Jump to content

[Fleims] Pastiprinātāji, DAC, vadi, audiofīli utt.


tomy91
 Share

Recommended Posts

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • JJP

    86

  • Inspektors Caps

    118

  • JDat

    118

  • RudeWolf

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bruketajs

 

 

ka neesi pat puņķu tapa, salīdzinot ar G. Cardas

Lūk šis cilvēks ir nekas vairāk kā marketologs, kas izdomāja kā slaukt biedram Darkfart līdzīgos. Un tādu marketologu ir pilna pasaule un visi tik slauc reliģiozos.

Kas attiecas uz topiku - ir kļuvis redzams, kas orientējas ciparos un pašā idejā un kas tikai dzen sviestu.



 

 

Ja kādam ir interese, rīt salonā Audiostars klausīsimies jaunos Audioquest skandu vadus:

Lūk arī panesās marketinga floods - rikšojam uz Audiostāru skatīt tehnikas brīnumu, kas ir augstāks par nožēlojamo fiziku, kādu esam zinājuši līdz šim un ir nopērkams par nieka pāris tūkstošiem Eiro...

Agrāk arī šitajā biznesā strādāju pie "pingvīna" uz Miera ielas un arī nācās milzīgu purgu dzīt dumjajiem fīliem...  Žēl gan man tos slimos cilvēkus.

Link to comment
Share on other sites

interesents

 

 

Agrāk arī šitajā biznesā strādāju pie "pingvīna" uz Miera ielas un arī nācās milzīgu purgu dzīt dumjajiem fīliem... Žēl gan man tos slimos cilvēkus.
......

acīmredzot tajā pašā "pingvīna"'līmenī arī esi palicis:-)

Link to comment
Share on other sites

Bļad! Varētu turpināt flame war, bet skaidrs ka tālāk par avainojumiem un vārnām te netiksim.

Beidzot pieleca, ka par šo tēmu "diskutējot" nekas cits nevar būt?

 

Piedāvājos aizklapēt šo topiku un jebkuru citu līdzīgo, kas uzradīsies. Vārnas nedošu, izkaujieties paši aiz stūra.

Link to comment
Share on other sites

Vilx! Ir OK! Pie kājas tā klapēšana. Attiecībā uz pielkšanu. Jā, beidzot pieleca, ka JJP nepāraudzinās. Viņa bizness ir tirgot dārbus vadus un lētus, grabošus ķīniešu sūdus. Viņš jau nekad neatzīsies ka karina makaronus uz ausīm.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nez šamais pats aiz aizkara, kā sacīt, spētu atšķirt treknu depiņa celtniecības vadu no saviem sildītajiem? :>

 

Es jau zinu, atnāks, visus nolamās par tumsoņām, ka neviens neko nejēdz un visi ir duraki + nabagi. Jā, jo tā parasti dara, kad pietrūkst argumentu... :)

Link to comment
Share on other sites

Nu par kādu diskusiju var būt runa, ja sarunas notiek pilnīgi dažādos līmeņos? Viens saka, ka elektroaukstisks efekts no vadu maiņas būs nedzirdams, otrs ļauj, ka dārgie vadi viņam, klausoties mūziku, liek justies labāk. Tās ir divas dažādas valodas.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Rūdi

 

Bet par ko tad es runāju... Ja gadījumā cilvēks, kurš apgalvo, ka skandu vadiem tiešām ir nozīme un ka viņš spēj šo atšķirību novērtēt, pats aklajā testiņā pēc tam nespēj atšķirt puperpizduperiskos no lētučiem, vispār ir uztverams nopietni? Tādā gadījumā tā ir kaut kāda populistiska reklāma un nekas vairāk. Iedomas un placebo efekts.

 

Kapēc mani viņa vadu pielūgšanas pasākumi neinteresē?

 

1) Tapēc, ka tur nekādu aklo testu nebūs, jo par savu ausu spēju nekļūdīgi uztvert skanējuma atšķirības, ja tādas vispār ir, viņi paši visticamāk pavisam nav droši. Tapēc no tā izvairamies un sakām - kam mums blind tests, tas taču ir smieklīgi un ir zem mūsu goda...

2) Ņemot vērā apstākli Nr. 1, tur notiks acīmredzama vadu maiņa "tagad 100Ls kabeli nomainām pret 1000Ls kabeli un jū vjil sī ze djiferenc" un tad, ja es tur atrastos, vairs neesmu drošs par sevi, ka tāpat kā viņi, zinot cik tā štrope maksā, neatrautu vienu riktīgu kopistisko placebo...

 

Jautri laiku pavadīt? Labi. Uzjautrināties par ļaužiem, kas zobus sakoduši baudā lokās iedomu bezskābekļa skaņu klausoties...OK! Tikai kāds sakars kāda iedomām ar objektivitāti un reālām atšķirībām starp "mērāmajiem" produktiem?

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Vilx! Ir OK!

Tad ko man iesākt ar Tavu reportu? Banus un vārnas nedošu, un šaubos, vai kāds cits arī dos, ja līdz šim vēl nav devis (un tām arī nebūtu jēgas).
Link to comment
Share on other sites

ta kas jums liek vadus klausities?!?cilveks organize bezmaksas pasakumu kur bus gan kvalitativi pastiprinataji,gan skandas u.t.t....taa ir lieliska iespeja paklausities kvalitativu hi-fi.

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Meklēt izmaiņas skanējumā pēc vadu nomaiņas man arī neinteresē, jo šādos burziņa apstākļos neko daudz novērtēt nevar. Tādos pasākumos man ir standarta procedūra - ir trūkumi/nav trūkumi. Ir trūkumi? Izlabojiet. Nav trūkumu? Varu paklausīties kādu nedēļu vienatnē savā sistēmā, klusā telpā un tad pateikšu verdiktu. Problēma ir tāda, ka laba aparatūra nereti skan tik vienādi, ka atšķirības nākas meklēt ar lupu un pēc tam, runājot par tām, veikt pārspīlējumus skaidrības labad (lai cik tas neliktos paradoksāli).

 

DAC'us salīdzināt man patīk, stiprekļus arī, tāpat ar skaļruņiem. Tiesa, arī vajag attiecīgu vidi un kas pats galvenais - noskaņojumu. Fast switching testiem es neuzticos, jo man un daudziem citiem ir teorija, ka smadzenes gluži vienkārši nepaspēj tik ātri novērtēt atšķirības.

 

P.S. Tas nav placebo. Tā ir... erm, apstiprināšanas angažētība? Kā tulko affirmation bias?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Piedāvājos aizklapēt šo topiku un jebkuru citu līdzīgo, kas uzradīsies. Vārnas nedošu, izkaujieties paši aiz stūra.

 

Šis topiks ir ne sliktāks, ne labāk par jebkuru citu. Kādā sakarībā tu piedāvā to slēgt un neatļaut līdzīgus?

 

Esi aizmirsies savā visvarenības sajūtā?? Mēs dzīvojam brīvā pasaulē un katram ir tiesības izteikties. Vienīgai , kas no tevis, kā moderatora būtu nepieciešams- sekot lai nebūtu rupjību, personu aizskarošu komentu utt..

Ko,tagad tikai S30 un S90 te drīkstēs apspriest? 

 

tad jau auto forumos tikai par zapariem, moskvičiem un žiguļiem drīkstēs runāt???

 

Ja audiofīliem būtu jānolaižas līdz dažu  foruma subjektu (tai skaitā t.s. moderatoru) skaņas izpratnes līmenim, tad viņiem dzīve būs jāpavada tupus rāpus...

 

 

 

ta kas jums liek vadus klausities?!?cilveks organize bezmaksas pasakumu kur bus gan kvalitativi pastiprinataji,gan skandas u.t.t....taa ir lieliska iespeja paklausities kvalitativu hi-fi.

 

to arī vakar darījām, paklausījāmies, parunājām, neslikti pavadījām laiku un ieguvām zināmu pieredzi. Kas tur slikts un aizskarošs?

  Nekādu testēšanu neveicām un uz to arī nepretendējām. Tam ir specializētie žurnāli un portāli, diemžēl ārpus LV. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Tam ir specializētie žurnāli un portāli, diemžēl ārpus LV. 

Jo Latvieti ar tādu sviestu nepaķersi.

Pat krievijā šī te scēna sāk sadalīties 2 daļās - fanātos un izglītotajos, kas kaut ko sajēdz.



 

 

paklausīties gan B&W+Classe, gan AUdioques un FurutechUSB vadus

Viss skaidrs - pat usb vads jau veicina milzīgu atšķirību skanējumā... :D Audiophile grade usb cable.... Mjā... Laikam jādomā par salona atvēršanu Tvaika ielā.

Link to comment
Share on other sites

Nu, imho, Latvijā visvairāk cilvēku ir tik stulbi, ka nesaprot pat to, ka viņi ir stulbi!

Žēl, ka man vakar negaidīti saskrēja kā reiz ap to laiku darbā ļooti daudz problēmu, ka nepaspēju aizskriet uz šo pasākumu..

Vai kāds tur bija? Kā gāja?

Link to comment
Share on other sites

Viens no forumiiešiem bija, paklausījāmies arī viņa vadus- starp Classe un 802D. Pašās beigās izdevās paklausīties arī Grado flagmaņaustiņas...bet es tur (austiņi lietās) neko daudz nesaprotu. Žēl, ka Rudewolfs nebija-viņš saliktu punktus uz i.

Link to comment
Share on other sites

Par Grado es neko jaunu nepateikšu - toreiz tas LCD-2 ar GS1000 mazgāja grīdu. Un tam piekrita arī viens no veikala darbiniekiem.

 

Jānobeidz jauno stiprekli, tad varēšu kādreiz piekāpt atrādīt.

Link to comment
Share on other sites

Šis topiks ir ne sliktāks, ne labāk par jebkuru citu. Kādā sakarībā tu piedāvā to slēgt un neatļaut līdzīgus? Esi aizmirsies savā visvarenības sajūtā?? [...] Ja audiofīliem būtu jānolaižas līdz dažu foruma subjektu (tai skaitā t.s. moderatoru) skaņas izpratnes līmenim, tad viņiem dzīve būs jāpavada tupus rāpus...

Nekad neesmu pretendējis uz to, ka daudz saprastu no audiofīlu gudrībām (lai arī Īpašais USB Kabelis arī man runā pretī veselajam saprātam, bet tas nu tā). Es nespēju uz ausi atšķirt FLAC no 256kbit MP3, šis nav mans lauciņš.

 

Bet to gan es sajēdzu, ka šajā topikā (un citos tam līdzīgos) notiek saķere starp divām reliģijām. Vai varbūt reliģiju un zinātni, kas to lai zin. Jebkurā gadījumā, rezultāts ir viens - daudz fleima, un jēgas nekādas. Tas ir tikpat produktīvi kā diskutēt par "PC vs Mac" vai "Kaspersky vs Symantec" utml. Tāpēc piedāvājos slēgt.

 

Vārnas par rupjībām jau reiz mēģināju dot. Izrādījās, ka to neviens negrib; visiem traucējot. Nu, labi, nedodu vairāk un lieku visus mierā. Taču tagad nupat atkal JDat uztaisīja ziņojumu, ka šeit viss esot slikti (ne ka rupjības, bet vienkārši).

 

Nu, tad, vienīgais, ko varu piedāvāties līdzēt, ir - aizslēgt topiku. Un, lai situācija pēc nedēļas nesāktos no jauna (kas nereti šādos gadījumos notiek), uzreiz arī piedāvājos aizslēgt līdzīgos topikus, kas varētu nākotnē pacelties.

 

Jūs izlemjiet, man pofig. :p

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

@@Vilx-, paskaties kaut vai ixbt.com forumā, tur ir speciāli "tvaika nolaišanas" topiki, sākas ar "[fleims]"

Piemēram, xbox fani vs PS fani, AMD vs nVIDIA, Intel vs AMD utt utjpr.

Tajos topikos ir atļauta mazliet nekorektāka valoda kā visā pārējā forumā.

Uzliec šī topika nosaukuma sākumā līdzīgu sloganu - [kašķis] vai [strīds]  vai to pašu [fleims] un aizmirsti par tā eksistenci.

Kad būs 1000 lapas, uztaisi 2. daļu utt.

 

Pie reizes šie topiki veic "sanācijas funkciju", proti, pašpasludinātajiem foruma "mythbusteriem" ir kur izlādēties nebeidzamā verbālās paukošanās festā.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nekad neesmu pretendējis uz to, ka daudz saprastu no audiofīlu gudrībām (lai arī Īpašais USB Kabelis arī man runā pretī veselajam saprātam, bet tas nu tā). Es nespēju uz ausi atšķirt FLAC no 256kbit MP3, šis nav mans lauciņš.
 

 

nu tad dari , kas tev pienākas un ko proti- izmēz forumu no rupjībām, ja vari -ievirzi atpakaļ tēmā. 

Bet slēgt topiku , kas, tavu prāt, pāriet reliģiskos cīniņos būtu muļķīgi. Nu un, ja arī relīgīski cīnīņi notiek? galvenais , lai tie būtu ar savstarpēju cieņu un normālu attieksmi pret pretēju viedokli.

 

Nu nav kāda prātam aptverams tas USB kabeļa "fenomens", lai arī tā paliek. Bet kāda vella pēc uzspiest citiem savu viedokli, ar putām uz ļupām, ar reliģisku :) , raganu apkarotāja fanātismu brūkot virsū audiofīliem ??

Bet stils auglīgai tēmas apspriešanai nav tālu jāmeklē. Ja oponents rakstītu, piemēram:

"manā sistēmā, kura sastāv no S90 akustikas, 5m 1mm2 vada , 10 gadu veca Sony resīvera  un Creative soundblaster ,nekādu USB vada ietekmi nedzirdu!"

   Viss ir pilnīgā kārtībā un objektīvi- tur arī nevar nekādu atšķirību sadzirdēt.

   Bet ja šis pats oponents, balstoties uz savu pieredzi konkrētajā sistēmā, paziņo, ka, TĀTAD, USB vada ietekme vispār nevar būt sadzirdama un tas ir "prātam neaptverami" un ir marketings, šarlatānisms utt.! KĀDA te diskusija var sanākt? Ja oponenta sistēma ir tāda , kāda nu ir -tāda kādu cilvēks var atļauties.

Bet, uz uzaicinājumu atnākt paklausīties- 101 atruna?

Var būt bailes, ka tomēr sadzirdēs un būs jāmaina viedoklis? :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Diskusijas nav un nebūs, kamēr jūs audiofīli beigsiet dzīt subjektīvo tuftu ar lozungu "es dzirdu" (lasīt: es saņemu enerģiju no kosmosa) un nomainīt to ar līknēm, skaitļiem, mērījumiem, kas apliecina vārdu patiesumu. Normāliem cilvēkiem nepietiek ar makulatūru, spīzdīgu preci un savu fanu klubu. 

 

 

 Bet ja šis pats oponents, balstoties uz savu pieredzi konkrētajā sistēmā, paziņo, ka, TĀTAD, USB vada ietekme vispār nevar būt sadzirdama un tas ir "prātam neaptverami" un ir marketings, šarlatānisms utt.! KĀDA te diskusija var sanākt?
 
Link to comment
Share on other sites

es esmu pasūtinājis sudraba vadus !  man būs sudraba vadi austiņām !!!  

( bet ne USB  LOL )

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

kamēr jūs audiofīli beigsiet dzīt subjektīvo tuftu

 

nu un man jālasa tavu "tuftu" par mērījumiem un zinātniskajām monogrāfijām, no kurām lielāka daļa no "normāliem cilvēkiem" ne kā nesapratīs, tik mās ar galvu.

   Būtu pacēlis savu pēcpusi no dator krēsla un atnācis, vienkārši paklausīties un izteikt savu viedokli, nevis te bārstīt savas vārsmas...neviens tevi neķengātu un nelamātu un pa galvu (ausi) nekrautu...

Labots - JJP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

JJP, ja neproti mērījumus un skaitļus pasniegt normāliem vidusmēra cilvēkiem, tad samierinies ar esošo statusu "šarlatāns". Ja jūs tur audiofīļu tusiņā piedāvātu kaut ko vairāk par paklausīšanos, tad es aizietu.

Link to comment
Share on other sites

Es kā nezinātājs pajautāšu: vai tomēr nav tā, ka ausis ir ļoti neprecīzs mērinstruments uz kuru nevajadzētu paļauties, ja vēlas objektīvi salīdzināt iekārtu X ar iekārtu Y?

Link to comment
Share on other sites

Ja ir klausīti dažādi komplekti, laika gaitā kļūst arvien vieglāk novērtēt, cik labs un baudāms ir katrs nākošais klausāmais komplekts. Tehniskie parametri ir tikai rupja vadlīnija, kas nenodrošina pašu galveno - patiks, vai nepatiks skanējums. Ar jūtīgu akustiku labi skan gan 5w, gan 80w pastiprinātāji, lai gan skatoties tikai pēc tehniskajiem parametriem, 5w lampu pastiprinātājus vispār būtu jāizmet no saraksta.

Piemēram, savulaik kolēģis bija noskatījis uz akciju pirkt Sony skaņu komplektu kopā ar akustiku, kur galvenais uzsvars bija sareklamēts, ka atskaņo plašu frekvenču loku - līdz pat 40 tūkst hz, vai vairāk. Es viņu pierunāju aiziet kopā uz veikalu un paklausīties citus komplektus. Parametri vairs netika skatīti. Dažu minūšu laikā viņš nešaubīgi izvēlējās pavisam citu komplektu. Izvēle sakrita ar manējo - tas bija Marantz resīveris un Mordaunt Short akustika. Tā ka, nav jēgas strīdiem, ja ir iespēja vienkārši paklausīties un pateikt, kas pašam labāk paticis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

es esmu pasūtinājis sudraba vadus !  man būs sudraba vadi austiņām !!!   ( bet ne USB  LOL )
 

 

 

Return policy viņiem ir?

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Bet ja šis pats oponents, balstoties uz savu pieredzi konkrētajā sistēmā, paziņo, ka, TĀTAD, USB vada ietekme vispār nevar būt sadzirdama un tas ir "prātam neaptverami" un ir marketings, šarlatānisms utt.! KĀDA te diskusija var sanākt? Ja oponenta sistēma ir tāda , kāda nu ir -tāda kādu cilvēks var atļauties.

 

Aparatūras dārgums/kvalitāte neatceļ fizikas  likumus. Tirgojot luksus klases preci, tomēr nevajadzētu līst fizikas lauciņā ar pavisam aplamiem apgalvojumiem. Šveices top pulksteņu firmas taču neapgalvo, ka viņu izstrādājumi piemēram, deformē laiktelpu, kā rezultātā īpašnieki dzīvo ilgāk? Par to arī viss cepiens.

 

http://www.lessloss.com/blackbody-p-200.html

 

Šī lieliskā ražotāja izstrādājumam - barošanas vadam - bija pieejams review, kurā laimīgais īpašnieks rakstīja, ka bija pieslēdzis ar šo kabeli Dell monitoru pie rozetes un redzējis jūtamu atšķirību attēla kvalitātē.

Labots - LPC
Link to comment
Share on other sites

 

 

Šī lieliskā ražotāja izstrādājumam - barošanas vadam - bija pieejams review, kurā laimīgais īpašnieks rakstīja, ka bija pieslēdzis ar šo kabeli Dell monitoru pie rozetes un redzējis jūtamu atšķirību attēla kvalitātē.

 

Vajag vienkārši mācēt tulkot, ko cilvēks raksta. Šādi izteikumi neko vairāk nenozīmē, ka pēc tāda un tāda kankara ievietošanas sistēmā cilvēks, klausoties, ir juties savādāk. Varbūt, ka labāk. Manā skatījumā tas ir labs ieguvums.

 

Galvenais ir necensties to ekstrapolēt un teikt, ka citiem tas nostrādās un nostrādās precīzi tāpat.

 

Smieklīgi, bet ir samērā daudz augstas kvalitātes komponenti, kas maina skanējumu, neskatoties uz to, vai klausītājs tam tic. 

Link to comment
Share on other sites

Lielisks tofiks, kurā var ienākt reizi mēnesī, un redzēt, ka koprojām iet vaļā  - nekas nav mainījies :D

Link to comment
Share on other sites

man neizprotama ir oponentu nevēlēšanās paklsusīties...Kaut gan skaidrojums tam varētu būt, ka cilvēkam nav nekādas intereses par šo hobiju- t.i kvalitatīvas mūzikas baudīšanu, bet izteikties ta gribās, vai kā gribās!

 

tā kā kungi,neņemiet ļaunā, nav man vēlēšanās jūs pārliecināt. Arī iespēju nav, jo raksti par pētījumiem skaņas un akustikas jomā http://www.aes.org/ ir par maksu :(...jūs domājat, ka nopietni zinātniskie darbi mētājas netā par brīvu?

tā kā jums savs ceļš ejams, mans savs

 

nākošajā pasākumā būs iespēja iepazīties ar Dali Epicon skandām. Uz to laiku ceru sagādāt kādu jaunu, interesantu kabeli, tikai jāizdomā ,kurā ķēdes posmā sledzamu.

Labs cepiens te varētu sanākt par 230V  tīkla kabeļiem...:)? tie taču arī nevar ietekmēt skanējumu....

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

 

 

JJP, ja neproti mērījumus un skaitļus pasniegt normāliem vidusmēra cilvēkiem, tad samierinies ar esošo statusu "šarlatāns". Ja jūs tur audiofīļu tusiņā piedāvātu kaut ko vairāk par paklausīšanos, tad es aizietu.
Jā, teikšu kā ir, žēl man cilvēka, kurš mūziku nevis klausās ar ausīm (savām), bet ieslēdz mērmikrofonu, blenž līknēs un izdara secinājumus. Tad tikgai gribētos saprast, vai šāds "uzsildīts līķis"maz vispār redz, dzird, domā un jūt. Vai arī tikai skatās grafikos. Bet nu O.K. lai ir kā ir. LOL.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Labs cepiens te varētu sanākt par 230V  tīkla kabeļiem...? tie taču arī nevar ietekmēt skanējumu....

tuvāk pie ''ķeguma'' droši vien skan labāk nekā Ventspilī 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

tuvāk pie ''ķeguma'' droši vien skan labāk nekā Ventspilī 

Ventspilī vispār pienāk elektrība no jaunā vēja parka - trokšņi un kakafonija garantēta...



 

 

acīmredzot tajā pašā "pingvīna"'līmenī arī esi palicis:-)

Pingvīns un tam līdzīgie dorņi ir palikuši savā līmenī, bet es esmu evolucionējis. Arī tev to ieteiktu, bet laikam jau nav vērts...  

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vai skaņas patikšana var būt objektīva? Tas tāpat, kā man patīk blondīnes, bet vai tāpēc tumšmates ir sliktākas?

 

Vienkārši nav izprotama tā prezentācijas jēga ar to klausīšanos. Es arī dažāda līmeņa audiotehnikas esmu klausījies, bet tas nekādā mērā nemaina objektivitāti. Tikpat labi uzliekot citu mūzikas žanru, dziesmu, skanējums (pēc audiofīļu saprašanas - kvalitāte) var mainīties. Tas tāpat kā ar tiem alus degustētājiem, kam pēc 10. aliņa jau apinītis kļūst debešķīgs. Cilvēka maņas nav patstāvīgas, lai tas būtu absolūtais kritērijs, kuru varētu attiecināt uz visiem. 

 

 

man neizprotama ir oponentu nevēlēšanās paklsusīties
 

 

Nu man ir RRR tumbiņas, skan labi. Un? Iespējams, ka viņas skan labi, jo mana telpa ir labi piemērota skanēšanai, bet kaut kāds veikala skabūzis ar superpuper tumbām var nepārliecināt, ka tas ir ideālais skanējums. Iespējams, arī bija sūdīgs garīgais un nespēju izbaudīt superpuper tumbu pa 1000Ls/gab skanējumu vai nieanses vados. Vēl arī daži labi ienīst subus un uzskata stereo par skaņas ideāla paraugu, bet vai tā uzreiz ir absolūtā patiesība? 

 

 

Jā, teikšu kā ir, žēl man cilvēka, kurš mūziku nevis klausās ar ausīm (savām), bet ieslēdz mērmikrofonu, blenž līknēs un izdara secinājumus. Tad tikgai gribētos saprast, vai šāds "uzsildīts līķis"maz vispār redz, dzird, domā un jūt. Vai arī tikai skatās grafikos. Bet nu O.K. lai ir kā ir. LOL.
 

 

Es saprotu, ka bezjēdzīgi te kaut ko skaidrot, jau audiofīls ir pataloģija uz mūžu. Un arī sektantu sludinātājs. Idejiski abi ar putām uz lūpām aizstāvēs savu taisnību, jo tāpat neviens nespēs pierādīt, ka dieva nav un tam krutajam audiovadam ir kaut kādi nomērāmi parametri jeb mūžīga taisnība.

Link to comment
Share on other sites

Mežaveci, pēc kuriem audiospoka izteikumiem secināji, ka viņš sektantu sludinātājs? Pēc tava apgalvotā kā reiz tev pašam vajadzētu uzrādīt mērījumus, uz kuru pamata tu varētu izskaidrot, kāpēc tavas rrr skan "labi"

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

man neizprotama ir oponentu nevēlēšanās paklsusīties...Kaut gan skaidrojums tam varētu būt, ka cilvēkam nav nekādas intereses par šo hobiju- t.i kvalitatīvas mūzikas baudīšanu, bet izteikties ta gribās, vai kā gribās!

Kvalitatīva mūzika var maksāt arī mazāk.

Mans points šajā visā ir, ka sektas kā Unisons, Valhalla audio (bijušais SuperElektrons) tavs kantoris... ai un visi pārējie (nav laika ko tērēt atceroties visus "māksliniekus") nodarbojas ar garā vājo "slaukšanu".

Es pats esmu vienam audiofīlam pārdevis parasto Unisat koaksiālo kabeli, apvilktu ar smuku šļauciņu un lieliem spīdīgiem štekeriem par 50x tā vērtības un tikpat vēl vinnēju derībās, kuru ietvaros es to izdarīju, jo redz tas bija mega autoritāte visu "fīlu" vidū. Noruna gan man palika tāda, ka šo vairāk kā 10 gadus senā notikuma varoņa vārdu gan nekad neizpaudīšu, bet atceroties, kā 7Ls pārvērtu gandrīz 300Ls mani priecē vēl šobrīd. Un tas, ka manu vadu šis autoritatīvais ģēnijs atzina par izcilu un nesa mājās pasildīt, vispār uzdzen ekstāzi. Jebkura fīlija ir slimīga - ta apliecina mediķi. Audiofīlija nav izņēmums.

Labots - Bruketajs
Link to comment
Share on other sites

100debija

Filozofijas līmenī - tad jau audiofīlijas līmenim var vilkt paralēles ar maka biezumu. Vai ne? Tīri proporcionāli jo vairāk tugriku, jo krutāku vadu varu atļauties klausīties. Ja strādāju mahimā par pārdevēju, tīri teorētiski nemaz nevaru lolot ceŗības, lai sevi sludinātu par audiofīlu.

Link to comment
Share on other sites

pag,ta kads no shiem visiem lielajiem rakstniekiem,vispar bija aizgajis paklausities?

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...