Jump to content

Vai pastāv vērā ņemama varbūtība, ka internetā dzīvo citplanētieša apziņa?


Sky_High
 Share

Recommended Posts

 

 

Izskatās, ka pietiktu tauatas, lai sanāktu tāds kā intelektuāļu konspirācijas vakars.
 

 

Fixed. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • aoma

    35

  • Inspektors Caps

    18

  • Леший

    17

  • alusbundza

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

@@Inspektors Caps,  kā jau teicu, runājot pacelt balsi, nozīmē cenšanos ieklārēt kaut ko izdomātu ar nodomu piemuļķot ne visai saprātīgu klausītāju, tas labi strādā uz neizglītotu pūli, bet uz mani diemžēl neiedarbojas, drīzāk otrādi, izdzirdot izcilus oratorus, kāds, strp citu, bija arī Ādolfs, mani pārņem derdzīgums, un es tālāk vairs neklausos.

Tāpat vairākas reizes pārlasīju 198. postu, un neko apmelojošu tur neatradu, tikai padomu painteresēties vairāk par astronomiju.
Pagaidām neko vairāk par tukšiem vārdu plūdiem un linkiem uz neuzticamiem avotiem, no Tevis neesmu dzirdējis, tāpat liekas, ka neesi pieradis ieklausīties citos, tikai kā veca plate spītīgi mal tālāk savas sazvērestību un citplanētiešu teorijas no kurām internets pēdējos gados burtiski čum un mudž.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

planētas uz zvaigznes fona nemaz nevar redzēt!

Labrīt. Tas automātski nenozīmē, ka tādas ir visām.

Tāpat vairākas reizes pārlasīju 198. postu, un neko apmelojošu tur neatradu

Tev ar galvu viss ir kārtībā? Loģiski domāt un argumentēt spēj? Tu mani apmeloji, it kā apgāžot manu nepareizo viedokli, ka visām zvaigznēm esot planētas. Bet es to neteicu! Es teicu, ka planētas uz zvaigznes fona neredz, bet tas nekādi nenozīmē to, ka tātad visām zvaigznēm esot planētas. Kaut ko tādu var izdomāt tikai cilvēks, kurš vispār nespēj loģiski domāt. To tautā mēdz saukt par "sieviešu loģiku".

 

Pagaidām neko vairāk par tukšiem vārdu plūdiem un linkiem uz neuzticamiem avotiem

Ir nevis akli jāuzticas avotiem, bet jādomā pašam ar savu galvu. Protams, ja tāda ir... Un ar ko vēsturnieku tukšie vārdu plūdi ir ticamāki? Ne ar ko! Bet es vismaz arī nesaku, ka man ir absolūtā pareizā atbilde un necenšos vienu no versijām, kurām nevienai nav pārbaudāma pamatojuma, padarīt par absolūto patiesību. Es apskatu dažādus variantus un mani psiholoģiski pilnībā apmierina apziņa, ka mēs varbūt tā arī nekad īsto atbildi neuzzināsim. Taču te ir lielākā šādas domāšanas atšķirība no lielās tautas masas un "pareizās" vēstures - spēja atzīt, ka NAV ZINĀMS, un sadzīvot ar to, nevis par jebkādu cenu (pat atkāpšanās no loģikas) apmierināt savu patētisko jēlumu, kuram nav pieļaujams, ka viņš nav pasaules naba, kaut kas nav zināms un varbūt nekad arī nebūs.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

@@Inspektors Caps,  jādomā, ka tici arī spokiem un Harijam Poteram.

Neatbildēti jautājumi būs vienmēr, bet ceļš, kā rast atbildes ir dažāds:

Grūtākais ir iedziļināties, pētīt un lasīt to, ko šai sakarā jau paspējuši izdarīt citi, salīdzināt, meklēt sakarības, vai, gluži otrādi, neatbilstības jau zināmajām lietām, eksperimentēt. Tas prasa milzu darbu un laiku, pie tam risinājums bieži vien tā arī neatrodas, sevišķi neatlaidīgi cilvēki kādreiz tam velta visu savu dzīvi, bet sekotāji un mācekļi iesākto turpina.

Vieglākais ceļš ir pat necensties izprast, bet piedēvēt atbildi kaut kam no cilvēka neatkarīgam, kas nav saistīts ne ar loģiku, ne veselo saprātu - dievam, atnācējiem no kosmosa, astrālajai pasaulei utt.

 

Vai cilvēki mūsdienās ar savām zināšanām, bet bez lieljaudas tehnikas, varētu uzbūvēt piramīdu? Varbūt ne gluži tādu, bet varētu. Kas liek domāt, ka iepriekšējo civilizāciju arhitekti un inženieri to nespētu? Svērtenis un līmeņrādis, tāpat lineāls, principiāli nav mainījušies, tikai materiāls, no kā tos gatavo, arī zāģis, cirvis, kalts un veseris bija pazīstami jau no akmens laikmeta.
Iemesls, kāpēc būvēt, no vienas puses, ne visai racionālas būves, kam var pieskaitīt pilis, tempļus, katedrāles, goda obeliskus, triumfa arkas, pieminekļus, nav mainījies līdz pat šobaltdienai, mirušo kultu ar neviens nav atcēlis.
Kāpēc te būtu jāiemaisa kaut kādi citplanētieši, tas gan man nav skaidrs.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

piedēvēt atbildi kaut kam no cilvēka neatkarīgam

Ak Tu pasaules nabiņa. Jā, iedomājies, Visumā ir kaut kas neatkarīgs no Tevis. Un pat vēl trakāk - gandrīz viss! Būs grūti ar to sadzīvot savā pasaulītē, vai ne? :)

 

 

 

jādomā, ka tici arī spokiem un Harijam Poteram.

Tu arī domā, ka visiem vajag kaut kādu konkrētu dieviņu, zinātnīti vai citu konkrēto atbildīti, kam ticēt, vai ne? Vienīgais, kam es ticu, ir loģika un savas smadzenes, un ar to man arī pilnībā pietiek. Man nevajag kaut kādus "priekšā teicējus" kā lielākajai tautas daļai. Ja es ticu vēl kam, tad tie varētu būt, piemēram, fraktāļi un fraktāļu Visums, jo izskatās, ka tie ir tuvāk dabā redzamajam kā jebkas cits.

 

Ir redzams, ka Tu neizproti to pašu akadēmisko zinātni un pat elementāru pierādīšanas loģiku. Ja kāds ko apgalvo kā patiesību, tad viņam tas ir jāpierāda! Vēsturē, pirmkārt, tas vispār ir iespējams tikai nosacīti, bet, otrkārt, vēsturnieki ir kā absolūto patiesību sarakstījuši tik daudz nepamatotu izdomātu pieņēmumu, ka tieši, skatoties no akadēmiskā skatu punkta, vēmiens nāk. Tieši censties izprast nozīmē pētīt visus iespējamos variantus, nevis izdomāt vienu un tad par visām varēm mēģināt to kaut kā attaisnot un ieborēt citiem. Ja Tu vēl neesi sapratis - es saku, ka nav zināms, nevis kā bija tā vai šitā. Tādēļ man arī nekas nav jāpierāda, jo es par seno vēsturi un tehnoloģijām neapgalvoju neko absolūti konkrētu. Jūsu, "paklausīgo skolnieku" problēma ir tā, ka jūs nespējat atšķirt graudus no pelavām - to, ka matemātika un fizika ir īstas zinātnes, bet vēsture ir pseidozinātne, kur vēl stipri lielākā daļa nav pat tuvu zināma, un ekonomika vispār ir tikai nepareizi sagrozīta statistika ar dzīvei piedzītām "teorijām", lai sazombētu kapitālisma vergus un vagarus.



 

 

Kāpēc te būtu jāiemaisa kaut kādi citplanētieši, tas gan man nav skaidrs.

Tādēļ, ka tas ir viens no iespējamajiem variantiem. To mēs redzam, ka Tev nav skaidrs, kas ir pierādīšanas loģika. Ja vēlies apgalvot, ka Tev ir pareizā atbilde, tad PIERĀDI, ka BIJA TIEŠI TĀ! Ja to nespēj, tad Tev nav tiesību apgalvot, ka tā bija, un mācīt to skolā kā absolūto patiesību. Neatkarīgi no tā vai cilvēks tad vai tagad spēja vai spēj uzbūvēt piramīdu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi, man jau apnika, viens pīpis, kas viņas būvēja, lai gan neredzu starpību starp pierādījumiem, kuru, kā pats saki, nav nevienam no mums.
Kad atceļosi atpakaļ, pastāstīsi, kā pie šiem gāja, stāsta, viņi nešķirojot ne vīriešus, ne sievietes.

 

 

Vēsture - pseidozinātne, šitas kaut kur jāpieraksta...

 

Mana tante ir vēsturniece, visu mūžu nostrādājusi Rīgas Vēstures un Kuģniecības muzejā, tagad gan pensijā, ceru, ka neviens viņu pirmslaikus neiedzīs kapā, paziņojot, ka savulaik iegūtais zinātnieces grāds ir vien tukša skaņa, un visu mūžu, sanāk, šī nodarbojusies ar kuiņu.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

ImissimI

 

 

Ja kāds ko apgalvo kā patiesību, tad viņam tas ir jāpierāda!

 

Tā ir gan.

 

Bet nav pareizi izdomāt kaut ko nepierādāmu un teikt: pierādi ka tā nav. Nekas, protams, neaizliedz spriedelēt par tēmu un vēlams ar pēc iespējas pareizām metodēm.

 

Un arī, pat ja skaidrojums šķiet ārkārtīgi nejēdzīgs, komplicēts un stulbs, bet tomēr katra tā detaļa paveicama un izskaidrojama, tas tomēr ir pārāks par skaidrojumu, kas ir elegants, skaists un jauks, bet ietver teiksim "maģiju", "citplanētiešus" un citas lietas.

 

@Svekris .. hh :)

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

 

 

Tādēļ, ka tas ir viens no iespējamajiem variantiem.
 

Tas labi, ka tu esi loģisks. Tad tev vajadzētu zināt kas ir evidence un kas ir varbūtība. Novērtējot pašreizējo evidences apjomu citplanētieši-piramīdu-cēlāji sanāk viena no mazāk ticamajām varbūtībām.

Ir bezgalīgi daudz lietas, kuras nevar 100% apgāzt (neredzams un nejūtams vienradzis tev aiz muguras - pierādi, ka tas tur nav), bet tieši evidences apjoms par labu apgalvojuma patiesumam ir tas, kas mums ļauj novērtēt to, cik nopietni šo apgalvojumu uztvert un cik daudz laika tam veltīt. 

Link to comment
Share on other sites

Леший

(neredzams un nejūtams vienradzis tev aiz muguras - pierādi, ka tas tur nav)

Kāpēc tam tur ir jābūt? Tā ir ar visām tādām teorijām - viens kadrs, kapronu sapīpējies, izdomāja murgu, kurai pamatojums ir tikai viņa vārdi.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
iezemiešiem tie bija dievi ar dzelzs putniem un vaļiem, kuri no debesīm meta paiku un apģērbus, bet īstais iemesls..

 

 

Cargo cult - tā tas saucas.

youtube.com/results?search_query=cargo+cult

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Ta vēl dažas:

Десятка самых странных религий 

10 место: В 1774 году в США некая Энн Ли создала общину шейкеров (трясунов). «Матушка Ли» утверждала, что любовь к Богу должна выражаться в плясках до изнеможения. Молва утверждала, что, наплясавшись, шейкеры в темноте предаются всеобщему греху, а рожденных после этого детей воспитывают совместно. Конечно, такая экстравагантность нравилась далеко не всем, так что сегодня в общину шейкеров входят всего семь человек в штате Мэн.

9 место: Уже почти 80 лет в Новой Гвинее существует культ Иисуса Христа – папуаса. Последователи культа утверждают, что белые вырвали из Евангелия первую страницу, на которой говорилось, что Христос был папуасом. Однажды он вернется и сделает папуасов господами, а белых – их рабами.

8 место: Еще более экзотическую веру исповедует африканское племя догонов. Они молятся на звезду Сириус. По их поверьям, с одной из планет, которые вращаются вокруг Сириуса, на «летающем корабле» прилетел прародитель племени Ном-мо – получеловек-полузмея. Кстати, догоны знали, что Сириус является двойной звездой, задолго до того, как этот факт открыли европейские астрономы.

7 место: В США в 70-е годы была основана община «Небесные врата». Ее пастыри учили, что Бог и Люцифер – командиры двух экипажей «летающих тарелок», которые ведут борьбу за Землю. Чтобы уцелеть в этой борьбе, земляне должны переселиться в «иное измерение» путем самоубийства. Большинство поклонников этой идеи были компьютерными программистами.

6 место: Некоторые канадские индейцы поклоняются богу-людоеду Баксбакуаланксве. Кровожадных обрядов они, слава богу, в последнее время не совершают, но во время богослужений могут в экстазе изрядно покусать своего ближнего.

5 место: Индейцы племени тапирапе в Бразилии, которые обожествляют паразитов. По их поверьям, создавшие мир духи укрылись в человеческих телах и оттуда «внутренним голосом» дают людям советы. Если, упаси бог, вы, простите уж, излечитесь от глистов, вас объявят «оставленным духом» и выгонят из селения.

4 место: В Канаде уже 10 лет существует религия «раэлиан-ов». Ее основатель, бывший журналист Клод Раэлем заявил, что его отец был инопланетянином и рассказал, что «летающим тарелкам» предстоит спасти Землю от гибели. Сегодня у «церкви Раэля» 50 тысяч сторонников.

3 место: В годы Второй мировой войны американские солдаты высаживались на островах ОКЕАНИИ с грузами продуктов и снаряжения, которыми делились с местными жителями. «Карго», то есть груз, стал священным: туземцы молятся на банки из-под тушенки и верят, что скоро им с неба привезут еще.

2 место: В Повольжье в XIX веке была община «дырников». Они не поклонялись иконам, считая их «порчеными», и молились, проделав в стене дырку и обращая туда слова молитвы. Других обрядов у «дырников» не было.

1 место: Религию джайнов, одну из древнейших в Индии, исповедуют свыше 5 млн. человек. Главный принцип джайнов – непричинение вреда живым существам, поэтому они не едят мяса и не берут в руки оружия. Среди них выделяются «шветамбары» (одетые светом), которые не носят никакой одежды. Чтобы не погубить случайно какую-нибудь мошку, они вдыхают воздух через марлевую повязку, а дорогу перед собой разметают специальной метелкой. В еде джайны очень воздержанны и считают верхом святости уморить себя голодом. Правда, при этом они занимаются ростовщичеством и безжалостно обирают своих должников.

Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā milzīgo daudzumu atsauču uz avotiem internetā kā pierādījumu un patiesības avotu, es teiktu, ka cilvēku apziņa ir tā, kas dzīvo internetā.

 

Citplanētiešiem šodien vairs nav nepieciešams celt piramīdas, pietiek uzrakstīt lapu wikipēdijā. Pie tam efekts būs lielāks. Tātad, ja citplanētiešu apziņa šodien vēl internetā nav, tā tā katrā ziņā būtu pirmā vieta, kur tai vajadzētu būt.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Es pat savam kreklam neticu, varbūtība un tās noteikšana vispār ir pilnīgi un galīgi nevajadzīga laika šķērdēšana, jo mūsdienās to faktu (kas ietekmē to varbūtību) un iespeju ir tik daudz, ka zūd vienkārši jēga tai varbūtībai. Citplanētieši drošvien esam arī mēs paši (kādam citam), bet to neviens vēl nav pierādījis. Skaidrs tikai ir tas, ka viss ģeniālais un vienkāršais ir "izbeidzies" - secinājums - palicis ir tikai viss sarežģītais sviests, kas tāpat nevienam nav vajadzīgs - līdzīgi kā šis topiks. Lēna garā, evolūcijas gaitā (nu es to par evolūciju vairs nesauktu) cilvēki sāk nodarboties ar mārrutka dzīšanu, ne, lai ko tiešām atklātu, interesētos, nemaz nerunājot par pierādīšanu, bet tikai, lai atrāk par visim pabļaustītos pa pasauli, ka redz es redzēju to un šito, un jau pēc 5 minūtēm izsecināju, ka tie ir citplanētieši vai sazin kas vēl, pēc 10 minūtēm jau ir masu mēdiji pilni ar invāzijas draudu rakstiem. Pati daba šeit uz vietas, uz Zemes vēl nav īsti saprasta un arī nebūs, galaktika vispār ir neiespejamā misija un citplanētieši, kurus te visi tik daudz mīl apspriest (skatīties tos REN-TV raidījumus, ticēt visādām miglu bildēm, un pohainiem novērotājiem).... bāā murgs, te pat ar pusgada plostu netiktu jēgā...kāds vēl pieminēja 0.5? :)

Vobšem nevar nest to, ko nevar celt! ja nav sajēgas kas un kā notiek šeit pat uz vietas, tad ko grābstīties gar kaut kādiem citplanetiešiem? Kā tādi mazi bērni ar sērkociņiem visi tie ax... zinātnieki!

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Kad atceļosi atpakaļ, pastāstīsi, kā pie šiem gāja, stāsta, viņi nešķirojot ne vīriešus, ne sievietes.

Tādi pamuļķīša teksti, par kuriem atliek tikai pasmīnēt - ja nav lemts spēt konstruktīvi diskutēt, tad nav...

 

 

 

Vēsture - pseidozinātne, šitas kaut kur jāpieraksta...

Zinātne nodarbojas ar to, ko Леший minēja - lietu pierādīšanu ar pārbaudīšanu. Vēsturi, kā saproti, pārbaudīt nav iespējams. Vismaz kamēr nemākam ceļot laikā, ja tas vispār izrādītos praktiski iespējams.

 

 

 

vien tukša skaņa, un visu mūžu, sanāk, šī nodarbojusies ar kuiņu

Kādēļ uzreiz kuiņu? Pētniecība nav kuiņa, bet tā nav arī klasificējama kā nopietna akadēmiska zinātne. Ir vēsturē lietas, kas ir diezgan ticamas, bet ir arī tādas, kam ticamība ir zem katras kritikas.

 

 

 

Novērtējot pašreizējo evidences apjomu citplanētieši-piramīdu-cēlāji sanāk viena no mazāk ticamajām varbūtībām.

Daļēji piekrītu, bet piebilstu, ka citplanētieši no Marsa absolūti nav nekas nereāls un vispār tie varēja būt "citi", bet ne obligāti citplanētieši. Kādēļ neviens viedais biedrs nespēj aptvert tik vienkāršu lietu, ka pat šeit pat varēja dzīvot vēl kāda cita rase? Evidence - dzīvnieku sugu ir tūkstošiem. Bet par citplanētiešu esamību tur vispār jāpierāda būtu, ka tādu nav un tātad mēs it kā esam vienīgie un tātad krutākie, kas ir pret jebkādu loģiku. Evidence - netverami milzīgais zvaigžņu skaits visumā.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

ieleja, bet Tu neesi ievērojis, ka es reti kurā diskusijā vispār piedalos? Tā kā, pirmkārt, jau tādēļ vien tā nav patiesība. Otrkārt, ja audio tēmā es biju kategorisks, tad šajā es tieši esmu anti-kategorisks pret kategoriskajiem "pareizās" vēstures aizstāvjiem. Treškārt, tikai zemajiem prātiņiem loģika un pierādīšana satirš tēmu, jo tas viņu bezargumentu vāvuļošanu "atliek malā".

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

 

 

Kādēļ neviens viedais biedrs nespēj aptvert tik vienkāršu lietu, ka pat šeit pat varēja dzīvot vēl kāda cita rase?
 

Kurš tad to nespēj aptvert? Tas nav nekas tāds. Iespēja, ka te dzīvoja cita rase pastāv - tāpat kā pastāv iespēja, ka Jēzus bija īsts un brauca ar dinozauriem un tāpat, kā pastāv vēl miriāde ar citām iespējām. Vienkārši es personīgi neķeru kaifu tādas varbūtības ilgi apsverot, jo tās ir pārāk maz ticamas un tāpēc mani neaizrauj.

 

 

Evidence - dzīvnieku sugu ir tūkstošiem.

Ja pareizi sapratu tavu domu gājienu, kurš ir apmērām šāds "cilvēki nav vienīgā suga" tad tā ir ļoti vāja evidence. Tā neliecina, ka šeit tiešām ir dzīvojusi cita rase, tā tikai liecina, ka tāda iespēja pastāv. Ar tādu evidenci varbūtība joprojām ir pārāk niecīga, lai būtu nozīmīga. 

Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

Kādēļ neviens viedais biedrs nespēj aptvert tik vienkāršu lietu, ka pat šeit pat varēja dzīvot vēl kāda cita rase?

Dzīvoja gan: http://en.wikipedia.org/wiki/Homo_(genus)#Species

Krusts ir blakus izmirušām rasēm.

Lūk, tas sir evidence. Savukārt, teorijai par rasi, kas bija tehnoloģiski attistīta, nav nekāda pamata.

Link to comment
Share on other sites

Sky_High
(labots)
kas ir evidence

 

Vispirms pateikšu, kas evidence nav - evidence nav tas pats, ko sauc par pierādījumu formālajā loģikā un matemātikā. Savukārt evidence ir tas, ko sauc par pierādījumu empīriskajās zinātnēs.

Atšķirība ir tāda, ka formālajā loģikā un matemātikā var runāt par kaut kā 100% pierādīšanu, bet empīriskajās zinātnēs tas nav iespējams. Tas nozīmē: 99 reizes palaižot vaļā bumbiņu un novērojot, kā tā krīt uz zemes centru mēs nevaram teikt, ka ar to ir 100% pierādīts, ka vaļā palaista bumbiņa uz zemes centru kritīs vienmēr. Jo to nevar pārbaudīt un pastāv iespēja kļūdīties. Toties var teikt, ka esošā evidence liecina par labu tam, ka bumbiņa kritīs uz zemes centru arī simto reizi un vēl 10000000 reizes pēc tam. Tēlaini sakot - evidence ir realitātes liecība par labu vai sliktu kaut kam. Bet evidences esamība vienmēr nozīmē tikai zināmu varbūtību, nevis 100% pierādījumu.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

teksti, par kuriem atliek tikai pasmīnēt

 

Slinkums meklēt, bet youtube ir pilna ar nolaupīto cilvēku stāstiem par to, kā citplanētieši par viņiem ņirgājušies, ja reiz viņi ir, kāpēc lai tā nebūtu, un iespēja šiem savākt pie sevis savus fanus ar nav nekas neiespējams, sektas taču arī nelasa pie sevis tādus neticīgos, kā es, bet Tu viņiem būtu labs kumosiņš.

 

Ir lietas, kur ar 99% varbūtību pilnīgi pietiek, jo iespējamā kļūda tāpat neko vairs nemainīs, pārrakstīs vēl dažas grāmatas, vismaz būs cilvēkiem darbs.

Ja arī tās piramidas būtu cēlusi ārpuszemes rase, neko tāpat mūsu tehnoloģiju attīstībā tas nemainītu, jo instrumenti, ar ko šie strādāja, atrasti ta naff.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā ir ar visām tādām teorijām - viens kadrs, kapronu sapīpējies, izdomāja murgu, kurai pamatojums ir tikai viņa vārdi.

Aristotels vai? :jump: iesaku iepazīties ar klasiķu darbiem, nebūs arī kaprons jāpīpē  :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Ar tādu evidenci varbūtība joprojām ir pārāk niecīga, lai būtu nozīmīga.

Varbūtība nekad nav pārāk niecīga, lai būtu notikusi. Un nevajag aizmirst, ka Tu pats esi tās "gandrīz neiespējamās" varbūtības rezultāts. Stipri mazākas par 1% un pat 0,001%. Vispār jau es Tev piekrītu arī par evidenci, bet nu nevajag iedomāties, ka esam baigais retais izņēmums Visuma mērogā. Tajā mērogā tas, kas mums mūsu galviņās liekas "gandrīz neiespējams", reāli nozīmē to, ka tas notiek, pie tam skaitliski ļoti daudz.

 

 

 

Lūk, tas sir evidence. Savukārt, teorijai par rasi, kas bija tehnoloģiski attistīta, nav nekāda pamata.

Es paskatos zvaigznēs un tur ir daudz lielāka evidence kā pāris Homo sugas ar ticamību, kas nav tuvu pat tiem 99%. Un, pag, pag - ja tas bija Homo, kurš zāģēja ar ripzāģi, tad tāpat vēstures grāmata ir izgāzusies, jo pat tā paša Homo vēsture tad ir jāpārraksta.

 

 

 

Ir lietas, kur ar 99% varbūtību pilnīgi pietiek, jo iespējamā kļūda tāpat neko vairs nemainīs

Absolūta varbūtību teorijas un Visuma mērogu (drīzāk nemērojamības) neizpratne. Tev nepielec, ka Visumā 99% ir absolūts fufelis, kas ir ĻOTI tālu no 100%!

 

 

 

sektas taču arī nelasa pie sevis tādus neticīgos, kā es, bet Tu viņiem būtu labs kumosiņš.

Tieši es esmu neticīgais, bet Tu esi ticīgais vienai versijai, kas pat tuvu nav pierādīta. Un sektām es būtu pēdējais kumoss, kas tās izjauktu no iekšas, tādēļ arī viņi no manis baidās. Kuriem cirvjiem nepielec ar vārdiem, ka turēties no manis pa gabalu, tie dabū fiziski viņiem saprotamākā formā. Jā, tur pat visu priekšā uz ielas, kur sludina!

 

 

 

Ja arī tās piramidas būtu cēlusi ārpuszemes rase, neko tāpat mūsu tehnoloģiju attīstībā tas nemainītu, jo instrumenti, ar ko šie strādāja, atrasti ta naff.

Tas mainītu gan, jo tā ir liecība par to, ka tas ir iespējams. Zinot to, zinātnieki var uzreiz ar pārliecību sākt meklēt veidus KĀ. Un tāpat arī vēsturnieki var turpināt meklēt vēl un vēl, jo varbūt var atrast atbildi vai vismaz norādes. Bet Tevi smadzenes ir iesprostojušas Tavā "ārpuszemes rase" domāšanā un Tu konstruktīvi domāt un diskutēt tādēļ nespēj. Tu domā, ka, ja Tev nav ideju un Tu nesaproti, tad tā ir visiem. Ja visi būtu tādi paši ierobežoti un nebūtu zinātnieku, tad mēs vēl ar vien dzīvotu alās.

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

 

 

Vispār jau es Tev piekrītu arī par evidenci, bet nu nevajag iedomāties, ka esam baigais retais izņēmums Visuma mērogā.
 

Kurš tā ir iedomājies? Es būtu ļoti pārsteigts, ja mēs visumā būtu vieni. Tikai tagad nav runa tikai par šo varbūtību, runa ir par šo varbūtību kopā ļoti mazticamu notikumu, ka uz zemes ar nolūku kaudzē sakrautiem akmeņiem ir ārpuszemes vai ārpus-cilvēku-civilizācijas izcelsme. Šis papildus notikums visu maina - varbūtība no "ļoti iespējams" pārvēršas par "ļoti maz ticams."

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Pat pēc mūsu sapratnes "ļoti, ļoti, ļoti maz ticams" vēl ar vien ir ļoti liela un reāla iespējamība. Bet tas, ko es saku, ir, ka tos akmeņus ir zāģējis, slīpējis un urbis kāds, par kuru vēstures grāmatā vai nu nav ierakstīts, vai ir ierakstīts nepareizi. :)

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

 

 

Pat pēc mūsu sapratnes "ļoti, ļoti, ļoti maz ticams" vēl ar vien ir ļoti liela un reāla iespējamība.
 

Jā, pēc mūsu tik ļoti ierobežotās izpratnes mēs varam kļūdīties ļoti daudz lietās. Tam nav nozīmes. Tas nemaina faktu, ka mēs daram labāko, ko varam, kas nozīmē - paļaujamies uz pieejamo evidenci. Nevis uz to evidenci, kas varbūt eksistē, bet mums nav pieejama.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

ka tos akmeņus ir zāģējis, slīpējis un urbis kāds, par kuru vēstures grāmatā vai nu nav ierakstīts, vai ir ierakstīts nepareizi.

vai arī tur noslēpumā 

Link to comment
Share on other sites

Pagājušo mēnes mainījām lielam traktoram motoru (turpat 2 tonnas), purvā, vietā, kur ne ar ceļamkrānu, ne pacēlāju iebraukt. Nu nekas, pāris asprātīgas ietaises un nepilnu 2 dienu laikā motors bija vietā, pie tam to izdarīja 2 cilvēki, es tikai ik pa laikam pavēroju, kā šiem iet, un sniedzu kādu padomu, jo jaunie puikas tādas lietas ne acīs nebija redzējuši, un uzdevums šiem sākumā likās no fantastikas filmas sižeta aizgūts.
Secinājums viens - mēs arī esam tie citplanētieši, tikai paši to reizēm nesaprotam :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

 

Bet tas, ko es saku, ir, ka tos akmeņus ir zāģējis, slīpējis un urbis kāds, par kuru vēstures grāmatā vai nu nav ierakstīts, vai ir ierakstīts nepareizi.

tieshi taa! Taas senaas celtnes jau arii tapa taisiitas lai cilveekiem buutu viela paardomaam..reku materiaals par teemu - shovs Ancient aliens kuraa iekljauts pat muusu pashu darbs kas atrodas Floridaa..

 

 

Kas tur ko brīnīties ka akmeņus kāds apstrādājis,mūsdienās pat koku vairs nemāk apstrādāt.Līdz pagājušā gadsimta 70tajiem gadiem kad vēl vecie meistari darbojās ar koku tā laika  taisītās durvis,logi,mēbeles kā jaunas vēl tagad.Musdienu pēc pāris gadiem sagāžas,līki greizi sagriežas,sapūst.

Taisniiba bet nav jau vairs arii meistaru kas apmaaca tos 'zaljos gurkjus' a pashmaaciiba ir laba tikai ja asistee citaadi ziepes savaariisi aatri..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...