Jump to content

[Fleims] Pastiprinātāji, DAC, vadi, audiofīli utt.


tomy91
 Share

Recommended Posts

Jā, un izmidzina no lidmašīnām psihotropās vielas (chemtrails) lai cilvēki paliek stulbi, nedomā un pērk visu ko viņiem iestāsta...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • JJP

    86

  • Inspektors Caps

    118

  • JDat

    118

  • RudeWolf

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Raimonds1

Tad tas jautājums par to, ka USB vadi no analogā signāla vadiem būtiski atšķiras, tiek pieņemts kā pieradīts vai ne? 

JJP

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad tas jautājums par to, ka USB vadi no analogā signāla vadiem būtiski atšķiras, tiek pieņemts kā pieradīts vai ne?  JJP

 

pārtulko, lūdzu! 

Link to comment
Share on other sites

Ja kādam interesē, tad te to žurnālu var nokačāt

http://onejournal.ru/tehnicheskie-jurnaly/stereo-video/8066-%D0%B6%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0%D0%BB-stereo-video-%E2%84%967-2013-%D0%BE%D0%BD%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD.html

Sviests pilnīgs, bet jāatdzīst, autors talantīgi apraksta savas izjūtas klausoties mūziku. Es protams to murgu izlasīt nebiju spējīgs. Gala rezultātā nekādu tehnisku mērijumu un secinājumu. Pilnīgi subjektīvs tests!.

Link to comment
Share on other sites

 

 

SIldīta atmosfēra. Tāpēc jau arī amīši uzbūvēja HAARP. LAi var uzsildīt atmosfēru un labāks signāls nāk uz Zemi...

 

** a tā ir smalka lieta HAARP_system >> var zemeslodi noteiktos punktos sildīt kā uz pannas

    UN...cik daudz vai maz ir sajēgas no molekulārās kibernētikas, nanotehnoloģijām...un kurš ta nomērīs elektrom paātrinājumu sildītam vadam...vai otrādi?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tas video. Tur gan pietiekoši daudz pareizu lietu, gan arī pietiekoši daudz muļķibu.

 

Lai nepiesārņotu citu tofiku par tokšņem parvācos uz šejieni:

 

 

 

Paskaties manis nospoileroto tekstu. Ai, nē tu esi dumš, es pats parādīšu: Audiorastiem ļoti patīk izgudrot savus terminus...   Labi neizlasīju kā vajag. Tad lūgtum gudrīti paskaidro šos terminus: Koncerts Koncertmassoviks Komercmassoviks
 
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Kādu laiku atpakaļ biju piedāvājis paklausīties USB vadus uz B&W 802 Diamond+ Classe DAC/preamp+ Classe jaudas pastiprinātājs. Atsaucās pāris forumiešu, bet, par nožēlu, viņi tā arī netika uz noklausīšanos Audiostar veikalā, karstajā jūlijā.

Rīt (14. augustā) no 15:30- kādiem 18:30, tur pat Audiostars salonā Stabu ielā, klausīsimies  jauno m2Tech HiFace DAC http://www.m2tech.biz/hiface_dac.html

pie reizes paklausīsimies m2Tech Young http://www.m2tech.biz/young.html

un arī dažus USB vadus ( AQ Diamond, Furutech GT2).

 

ja sanāks, pieslēgsim arī tīkla (230V) vadu Cardas Clear M power, CD transportam.

 

Tā kā, ja kādam ir brīvs brīdis un interese, laipni lūgti!

 

Var saviem ierakstiem, tad jau vienkāršāk saprast, kas un kā.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Pastāv ļoti neliela iespēja, ka ieradīšos. Uz kādiem pussešiem un, iespējams, paķeršu savu austiņu stiprekli un austiņas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pastāv ļoti neliela iespēja, ka ieradīšos. Uz kādiem pussešiem un, iespējams, paķeršu savu austiņu stiprekli un austiņas.

 

tur kā reizi Grado gar sienu sakarinātas- varēs salīdzināt. 

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Ko tu zini, veca mīlestība nerūs! Būs iespēja ar Paradoxu visus Grado līdz ar zemi nolīdzināt!

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Tas ir tāds kampaņas pasākums vai arī jebkurā laikā var tos vadus klausīties?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas ir tāds kampaņas pasākums vai arī jebkurā laikā var tos vadus klausīties?

 

šoreiz gan kampaņas pasākums 

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Nu ko, somā ir stipreklis un austiņas. Būšu ap kādiem pussešiem. Es ceru, ka jums uz vietas būs kāds strāvas un RCA vadiņš, jo tos es līdzi neņēmu. Galu galā, ja es atnākšu un jumsēm vadu nebūs, tad es sākšu tik skaļi ķiķināt, ka dzirdēt tāpat neko nevarēs!

 

Jebkurā gadījumā - baigi gribās dzirdēt, ko M2Tech ir paveicis, jo viņu USB->SPDIF modulis ir diezgan populārs.

Link to comment
Share on other sites

..un tālāk es piedāvāju sekojošu vakara plānu- Rudewolf uzstutēs savu austiņu pastiprinātāju/ austiņas, un es klausīšos! :p:)

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Wou, wou kowboy! Man sencim šodien aprit 50 un tāpēc es ap 7iem likšos prom! 

Link to comment
Share on other sites

Man sencītim 50 jau sen ir apritējuši, un?

Tas tā varētu būt, ka ap septiņiem to bodīti arī slēdz. Es pats varētu tur būt ap kādiem 5, ja paveicas, varbūt nedaudz agrāk.

Nu un tagad mani māc pārdomas:

1. Zino to, ka tur tāpat vien stāvēs B&W 802 diamont un, ja mani tomēr par spīti tam, ieinteresētu klausīties Rudewolf austiņu pastiprinātāju un austiņas, vai un cik daudz man tas prieks tiks?

2. Ja nē, vai man ir vērts pus stundas dēļ uz turieni skriet..?

Tā kā.. tas mans iepriekšējais koments, protams, bija joks, bet atcerēsimies, katrā jokā ir arī daļa patiesības. ;)

Nu un gan jau m2tech dacu uz austiņām var paklausīties arī kur citur, bet tas tā..

.. un gan jau mēs ar Rudewolf nebūsim tur vienīgie..

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Luke,

Tu varētu paņemt Audio-GD DACu salīdzināšanai (saprotu, ka nav īsti godīgi, bet ja nu tas mazais velk kaut cik tuvu...). :)

Labots - Darkheart
Link to comment
Share on other sites

Darkheart, nepaņēmu līdz (tagad uz mājām neaizskriešu), un man arī nav ne aptuvenas nojausmas cik daudz mēs tur būsim un vai visu paspēsim.. Nu tas ne kas, gan jau mēs ar JJP uztaisīsim klausīšanās seansu kādu citu reizi..

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Nu, ja būs gribēšana, tad to manu elles kasti var arī kā preampu pielikt - var pārslēgt aktīvo un pasīvo priekšpastiprināšanu. Kā nekā ir tak diskrētais skaļuma regulators! Jācer tikai, ka DAC's nedos ārā līdzstrāvu, savādāk sprakšķēs pie regulēšanas.



Tikko atgriezos mājās un uz atgriešanos veicī esmu atstājis lietussargu!

 

Minētais M2Tech Young man patika, nekādu jūtamu, uzreiz pamanāmu trūkumu aparātiņam nebija, kas ļoti priecē. Ar manu stiprekli un austiņām galīgi neskanēja "digitāli" un skaņa bija patīkama, lai neteiktu vairāk. Varbūt, ka uzlabojumus varētu panākt, ja minētajam DAC'am uzliktu kvalitatīvu lineāro barokli, tomēr tas būtu jāpārbauda. Būtu interesanti salīdzināt ar līdzīga un zemāka cenu līmeņa aparatūru.

 

Tālāk tas, kas nepatika. B&W 802 galīgi nepaķēra. Ok, detaļas bija, augšas bija labas, neizmācīgas, bet dvēs'le kaut kur izpalika. Vidi bija riktīgi klīniski un basam riktīgi pietrūka draiva. Nezinu, vai vaina stipreklī vai kastēs, bet Bē un Vē bija garlaicīgs. Salīzinājumam Normunda Spendori bija dāūūūūūūdz patīkamāki. Kas interesanti - spendoriem bija riktīgi forša skatuve. Varbūt tur Normunda bifeļdaksis vainīgs.

 

Manam stipreklim arī bija laba piekrišana! Bija klāt arī viens kamerāds ar LCD-2, tās ausis ir riktīgi super. Vispār būtu kādreiz forši satikties tieši austiņu klausītājiem! Bija pāris zvērinātie tumbinieki, kam ļoti patika austiņu skaņa! Labi būtu vēl kādu konvertēt!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tālāk tas, kas nepatika. B&W 802 galīgi nepaķēra. Ok, detaļas bija, augšas bija labas, neizmācīgas, bet dvēs'le kaut kur izpalika. Vidi bija riktīgi klīniski un basam riktīgi pietrūka draiva. Nezinu, vai vaina stipreklī vai kastēs, bet Bē un Vē bija garlaicīgs.

 

mani gan b&w pēdējo pāris desmitgažu darinājumi īpaši neaizķer taču tik slikti ar viņiem nav, bet cik pēc atmiņas atceros tad classe tur varētu būt vairāk pie vainas

ja jau tev spendori gāja pie sirds, tad nemaz tik slikti ar tevi nav, ir vēl cerība griezt uz pareizā ceļa :grin:

Link to comment
Share on other sites

Partyman
Minētais M2Tech Young man patika

1200 poundi...neesmu dzirdejis,bet nu neticu,ka bus labaks par Audiolab M-DAC(600poundi),kuru esmu dzirdejis... :)

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Nu es jau esmu teicis, ka esmu mid-nazi. Ja nav vidusfrekvenču, tad saruna beidzas. Bija dimantiem tehniskā varēšana, bet ar to pastiprinošo traktu viņi negribēja sadzīvot. Kas interesanti - KEF LS50 bija RIKTĪGI labs!



Dafak??? 1200 Viņas Majestātes Paundi??? Ņemu vārdus tad atpakaļ. Piedod, JJP - par 1200GBP sienas klucis barošanai ir ņirgāšanās. Par 1,2K IR jābūt atsevišķai lineārai barošanai katram izejas analogajam kanālam un šuntregulētam barošanas traktam digitālajai daļai. Nu ok, varbūt, ka ne tik traki, bet nejau nu SMPSU klucim!

Link to comment
Share on other sites

 

 

bija RIKTĪGI labs!

 

O, Šņākins atvilcis ls50???  :shok:  būs jāaiziet paklausīties



 

 

bet nejau nu SMPSU klucim!

 

šie man šķiet ir nu jau 10 gadus seni aizspriedumi, pastāsti to piemēram aqvox vai linn

Link to comment
Share on other sites

Par to B&W, šķiet man arī bija vislielākā vilšanās.

Imho, ar Classe viss bija ok. Rūdolfs atnāca uz vadu klausīšanās beigām- sākumā mēs klausījāmies to Classe DAC/preampu + power ampu. Pēc tam, kad Classe daca vietā tika pieslēgts JJP DAC, salīdzinājumā tā skaņa likās tāda pliekana, garlaicīga.. Tā kā vismaz DAC tam Classe, imo, bija pat ļooti labs.

Link to comment
Share on other sites

par dac'u nemācēšu komentēt, bet cik bija gadus atpakaļ pieredze ar integrēto un cd, tad palika iespaids par ražotāja "mājas" skaņu kā par hi-endisku, garlaicīgu un nepavelkošu, un toreiz diezgan droši bw nebija pie vainas, lai gan viņi arī nav nekādi eņģeļi kopš tie Londonas grāmatveži viņus nopirkuši

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Partyman

 

 

Imho, ar Classe viss bija ok

...un ka gan savadak,tas jau ir totals hi-end's...bet ka ar vadiem(cik saprotu tas bija tusina merkis),kadi secinajumi?

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

.bet ka ar vadiem(cik saprotu tas bija tusina merkis),kadi secinajumi?

 

Par ko mēs runāt nevaram, par to ir jāklusē.

 

Ludvigs fon Vitgenšteins 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Partyman
Par ko mēs runāt nevaram, par to ir jāklusē. Ludvigs fon Vitgenšteins

Vajag but drošam,lai varam sauli un vēju gūt...

Fon Partyman

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Tā pasākuma norise līdz brīdim, kad es to pametu bija sekojoša;

Mēs ar čomaku atnācām daudz ātrāk kā bjia cerēts- pēc četriem. Kādas 10 minūtes tur džeki kaut ko bakstījās ar kompi, šo to kāds parunāja un tad sāka klausīties.

Pirmajā setupā pie MACa tika slēgta klāt JJP svilpīte DAC (nevis USB to COAX, bet gan DAC ar analogo izeju mini-jack izpildījumā). Maksājot tāda ap 150 lašiem. Noklausījāmies ar to vienu dziesmu no kompja.

Tad tika svilpītes vietā pie kompja caur usbu pieslēgts tas Classe DAC ar labu "parasto" vadu. (labs man likās tāpēc, ka tam virsū bija divi ferrīta gredzeni). Te bija tas brīdis, ja pareizi atceros, kad čomaks, kas ņēmās ar kompi, nojājās kādas 10 minūtes, līdz beidzot šim izdevās pārslēgties uz to Classe dacu. Par spīti tam tauta novērtēja, ka brīnumi tomēr nenotiekot. Te nu gan man jāsaka, ka Classe DAC gadījumā bija stipri lielāks volume levelis nekā svilpītei, kas man, personīgi, radīja sajukumu. Noklausījāmies vienreiz to dziesmu, un pēc tam "parastā" usbas vada vietā tika pieslēgts hiendīgais, kas maksā, ja atmiņa neviļ, kaut kur ap sotaku. Nosaukumu tam vadam visu laiku aizmirstu. Audioquests tas nebija- kaut kāds cits brends. Man izjūtu līmenī likās dinamiskāka skaņa, daudz augšu.. Noklausījāmies vienreiz to pašu dziesmu.

Pēc tam tika pieslēgta Audioquesta "Kafija" (kā Kevins to sauca). Gan jau nosaukums kabelim Coffee vai kaut kā tamlīdzīgi. Tam man izjūtu līmenī likās plašāka skatuve, dzirdēju, ka kāds atzīmēja, ka  vidi tādi apjomīgāki.. Hmz, varbūt vidi arī bija apjomīgāki- mani gan tas vairāk kaitināja, jo tumbas, imho, bija nebaudāmas un tas, ka sūdīgie vidi kļuva vēl izteiksmīgāki, man krita uz nerviem. (Nu par tām tumbām toč- šobīd pats klausos kārtējo maketu ar Sonido + Audax, paštītajām spolēm, kondensatoriem, kādi atradās pagaldē + vadiem par 30 sanķikiem metrā, bet gūstu no skaņas subjektīvi baudījumu pretstatā tiem B&W, ko gribējās pagriezt klusāk. Nu nez, varbūt kaut ko īsti nesaprotu..) Kad tika tā dziesma noklausīta uz šiem vadiem, pēc tam tika pieslēgti Audioquest paši krutākie vadi. Tie saucās laikam Diamond. Man jāatzīst, ka vai nu īsti neatceros vai arī lielu atšķirību ar šiem vadiem nesadzirdēju. Grūti pateikt..

Pēc tam pārgājām no PC uz CD transportu- kaut kādu droši vien biezā gala Marantz CD atskaņotāju, kas tika pieslēgts pie špaņa ar "parasto" Audioquest vadu. Noklausījāmies dziesmu, pēc tam JJP nomainīja "parasto" Audioquest vadu uz Cardas vadu (laikam). Jāsaka, ka šoreiz, atšķirībā no iepriekšējās reizes, esmu pat diezgan pārliecināts, ka pa visam noteikti saklausīju atšķirību. Kaut vai zvaniņu šķindināšanu, kas ar Cardas vadiem izlikās izteiktāka. Pēc tam tika pieslēgts cits CD atskaņotājs, ko tauta pieprasīja, jo tas skanot labāk. Par to otru CD atskaņotāju- nu nez- neesmu īsti pārliecināts.. Varbūt nebija iesilis, kā liekas, kāds arī teica. Grūti pateikt. Viena lieta ko sapratu- man kaut vai tīri psiholoģiski patīk, ka aparatūras stackā ir kārtīgs CD atskaņotājs, nevis kaut kāds kompis, un, ka mūzika tiek spēlēta no īsta ripuļa, bet tas tā..

Pēc tam tika pieslēgts JJP ķīniešu DAC. Nu ko lai saka, tas Classe man likās jūtami labāks. Tad tauta bik izklīda, sāka blakus istabā daži ņemties ar austiņu štellēm. Biju paņēmis pāris savus CD, ko biju gribējis ielikt, bet nu, tā kā nebija īsti laika daudz tur uzkavēties, drīz vien no turienes notinos. Nu tā kaut kā īsumā mani iespaidi..

Bija man kompānijā atnācis čomaks ar "lielām ausīm". Tas gan notinās par mani nedaudz ātrāk. Rītdien būs jāapjautājas kā viņam bija tas pasākums licies.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Nu ok - runājot par vadiem. Es varbūt esmu ne tik skeptisks pret vadiem, kā pret to baudīšanu tipiskajos sapulces apstākļos. Ok, ja vads kaut ko maina, tad sapulces murdoņa un sub-optimālā klausīšanās pozīcija nojauc visu analītisko noskaņojumu. Tāpēc es parasti pārslēdzos vienkārši uz režīmu - ir trūkumi/nav trūkumu. Tas, ko obligāti vajadzēja nodrošināt bija true RMS voltmetrs, ar ko salāgot signālus, savādāk skaļākais/klusākais signāls tiešām nojauc visu operu. Runājot par atšķirībām - varēja just vienubrīd drusku labāku skaņu, tieši skatuvē un augšās, bet saukt to par labāku nozīmētu ignorēt ziloni istabā - pliekanos vidus, ko pieminēja Luke.

 

Interesanti, ka uz austiņām tas DAC's skanēja ļoti pieklājīgi bez īpašiem trūkumiem skaņā, vidi bija tīri baudāmi! DAC'am arī interesants dizains, ja es tādu pirktu par 1200GBP, tad tikai tad, ja dāma brēktu, ka guļamistabas sistēmai interjērā der TIKAI tāds. Jo beigu beigās skaņa bija ok, tikai es biju pārliecināts, ka tā šarmanka maksā kādus 400LVL!

Link to comment
Share on other sites

Pateicos forumiešiem, kuri spēja izbrīvēt pāris stundas un atnākt uz Audiostars salonu paklausīties gan B&W+Classe, gan AUdioques un FurutechUSB vadus, gan Cardas M Power, kā arī M2tech!

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Paldies Jānim un Audiostāriešiem par rīkošanu!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kad būs apskats par USB vadiem? Ļoti gribētos dzirdēt to viedokļus, kas patiešām sadzirdējuši atšķirības.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...