Jump to content

Alko lietoša neparedzētā laikā


Stasss
 Share

Recommended Posts

Raksturu vajag audzināt. Saproti, ka nedrīkst, un viss - met mieru. Kā arī ar aliņiem "nelāpīties". ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • NeticuNevienam

    9

  • Bonifacijs

    28

  • alusbundza

    12

  • Hipsters

    11

(labots)
kamēr pats atkarīgais nenonāks pie savas, vēlreiz, pie savas atziņas, ka viņam pietiek dzert, nekas viņam mainīties nevar.

 

Tieši tā, nekāda kodēšana nepalīdzēs, kamēr pats negribēs, nekas nemainīsies. Par to esmu pārliecinājies ar saviem alkohola atkarīgajiem.

 

 

 

Kad izlēmu atmest smēķēšanu

 

 

Reāli atmest smēķēšanu ir grūtāk nekā dzeršanu. Savulaik smēķēju 2 paciņas dienā. Pēc onkuļa bērēm, kurš nomira ar plaušu vēzi dēļ smēķēšanas, nesmēķēju 19 gadus. Tas bija konkrēts iemesls atmest. Pirms tam biju mēģinājis kožļāt Nikorete tabletes vairākos etapos. Sūds vien bija. Bet nāve gan pārliecināja.

Labots - Cody
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Bonifācij,

 

Njā, es, piemēram, ar smēķēšanu netieku galā. Atmest uz pārīti dienām nav problēmu, bet pavisam - nesanāk. Kompānijās pēc pie pasēdēšanām un saturīgas alkahola lietošanas kaut kā gribas uzpīpēt ar sarunu biedriem, pat tad, ja tā īsti neprasās (darbā nepīpēju), bet nu kāda cigarete vai biedris, kas ikdienā (mājās esot) iedod (neskopojas) uzpīpēt vienmēr atrodas.

Esmu mēģinājis ar stiprākām, vieglākām, ar vidējām, lauzis filtrus, pārpīpēties esmu mēģinājis, rīkle sausa, nelabi nepaliek, tad paēd, padzeros, paiet laiks un atkal tā velme tomēr ir.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu nezinu smēķēšanu esmu nometis reizes 3 varbūt četras, nebij īpaši grūti ik reizes nopīpejos 1-2-4 gadus un tad nometu uz 2-3 gadiem vai vairāk. Agrāk alkoholu nelietoju gandrīznemaz, nu krīzes gados gan izlaidos, bet t5eiksim šogad pa jaunogadu radiem tā arī pateicu man 5 sausās dienas tāpēc ka veselība neatļauj ar tādiem kā jūs kopā dzert  - nu nevaru es ikdienā izdzert ikdienā pa 250g šnabja un uzdzert virsū 5 L alus un pēc tā vēl ņemt un kartīgi iedzert uz jaunogadu - tas ir pāri manām spējām

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam, man pazīstams ārsts no Stradiņiem stāsta par nopīpētām kājām un rokām.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

To Neticunevienam - nu sākt vajag ar pirmo rīta cigareti - atlikt to pirmo cik nu ilgi vien var, nu un izrādās ka var un vēl kā. Taisīt jaunus un jaunus rekordus. Paostīt savu smirdīgo pūstošo plaušu izelpu un saprast cik tā ir pretīga. Nu un protams labi ja ir kāds pa rokai kas ik pa laikam tā atgādina - nu ko soskas verg! pasūkat puļķīti gribas? :sorry:


Kompānijās tas pats - bravūrīgi uzsauc nu ejam puikas uzpīpot - jūs pīposiet un plaušas bendēsiet a es vien paostīšu dūmus un paskatīsimies izdosies jums mani pierunāt puļķīti pasūkat vai nē!!! Tas ir jāsaka ar izaicinājumu lai nu cenšas tevi pierunat tā un šitā, a tu ne u  ne, un va tu re kāda brīdī tas nudien kļūst pašsaprotami ka ejat uzpīpet tusojaties visi pīpe a tu stāsti anektdotes


Te gan laikam vis ir no rakstura un dzīves uztveres atkarīgs, bet nu es varu vien teikt ka tā nikotīna atkarība ir pilnīgs bulshits - atkarība ir no pierastiem ieradumiem, nu nav nekādas lomkas no nikotīna trūkuma, nu nav ir vienkārši neziņa ko darīt tai laika ko parasti veltīji puļķīša sūkāšanai

Link to comment
Share on other sites

Bonifācij, tev viss ir tik vienkārši. Apsveicu, ja tā ir arī tev. Alkohols, cigaretes, narkotikas ir viens un tas pats. Tikai katrs iedarbojas pa savam-laikā, spēkā, atkarībā, bet gala rezultāts ir nāve. Domāju nevis fiziskā bet garīgā. Rimi veikalā alkohola nodaļā un pie kases tirgotā ir legālā nāve, pagrīdē tirgotās narkotikas ir nelegālā nāve.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Narkotikas galīgi nav halal!!!! Das ist verboten!!!! Sūtu naher jebkuru cilveku/lopu kurš ir sapinies ar to draņķi!!! Pat ja cilveks ir joka pēc kāsīti uzkūpinajis kaut reizi - manās acīs viņš ir norakstīts mūžīgi mūzos un nav tan iespējams nekāds attaisnojums!

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam
(labots)

Ir jau tā - es vispār tāds neregulārs pīpmanis esmu - un tieši tas ir tas, kas kaitina. Ja pīpē, tad pīpē un ja nē, tad nē, bet man kaut kāds...hvz pa vidu. Gadās, ka nu pilnīgi un nē, citi neko nesaka - pazīst mani. 

Par to laika aizpildīšanu taisnība, kad cigarešu nav, speciāli kratīties uz veikalu - slinkums. Un darbi arī iet. Bet kad veikalā - a varbūt nopirkt?

 

Nu narkotikas, cigaretes un zāli mest vienā katlā gluži nevar. Neesmu zāles aizstāvis, bet pamēģināju - nepatika. Narkotikas (nu tās nopietnās) neesmu mēģinājis un arī negrasos, tur skaidrs, ka atpakaļceļa nekāda nav. Spaisi - neinteresē. Bet cigaretes - netiek vaļā. Nav lomku, bet hvz..kaut kāds pieradums jau tomēr ir.

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Es reiz tā biznesa partneri patriecu, uzzināju ka šis ir kāsi noprovējis tusiņā - vēl ne reizes nav nācies to nožēlot, vien veroju tā cilvēka degradāciju pa gadiem

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu tad jau vien ir jāsaprot ka nikotīns ir narkotisko vielu paveids un tam ir kaut kāda iedomāta atkarība, vot i jasaprot vai šī iedoma ir stiprāka par tevi. Nu neviens mani neparliecinās ka no nikotīna ir nopietna fiziska atkarība ar kuru nevarētu tikt galā, nu neviens. Vienīgais ar ko ir jārēķinās ir svara uzņēmšana katra nomešana +10-20 kg jo atkarību no tā draņķa ir ar kaut ko jākompensē un vieglākais ir rīt nejēgā kaut ko, tapec labāk nesākt un galvenais nekad nekļūt par regularu pīpmani

Link to comment
Share on other sites

 

 

kāsi noprovējis tusiņā - vēl ne reizes nav nācies to nožēlot, vien veroju tā cilvēka degradāciju pa gadiem

 

Patiešām, tas ir redzēts konkrētos cilvēkos. 

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv
(labots)

Mirsim mēs visi ? Vienīgā vertība kur, un kārdi atdzimsim?

Labots - Gints_lv
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tu ko no Grobiņas? Eh es to uzskatu bezmaz vai par dzimto pilsētu

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu neviens mani neparliecinās ka no nikotīna ir nopietna fiziska atkarība ar kuru nevarētu tikt galā, nu neviens.

Jebkurš narkologs atzīs, ka nikotīna atkarība ir ļoti spēcīga, ļoti grūti ārstējama. Tautā tā ir nevainīga, un tāpēc liekās nenopietna. Bet, kā man teica ārsts no Stradiņiem, nikotīns paņēmis daudzu cilvēku locekļus. 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Atkarība ir/var būt, to jau es nenoliedzu, bet nu nav tā ka sākas lomkas utt. tā ir psihiskas dabas atkarība

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Dzimis Liepājnieks, Grobiņā iegātnis, bez pretenzijām uz apdzīvajomo platību. Tagat sēras kolēdis aizgāja citos laukos. Man lidz viņa līmenim augt un augt, tur ņem tikai labākos ( Gints Bubieris ), Man ir kurpt tiegties.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu nav tā kā heroīna upuris locas kā tarps - dozu vajag, nu nav pat tā kā alkans uz pohām mirst nost vajag uzlāpīt lai galva neparsprāgst, nu nav tā no nikotīna, drīzak viegls diskomforts, neziņa ko darīt tagat, jauns uzvedības modelis - nu kā tagat bez soskas zobos izskatīties respektabli utt.


a es dzimis Priekulnieks, paaudzies Grobiņā, nobriedis Liepaja Rīgas iedzīvotājs :whistle2:


Es jau vairs maz ko pazīstu Liepajā,  Ģirts Kronbergs vēl kaut cik ir palicis no liepajniekiem draugos


Ta jau daudzus pazīstu parsonīgi i Anšus, i Priedol i Sesk tik nu nav viņi draugi īsti

Link to comment
Share on other sites

 

 

Palasi Jerofejeva "Maskava - Gailīši". Varbūt palīdzēs.

 

viņam ir arī pirmā darba daļa (man liekas, ka abas ir autobiogrāfiskas - tik precīzi detaļās pastāstīts). Pirmajā daļā studentiņš-grāmatu tārps redz vājprātīgu dzeršanu un pļēgurošanu sev apkārtējos cilvēkos. Pļēguro cilvēki, viens nosmok savos vēmekļos, kad no plaušām kāpostu lapas velk ārā, jo kuņģa saturs tur nonācis. Redz, kā viens sadzēries ceļas kājās, grābj dakšiņu, tad sazvārojas un nokrīt ar aci uz tās dakšiņas. Tādas sērijast tipāži. Redz vienu vieglas uzvedības meiteni, kas viņā tā kā ieķērusies, bet kautrējas dēļ viņa kārtīguma, bet pamazām arī tā, nepārtraukti dzerot, staigā visādu "tumsnēju jaunekļu" kompānijās un ar novemtu kleitiņu; nu visādi tur ir, bet beigās studentiņš nobērē savu brāli, "ķiho zapil", tad "ņe meņee ķiho zakuril". 

 

Pirms 11 gadiem pēdējo reizi lasīju, bet tajā grāmatā ir aprakstīts, cik drausmīgi cilvēks var nodzerties - viens dzērājs diedelē naudiņu devai - sola pēdējo vesti atdot, "netīra veste, bet izmazgāt var un būs laba" un "rovno v polunoč ja vibrosil v okno tik-un-tik-naudiņas". Vesels bars cilvēku līdz lopu stāvoklim nodzeras, bet visi labi cilvēki un patiesi un tādi. Tikai nespēj galvu pacelt virs pudeles.

Tie abi romāni ir vienreizēji, man ļoti patika to patiesums un detaļas. Tāpēc šķiet, ka daļēji autobiogrāfiski darbi vai vismaz no paziņu dzīves.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Da tepat pārsimts km no Rīgas iekš BY katrā sādžā būs vismaz 10 tādui epicentri kur var dzīvē apskatīõties  kā cilveki nodzeras līdz vienšūņa stāvoklim

Link to comment
Share on other sites

lasu viņa biogrāfiju: "Окончил школу с золотой медалью. Учился на филологическом факультете МГУ (1955—1957), в Орехово-Зуевском (1959—1960), Владимирском (1961—1962) и Коломенском (1962—1963) педагогических институтах, но отовсюду был отчислен. " <-- jap, izskatās autobiogrāfiski. Tas studentiņa dzīvi aprakstošais darbs ir "Записки психопата", ja kādam ir interese.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

ja fb2 nosviestu tad varetu kaut kada interese būt

Link to comment
Share on other sites

duksis

 

 

Nu tad jau vien ir jāsaprot ka nikotīns ir narkotisko vielu paveids un tam ir kaut kāda iedomāta atkarība, vot i jasaprot vai šī iedoma ir stiprāka par tevi. Nu neviens mani neparliecinās ka no nikotīna ir nopietna fiziska atkarība ar kuru nevarētu tikt galā, nu neviens. Vienīgais ar ko ir jārēķinās ir svara uzņēmšana katra nomešana +10-20 kg jo atkarību no tā draņķa ir ar kaut ko jākompensē un vieglākais ir rīt nejēgā kaut ko, tapec labāk nesākt un galvenais nekad nekļūt par regularu pīpmani

 

 Pilnīgas muļķibas, pīpešana ir tikai pieradums(jā es arī pīpēju pašlaik) Svaru var kontrolēt pats katrs, kas to grib. Es 24 gadus nodzīvoju kā resnis, jā nekaunos šī vārda. Visu laiku borēja iedzimts un bla bla bla 7mēneši -40kg un viss, bet ne par to stāsts, atnāk pareizā saprašana un tur pat nav ko stāstīt. 

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

 

 

NeticuNevienam, man pazīstams ārsts no Stradiņiem stāsta par nopīpētām kājām un rokām.

 

Nezinu, ko Tu ar šo īsti domā, bet asinsvadu slimības un tas viss ir itkā zināms. Reklāmas, skati, uz paciņām neiespaido.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Khmm katram savs.... mes visi esam dažādi un tas ir brīnišķīgi

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gints_lv
(labots)
 Ģirts Kronbergs

Arī kopā māciijāmies, arī viņa mocis remontēts.  Teju nevienīgais elektrikis miestā?

Labots - Gints_lv
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Heh, tu advancēts, Ģirta moci redzejis neesmu gan, māju jā, autiņus jā, kameru, veici jā, bet nu moci gan nē, vai tiešām lāga rīžiks uz vecumdienām ir sadomājis roķerot?!?!?!? Šoks īstenībā, būs jāuzzvan jāuzprasa kā ae RP, Ventspili un močiem iet, a to dzirdu ka mazais nepajokam izsities esot

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv
(labots)

Šogad Esmu atgājis no moču remonta. bet pagājušo vasaru pie Laura F. servisā strādāju ( piepelnijos ). Mazajam Ģirtijam tas čoperis jau vairākus gadus un vienmēr žmeidzās ar apkopēm. Draugs Aldis Sūnākslis , ja sligti uzvedīsimies nokļūsim ..... ,

Labots - Gints_lv
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Kaut kā man liekas ka tas būs tas pats F kuru bieži aicināja paciemotie mūsu kantora nūdistu piršos, tipo na pravah sponsora


tiesa gan es miglainio to atceros, jo tam F īpasi neviens uzmanību nepieversa, ir un i labi


Ts Sūnākslis kas līķus graiza?


Redzejis to kadru esmu, bet nefiga neatceros, laikam negribeju viņu iegaumēt, tad jau labak mūsu jestro neiroķirurgu piršu viesi, nu neatceros jau vairs uzvardu


tumši mati izskatas to pec itaļa to pec frančūža

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Es, Esmu sirms, mati lidz pleciem.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

huh, var jau būt ka esam kādreiz redzejušies - nu ja nu gadījuma pirms gadiem 10+ esio saticis maksimāli naglīgu jaunieti ik dienas ar citu auto un melnu portfeli pie rokas, laka kurpes, džinsi maika, svīteris ādas jaka... tad tas būs bījis es :yahoo:


Speciālas pazīmes - pilnīga CSN ignorēšana, mūžīga steiga, jebkurš diennaksts brīdis


kā kafijas bizness?

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Kad, darba devējs uzdavinaja 2018. gada Fordu. Atiecos pret viņu saudzigi.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

kruto    raritet no obarot???


bljin jāatzīstas ka es pat neatceros ar ko tas F brauc ar moci vai autiņu  :yahoo:


Man tik liekas ka tam F bij pagari gaisi mati un āis bij kautrīgs   tas par laiku 10++ gadi


Lai nu kā man dikti patika tās leģendārās pilsetas mērogā pliko pirtis, nu ir forši visas tās dāmas plikiņas nopētīt

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

 

Kad, darba devējs uzdavinaja 2018. gada Fordu. Atiecos pret viņu saudzigi. .
Priekā arī Tev :drinks: Bet tagad tik 2014 :)

 

 

Es 24 gadus nodzīvoju kā resnis, jā nekaunos šī vārda.
Andi ! Pēdējās muļķības..Aizbraukšu nepazīšu Tevi vairāk... :)
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

a es ir Velsas princis, nu labi - varbūt divi, ok nu divarpus....

Link to comment
Share on other sites

Tufjord
(labots)
a es ir Velsas princis

Jauki ka besī slēptie alhaholiļi ,kas gudrus mētā..Īstenībā ņemot vērā visus Tavus tekstus šinī tēmā. Saprotu ,ka esi gājis visam tam personīgi cauri un savas problēmas atrisinājis.Bet nevag jau arī sūrāko vīru mētāt,kaut taisnība Tev ir.

Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ev, zēni, davai, nevajag atkal bezpridzelā aizbraukt, tema tomēr bišķi NENOPIETNI NOPIETNA.. :D

 

Kur mūsu slavenais Ķirzaks - ko pāris biedri uzskata par alkānu - varbūt tam ir kāds viedoklis?:D

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet, kā man teica ārsts no Stradiņiem, nikotīns paņēmis daudzu cilvēku locekļus.

Man arī, bet tas nedarbojas, nu un, plankumi uz kājām, nu slikti dzīst. Bet riktīgas sirds asinsvadu problēmas, darbojas, infarkts paliek infarkts. Tā ka- ja gribās dzīvot- labāk nepīpēt (par alkoholu neteikšu neko- kā mans tēvs- dakteris teica; dzeršana ir dabisks process, dzer kaur vai petroleju). Nu un ja dzīvot negribās- tad jebkurš veids paātrināt procesu ir labs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...