Jump to content

Alko lietoša neparedzētā laikā


Stasss
 Share

Recommended Posts

Sveiki biedri! Esmu saskaries ar problemu, kad darbs maisa dzeršanai!

Stāstam iz pieredzes, kā atkratīties no stulba alkohola ieraduma, dienas, pus otru atpakaļ, lai normali varētu atjēgties uz darba dienu.

Pēdēja laikā ir tā ka uzpohojos par daudz un atkal pāris dienas pagalam..

Kā tiekam gala ar pagiru problemu?

Īsta tēma piektdienai..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • NeticuNevienam

    9

  • Bonifacijs

    28

  • alusbundza

    12

  • Hipsters

    11

Nez, es ja vienu vakaru esmu kārtīgi nokodis, tad otrajā dienā nemaz iekšā dabūt nevaru. Bet pa lielam ir 2 tipu cilvēki - tie kas var dzert un tie kas nevar. Tu esi pie otrajiem. Diemžēl. Tātad izvēlies - vai nu ne pilītes vispār vai arī liels risks palikt par alkānu-bomzi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Pēdēja laikā ir tā ka uzpohojos par daudz un atkal pāris dienas pagalam..

vot šitos vājrakstura vīreļus nesaprotu...

man arī tādi ir pazīstami

es dzeru tikai vienu pēcpusdienu (vakaru), parasti pohu nav, bet ja ir, tad no rīta Boržumi un pusdienlaikā vis ir kārtībā 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Copmanis

Idiots tāds, kauns ar tādiem dzīvot - Latvietis. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss
(labots)

Zinu, ka daudz tadu ka ieksa nevar dabut, bet esmu no tiem kas var, tapec ari problema.

 

Uzreiz teiksu pa temai - runā tie kas nesuudzas nakamā paņemt iekšā! Tie esam mēs problemātiķi!

 

Kā atiet no šitā visa hronīdisma?


Copmani - nepisdzi kamēr mani nesaproti, ok?

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

 

 

vot šitos vājrakstura vīreļus nesaprotu...

 

tieši otrādi - hroniski dzer tieši tie cilvēki, kam IR raksturs! Negrib reizēm .. bet vienalga dzer, jo VAJAG!  :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

Kā atiet no šitā visa hronīdisma?
nevar atiet, tā ir smaga slimība. Pie kam pēkšņi sabrūk veselība, kas it kā likās visu laiku laba esam. Nepaiet ilgs laiks, un arī "melnā ar izkapti" ar kāju atsper durvis, pienāk pie tevis un iečukst ausī - ejam... Ļauj man tevi apraudāt...
Link to comment
Share on other sites

Man arī garšo, bet pa dienu varu iztikt. Toties vakarā prasās, ka vai beidzies nost. Nevienu dzīvot mācīt netaisos, bet ar alkoholu ir tāda bez maz vai kā binārā shēma. Ja Tev viņš traucē, tad jāmet nost pa tīro. Nekādu kompromisu tur nav. Kā RaimondPaulam. Vari mēģināt paņemt vienu zapoja periodu gadā, bet tas arī ir risks, ka nolaidīsi podā visu, kas Tev ir.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

. Pie kam pēkšņi sabrūk veselība,

ne vienmēr, pazīstu večus, kas visu mūžu ir koduši un vēl kož ,78 gadi 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss

Tiesi par to arii domaju izskirties- vai nu lilkt visam punktu, vai viss velk uz elli.. Smaga situācija, bet jaizlemj, jo priekšā stāv darbs ar ljoti atmaksātu algu vai arī noslīkt ik pa laikam iedzeršanā un kas zin kā notiks.. Visticamāk negativi..

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
(labots)

Bļin, @alusbundza, es uzbūru drūmo perspektīvu, bet tu atkal visu izķēzīji  :drinks:

 

 

darbs ar ljoti atmaksātu algu

jau atkal šmigā 

Labots - laikamtak
Link to comment
Share on other sites

Stasss

Sākšu jaunu tēmu - kurš ir kodējies un kādā veidā - ,

vai tas tiešām dod kaut kādu rezultātu? Vai tikai tukša alkašu problēma..

Pats par sevi - kožu daudz, bet nēesmu tas kurš pa grāvīm vāļājos - patīk iedzert, bet jūtu ka tas mani degrade, gribu dzīvot savādāk..

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Zinu vienu čali, kas drūmi dzēra ilgus gadus, mēs visi te viņam alu varētu pienest, pēdējā laikā pasācis kodēties, nokodējas un nedzer gadu vai pusotru, tad padzer mēnesīti, līdz pašam zb un atkal uz gadu vai pusotru liekas mierā. Ja viņu var "nokodēt", tad var jebkuru.

diemžēl sīkumus - kur, kā, pa cik - neesmu jautājis, lieta diezgan intīma. 

Link to comment
Share on other sites

Tēvs aizbrauca viens pats uz Londonu dzīvot dažus gadus - tur dzīve interesantāka, darbs svaigā gaisā, jābūt kā gurķītim uz darbu vai arī paliksi bez darba vidē, kuras valodu īsti nezini, vide pilnīgi cita, un rezultātā nekādu plostu vairs neprasījās.

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

 

kožu daudz
Tas ir rigtīgi nenoteikt daudzums.Cik apmēram gadā vidēji litros,(šnabi vis kas virs 40 apgriezieniem) Vīns un alus. Es piemēram allu ap 60-100l vīnu ap 10l un stipros ap 30-50 litriem.Nesūdzos ne darbam traucē,ne veselībai. Ja vajag vai sanāk nav problēmas arī dienas 3 sirsnīgi nokapāt. Protams ceturtā dienā uz darbu neiesi,bet nav problēmu arī mēnešus 4 pat aliņu nedzert.

 

kurš ir kodējies un kādā veidā
Neesmu,bet atīrīt arganismu uz nedēļu gan esmu bijis,tā vairāk prikola pēc.Bet zini kautkā dīvaini pat aliņu vairākus mēnešus nevilka. Priekā :drinks:
Link to comment
Share on other sites

Stasss

ir tā, ka divas, trīs nedēļas dzivoju skaidrā, bet tad nedēļa plostā, jo nevaru tā normali vienu dienu izdzert, jo sakas problēmas, ka nevaru atiet, jo prasas vēl un vēl!:)

Link to comment
Share on other sites

intervall
(labots)

Darbā kolēģim bija tāpat kā Tev,dzer reizi mēnesī un nevar "atlaist".

Vadība piedraudēja atlaist,sieva pamest,čalis nonāca pie secinājuma,ka nezin' kā tikt galā.Jo mazāk par 2 mēnešiem bez kodiena,izturēt nevarēja.Kad dzēra,viss gāja pa burbuli..

Šim sievasmāte strādā privātklīnikā J-pilī,ieteica,lai "kodējas" tur.Tā arī darīja.Čalis pāris mēnešus vairākas reizes nedēļā brauca uz turieni(laida kko vēnā un laikam arī paka*ā) un visiem par brīnumu,tas līdzēja.Pirms tam bija pie visādiem kaktu dakteriem pabijis,pie dziedniekiem u.c,bet tas pat mēnesi nelīdzēja.

Tagad čalis jau trešo(mby otro) gadu jau nedzer,bet var pat uzturēties kompānijās,kur normāli "kapā",bet pats suliņu dzert :)

Prieks par viņu.

 

Neuzskatu,ka būtu taisnīgi te izgāzt savu "žulti" autoram par viņa vājībām,visiem ir savi trūkumi,tikai katram savādāki.

Labots - intervall
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Esmu saskaries ar problemu, kad darbs maisa dzeršanai!

 

tad jāmet tas darbs pie malas un jānodarbojas ar to, kas pašam vairāk patīk.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

+1, cilvēks beidzot atradis nodarbošanos, kas patīk/aizrauj, un atkal nav labi!

Link to comment
Share on other sites

Palasi Jerofejeva "Maskava - Gailīši". Varbūt palīdzēs.

Ну, как тут не придти в отчаяние, как не писать о мужике, как не спасать его, как от отчаяния не запить! Социал-демократ — пишет и пьет, и пьет, как пишет. А мужик — не читает и пьет, пьет, не читая. Тогда Успенский встает — и вешается, а Помяловский ложится под лавку в трактире — и подыхает, а Гаршин встает — и с перепою бросается через перила…

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Cenšos kost piegtdienas vakaros, pazvaniju priekšniekam ka rītdienas oficālā darbdiena uz Mani neatiecas. Garajās brīvdienās bija vairāki izsaukumi un jūtos jau atstrādājis. Rīt minerālis, viegls izbrauciens ar velo, nedaudz depresijas, par nezdarītiem darbiem, bet tas ir pārejoši.

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

 

kā tu uzskaiti?
E pēc viena jaunāgada svināšanas misenē izmetu 52 Tulamorus.Sieva sāka bļaut prātiņ nāc mājās šito kvantumu.Bet neko tā normāli pa dienām trīm četrām un cilvēkiem 6-8 tā vien sanāk +kā parasti vēl pa zemi kāds pamanās noliet.Pēc tam parēķināju cik vidējo noloku pa gadu :)
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Ek, būtu man nodzertā nauda....

Tādu kodienu varētu uzrīkot!!!

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Ek, būtu man nodzertā nauda....

 

 

Es varētu no salona izdzīt kā minimums pilnīgi jaunu Golfu. Bez jokiem.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nespēja parstat dzert tas ir nožēlojami - iej ieskrienies un nosities pret sienu žūpainā lupata!    Šis nu nemaz nav joks, būt lupatai nav ne funny ne jautri un ja arī tev to nesaka uz aci tad tikkai tāpēc ka uzskata tevi par pārlieku nožēlojamu lai ko pārmestu. Tālāk secinājumus izdari pats

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Golfs takš nav iekšķīgi lietojams! :D

 

Bet ja nopietni, ta bail pat parēķināt cik štukas ir ieguldītas nezūdošās vērtībās...

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Nespēja parstat dzert tas ir nožēlojami - iej ieskrienies un nosities pret sienu žūpainā lupata!

 

Ļoti iespējams, ka Tu šo varēsi pastāstīt savam dēlam vai meitai.  Dzīve ir prasta, kā piemēram Oma likums.

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam
(labots)

Tā ir slimība jau, ja nespēj atturēties un tai ir jātiek pāri paša spēkiem. Domāju, ka tās kodēšanas ir tikai tāda cīņa ar sekām, cēlonis tak dzeršanai ir pavisam cits. Es, piemeram, uzskatu, ka cēlonis pa lielam ir tas, ka dzīvē kaut kas nav kārtībā (nav obligāti jābūt darbam - tev ka redzu ar to itkā ir kārtībā), un dzeršana tad arī ir tas veids, kā samazinat to nu jūtīgumu vai citam atkal vainas apziņu, bet tas nenozīmē, ka paliek labāk. Viss ir galvā vecīt. Tā kārtīgi pavazājies pa dabu, pa jaunības dienu (nezinu gan cik vecs esi, bet nu pietiekoši šķiet, ja jau "drīksti" lietot ) takām, kaut kādas atmiņas, meklē brīdi, kad bija labi un kad vairs nē, un tad tur pa vidu kaut kur vajadzētu slēpties iemeslam.

Nu a citiem, vismaz personīgi lielako daļu tādus pazīstu, kam dzīvē itkā lielos vilcienos viss ir ok, bet nu pa retam kāds tā sajāj nervus, ka nav citu variantu kā pilnīgs auts un tad pēc lielā kodiena kaut kā viss nostājas vietās.

 

Šitā gan tāda smaga tēma un ne jau forumā īsti būtu tādas lietas jārisina, bet nu dažreiz pārrunas ar nepazīstamiem cilvēkiem ir progresējošākas, nekā ar tuvinieku vai ārstu.

 

Izturību cīņā!

Labots - NeticuNevienam
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Pats ļaunākais ko var nodarīt pļēguram ir viņu pažēlot. Pašlaik veroju ainu ar sievas vecakās māsas dēlu - pilnīgs vāks - ir jau līdz tam ka šis guļ mēnešiem gultā, sten un vaid a mate katru dienu nes dēlam polšu jo viņam redz slikti, līdz tam bija jau visādi doktori, kodēšanas, babkas, pūšļotāji utt.  nu cilvēks ir nolemis nodzerties un matei mīksta sirds - kā šis mirstošā balsī piedraud mesties no balkona vai vēnas griezt tā ši skrien uz veikalu pēc polša neskatoties ka tevs, brālis un visa parējā famīlīja kategoriski aizliedz viņai to darīt. Nu viņai viens dēls nomira 11 gadu vecumā tad nu šij trauma un domā ka atnesot polšu vecāko dēlu kaut izglābs vot i pļēguro zirgs 27 gadi

Link to comment
Share on other sites

Stasss, kāds narkologs teica, ja gada laikā nākas vairāk kā vienu reizi neaiziet uz darbu dēļ alkohola, tad var uzskatīt, ka cilvēks ir alkoholiķis. Man nekad tā nav gadījies, bet uzskatu, ka man sāk parādīties problēmas. Piemēram, neatceros ka būtu bez alkohola pavadījis vismaz nedēļu, ja neskaita plaušu karsoņa laiku pirms diviem gadiem. Reāli saskatu tikai vienu nākotni-pilnīgi sausu dzīvi.

 

Par kodēšanu un vispār man ir piemēri:

1. Bijušais kolēģis, ja dzēra tad dzēra. Uz korķa parasti nedēļas trīs pavadīja. Pirmo reizi kodējās uz pieciem gadiem. Jā, pastāv tāda iespēja vai uz gadiem, vai uz mūžu. Kodēšanas piektā gada pēdējā dienā sajuta nepārvaramu vēlmi pēc alkohola. Pirms tam izjuta pretīgumu. Tad bija piecu nedēļu plosts. Tad kodēšanās uz mūžu. Nedzer 11 gadus, pat neiedomājas to darīt;

2. Mana māsa. Izjukusi ģimene, depresija, alkohols, Tvaika iela, dzīvokļa parādi. Tā kā esmu labākais brālis pasaulē, tad ne uz mirkli neatkāpos, lai viņu izglābtu. Pirms diviem gadiem nokodējās. To visu atceras kā murgu, nepieļaj iespēju kaut kad iedzert;

3. Kolēģa dēls pilnīgi nodzēries (20 gadīgs čalis) izgāja Minesotas programmu. Reāli palīdzēja;

4. Kolēģa māsīca pilnīgi nodzērusies, dzīvo kaut kādā katoļu kopienā priekš narkomāniem un alkoholiķiem, it kā atkopusies. Bet saka, ja kāds piedāvātu iedzert, tad neatteiktos.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Vot tā ir ļoti smaga stadija, ja jau vairs nesaprot, ko dara un draud, ka darīs galu, ja nedabūs devu. Tādiem jau laikam arī atveseļošanās vairs nav īsti iespējama. Vot autor, paskaties uz šādiem cilvēkiem pilsētā, ģerevņā, gribi tāds palikt?

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Nespēja parstat dzert tas ir nožēlojami - iej ieskrienies un nosities pret sienu žūpainā lupata!

 

Pārāk vienkārši spried. Kā jau kāds minēja, tad varēsi stāstīt to saviem bērniem un mazbērniem. Protams, ja pats nebūsi "kļūdījies" dzīvē. Nevar nevienam ne pārmest, ne nožēlot, bet tikai palīdzēt. Kā jau iepriekš minēju, cīnījos par savu māsu.

 

Sabiedrība nosoda spaisu, bet alkohols tiek reklamēts televīzijā, radio, avīzēs. Noteikti, ka alkohols ir nodarījis daudz, daudz lielāku postu. Var teikt, ka daudzās, daudzās paaudzēs. Daudz lielāku postu nekā visas narkotikas kopā ņemtas. Tas ir mantojums no PSRS par "kulturālo dzeršanu." 

Labots - Cody
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

janka71
(labots)

Sveiki biedri! Esmu saskaries ar problemu, kad darbs maisa dzeršanai!

nevis darbs maisa dzeršanai, bet ortādāk dzeršana maisa darbam, nebūs darba nebūs nauda pa ko dzert. un starp citu tā ir nopietna problēma ne tikai latvijā - iesaku sākumā pāriet uz mazāk grādiem un tālāk jau tava problēma kā risināt

Labots - janka71
Link to comment
Share on other sites

Ar dzeršanu, kā ar jebkuru atkarību, jātiek galā nāksies pašam atkarīgajam. Var rīkot dzimtas sapulces un talkas, bet kamēr pats atkarīgais nenonāks pie savas, vēlreiz, pie savas atziņas, ka viņam pietiek dzert, nekas viņam mainīties nevar.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Ar dzeršanu, kā ar jebkuru atkarību, jātiek galā nāksies pašam atkarīgajam.

Zinu kādus 3 , kuri kodējušies , dažs pat vairākkārt , bet strebj uz nebēdu , jēgas viņiem no tās kodēšanās nekādas . Viens , kad nokodējās , šmigās vietā sāka intensīvāk jaunās vielas kurīt , lai kaifu dabūtu . Tā kā pa lielam viss ir paša atkarīgajā galvā , ko ta viņš īsti vēlas - kost vai atmest . Viens cits kādus divus gadus gandrīz no vietas koda , kamēr gandrīz pie Pētera aizgāja , jo uz pohām rajona džeki , kaut kādu brīnumu no Zasulauka točkas bij atstājuši . Palaimējās - atkačāja , laikam šo to pārdomāja , tagad ierauj pareti , jo iekšas beigtas un tik traki nevelk , strādā , lien ārā no parādiem , atradis sev jaunu hobiju , dzīve turpinās .

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

mazāk grādiem un tālāk jau tava problēma kā risināt
 

 

drīzak jau otrādi, ar maziem grādiem ir viegli piemesties nemaņā, a paprove to izdarīt ar 60-80-98 apgriezienu spirtu!!!!

 

 

Kad izlēmu atmest smēķēšanu - lauzu nost Pariament cigaretēm Night Blue (stiprākajām) filtru un pīpēju līdz vēmiens nāca - jau x gadus nesmēķēju un nevelk nemaz

Link to comment
Share on other sites

Lapais

uzskatu ka puse no panākuma ir kad pats saprot un atzīst ka ir problēma un ka tā jārisina. Es nobērēju savu jaunāko bračku (42), kurš līdz pēdējam noliedza ka ir atkarīgs, teica ka varot dzert un varot nedzert, tikai turpināja dzert līdz nokrita un viss. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...