Jump to content

[Fleims] Pastiprinātāji, DAC, vadi, audiofīli utt.


tomy91
 Share

Recommended Posts

RudeWolf

A no tiem, kuri nav dzirdējuši?

DAC'u vajag riktīgu - ar galvanisko atsaisti, lai USB nodarbojas tikai ar datiem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • JJP

    86

  • Inspektors Caps

    118

  • JDat

    118

  • RudeWolf

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mezavecis

RudeWolf

Vot mājās uz teļuku mainu un mainu HDMI vadus, bet skaņa nekādīgi negrib uzlaboties :) Cerēju uz kādu brīnumvadu :)

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Mācies no Dafuq - maini un maini skandas! Skaņa mainīsies un mainīsies!

Link to comment
Share on other sites

Parunāju mirklīti šorīt ar čomaku, kas arī vakar bija atnācis. Par vadiem viss viņam esot skaidrs- īsumā- vadu skanējums korelē ar tā cenu. Tā kā, kā saka- nav te brīvpusdienu.

Nedaudz skaipā parunāju ar Kevinu par tumbām. Viņš izteicās, ka liela burzma var traucēt izbaudīt skaņu. Apjautājos čomakam ko viņš domā par B&W. Viņapārt basam neesot bijusi ne vaina, augšas esot bijušas diezgan paspalgas/paasas un vidi ne kādi. Tā kā, lai man piedod JJP, bet no B&W laikam es biju gaidījis ko vairāk..

Kopumā ar pasākumu biju ļoti apmierināts. Žēl gan, ka nācās tik ātri aizskriet. Paldies rīkotājiem un dalībniekiem! Imo, pasākums ļoti lietderīgs lai paplašinātu redzes loku audio jomā, jo bija iespēja paklausīties ne tikai vadus, bet arī augsta līmeņa audio tehniku. Taisnību sakot mani pat nedaudz izbrīna tas, ka no forumiešiem, acīmredzot, mēs ar Rudewolfu bijām vienīgie, kam interesēja paklausīties kaut vai piemēram Classe aparatūru vai B&W biezā gala skandas.

Arī vadu salīdzināšana man likās ļoti interesanta. Šo to dzirdēju, šo to varbūt arī nesaklausīju, bet nu kopumā guvu sev apstiprinājumu tam, ka vadiem ir nozīme (arī barošanas vadam). Te gan varētu būt diskutējams jautājums par to, kurā brīdī sistēma ir gatava hiend vadiem vai arī cik daudz naudas ieguldīt, bet tas, pieņemu, ir individuāli..

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Godīgi sakot - KEF LS50 mani iespaidoja daudz patīkamāk nekā B&W. Skaņa, protams, savādāka, bet KEFīriņiem vidi bija riktīgi labi un bass bezkaunīgi zems (priekš ~6'' vūfera).

 

Īstenībā par to cenu, ko AudioStar prasa viņi ir tīri ņemams pirkums near-field sistēmai. Vēl tikai stiprekli būtu jāizdomā. Būs kādreiz jāaizkāto pēc lietussarga!

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Hmz, Kef, kas par Kefiem? Kā saprotu, tad jūs Kefus bijāt klausījušies tad, kad es biju jau prom? ;)

Neapjautājos kā tur īsti beidzās jums tā austiņu klausīšanās? Kā saprotu, tur bija vairāki interesenti, ja?

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
pūš un elš

 

Es jau no tumbjiem nekā nesaprotu, bet pa kādam elšpūtim arī man spruka ārā, kad biju ceļos nometies uz grīdas, lai pīkstuļi būtu ausu augstumā! Krosu vispābā nedzird.

 

Le trololol.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Luke, paldies par labo atsauksmi!

Par pasākumu runājot, man šķiet, ka savu mērķi tas sasniedza. Mums izdevās uz brīdi pārcelties no virtuālās diskusiju telpas reālajā. Beigās klausīšanās palika otrajā plānā :), sākās vienkārši. domu apmaiņa un neliels tusiņš (vīns gan palika neizdzerts) :).

 

Patīkams pārsteigums bija Rudewolf austiņu pastiprinātājs! Tās minētās Audeze austiņas ar šo lielisko darinājumu bija vienreizējas! Austiņu īpašnieks ļoti prasīgs un labi zin, ko grib dzirdēt, tādēļ komplimentus pieklājības pēc nebārsta. Bet, Rudewolf, tikai nepaliec iedomīgs:)...

 

Par B&W- jā tā skaņa ir savdabīga un neesmu tās fans. Esmu ntās reizes tās klausījies izstādēs un tikai vienu reizi tās mani uzrunāja, bet tajā reizē tās tika darbinātas ar jeff rowland monoblokiem, savienotas ar ļļļotit dārgiem AQ skandu vadiem utt. Pieļauju, ka Classe mūsu gadījumā nedeva iespēju šīm skandām izpausties. Tai pat laikā sistēmas izšķirtspēja augšās un augšējos vidos deva iespēju demonstrēt dažādus vadus,kas arī bija mans savtīgais mērķis...

 

Ja Audiostars neatteiks, būs jāmēģina, pēc kāda laiciņa vēlreiz sapulcēties un ko jaunu paklausīties. 

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

(vīns gan palika neizdzerts)

 

Tas tikai nozīmē, ka patiesie entuziasti bija atnākuši, nevis prezentāciju ēdāji!

 

 

 

Patīkams pārsteigums bija Rudewolf austiņu pastiprinātājs! Tās minētās Audeze austiņas ar šo lielisko darinājumu bija vienreizējas! Austiņu īpašnieks ļoti prasīgs un labi zin, ko grib dzirdēt, tādēļ komplimentus pieklājības pēc nebārsta. Bet, Rudewolf, tikai nepaliec iedomīgs:)...

 

Vēl iedomīgāks? Es jau domāju, ka sen esmu pārsniedzis iedomības sāpju slieksni! Vispār baigi žēl, ka tam Audeze vīram ir Bryston pagādāts, jo tas galīgi nav tas pastiprinātājs, ko viņš grib dzirdēt. Varbūt, ka ar vadiem var tur kaut ko ārstēt, bet, ja pat LCD-2 ir griezīgs ar viņu, tad ir traki!

 

Ko, Jāni teiksi par manu Paradoxu? Manā skatījumā - laba skaņa par to piķi, ja ņem vērā, ka tās ir slēgtās ausis.

Link to comment
Share on other sites

normundss

Ot nesanāca šoriez aiziet, bet gan jau citu reizi.

 

 

 

KEF LS50 mani iespaidoja daudz patīkamāk nekā B&W.

 

Ja viņiem pavasarī KEFi būtu bijuši uz vietas, būtu nopircis.  Bet tā kā man ieteica painteresēties pēc mēneša, pa to laiku uznāca dullums un sāku taisīt you-know-what tumbas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ko, Jāni teiksi par manu Paradoxu? Manā skatījumā - laba skaņa par to piķi, ja ņem vērā, ka tās ir slēgtās ausis.

 

man ļoti maz izdevās paklausīties, tādēļ atturēšos komentēt. Es praktiski neklausos austiņas tādēļ grūti spriest. 

Ja pasūtīšu šīs, tad būs kāds atskaites punkts

http://www.adl-av.com/products/headphones/h118/

 

man jau jāapvieno lietderīgais ar patīkamo.

 

Pašlaik dienas kārtībā sakārtot kompi mūzikas atskaņošanai, citādi tāda bakstīšanās sanāk....



tikko saņemu patīkamu ziņu no AQ par Coffee jaunāko brāli Carbon:

 

"We've had some great news from the European Audio/Video Magazine community or EISA…the Carbon USB has been awarded their prestigious award for 2013/2014 – please click on the link below to learn more….

 

"

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf
Ja pasūtīšu šīs, tad būs kāds atskaites punkts http://www.adl-av.co...eadphones/h118/

 

Esi ļoti uzmanīgs. Es redzu vienos mērījumos pīķi pie 3 un 5.5KHz - obligāti paklausies pirms sūti, jo šādi pīķi ir pirmā pazīme, ka būs svilpjoša skaņa.

 

adl%20h118%20fr.jpg

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Šo modeli nedaudz paklausījos Furutech stendā Minhenē, likās visai neitrālas, bet pagaidām ne man spriest. 

 

Vakar jūs klausījāties nedaudz arī Grado, kā bija? 

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Grado kā Grado. Ne ar ko nesajauksi! Mans viedoklis nav mainījies, papildus viedokli vari pajautāt Audiostars darbiniekam, kuru ļoti ieinteresēja LCD-2. Ja nemaldos, tad pēc LCD-2 uz viņa galvas GS1000 pavadīja precīzi trīs sekundes. Nevaru viņam nepiekrist.

 

P.S. Ja gribi neitrālas austiņas, tad noteikti paklausies Sennheiser HD600 uz kārtīgas sistēmas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

P.S. Ja gribi neitrālas austiņas, tad noteikti paklausies Sennheiser HD600 uz kārtīgas sistēmas.

 

pateicoties Normundam paklausījos HD600 uz viņa DIY austiņu pastiprinātāja un pie reizes salīdzinājām originālo vadu ar Cardas. Bija tiešām ok.

 

Attiecība uz tām ADL- tas ir Furutech produkts un man kā brenda izplatītājam piedien iegādāties no savējiem...

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Nu tad cita lieta. Ja gribi izbraukt lētāk, tad SS-ā ir HD580 labā stāvoklī par 90(?)LVL, paņem to, nopērc no Sennheiser HD650 sietiņus un nomaini. Dabūsi kaut ko ļoooti tuvu HD600.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Audio diletants, protams, sūta atvainošanos iz sirds dziļumiem, bet sakiet - šie bija blind testi aiz aizkara? Ja ne blind tests, tad vismaz cik ātrā laikā notika pārslēgšanās starp testējamām iekārtām? Vai tika klausīta dziesma uz iekārtas X, tad skaļi paziņots ka tagad visi ies ārā uzpīpēt un tad pārslēdzamies uz iekārtu Y (lai arī smadzenes savu darbu izdara...) un tad desmit minūšu laikā pipars atkal uzslēdz to pašu dziesmu...?

Link to comment
Share on other sites

 

 

pietiek ar pārdesmit sekundēm :D

Dafuk- nevis pietiek, bet vajag. Un mazaak par 10 sekundeem vajag. Katra lieka sekunde to saliidzinaashanu padara bezjeedziigu. Es nemaz nerunaaju par aaraa ieshanu vai 10 minuushu paarsleegshanu ........

bet shoreiz es nebuushu tas kas kaadu aprunaas par apstaakljem vai objektivitaati-personiigi klaat nebiju.

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Burvigs pasakums,bet tas komplekts ar kuru var sadzirdet(?)  vadu nozimi,maksa tik, cik dzivoklis Latvijas mazpilseta...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

 

 

Audio diletants, protams, sūta atvainošanos iz sirds dziļumiem,
 

 

Pieņemam tavu tavu atvainošanos, ja tā domāta, ka nespēja ierasties  uz pasākumu...bet, ja tā domāta vienkārši,  lai ietirstu tēmā par savu aklo vistu testu, tad paturi to (atvainošanos) pie sevis...

 

 

 

Burvigs pasakums,bet tas komplekts ar kuru var sadzirdet(?)  vadu nozimi,maksa tik, cik dzivoklis Latvijas mazpilseta...

 

:) partyman. kas tas ir salīdzinot ar dzīvokļa cenu Londonā vai SntPēterburgā, nerunājot jau par Moscow :) 

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

man prieks, ka vispār tiek kas darīts, nevis tikai virtuāli palagots

 

Tas tiesa. Nav jau visu tikai aklajos fast-switching testos jāpārvērš. Dažreiz ir ok vienkārši savākties un paklausīties labu mūziku no labas aparatūras. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas tiesa. Nav jau visu tikai aklajos fast-switching testos jāpārvērš. Dažreiz ir ok vienkārši savākties un paklausīties labu mūziku no labas aparatūras. 

 

te nesen saņēmu ziņu no m2tech:

Keep Up The Passion (Part 2): HiFi Lovers Become Exhibitors - Mantenere Viva la Passione (Seconda Puntata): gli Amanti dell'Alta Fedeltà Diventano Espositori

Posted: 08 Aug 2013 01:21 PM PDT

POSTERbassa.jpg


[English]

The Nuvistor Club is an italian association of DIY'ers and HiFi lovers based in Pisa (Tuscany). As the name of the association suggests, its members are mainly DIY'ers. They started organizing a small event devoted to DIY a few years ago. Their passion and the success of the first editions gave them more courage to expand the event scope to regular hifi, with ad hoc invitations to some italian manufacturers.

Last year, M2Tech was one of such manufacturers and the appreciation for her presence at the event led to another invitation for this year. It will be a "one shot" happening on November 17th, kindly hosted by the Politeama Theater in Cascina, a few kilometers away from Pisa towards Florence.

 

 realizēta neslikta ideja- tie, kas paši būvē un meistaro salasās bariņā un organizē saietu-izstādi!

 

Bez stresa, bez brendu kariem, bez aklajiem testiem- vienkārši paklāusās, salīdzina, apmainās ar pieredzi un idejām.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Te jau jāpārfrāzē JDat teiktais - cik ta nu mums ir to lodētāju, kas ar audio nodarbojas... Kādi pieci saskries. Varbūt vēl tik pat koktēlnieki, kas skanošos būrīšus meistaro.

Link to comment
Share on other sites

normundss

Trīs jau ir pūlis, pieci tātad - krietns pūlis :)

Man personīgi ir interesanti reizēm salīdzināt pašdarinājumus ar brendīgajiem produktiem - lai saprastu līdz kuram plauktiņam varu aizsniegties.

Link to comment
Share on other sites

 

 

te nesen saņēmu ziņu no m2tech:

 

tajā ziņā centrālais ir beibe uz plakāta, normālai diy komūnai nav vajadzības pēc šādiem zemjostas relišeriem

Link to comment
Share on other sites

Partyman

 

 

tajā ziņā centrālais ir beibe uz plakāta, normālai diy komūnai nav vajadzības pēc šādiem zemjostas relišeriem

tada beibe visdrizak spej iedarboties tikai uz diy komunu... :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

tajā ziņā centrālais ir beibe uz plakāta, normālai diy komūnai nav vajadzības pēc šādiem zemjostas relišeriem

 

nnoname- tie taču itāļi :) !

 

varbūt tā beibe domāt kā audiofīla vai DIYmāna izmisusī sieva :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

realizēta neslikta ideja- tie, kas paši būvē un meistaro salasās bariņā un organizē saietu-izstādi!

Daudzkur jau tādi pasākumi notiek, vismaz Vācijā arī noteikti.

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Vācijā arī vērtē DIY projektus pēc noteiktas punktu sistēmas un vietas dala. Latvijā pārāk maz DIY tautas, lai ko tādu organizētu. Kaut gan, ja uzrastos kāds entuziastu pulciņš, varētu arī ieinteresēt citus un paplašināties.

Link to comment
Share on other sites

Savulaik tak  radioamatieru darbu izstādes notika. Tīri daudz dalībnieku bija. Nu jā, tur sanāca dažādi novirzieni un audio štelles tikai viens no tiem. Toreiz bija stimuls tikt uz Maskava sizstādi. Maz jau to lodētāju palicis, bet ja būtu interese, cik tur darba salasīties. Medaļas gan laikam šādā pasākumā nespīd :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Maz jau to lodētāju palicis, bet ja būtu interese, cik tur darba salasīties.

 

nu Elfas forumā bariņš lodētāju un vēl, gan jau krieviski runājošo vidē ir entuziasti. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja kādam ir interese, rīt salonā Audiostars klausīsimies jaunos Audioquest skandu vadus:

http://www.audioquest.com/resource_tools/downloads/npa/AQ_CastleRock_NPA.pdf

 

Iespējams, ka būs iespēja paklausīties jauno Prima Luna lampu pastiprinātāju.

 

Rīt (trešdien 30.okt.) ap 4 pēcpusdienā.

 

p.s. Par nožēlu tie mazie KEFi gan neesot uz vietas.

 

Šoreiz būs jāiztiek ar B@W 802D (arī tās drīzumā tās tiks iepakotas un aizsūtītas).

Link to comment
Share on other sites

100debija

a tie vadi paši par sevi kaut kādas īpašas skaņas izdod, ka tajos jāklausās?

 

par pastūzi skaidrs, tas gan jau kādas sīcošas dūcošas skaņas izdod

 

atvainojos, protams, par savu neaptēstību )

Link to comment
Share on other sites

 

 

ā, īsti aptēsts neizskaties!

 

Bļad! Varētu turpināt flame war, bet skaidrs ka tālāk par avainojumiem un vārnām te netiksim. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...