Jump to content

cūcība uz lāčplēša ielas


Recommended Posts

 

 

Nu es tagad speciāli vairs nelaižu garām, dzirdu kā aizmugurē tur dzin, dzin taisa, jo ir apnicis jau tas, ka man kā gājējam ir jāmūk kaut kur malā

 

Tas jau nav nekas tāds ar ko lepoties. Ja pilsētvide tev nav piemērota, pārkārto dzīvi. Tu jau esi tas kurš izdomā, ka velozvaniņš nozīmē "vācies malā", parasti normāls velobraucējs ar to informē, ka tuvojas tev - respektīvi brīdina. Ņujorkā, piemēram, pabrīdīna arī uzsaucot: "on your right/left" - lai gājējs zina, ka kuru pusi iesi garām. Nu ja negribi nevienu laist - nelaid, tā jau tava problēma. Bet, ar konfliktēšanu neiesaku aizrauties. 

 

Man personīgi divas reizes ir bijis konflikts braucot ar velo, abas reizes beidzās ar policiju.

1. Slāvu izcelsmes onkulis dziļā ziemā, braucot ar džipu uz ietves uzskatīja, ka viņam ir priekšroka. Nosauca mani par debīlu. Pateicu, ka pats ir debīls. Onkulim tas nepatika, izleca no džipa ar teleskopisko steku. Dabūja sejā piparu gāzi. Izsaucu policistus. Sapratu, ka viņam nepārāk veiksmīgi tā blatošana beidzās, jo teleskopiskais steks neesot tas ko var brīvi vicināt uz ielas. Un es tiešām nesaprotu, kā tā var būt, ka viņam - sēžot ērtā auto, siltumā bija grūti nedaudz pakustināt kāju piespiežot bremzi, pagaidīt 1 sekundi, kamēr es pabraucu garām, bet bija laiks un vēlme kāpt ārā no auto, izvilkt steku, uzbrukt nepazīstamam cilvēkam, saņemt sejā piparu gāzi, un 30 min gaidīt policiju. Reāli pakāsts laiks dēļ kaut kāda debīla principa. 

2. Sieviete ar auto uz veloceliņa mani bez emocijām nonesa. Vēl gulēju zemē, kad sāka blatos, ka es vainīgs, lai jau sāku skaitīt naudu par auto remontu. Sarunās neielaidos, izsaucu policiju. Tie tad arī kundzei pastāstija, ka ir tādi CSN, kurus ir jāzina pārvietojoties ar auto. Rezultātā viņai sods par avārijas izraisīšanu, dārgāka octa.  Man no apdrošinātājiem piķis par skādi.

 

 

Respektīvi - tas ko gribu pateikt, ka neredzu nekādu jēgu no kaut kādu principu staipīšanas pa ielām. Man nav grūti ar velo apbraukt tūristu baru, kas stāv uz veloceliņa, man nav grūti braucot pa ietvi apbraukt principiālas aunapieres - poh, kaut vai pa zālāju. Ja es eju ar kājām, man nav grūti paspērt soli uz sānu, lai palaistu velobraucēju, citu gājēju, automašīnu, tačkas stūmēju, vai pofig kas tur pa ietvi pārvietojas - tas no manis prasa max 2 sekundes, pēc kurām es jau konkrēto indivīdu esmu aizmirsis.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • versatile

    21

  • CAP

    34

  • Pirkss

    28

  • Bonifacijs

    70

@@r.ed, manuprāt viņš bija domājis nelaišanu vietās, kur velosipēdistiem ir sava atsevišķa josla. Ne jau apzinātu nelaišanu vietā, kur nav ne iezīmēta celiņa, ne joslas.

Link to comment
Share on other sites

versatile

CAP, bet kāda starpība? Šitie, kas iziet uz principiem, parasti tomēr kaut kādā brīdī, savu principu dēļ, īsti nenolasa situāciju un rada problēmas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

Biedri 321 raksti Atrodos:Rīga Intereses:-o- Pievienots Šodien, 12:39 Uzmanību! Negatīvs komentārs offtopic ar tendenci uz savstarpēju rēķinu kārtošanu. Lasi uz savu atbildību!   'drunk_lizard', 27 Aug 2014 - 08:35, teica: bet kas veel trakaak - vissmagaakaas formas sjizofreenija! personiibas dubultosjanaas. absoluuta. paskatiisimies faktus. vinjsj ieniist krievus, regulaari tiem spljauj, lamaa, baismiigi skataas aciis. tajaa pat briidii dziivo kopaa ar krievusjku, kura, visdriizaak neprot latviesju valodu. braikaa uz krieviju atpuusties e.t.c. nu tak divas dazjaadas personas. D_L, Tu palaidi garām to, ka ne tikai tauta viņam apkārt ir pidori un dauņņi, bet pat par savu sievu viņš forumā nepieklājīgi izsakās. Tu, Boni, vari lekties cik uziet, ka esi nobriedis, sabiedrības krējuma/inteliģences pārstāvis, bet labi redzams, ka tas ir uzspēlēts - nulles vērta. Neviens pieaudzis, inteliģents cilvēks savas ģimenes nesaskaņas nepasniedz svešiem cilvēkiem. Nelaimīgs divkosis tu esi! Vispār, nez ko tava sieva teiktu par to, ka forumā salīdzini viņu ar vilku, kas visu laiku uz mežu skatās?   Turpmāk neļarksti, ka cilvēks, kas mēdz uzkāpt uz velosipēda prieka pēc vai lai transportētos no punkta A uz B, ir nenopietns/bērnišķigs utt. Tu pats vēl esi nenobriedis!    

 

Nu Tu nu gan esi riebeklītis, Čabulīt! :)  

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Boņuk, bet kas tā vispār dara, sievu liek pie malas ? Cik tad tev gadu ? Vecuma nespēja jau iestājusies, sievai pielietojuma vairs nav ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Man viss ir OK, vienkārši kāds vai pat kādi te ir Freidu salasījušies un tēlo baigos psihoanalītiķus, cenšoties izzīmēt manu psihotipu. Nu ko lai saka, nesanāk viņiem lāgā, laikam tak vajadzētu kaut to saprast ka Freida un citu klasiķu darbi nav domāti vidējiem prātiem.

 

Es starp citu šodien izklaidējos lasot Salmana Rušdi grāmatu "Niknums", skaitās niknuma pilna grāmata, nu nezinu, pēc boot foruma palasīšanas ir jāsaka ka Salamans nu neko nejēdz no niknuma, tāds bezobidnijs vecītis va zin uz daža laba šejienes čabulīša fona


Te dažam labam pārlieku interesē manas ģimenes saskaņa, tai pat laikā ir skaidri norādīts ka cilvēku ir 2x auto notriecis, cik saprotu ar sekām ķermeņa aukšdaļā, cits uz ielas piekauj velosipēdistus, vēl dažs labs konfliktē ar garāmgājējiem - tāda veselīga kompānija savākusies, laikam visi spēka gados un enerģijas pilni

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Manī šodien ir liels niknums sakrājies pēc 5 stundām pa veikaliem, lai sieviete var lupatas sapirkt. Debīlo šoferu īpatsvars arī šodien īpaši liels.

Runājot par velo un močiem.... lielākoties gan biju pa veikaliem, taču redzēju 1 moci un nevienu velo, tālāk gan par bauskas ielu nebiju aizbraucis ^_^

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

kas ar jums noticies? visādu huijņu viens otram gāž virsū, tā kā tādi bērndārznieki....., nav taču vēl ne piekDiena, ne sestDienas vakars....

Link to comment
Share on other sites

 

 

pēc boot foruma palasīšanas ir jāsaka ka Salamans nu neko nejēdz no niknuma

 

Hāhā :D patin bildi atpakaļ un paskaties savu pirmo postu šajā tēmā. Intelektuālis :D

Vienkārši bomba - nod*rš visus, raksta tēlainus palagus prozā par to, kas besī, kurš ir slims cilvēks, kurš te neko nerubī un kurš ir galvu traumējis - un pēc tam - wow, džeki, ko jūs tik nikni  :pooh_go: Ir prikolīgi. Ja cep atkal desas - uzraksti vēl kaut ko :D

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

desas uzceptas, saime pabarota, varam padiskutēt kamēr šī tēma nav ar varenu blīkšķi aizklapēta ciet


Dievs nav mazais bērns, 2x ir Tevi brīdinājis, trešā var būt arī letāla.


Parasti humo sapiens pietiek 1-2 reizes uzkāpt uz grābekļa lai izdarītu secinājumus, cik reizes vajadzēs Tev?


Man labs draugs kas nu jau pasen dzīvo londonā atteicās no jaunības hobija ātriem motocikliem, ar vārdiem: "Es varu savu dzīvi beigt arī savādāk" Uz jautājumu ko tad tā, atbildeja ka viņam pietika ar lauztu kāju Londonas centrā, lupatās sadauzītu baiku un apziņu ka vien sekundes daļa šķīra no letāla iznākuma.


Tagat stāsta ka braucot ar X6, bet nu draugos redzeju kaut kādu man nezināmu manāmi dārgu sportsvāgen, pat marku nevarēju noteikt,kaut kāda tipo kupeja nevar saprast kam līdzīga

Link to comment
Share on other sites

Dievs nav mazais bērns, 2x ir Tevi brīdinājis, trešā var būt arī letāla.

 

 

:D tu tak pat nelasi ko cilvēki te raksta! Es it kā centos aprakstīt, kā divi stūrgalvīgi cilvēki "uzkāpa uz grābekļa" - kā tu to saprati? 

 

Eu, bet man tikko ienāca prātā - varbūt tā Lāčplēša velojosla ir Dieva brīdinājums tev?  :shok: Braukā kā negudrs visu dienu pa to Rīgu, un tagad vēl Lāčplēšielā divu joslu vietā ir divas velojoslas... Jāsēž pilnu bagāznieku ar karbonādēm sastrēgumā.... Tavā vietā nopietni padomātu par šito. 

Labots - r.ed
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

es lasīju gan....

 

A vai tad Tev nu nemaz nerodas jautājums nu tā tīri interesei, kapēc šeit neviens cits nestāsta par to ka ir 2x notriekts ar auto? Varbūt citi ir sapratīgāki un vienkārši nenonāk tādā situācijā ka viņus ir viegli notriekt? Nu Tu protams esi tiesīgs pats izaicināt likteni, spēlēt kazino un braukt ar veļuku tam nepiemērotās vietās

Link to comment
Share on other sites

Njā, izklausās ļooooti nopietni. Daram tā, tu man vēl sastādi arī horoskopu un izvelc čika laikus, es tikmēr iešu salocīt savu velo.

 

Tas viens auto mani nenotrieca,  onkulis tik traki pīpināja un lamājās. Es acīmredzot esmu palaidis garām izmaiņas CSN, kur auto tiek autļauts braukt pa ietvi un velo nē ;)

Bet jā, vienreiz notrieca gan, iedomājies - uz Skolas ielas veloceliņa, tai brīdī protams tur izskatījās pēc velotransportam piemērotas vietas, bet ja tu saki, ka nav, tad jau 100% tā arī ir.

Labots - r.ed
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

nu nē tik ļoti es Tevi tomer nemīlu lai ņemtos ar horoskopiem

 

nu un tagat padomā pats, vai tie tavi piedzīvojumi būtu tapuši ja mauktu ar vellapēdu stadionā, kaut kur pa meža takām nu kaut vai pa Rīgas guļamrajona pagalmu. Tas ka kāds no pusaudža gadiem tā arī neizaudzis personāžs kļūdas pēc ir ticis mēra krēslā un norīkojis sazīmēt nevietā kaut kādus veloceliņus taču nekāda mērā nenozīmē ka tie ir vietā, loģiski, pardomāti, satiksmei netreucejoši un galu galā droši kā autobraucejiem tā gājējiem un velobraucējiem. Tak es par to arī saku ka nav radīta velobraucējiem domāta infrastruktūra - ir izcūkota autobrauceju un kājāmgājēju infrastruktūra tur mākslīgi ar varu iespiežot veloceliņus un attiecīgi ir pasliktinājusies kā autobrauceju un kājāmgājēju drošība, tā protams un jo īpaši velobrauceju drošība. Ja man būtu vēlme izbraukt kaut kur pa Rīgas centru ar veļuku, tad nudien dotu priekšroku izbraukt kaut kur ta lai ieņemtu auto joslu, brauktu pa to, un galvenais nogrieztos pagriezienos pa autojoslas vidu vienā rindā ar auto nevis sprauktos kaut kur pa malu apdraudot savu veselību un dzīvību kā arī radot lieku stresu un risku uz avāriju autovadītājiem

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

nu re a pats bāries uz mani, nu varbūt ne Tu, bet šodien jau ir sajucis kas te rējās varētu padomāt ka trešdiena ir mazā piektdiena un 27 datumu dalot ar 2 sanāk līdzīgi 13tais un pilnmēness

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

peace!!! Tas nebiju es kas kaujas ar velosipēdistiem :superstition:

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Boņuk, a drīkst jautāt, kāds tev vidukļa apkārtmērs ? 

 

Jo civilizētajās valstīs arī pisnezmeņi un visādi cilvēki, kas pelna ar starpausu vielu, nevis smagu lietu staipīšanu apkārt, brauc ar divriteni. Man vienkārši dīvaini liekas, ka tu te stāsti par to, kādi labs cilvēki ir tie riteņbraucēji un tiri piri. Pats esi mēģinājis braukt ?  Kaut gan jā, pļaviniekiem infrakstruktūra riteņbraucējiem nav nekāda.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

neesmu mērījis

 

cilveki ir dažādi, pat ļoti, tai skaitā biznesmeņi. Nu var jau būt ka ir valstis kurās viņi bvrauc ar velo, var jau būt ir tādi atsevišķi piemēri, personīgi es zinu nepieklajīgi daudz biznesmeņus un vēl vairāk miljonārus, gan kā tuvus draugus gan kā paziņas gan nu tā ar nelielu distanci un tas būs stipri vairak kā vairākas reizes roku un kaju pirksti kopa skaitīti. Tad lūk no tiem es zinu vienu 80gadīgu tanti kas niekojas ar skrituļslidām, parējos ne reizi neresmu redzējis ar velo, vai pat dzirdējis kaut reizi ko tādu pieminam. Pats es neesmu braucis ar veļuku gadus 15 ja ne vairāk. Bērnībā jā, braucu un pat diezgan daudz un ja kas pirku veļukus par pašrocīgi nopelnītu naudu sākot no 12 gadu vecuma apmēram. Nu nav man bijuši bagāti vecāki

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Man ne pārāk sen viena BY jauna radiniece zvanīja ka esot redzejusi sapni ka skatās pa TV ka es ir jaunais LV lauksaimniecības ministrs :)   Nu neko, es jau neko, vienkārši apzinos ko esmu darījis un kaut arī brīžiem i varbūt gribētos politika iet un būtu arī iespējas un ir aicina kāds, bet suns zina ko ēdis, a es nu točna esmu ēdis.... kompromatčiki noēdīs vienā setā

Link to comment
Share on other sites

Boņuk, ja tu gribi par lauksaimniecības ministru, tev jābeidz rakstīt forumā. Zini, a ja kļūsti tu par tādu, kāds bars foruma biedru tad tavus tekstus tirgos žurnālistiem par baltu naudu. Abidno nebūs, ka uz tava rēķina piķi taisīs?  :)

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu tas bij vairāk smaidam, grūti iedomāties sfēru no kuras es būtu tālāk kā no lauksaimniecības


Forums ta figņa, vienmer var pateikt ka klaunus nerroji vai nodevējus mēģināji skaidrā ūdenī izvest


a darbība 20 gadu garumā faktiski ar vieniem vienīgiem bandītiem....  tur nu kā teikt ņeotvertišsja

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Iegooglēju bildes pēc atslēgas vārda "Bonifacijs"... Un 9. bilde šāda skaista, skaista ! :sarkasms:

7258ba8f8ed972b3801768d8166b7459.jpeg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Man gan sanāca šitā


i ko?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

a darbība 20 gadu garumā faktiski ar vieniem vienīgiem bandītiem....  tur nu kā teikt ņeotvertišsja

Tad jau tev nopietni puiši aiz muguras , kuri cilvēku ar labu reputāciju vienmēr atbalstīs . 

Link to comment
Share on other sites

kāpēc tādi aizspriedumi par velosipēdistiem. tieši nav rakstīts, bet starp rindām lasot - "vello ir nabagu transports"

Link to comment
Share on other sites

Nū ja, nū ja :D

Skatoties ar kādiem veļļukiem ne viens vien mauc - nabagi tādus atļauties nevar. 

Pērku sīcei riteni (8-12 gadiem paredzētu) pa kādiem EUR 240, blakus dāmītei noformē uz kredīta pilsētas velli pa 800+ EUR.

 

Plus visi šitie spandeksi, riteņbraucēju krosenes arī par velti nav.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

Tad jau tev nopietni puiši aiz muguras , kuri cilvēku ar labu reputāciju vienmēr atbalstīs .

 

aha, iesedinās amatā un tad raustīs kā lipata lelli, liekot parakstīt to ko parakstīt nedrīkst, vai iedos RIMI maisiņu ar naudu un pateiks ej iemaksā kā pamatkapitalu, būsi īpašnieks, tik vēlāk izrādīsies ka jādara būs lietas par kurām rūtaina saule spīd, da nu nah, lai iet ķert bebrus citā dīķī, ir redzēti cilveki kas visu pazaude mēģinot vēlāk tikt nost no tās adatas 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Plus visi šitie spandeksi, riteņbraucēju krosenes arī par velti nav.

 

braukšanai pa pilsētu tos nevajag. dubļusargu vajag gan un tos labus atrast ir problemātiski.

Link to comment
Share on other sites

 

 

braukšanai pa pilsētu tos nevajag. dubļusargu vajag gan un tos labus atrast ir problemātiski.
 

Pagaidām ir plastmasas, bet izskatās, ka būs jāņem šādi...

500x_6208801430.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

aha, iesedinās amatā un tad raustīs kā lipata lelli

Nu var jau iestāties kādā partijā , piesaistīt vērtīgus sponsorus , i paša svars un nozīmība tur pieaugs . Ja jau ir interese par politiskajiem procesiem valstī , nav jau obligāti pirmajās rindās jālien , kur raustīšanas riski pastāv . 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

nav jau tas tik vienkārši, ar pliku stāstiu tur tu nevienam neesi vajadzīgs, vari vien iestāties, regulāri maksāt biedra naudas un izsviest vējā savu laiku tusojoties partijas pasakumos. Lai kaut kur kandidētu bez visa cita tev paprasīs visnotaļ solīdu summu līdzdalībai reklāmas kampaņā, jo miljons buketu ir jānodrukā, reklāmsa stendi jaaplīmē ar tavuu bildi, jānopērk TV un rādio ētera laiks, jāmaksa par boroja īri un ta bez gala. partija arī ir bizness, vien drusku savādak organizēts, pie tam kā jau teicu ir jābūt drošam ka tavā pagātnē nevarēs uzrakt pārāk daudz skandalozu lietu un tas ir tas kas mani visvairāk attur

Link to comment
Share on other sites

 

 

Te dažam labam pārlieku interesē manas ģimenes saskaņa, tai pat laikā ir skaidri norādīts ka cilvēku ir 2x auto notriecis, cik saprotu ar sekām ķermeņa aukšdaļā,

 

Nu Tu protams esi tiesīgs pats izaicināt likteni, spēlēt kazino un braukt ar veļuku tam nepiemērotās vietās


Eu, bonim tak ir piemetusies biedra uldiss slimība? :shok::mrgreen:
Link to comment
Share on other sites

izskatās, ka Gandrā beidzot normāli dubļusargi uzradušies. Jūnijā kad pirku jauno riteni, bija tikai parastie plastmasas kakuči. Būs jāpiebrauc.

 

P.S. Mitrumizturīgs apģērbs - kādu lieto parastie ikdienas velobraucēji (ne sportisti) ?

Link to comment
Share on other sites

versatile

Uz atlaidēm pirkti velošorti ar lencēm, neatceros marku.

Odlo distanču slēpošanas bikses ar lencēm rudenim/vasarai (apakšā var pavilkt plānos pamperšortus, es gan velku ļoti reti).

Augšā velokrekls, pa virsu kaut ka'ds vienkāršs windstopper ar kapuci. Lielākai daļai minētā apģērba ir atstarojošās joslas.

Ziemā īsiem braucieniem pie ~10 grādiem var virs velokrekla uzvilkt snovam/aktivitātēm paredzētu vējjaku (man ir kettler ražojuma), ir ok, nesalst un nesvīst tik traki, kā varētu domāt.

Var, protams, pa pilsētu braukt iekš parastiem šortiem un t-krekla, bet, kolīdz pamēģināts sporta apģērbs, negribas atgriezties. Sporta drēbes forši aizvada visus sviedrus, labi pieguļ, neķeras nekur, ātri žūst, ja slapjas. Nesaku, ka es būtu ar mieru maksāt 40+ EUR par krekliņu, bet sanāca uz atlaidēm nopirkt par tiešām labiem cipariem vismaz gadam uz priekšu.

Lai neizskatītos tik pederastiski, virs šortiem var easy vilkt mazliet brīvākus, ir pat speciāli komplekti. Bet ja jābrauc virs 100km dienā, tad tās speciālās drēbes ir musthave, jo parastās apenes noberzīs visu, ko var un ko nevar.

Bet tā, protams, prātīgi ir braukts biksēs, kurpēs, kreklā...

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Braucu katru dienu uz darbu ar riteni, sanak apmeram 20 - 25 min. Ar autobusu ap stundu un ar mashinu ari kkur 30 min, ja neiesprust korkjos, ja iesprust, tad stundu un ilgak :D Nekada ipasha ekipejuma jau nav. Ja jabut darba uzvalka, tad parasti ar autobusu, jo mashinas vairs nav (parak maz braucu, lai butu jega izmaksu zinja)

Parasti braucu dzinsas, ja lietus vai vienkarshi mitrs, tad pa virsu uzvelku parastas ebaya pirkats udensizturigas bikses. Dienas laikam nesen nopirku sadu jaku, manuprat tiri labi aiztur lietu un udeni. Lidzi parasti panjemu ari shadu, jo kad paliek tumsh, jutos mazliet droshar ar  atstarojoishu. Kaska parasta, bet patik ka LED lampinja iebuveta. Ja lidzi soma, tad pa virsu uzmaucu sadu struntu.

Riteni pirms menesha nopirku jaunu, izmantojot rudens atlaides + UK ir tada Cycle To Work Sheme, kura dod apmeram vel 30 - 40% ietaupijumu, sanaca ka riteni dabuju zem pus cenas.

Ginat Defy Composite, pagaidam esu apmierinats, varbut vienigi krasa neparak

........

Aizmirsu lampas, tas ar vakara un no rita lietoju, aizmugure viena , prieksa dubulta Cateye

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...