu spēļu fans, bet kad man sagribējās pabraukties ar NFS spēlīti, tad negāja ne Undergrond2, ne Most Wanted, ne Undercover. Tā arī nepiedabūju. It kā spēle nostartējas un tūlīt ekrāns pārmetās atpakaļ uz Windows starta izvēlni. Ne ar peli, ne ar Alt+Tab atpakaļ uz spēli netiek. Tajā pašā laikā uz tās pašas kastes ielādējoties no Win7, viss notiek.
 

tas bija uz 10074 versijas. Vakar atjaunoju uz 10130, šķiet ka šitā šaize ir novērsta

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Antons ar lielo burtu

Prasu kā windows 7 lietotājs kādas būs galvenās atšķirības starp windows 8.1 un windows 10 ? Ar ko viņš būs labāks par 8.1 ne īpaši veiksmīgo.... ?

Link to comment
Share on other sites

Kā Windows 8.1 lietotājs un kā Windows 7 lietotājs varu atbildēt, ka nav nekādas lielas atšķirības starp 8.1 desktop režīmā un 7. Domāju, ka līdzīgi būs ar galvenajām atšķirībām starp 10 un 8.1. 8.1 nesauktu par ne īpaši veiksmīgo, savu daļu tirgus paņēma, vienkārši 7 iegadījās tāds ļooooti veiksmīgs.

Link to comment
Share on other sites

Mobilā versija taču nebūšot pat 29tajā, bet gan vēl vēlāk.


Tikai skatos, ka tā mobilā versija laikam tikai uz mazajām planšetēm, pārējām nāk standarta.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Uzliku uz Dell D520 developer prewiew versiju. Pēc ieslēgšanas no "shut down" kompis ir papildus jārestartē lai pievienotos Wifi tīklam.

Link to comment
Share on other sites

Volters

Kāda wifi karte?

Iespējams tas pats bugs, kas ar win 8.0 -> 8.1.

Atheros?

 

Restarta vietā. Dzelzim uztaisi disable, enable.

 

EDIT

Tur fiška slēpās tajā, ka dzelzim nav pareiza enerģijas vadība. Uz Win8.x palīdzēja ātrā šatdauna/startupa izslēgšana (ķekša izņemšana) power opšenos.

Izslēdzot, kompis jau pilnībā neizslēdzas, kamēr tā fiča ir aktīva. Savukārt, kad restartē, sanāk, ka izslēdzas un paceļas no nulles.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ka tik nebija Atheros. Uzmetīšu aci vēlāk un izķesēšu ātrās startēšanas fīču!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

 

 

Vairs nav ilgi jāgaida.

 

Pie "choose your country" neredzu ne Latvijas ne Lietuvas, tākā mums laikam nespīd... 

Link to comment
Share on other sites

Re, MS Latvijas mājas lapā arī sola rīt, nav tik tur laika atpakaļskaitītāja. https://www.microsoft.com/LV-LV/windows

 

 

Tā arī nesaprotu kur varēs dabūt Windows 10 atslēgu ?

Cik es saprotu, ja tev uz datora legāls W7 vai W8.1, W10 atslēgu neprasīs. Ja pirksi veikalā vēlāk W10, tas tad būs ar savu atslēgu. Līdzīgi taču bija, kad no W8 uz W8.1 pārgājām, neprasīja nekādu W8.1 atslēgu.

Link to comment
Share on other sites

Cik es saprotu, ja tev uz datora legāls W7 vai W8.1, W10 atslēgu neprasīs. Ja pirksi veikalā vēlāk W10, tas tad būs ar savu atslēgu. Līdzīgi taču bija, kad no W8 uz W8.1 pārgājām, neprasīja nekādu W8.1 atslēgu.

Tas ir ja apgreido no desktopa bet ja grib taisīt fresh instalāciju kur pilnīgi viss tiek izdzēsts? Jā OS man ir legālā...

Tieši fresh instalācija arī skaitās īstā instalācija pie kuras dators ir pilnīgi tīrs no visas drazas, ja nevarēs uzinstalēt tīro priekš kam tad vispār tas upgreids ir vajadzīgs!

Labots - PhenomX
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet ja grib taisīt fresh instalāciju kur pilnīgi viss tiek izdzēsts?

Nezinu, kā būs. Skatīsimies, nav vairs daudz jāgaida. Redz, kā ar W8.1 bija, varēji izveidot instalēšanas datu nesēju, atslēga derēja arī no W8. Pats gan šo netiku mēģinājis. Bija vienreiz jāpārinstalē OS vienam savam datoram, kas ar interesantu vēsturi nopirkts ar W7 OEM licenci, tad nāca apgreids par lētām naudām uz W8 pro, atcerieties, pa kaut kādiem 15 latiem pāris mēnešus varēja nopirkt apgreidu, tad nāca W8.1. Es nenodarbojos ar OS instalēšanu profesionāli, profesionāļi zinās teikt kā pareizi būtu jārīkojas mana datora gadījumā, ja grib pārinstalēt OS. Mana rīcība bija primitīva - zvanīju uz MS atbalsta centru, tur man pateica, ka pareizākais (nezinu, vai viņiem bija taisnība) manā gadījumā ir darīt tā - uznistalē 7 (atslēga), aktivē, uzinstalē 8 (atslēga), aktivē, ej uz Store, spied jaunināt uz W8.1 (atslēga nav). Pa vidu vēl apdeiti. Diezgan gari, bet man nav bēdu par to, jo parasti iztieku bez OS pārinstalēšanas, ja nu radīsies tāda nepieciešamība, tad, kāda starpība, ātrāk, lēnāk, viens man tāds dators. Domāju, gan jau ar laiku būs infa MS mājaslapā, kā taisīt tīro W10 instalāciju apgreidotam datoram.


Reku MS vietne, kur W8.1 instalēšanas datu nesēju var veidot: http://windows.microsoft.com/lv-lv/windows-8/create-reset-refresh-media

Gan jau kas līdzīgs būs arī priekš W10.

Link to comment
Share on other sites

Nu te jāsaka tā, darbā, protams, man viss kārtībā. Bet mājās joprojām apgreidojos no nopirktā w7 apgreida diska, kurš ir paredzēts apgreidam no mans licencētās oem Vistas. Bet protams, dators mainījās... Par mājām es diži nesatraucos. Bet būs interesanti

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Rigadons

Jau kādu stundu windows update kaut ko downloado.

Pagaidām ir 75%

Internets tāds aizdomīgi lēns palicis.

Jūtu, ka drīz VISS notiks ^^

Link to comment
Share on other sites

Jau 4x iekš WU vēstures uzrādās, ka Windows 10 for Home failed :D

Novilktajā instalācijā mēģinot pa tiešo palaist setup.exe ir secinājums, ka trūkst boot.wim

Laikam vajadzēs pacietību.

Link to comment
Share on other sites

Ieslēdzu datoru no rīta. Nekas nenotika. Apskatījos vadības panelī pie windows update, skatīt atjaunināšanas vēsturi, rādās pirmajā rindā "Jaunināt uz Windows 10 pro - Svarīgi - Neizdevās". Pēc datora restarta parādās vēlreiz tāds pats ieraksts. Turpinām gaidīt. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu bija man vajadzība mēnesi atpakaļ pārinstalēt datoru . Joka pēc uzliku to W10 insider. Un pēc viena update , skatos jau vairs nav evulation, bet pastāvīgs, legāls ( kadas pāris nedēļas atpakaļ) . Nu ko , ja jau Microsots iedeva pa velti, tad lai arī paliek legāls W10. Nu dators iestartējās zibenīgi ( ar ssd disku, bet ar W7 bija krietni lēnāk). Cik sapratu, tad šī ''haļava'' man turpināsies kamēr neko nemainīšu sistēma. Nez kas Microsoftam noticis, ka dāvina? 

Link to comment
Share on other sites

oxygen, man ir aizdomas, ka tā varētu arī ilgi nebūt. Tavs dzelzis ir reģistrēts saistībā ar insider programmu. Kad tā beigsies, kas notiks - neviens nevar pateikt.

Toties ir baumas, ka tiem, kam laptopi reģistrēti ar DAZu, vai vienkārši joprojām ir ar preinstalēto OEMu, patiesām paliek legāli :D Pat nevajag keju no stikera.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu bija man vajadzība mēnesi atpakaļ pārinstalēt datoru . Joka pēc uzliku to W10 insider. Un pēc viena update , skatos jau vairs nav evulation, bet pastāvīgs, legāls ( kadas pāris nedēļas atpakaļ) . Nu ko , ja jau Microsots iedeva pa velti, tad lai arī paliek legāls W10. Nu dators iestartējās zibenīgi ( ar ssd disku, bet ar W7 bija krietni lēnāk). Cik sapratu, tad šī ''haļava'' man turpināsies kamēr neko nemainīšu sistēma. Nez kas Microsoftam noticis, ka dāvina?

šeit varetu būt atbilde cik ilgi...pēc tā datuma varetu būt ka piedāvas pa labu ciparu nopirkt...

 

Paziņojums visiem Insider programmas dalībniekiem: jaunināšana uz jaunāko būvējumu ir jāveic līdz 2015. gada 1. oktobrim

Nepalaidiet garām iespēju turpināt mums palīdzēt veidot Windows nākotni. Ja izmantojat versiju Insider Preview, sākot ar 2015. gada 15. septembri sūtīsim jums paziņojumus, lai atgādinātu, ka dators ir jājaunina uz jaunāku versiju. Šādi jūs turpināsit baudīt visas Insider programmas dalībnieka priekšrocības.

Link to comment
Share on other sites

Ha! Pro ar to tūli atvikās fiksi, bet Home x64 velkas veselu mūžību. Maikrosoftā šodien noteikti neviens neguļ :D

Link to comment
Share on other sites

Ir! W10 pro. Nācās papildus vienu restartu pašam uztaisīt, lai videokarte uz abiem moņiem aizietu.

Link to comment
Share on other sites

nācās to softwaredistr.. folderi iztīrīt, lai aizietu upgrade.. skatīsimies, kas tālāk.. :D

Link to comment
Share on other sites

Cik liels ir ISO fails?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...