Jump to content

Alko lietoša neparedzētā laikā


Stasss
 Share

Recommended Posts

 

 

alkohola lietošanu (2/3 ali vai kokčiki dienā)

Tā īsti nebūtu uzskatāma par alko lietošanu. Tādā režīmā var dzīvot daudzus gadus, normāli strādāt utt. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • NeticuNevienam

    9

  • Bonifacijs

    28

  • alusbundza

    12

  • Hipsters

    11

intervall
Tā īsti nebūtu uzskatāma par alko lietošanu.

Kas tad tas būtu,slāpju remdēšana?Dzīvot un strādāt var arī katru dienu nodzeroties.

Es dienā nopīpēju 7 cigaretes,bet es nesmēķēju

 

,Tjipa tā? :D

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Hipsters

Sākumā neliela piezīme: kādā citā tēmā man atbildēja ar muļķīgiem komentāriem un es pamatoti atļāvos izteikties par vājprātīgajiem šajā forumā. Izrādās, te arī alkoholiķi sastopami... Kas būs nākamās tēmas? "Kā atmest spaisa pīpēšanu"?

 

Bet par tēmu:

 

Alkoholisms ir nopietna slimība un ārkārtīgi deģenerējoša un degradējoša (ietekmē arī spēju radīt pēcnācējus un pēcnācēju veselību). Jā, alkoholisms ir oficiāli atļauts (alkoholu tak var pirkt absolūti likumīgi neierobežotos daudzumos) un tas ir tikai loģiski, jo atļautas un pat stimulētas tiek arī daudzas citas cilvēku deģenerējošas lietas, jo tā ir sava veida politikas sastāvdaļa. Ja tiešām tēmas autors grib izārstēties no alkoholisma un viņš pats to ir apzinājies un sācis pats atzīt, ka ir slims alkoholiķis, tad es ieteiktu mainīt savu dzīvi un proti:
1) Pēc iespējas vairāk uzturēties, atpūsties un strādāt svaigā gaisā, atrast vaļasprieku svaigā gaisā,

2) Atrast arī vaļasprieku, ko paveikt mājās (aukstās un lietainās dienās) un šeit es nerunāju par TV skatīšanos,

3) Apmeklēt labus netradicionālās medicīnas dziedniekus, kuri neiesaka dārgas ķīmiskas zāles vai operācijas, bet gan visai efektīvus un dabīgus paņēmienus, kas tiešām palīdz cīnīties ar kaitēm,

4) Atrast savā dzīvē līdzsvaru un harmoniju un neiekristu galējībās,

5) Kategoriski atteikties no kaitīgām un nevajadzīgām nodarbēm - smēķēšanas, jebkādu narkotiku lietošanas, muļķīgu šovu skatīšanos, alkohola lietošanas (pārmaiņu laikā nāksies paciesties vispār bez alkohola),

6) Ēst veselīgi un kustēties svaigā gaisā - mazkustīgs dzīvesveids ir jāizskauž.

 

Vēl varu piebilst, ka pret lieku stresu un depresijām palīdzēs ne tikai vaļasprieku, bet arī draugu maiņa  - pasaki kādi ir tavi draugi un es pateikšu, kāds esi tu pats! Ja tev draugos ir dzērāji, narkomāni, bomži, deģenerāti, prostitūtas, izvirtuļi, vai ironiskā kārtā, piemēram, politiķi, žurnālisti vai mākslinieki - nu tad man viss skaidrs ar tevi... ;)

Link to comment
Share on other sites

Verneris

tu to no kurienes nokopeeji?


 

 

piemēram, politiķi, žurnālisti vai mākslinieki

:D :D :D IDI*TS! :D

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

Hipsters

 

 

:D :D :D IDI*TS! :D

 

Nē, idioti ir vairāki no šī foruma aktīvākiem dalībniekiem un viņi paši ir sevi jau parādījuši, protams, ka idioti, tāpat kā hroniski alkoholiķi, paši neapzinās savu slimību. ;)

Bet es skatos, ka tu esi jefiņš, kas neko nesaprot no dzīves un, acīmredzot, neizproti vispār vārda "deģenerāts" patieso nozīmi.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Hipsters,

man ir viena govs, ir divas reizes mēģināta apsēklot, - pa tukšo,   

pat vetārsti iesaka;  tikko apsēklo, tad vajagot 0,5 šnabi iegāst govij rīklē, un vis būšot kārtībā.... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Hipsters

 

 

pat vetārsti iesaka; tikko apsēklo, tad vajagot 0,5 šnabi iegāst govij rīklē, un vis būšot kārtībā....

 

Lūk, šis jau bija idiotisks teksts, bet alkoholiķiem, narkomāniem un deģenerātiem jau loģiskās domāšanas kā tādas nav! :D

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Nūuu, kādēļ tik skarbi. Katram ir tiesības paust savu viedokli. Sāks te atkal plūkties savā starpā, kā parasti. Alkāni, bio


Krče, @Stasss, 27 gadi un tādas problēmas... Mja, penziju tev neredzēt

Labots - laikamtak
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

Mja, penziju tev neredzēt
  šitais iespārda :not_i:  
Link to comment
Share on other sites

darklight

Esperala ieteicējiem ieteiktu biki piebremzēt! Tas nebūt nav tas pats, ko laiž vēnā, tas ir pilnīgi cits preparāts, paredzēts slimību ārstēšanai (ja nemaldos ginekoloģisku), kura blakusiedarbība ir absolūta nesavietojamība ar alkoholu. Narkologi šito izraksta, lai palīdzētu cilvēkam, kurš grib kādu brīdi noturēties, bet nav pārliecināts, vai varēs. Man personīgi no tā mēsla sākās alerģija. Tas, ko laiž vēnā, ir absolūti kas cits. Ķīmiska viela, kas nosēžas organismā un kuras vienīgais reaģents ir alkohols. Ja sākas reakcija, ir sūdīgi... var būt ļoti, ļoti sūdīgi. Sarkanās sejas, ko autors redzēja Straupē, ir tikai uz īsu brīdi, tā ir reakcija uz pilienu spirta pēc "torpēdas" ievadīšanas. To klientam iedod pamēģināt tikai tāpēc, lai sajustu, ka nekādi joki nav :D

Pats pāris gadus dzēru katru dienu. Rītu iesāku ar diviem kokteiļiem, citādi nebiju spējīgs strādāt. Tad sākās krīze un šāds darbinieks vairs nekur nebija vajadzīgs. Nemaz nerunājot par to, ka tāds vecis nav vajadzīgs nevienai normālai sievietei. Līdz ar to nācās izvēlēties - kļūt par bomzi vai atmest. Izvēlējos otro, kaut gan tāpat šad un tad ir sanācis norauties. Divas reizes esmu laidis to pašu "torpēdu", lai ar garantiju noturētos ilgāku laiku. Autoram iesaku to pašu - vismaz gadu zināsi, ka nedrīkst, bet pa to gadu varbūt jau būsi pieradis dzīvot bez alko.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Ja tev draugos ir dzērāji, narkomāni, bomži, deģenerāti, prostitūtas, izvirtuļi, vai ironiskā kārtā, piemēram, politiķi, žurnālisti vai mākslinieki - nu tad man viss skaidrs ar tevi...

Nu daļa man no tā visa ir , ja ieskaita paziņas un kaimiņus . Laikam esmu neglābjams ? 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Khmm es bij domajis ka tas ir foršs spārnots teiciens   very good, man!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet kad biju Straupē atkačāties un paskatījos, kadi tie kodieri nāca ārā no tā kabineta - jebac kā Vampīri, kad dabuj iekšā to ampulu.. Acis izspiedušās, sarkani, nu I nah..

 

Stasss, jau iepriekš runāju par kodēšanu, bet tevis pieminētajai ampulas iešūšanai nav nekāda sakara ar to metodi par kuru runāju es.

Mana māsa izmantoja šo - http://www.ladza.lv

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

uzpiipeejot es varu izdomaat dazjaadu inzjeniertehnisku risinaajumu dazjaadaam tehniskaam probleemaam. 

jopcik, man tā pat, tikai citā virzienā (celtniecībā)

pēdējo 12 . gadu laikā savā saimniecībā uzcēlis esmu 10 ēkas, ziemā uzskicēju, vēlamos parametrus un aptuvenos risinājumus, bet vasarā realizēju,

tā kā precīzus rasējumus netaisu, tad pamazām būvējot , malā apsēžoties, uzpīpējot un aliņu iedzerot, rodas labas idejas projekta nobeigšanai  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Apbrīnojami ir ko vien cilveki neizdomā lai attaisnotu savas vājības :)

Labots - Bonifacijs
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

malā apsēžoties, uzpīpējot un aliņu iedzerot, rodas labas idejas
Pašapmāns, un tikai. Ja esi pīpmanis, pienāk brīdis, kad organismam nepieciešamā kārtējā nikotīna deva vienkārši palīdz sakoncentrēt domas, bez nikotīna vienkārši paliec nervozs un domas ap to vien grozās, ka derētu uzpīpēt.
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

narikiem kā sākas lomkas ta nak tādi apskaidrības brīži ka taisni nenobrīnīties - nu kur var tāds plikadīda dabūt naudu kartejai devai, bet nu dabū - nu vai nav ģeniāli, a???   draudzīgs saržs...

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Par alkašiem, kuri periodiski mēdz kāpt uz korķa, kādreiz saka - labāk būtu dzēris, jo laikā, kad grādīgais netiek lietots, cilvēks dažkārt mēdz būt ar izcili stulbu raksturu.

Labots - laikamtak
Link to comment
Share on other sites

 Tā kā mana darba mūža lielākā daļa, ir bijusi un joprojām, ir saistīta ar spirta ražošanu, gan arī spirtu kā izejvielu, tad arī dzeršana visās tās izpausmēs man nav gājusi secen.

 Vispār jau tā ir jautra lieta, jo to jau tieši arī atcerās no tās, it sevišķi, kad biji jaunāks...

Bez lielām problēmām veselībai,darbam un ar zināmām ģimenei, var dzert pirmos 25 gadus.Tālākos desmit jau ir grūtāk, jo sāk pamatīgi traucēt un ''labi'' ja tie ir pareti nonstopi gadā. Nu, kad paliek sirma galvu, tad jau tā pillā un pēc klauna izskatīties, it sevišķi mūsdienās, vairs nekam neder un nekāda kaifa arī vairāk nav, tad tā lieta jāmet pilnīgi nost... 

 Puiši, jums tagadējai jau vārgākajai paaudzei un šodienas apstākļos, manu pieredzi atkārtot nav lemts, vai būsiet vienkārši pagalam...

P.S. Visa tā Straupe, ''torpēdas'', lielākoties ir pilnīgas blēņas. Vismaz mans organisms pat neieklepojās dzerot tām zālēm pa virsu.

Labi, ja vari pabeigt dropi un pēc skata tev neviens nepateiks tavu ilgo pieredzi draudzībai ar pudeli un fiziskā, veselība, garīgās spējas, izņemot nervus nav cietusi, bet tas gadās ļoti reti kuram.

Tāpat, kad man jautā, kā tu nometi dropi, tad es varu atbildēt , ka vienu reizi pēc nonstopa man šņabis kļuva pilnīgi vienaldzīgs, droši vien organisms deva smadzenēm kādu uzstādījumu, ka mūža norma izdzerta? Bet mans gadījums ir tikai viens no tūkstošiem un es nevienam recepti nevaru dot.Interesants darbs, hobiji, pilnīga noslodze man ir bijusi visu mūžu un to arī nevarēja nosaukt par iemeslu nedzert...

Vēl tikai varu piebilst, ka arī daudzi mani, toreiz tik stiprie kolēģi, šādu dzīves pārbaudījumu neizturēja...

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Izstāstīšu prikolu, karoče Baltkrievijā viens spirta brūzis iet uz bankrotu a mēs ciemojāmies pie vienas brūža darbinieces nu tur protams spirta kedrovka tiek galdā celta bet nu neko, braucam prom un tā ģimene pateicībā nes 3L burku ar mājās marinētiem tomatiem, 3L burku ar mājās marinetiem hurķiem un 3L burku ar kompotu uzdzert, nu neko braucam atpakaļ pari pa robežu muitnieks stingri prasa vai alkoholu cigaretes vedam un mes droši vienā balsī saucam ka nav ne cigarešu ne alkohola ne benzīna bākās, atbraucam unnu neko kadu vakaru sagribas man to kompotu padzert un dīvoklī arī karsts 27C ka nesabojājas ņemu konservu nazi un pogāju vaļā - liels bij mans pārsteigums kad izradījās ka tur ir 3L augstākā labuma kedrovkas.... karoče nedabuju es kompotu.... nu vismaz pārsteigums bija

Link to comment
Share on other sites

v

 

Pat ja cilveks ir joka pēc kāsīti uzkūpinajis kaut reizi - manās acīs viņš ir norakstīts mūžīgi mūzos un nav tan iespējams nekāds attaisnojums!
Vienmēr lasīju Bonifācija tekstus ar interesi, pēc šī teksta kad viņš atļaujājās pateikt, ka ir dalījums cilvēkiem, kas ir kaut ko pāmēģinājuši un tādēļ nav cilvēki, tad jau Tu tāds lēts dibenzellis esi palicis, kas te solīja iet tos krievus šaut.!

Ērgli, ieteikums izlec ar izpletni, un nonirsti vismaz uz 30 metriem zem ūdens, garantēju, ka Tu nekad dzīvē neatļausies gudri izrunāties kategorijās!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Hipsters

Varbūt mazliet precizēšu savu attieksmi pret alkoholismu. Alkoholisms ir slimība, kurā cilvēks jau kļūst atkarīgs no alkohola lietošanas, nevis otrādi. Nav šaubu, ka šī sērga ir jāiznīdē tāpat kā narkomānija un citas deģenerācijas, vismaz Latvijā, kur latviešu vidū jau tā ir negatīvs dzimstības pieaugums. Par Ķīnu, Indiju jau būtu cits stāsts...

Taču es neaizliegtu alkoholiskos dzērienus pavisam. Es cienu atturībniekus, kas lieto nulle gramu alkohola - tas ir pareizi, bet ir cilvēki, kam patīk šad tad mazdrusciņ padzerties. Un es tur nesaredzu neko sliktu, ja cilvēks lieto alkoholu nelielos daudzumos tieši tā garšas un atslābinošo sajūtu dēļ, bet visas šīs īpašības zūd, kad jau dzer trešo litru alus vai otro litru vīna vai vairāk kā 300 gramus stiprā. Visu vajag ar mēru, mērenība ir atslēga. Tāpēc bez šaubām tie, kas pērk pa dienu lētu, negaršīgu alu, ka tik vairāk sanāk par to cenu - tie ir alkoholiķi. Bet tie kas nopērk kvalitatīvu, garšīgu alu vai vīnu, lai padzertos pēc smagas darba nedēļas (nevis katru dienu) dažas un tikai dažas tikai glāzes vai kausus alu vai vīnu - tas jau ir savādāk un es tur neko sliktu neredzu. Tiem, kuriem ir tieksme "aizrauties" ar jebko - alkoholu, azartspēlēm vai citām atkarībām, es ieteiktu ievērot nulles principu. :)

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

jema - runa tak ir par narkotikām!!!! Tur nav un nevar būt nekadi kompromisi, tāda ir mana parliecība. Starp citu jau pēc attiecību partrauksanas tas konkretais zellis pamanījās mani uzsviest par apmēram 5000 Ls, pirms tam vienu tādu līdzīgi Interpols mekleja ap 2500 Ls + iznīcinats komerctransports, vēl agrāk viens maita točna nezinu , bet spriežot pec visa arī nariks 3500 Ls. Laukos ir majai uzbrukts, vecmāmiņa 70gadi ieslēgta garažā nomirsanai kamer šie māju tīra un kā jau nariki aizmirsa izlaist ārā, šī ar cirvi 2 dienas durvīc caurumu taisīja lai ārā tiktu. Nu atvaino ja aizskāru tavas jūtas, tik jaatzīs ka ne kripatiņas nenožēloju. Es neienīstu narikus, vien vēlos lai neviens tads maita nekad neatrastos manā un manu īpašumu tuvumā.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Kopš kura laika marihuāna ir TĀĀDA narkotika, ākst? Pat ja ir, tad ne spēcīgāka par to pašu alko.

Es arī visdrīzāk tevi uzsviestu par cik tik vien varētu, jo, palasot tavus tekstus, rodas iespaids, ka esi paštaisns un ļoti nepatīkams cilvēks ar pilnīgu taisnvirziena domāšanu.

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Savu pieredzi es jau nedaudz uzrakstīju, ja vēlies pats iziet tam cauri.... nevaru aizliegt, brīdinājis esmu

Link to comment
Share on other sites

Hipsters,

man ir viena govs, ir divas reizes mēģināta apsēklot, - pa tukšo,

pat vetārsti iesaka; tikko apsēklo, tad vajagot 0,5 šnabi iegāst govij rīklē, un vis būšot kārtībā....

Apsēklotājam ir jābāž. Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Hipsters

Marihuānas smēķētāji ir tādi paši narkomāni kā pārējie, tas nekas, ka oficiāli tā skaitās "vieglā" narkotika. Visa "vieglā" deģenerācija agrāk vai vēlāk pāriet smagās fāzēs. Piemēram, ja agrākos laikos sensācija bija, ka kāds atzinās, ka viņam patīk bāzt savu pārgribējušos locekli spalvainās sūdainās veču stāstiās (vai otrādi - ja nestāvēja, tad lai cits šim iebāž), tad tagad jau pilnīgi "normāli" skaitās transvestīti uz ielas, Saeimā, Eiroparlamentā un konkursu uzvarētāju vidū! :D Tas jau liecina par zināmu puvi ļautiņu galvaskausā, kur vajadzētu it kā teorētiski atrasties veselīgām smadzenēm. ;) Tieši tas pats ar citām kroplībām un deģenerāciju - narkomāniju jo sevišķi. ;)

Labots - Hipsters
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Pasakiet man kāpēc no visām apreibinošām vielām alko ir iedalīts ipašā kategorijā un ir legāls, bet viss pārējais ir nosaukts par narkotikām un aizliegts?

Kaut daudzi pētījumi pierāda ka alko nebūt nav tas nekaitīgākais apreibinātājs. Tā pati marihuānua ir krieti nekaitīgāka!

 

Cits jautājums ir kāpēc lielākai daļai cilvēces vajag biežāk vai retāk apreibināties...

 

 

Bonifācij, tevis aprakstītie nariki visticamākais heroīnu lieto, tas ir viskaitīgākais apreibinātājs, ar zāli pat nevar salīdzināt!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vienam jābūt atļautam, savādāk daudzi cilvēki sāks visādas muļķības taisīt. Alkoholu var samērā viegli pagatavot katrs pats, līdz ar ko, to aizliedzot, tā tirgus daļa noies pelēkajā, arī kriminālajā  "zonā":

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bonifācij, tevis aprakstītie nariki visticamākais heroīnu lieto, tas ir viskaitīgākais apreibinātājs, ar zāli pat nevar salīdzināt!

 

Problēma ir tā ka pierodod pie zāles daudziem būs par īsu, un kaut kad nonāk arī līdz heroīnam. Neviens nav kļuvis par nariku ar heroīnu, sāk ar zāli, ''vitamīniem''.

 

Alko tirdzniecību aizliegt ir bezjēdzīgi. Sen atpakaļ ASV jau bija ieviests sausais likums. Tas varētu strādāt kādās musulmaņu zemēs kur to lieto minimāli un naudas soda vietā nocērt roku.

Link to comment
Share on other sites

Hipsters

Ar alkoholu ir tā, ka:

1) tas ir tradicionāls dzēriens - jau tūkstošiem gadu, tāpēc tā iedarbība ir skaidri saprotama un pārbaudīta,

2) no alkohola cilvēks apbreibst, paliek varbūt depresīvs, pļāpīgs un dumjš, bet vismaz no tradicionāliem dabīgajiem alkoholiem - vīna, alus un šņabja, mērenos daudzumos lietojot, cilvēks tomēr nekļūst vājprātīgs, atšķirībā no "vieglajām" un "legālajām" narkotikām, t.sk., marihuānas,

3) narkomāni ir tiešām vājprātīgi, apsēsti, kamēr alkoholiķi ir vienkārši nelaimīgi žūpas, atšķirība ir tiešā apdraudējumā sabiedrībai un cilvēkiem uz ielām,

4) alkohola aizliegumi mums jau ir zināmi vēsturē, pie kā tie noveduši, savukārt, narkotikas tiek speciāli atļautas ar deģenerējošās pūstošās "Rietumu pasaules" svētību.

 

Un tagad testa jautājums:
Cik daudz jādzer, lai varētu nopietni uztvert šīgada "jevrovīzijas" (tautā saukta arī par Pedovīziju) uzvarētāju - "veceni" ar bārdu? Es domāju, ja cilvēks ir normāls, tad arī pēc litra šņabja viņam šitais liksies nenormāli. Bet cik daudz jāsapīpējas marihuānu vai jāpalieto citas "labās" narkotikas, lai varētu šādu idiotu (Pedovīzijas uzvarētāju) izdrāzt vienā vietā? Iespējams, ka tas ir katra cītīgi marihuānas un spaisa smēķētāja vājprātīgais sapnis! :D

Turpiniet tik apreibināties un degradēties un drīz jau uzskatīsiet arī par normu, ka zoofīli drāzīs govis uz skatuves gadskartējās Pedovīzijas laikā (protams, skatītāju balsojumu rezultātā arī uzvarēs) un jūsu bērnus bērnudārzā pieskatīs par sieviešu kārtas maukām pārģēbušies pedofīli. Tas taču ir "moderni", ne? Jevropā esam kā nekā, tolerantiem jābūt! Seksuālās minoritātes kā nekā. Pilnu pieeju kapiem priekš līķu drāzējiem nekrofīliem un, vēl lūdzu, ar speciālu ieeju nekrofīlu kapos cilvēkiem ar īpašām vajadzībām ratiņkrēslā. :D

Labots - Hipsters
Link to comment
Share on other sites

Kāds eirovīzijai, bārdainiem transiem un kaut kā drāšanai sakars ar marihuānu un tās smēķēšanu? Zem alkohola tiek pastrādāti daudz vairāk dzimumnoziegumu... Kaut kādās auzās esi iebraucis... Ķipa visās valstīs, kurās pret dažādām kultūrām, normām un nosliecēm izturās neitrāli, visi ir nonarkojušies un degradējušies idioti...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Hipsters

 

 

Kāds eirovīzijai, bārdainiem transiem un kaut kā drāšanai sakars ar marihuānu un tās smēķēšanu? Zem alkohola tiek pastrādāti daudz vairāk dzimumnoziegumu... Kaut kādās auzās esi iebraucis... Ķipa visās valstīs, kurās pret dažādām kultūrām, normām un nosliecēm izturās neitrāli, visi ir nonarkojušies un degradējušies idioti...

 

Vistiešākais sakars, tā visa ir deģenerācija. Starp citu, precīzas loģiskas domāšanas trūkums ir viena no galvenajām modernā pūļa nelaimēm. Saprast sakarības un prast sistēmiski domāt un izdarīt secinājumus no faktiem ir visai nozīmīga prasme, kura ir arī visas zinātnes sasniegumu pamatā (protams, bez tā arī laba deva nejaušības klāt).

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Viss ir galvā un tikai. Pārējais ir atrunas, vainas apziņas mazināšanai. Stress un vielu lietošana arī ir atšķirīgi jēdzieni. Stresu alkahols nemazina, tāpat kā nikotīns, bet pārvērš to citā formā, izjūtās. Piemēram, stresains cilvis ierauj biku, lai ķipa nomierinātos, sakārtotu domas, bet īstenībā domas jaucās vien ap to pašu perēkli, kas iedzina stūrī. Tad tas iet tik ilgi uz riņķi, kamēr tas pats stress un pieaugošā alko lietošana paraug agresivitātē un citās izdarībās, kas ne tuvu tāpat nerisina neko. 

Lai sakartotu domas un nomierinatos, vislabāk ir vienkārši domāt par ko citu, bez "stimulatoriem", un vēlāk atgriezīsies pie štellītes, kas sastresoja. Smēķēšana stresa situācijās arī neko nepalīdz, tikvien kā novelk laiku, kas jau tā parasti tādās reizēs ir maz, lai tiešām kaut ko darītu.

hvz, plaša un bezgalīga tēma.

Link to comment
Share on other sites

Cik daudz jādzer, lai varētu nopietni uztvert šīgada "jevrovīzijas" (tautā saukta arī par Pedovīziju) uzvarētāju - "veceni" ar bārdu?

 

 

mani fascinē kārtējā no pirksta izzīstā histērija, kurā es redzu krievu paštaisnuma patternus. Labi, krieviem ir milzīgas neaptēstu ļaužu masas, kam var iestāstīt jebko. Arī to, ka esot tāda "Gejropa", kur visi drāžot visus pakaļā.

 

Tas nekas, ka Krievijā gadiem ilgi viens no populārākajiem estrādes "māksliniekiem" ir šis te Zverevs:

11949414321.jpg

 

un runā, ka starp pārējiem māksliniekiem homoseksuāļu netrūkstot.

Bet tagad "gejropa" ir dienas tēma, jedritvai. Jo kāds iemīļotā Krievijas estrādes "mākslinieka" klons ir uzkāpis uz skatuves. Vaimanu vai. 

Reizēm cilvēku tupums ir tik neizmērojams, ka liekas - daudziem ir iemontēta podziņa, uz ko noraidot signālu, cilvēks pārgriež acis un sāk bļaut par konkrēto tēmu, par ko viņam ir pateikts, smadzenes neieslēdzot.

 

  Es Eirovīziju skatos ļoti reti, uztveru kā izklaides pasākumu, un ja tur Verkas Serdjučkas analogs kāpj uz skatuves, tad man tas izraisa tikai neizpratni, pretstatā Javerim, kuram tas izraisa domas par drāšanos pakaļā ar konkrēto subjektu. Neesi saspiedies gadījumā? Uztaisi ģimeni un mazāk meklē problēmas un katrā pretimnācējā - indivīdu, kurš tevi gatavojas izpakaļot.

Labots - usver
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

3) narkomāni ir tiešām vājprātīgi, apsēsti, kamēr alkoholiķi ir vienkārši nelaimīgi žūpas, atšķirība ir tiešā apdraudējumā sabiedrībai un cilvēkiem uz ielām

Gribi teikt, ka no ielām izvācot visas narkotikas, varēs droši staigāt? Novelc rozā brilles - netrūkst nodzērušos id*otu, kas dzērumā otru nodurs. Regulāri, gandrīz katru nedēļu kāda žūpu kompānija tā paretinās. Nemaz nerunājot par bidlo bariem, kam jau ir antisociālas tieksmes, kuru realizēšanai dzīvē alkohols ir tikai katalizators.

 

 

 

4) alkohola aizliegumi mums jau ir zināmi vēsturē, pie kā tie noveduši, savukārt, narkotikas tiek speciāli atļautas ar deģenerējošās pūstošās "Rietumu pasaules" svētību.
 

kas tie par slima suņa murgiem? Kas par valsti ir "Rietumu pasaule", kur tā sākas un kur beidzas? Kā izpaudās "Rietumu pasaules" ietekme PSRS, kur netrūka līmes "Moments" ostītāju-toksikomānu? Jebkurā valstī, kur cilvēki ir pietiekami degradējušies un dzenas pēc "kaifa" par katru cenu, tendences nosaka tikai mafijas iespējas tirgot lētu, efektīvu sūdu (ievedīs Balto Ķīnieti, spaisu, heroīnu vai arī max hašišu), pieprasījums (cik idiņu būs gatavi ziedot savu dzīvi tūlītējam kaifam) un vietējās varas iespējas izkontrolēt visus un katru.

Un es tiešām gribētu dzirdēt, kādā sakarā "Rietumu pasaule" tur kaut ko ietekmē un kā tā visār izpaužas. Konkrētāk, lūdzu. Nav vairs 19. gadsimts, kad viena valsts varēja piegādāt opiju visai Eiropai un taisīt ar to biznesu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Hipsters

Es skatos, ka dažiem ir tik nodzertas un nonarkotas smadzenes, ka loģiskās domāšanas nepastāv kā tādas. Krievija un "Rietumu pasaule" principā ir divas dažādas impērijas. Tā sauktajā "Rietumu pasaulē" ietilpst NATO valstis, Eiropas Savienība, Austrālija u.c. Britu impērijas sastāvdaļas un ir arī valstis, kas ir tiešā "Rietumu" impērijas ietekmē, savukārt, Krievijas impērijā ietilpst Krievija, bijušās PSRS Republikas (izņemot Baltijas valstis un tagad vēl notiek cīņa ar Rietumiem par Ukrainu) un daļēji vēl atsevišķas valstis kā Sīrija, Venecuēla utml., lai gan tās varētu uzskatīt par valstīm, kurās Krievijas impērijai ir ietekme. Ķīna pati par sevi ir samērā neatkarīga, jo tā ir ārkārtīgi milzīga valsts ar milzīgiem industriāliem un cilvēku resursiem. Taču tai pat laikā Ķīna viena pati arī pasauli nevar pārdalīt, vismaz pagaidām. Šobrīd lielākā ietekme tieši ir Rietumu impērijai. Rietumu impērijas ideoloģiskās nostādnes ir tādas, kā jūs šobrīd redzat - globālisms, perversijas, korporatīvais kapitālisms, mediju vara un "aitu cirpšanas" process, ko sauc par vēlēšanām. Krievijas impērijā kā jau īstenā cara impērijā ar plašu nabadzīgo alkoholiķu slāni viss notiek mazliet savādāk un brutālāk - ir vienkārši mafija, kas valda pār muļķiem, bet vismaz ārēji valsti vada cars (Putins) un tā tas arī tautai ir jāsaprot, ka viņiem ir cars. "Rietumu pasaulē" dara savādāk - nevis tautai mēģina iestāstīt, ka ir "cars" vai "imperators", bet gan uztaisa cirku, ko sauc par vēlēšanām, kuru rezultāti ir zināmi jau iepriekš (gluži kā cara un komunistu režīmos), tikai to panāk savādāk - ar mediju palīdzību saskalojot cilvēkiem smadzenes. Tā jau ir tāda sarežģītāka tīklveida struktūra un tas, ka vairums cilvēku to neapzinās, tieši garantē tās pastāvēšanu.

Bet kā zināms no vēstures, visas impērijas reiz sabrūk.

P.S.

Loģiski domājošs cilvēks saprastu, ka nekas nav nejaušība - ne transvestīta uzvara Pedovīzijā, ne legāls alkohols, ne legālas "vieglās" narkotikas, ne geju praidi, ne arī "varas partijas", pat ne "sociālās aptaujas". ;) Starp citu, pat Google tu reģistrējoties vari norādīt savu dzimumu - vīrietis, sieviete vai cits. Kas ir šis "cits" dzimums? Vai tāds dabā pastāv? Protams, īstam "politkorektam" Rietumu pasaules deģenerātam tas nozīmē veci ar pielīmētiem pupiem vai veceni ar piešūtu locekli. Bet tā ir smadzeņu puve, tas ir tāpat kā ticīgajiem muļķiem pasaules lielākajā biznesa projektā "kristietība" uzrakstīja kaut kādu bībeli un iestāstīja muļķības caur to, tad mūsdienās caur TV ekrāniem un žurnāliem mūsdienu muļķiem iestāsta to, ka deģenerāti ir labāki par normāliem cilvēkiem. Tā ir jau ir diezgan smaga smadzeņu puve un jādomā, ka vieni no iemesliem, kas tādu varētu izraisīt arī būtu alkoholisms vai narkomānija?

Es pilnīgi saprotu, ka standarta mietpilsonim, alkoholiķim un deģenerātam nav iespējams saprast visus šos procesus, galvā viss jau putrojas, tad viņš labāk iet iedzert, lai galva nav jānodarbina. ;)

Labots - Hipsters
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...