Jump to content

[Fleims] Pastiprinātāji, DAC, vadi, audiofīli utt.


tomy91
 Share

Recommended Posts

RudeWolf

 

 

paņem, nopērc vai uztaisi tādu, salīdzini, pārbaudi

 

Tāds ir plāns! Es nesaku, ka izolators ietekmē skanējumu vai neietekmē, pievērsu uzmanību tam, ka veicot mērījumus būtu korekti tādu izmantot. Tas tāpat kā tehnikas apskatā ierīcēm taisa burn-in ar piebildi, ka tam netic, bet bļāvējus noklusināt vajag.

 

Domāju, ka līdz gada beigām būs parādījies kaut kādā skatā DAC's ar galvaniski izolētu USB ieeju. Varam tad uztaisīt testu- es vienmēr esmu atvērts jauniem iespaidiem!

 

 

 

pēdējais ko pamanīju bija, ka biwiring slēgums un jaunais 4dzīslu vads nekādas izmaiņas viņa sistēmā neienesa...bet var būt tiešaām neienesa.

 

Es tak zirgojos! vienkārši ir tāds uzskats, ka labas sistēmas var uz vadu maiņu var reaģēt mazāk. Tāpat nav arī zvanīts, ka izmaiņas viņam patiks labāk!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • JJP

    86

  • Inspektors Caps

    118

  • JDat

    118

  • RudeWolf

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tu pateici gan visai kategoriski, ka vads un kompis nekādi neietekmē skanējumu dacam ar usb galvanisko atsaiti.

Tas vai būtu korektāk tādu izmantot- kā saprotu, Kevinam citas skaņu kartes nav un man arī šis bija vienīgais dac ar usb ieeju, bet tu tagad stāsti, ka daci ar usb galvenisko atsaiti mētājas pie katra stūra. Nu tad būtu iedevis pārīti tādu dacu uz testiem!

 

Par vadu maiņu uz labākām sistēmām man ir pretēji novērojumi- jo labāka sistēma, jo vairāk visādus sīkumus dzird. Te gan kāds konkrēts cilvēks man stāstīs, ka es neesmu "pareizās" "korektās" sistēmas klausījies, bet ne nu viņš ko vispār ir dzirdējis..

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

sakārto esošo sistēmu tā, lai dzirdētu skandu vadu atšķirības un tad, soli pa solim uz priekšu.

Kā un ko man sakārtot? Izmest visu laukā un nopirkt jaunu?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Īrēts dzīvoklis - tas ir faktors :mrgreen:

iireetaa dziivoklii tumbas var likt tikai stuuros vai pie griestiem :)

nee nu ja audio pasham nav prioritaate uz ko iziet, tad vai ir moderatora vaarda cieniigi zirgoties par sho teemu [ TIE ethernet kabelji ] ????

Link to comment
Share on other sites

martinno

Es tak neņirgājos - es labprāt gribētu paklausīties un sadzirdēt labāku skaņu, ja tāda tur ir - es tam vienkārši neticu (tāpat kā dievam).



 

 

iireetaa dziivoklii tumbas var likt tikai stuuros vai pie griestiem

Istabā ir pietiekami daudz mēbeļu, kuras izlidināt nevaru, līdz ar to manevru iespējas ir minimālas. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

es tam vienkārši neticu (tāpat kā dievam).

 

nu netici dievam,ok,  tas tikai uz tevi ttiecas. Bet, tai pat laikā,tu taču neuzbāzies ticīgajiem, lai viņi tev Viņa esamibu pierāda.... 

 

A vienkārši paklausīties, tā intereses pēc, nu kas tev liedz...nopērc vadus un paklausies...

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, pie kuras robežas ir vērts apstāties uzlabot skaņu? T.i., nu, kur "bang per buck" paliek pārāk neizdevīgs? Ja par nākamajiem 5% uzlabojuma jāmaksā $5000, tad tas nav interesanti.

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

Bet, tai pat laikā,tu taču neuzbāzies ticīgajiem, lai viņi tev Viņa esamibu pierāda.... 

Uzbāžos gan. Un diezgan uzcītīgi. 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

isonhronajaa rezhiimaa, kam nenotiek kljuudu paarbaude (kljuudainaas paketes paarsuutiishana).

Pārsūtīšana nenotiek, bet minimālā viena bita pārbaude USB strādā vienmēr. T.i. uz katru baitu ir devītais "parity" bits.

 

 

 

kam atsaite tiek izpildīta I2S līnijām

Šis uz labu neved, jo jebkura atsaiste diemžēl nozīmē lielu jitter. Kā plāno atsaistīt?

 

Un tukšmuldētāju karavāna iet tālāk... Naivulīši iedomājušies, ka viņu ausis un psihoakustika strādā savādāk kā cilvēkiem. Viņi ir tie dievi-izņēmumi, kuriem vienīgajiem izdodas pārvarēt smadzeņu zemākā zemapziņas līmeņa funkcionalitāti un atcelt subjektivitāti. Citiem vārdiem sakot - klauni! Kārtīgos ABX testos ar normālu aparatūru un normāliem USB/Ethernet vadiem jūsu plašās skatuves, maigās augšas un citi murgi izgāztos kā veca sēta.

 

 

salīdzini, pārbaudi un tad plāties ar to vai skaņu ietekmē vai neietekmē. Savādāk Tavi izteikumi sāk atgādināt Inspektora Capu.

Tieši pašiem audiofīliem es ieteiktu pārbaudīt lietas pirms gvelzt glupības, nevis nodarboties ar tukšmuldēšanu, ko šeit dara gandrīz visi audiofīli. PĀRBAUDĪT nevis paklausīties un papļurkstēt!

 

P.S. Luke, par manu nicku - esi tik truls, ka nejēdz gramatiku, vai uzprasies uz otru vārnu par to pašu?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kārtīgos ABX testos ar normālu aparatūru un normāliem USB/Ethernet vadiem jūsu plašās skatuves, maigās augšas un citi murgi izgāztos kā veca sēta.

 

cik tādos testos esi piedalījies? Aparatūras saraksts? ko tieši testējāt? Mērijumi?  kur publikācijas ?

 

vai atkal tukšā muca sāk skanēt?

Link to comment
Share on other sites

Inspektor Cap, nu es varu palūgt arī, piemēram JJP un vēl vairākus forumiešus lai pasūdzas moderatoram par to kā Tu šamos apsaukā. Tā Tu ātri vien saskorēsi visas piecas vārnas un varēsi mierīgi uz kādu laiciņu atpūsties no foruma!

Pārējiem paskaidrošu- vienā topikā es biju Inspektoru Capu nosaucis par Inspektoru Cepli, jo man likās, ka visi jamo tā sauc. Inspektoram Capam tas bija tik liels aizvainojums, ka viņš mani nostučīja moderatoram par to kā es esot viņu apskaukājis, kurš man par šo izgājienu iedeva vārnu. :D Tiesa gan, es ar parādā nepaliku. :)

Link to comment
Share on other sites

Ermm... TL;DR. Par ko tieši ir strīds šobrīd? :)

 

Tiesa gan, es ar parādā nepaliku.

Un beigās es jums arī abiem piedāvāju noņemt tās vārnas (abiem reizē), un neviens nepiekritāt. :D

 

Enīvei, ja kāds no jums vēl sūdzēsies par otru, tad vārnas arī likšu tikai sinhroni abiem. :)

Link to comment
Share on other sites

Vilx, vot es tagad nesaprotu, vai Inspektors Caps 626 komentā mani pa klaunu nosauca vai kādu citu? ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

mani nostučīja moderatoram

 

oppā!!! un es atkal domāju, ko šis (caps) par vārnām?! Ak tad šitā! Nu tad man ar tādiem nav vispār ko runāt! Atsaucu savu jautājumu par testiem!!! dzirdi, Inspektor Cap! 

 

p.s.

es ilgu laiku padzivoju sovjetu sistēmā un man stukači derdzas!

Link to comment
Share on other sites

Nesapratu? 626 ir mans komentārs. Vai arī mums katram citādi numuri rādās? :blink:

 

Ā, pag, moš varētu arī būt, jo es redzu arī slēptos postus. Vai Tu domā šo?

 

Un tukšmuldētāju karavāna iet tālāk... Naivulīši iedomājušies, ka viņu ausis un psihoakustika strādā savādāk kā cilvēkiem. Viņi ir tie dievi-izņēmumi, kuriem vienīgajiem izdodas pārvarēt smadzeņu zemākā zemapziņas līmeņa funkcionalitāti un atcelt subjektivitāti. Citiem vārdiem sakot - klauni! Kārtīgos ABX testos ar normālu aparatūru un normāliem USB/Ethernet vadiem jūsu plašās skatuves, maigās augšas un citi murgi izgāztos kā veca sēta.

Ja tā, tad man šķiet, ka viņš veselu baru cilvēku sauc par klauniem... Par to, kāpēc viņam tas šķiet par normālu vārdu, lai viņš paskaidro pats. Tā varētu būt interesanta diskusija pati par sevi.

 

popcorn.gif

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Ev,te kadam vispar ir stereosistema vismaz par 3000 Ls,lai shita mocitos ar vadiem un tehniskiem parametriem???

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

jo man likās, ka visi jamo tā sauc.

Beidz izdomāt, tīnīt, realitāte nedeformējas Tavā priekšā. :) Un pat, ja tā darītu visi, tas nekādi neattaisno Tevi. Pie tam es nesūdzējos par to, ka Tavs trulums mani apvainotu, bet gan, tā kā tika ieviesta "stingrā kārtība", tad tikai norādīju Vilx- par tādas lietas esamību. 626 komentā ir skaidri rakstīts, ko es nosaucu par klauniem. Atslēdz savu moderno patētismu, tad sapratīsi, ka pasaule negriežas un visi nerunā par Tevi. Ja iekļaujies manis raksturotajā grupā, pats vainīgs. Un klauns nav lamu vārds, bet gan profesija.

 

 

 

cik tādos testos esi piedalījies? Aparatūras saraksts? ko tieši testējāt? Mērijumi?  kur publikācijas ?   vai atkal tukšā muca sāk skanēt?

Smieklīga "sieviešu loģika"... Reālais jautājums ir tieši pretējs - cik TU tādos testos esi piedalījies? Jo Tu te esi tas, kurš sludina savu tukšās mucas skanēšanas reliģiju.

 

 

 

Bet, tai pat laikā,tu taču neuzbāzies ticīgajiem, lai viņi tev Viņa esamibu pierāda....

Vot es arī viņiem neuzbāžos. Tad kādēļ viņi uzbāžas man? Kādēļ viņi lien tehnikas forumā sludināt un aizdi*st to ar saviem sūdiem?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ev,te kadam vispar ir stereosistema vismaz par 3000 Ls,lai shita mocitos ar vadiem un tehniskiem parametriem???

 

nav jau tik traki, arī daudz lētākas sistēmas var skanēt (un skan) labi!  

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Ev,te kadam vispar ir stereosistema vismaz par 3000 Ls,lai shita mocitos ar vadiem un tehniskiem parametriem???

Kādā pēcpusē ir jāatrodas smadzenēm, lai izdomātu, ka aparatūrai zem Ls 3000 nav svarīgi parametri? Drīzāk pat tieši lētākai aparatūrai tie ir jāskatās vairāk...

 

Nu, JJP, izmantoji kaut kādus Luke murgus, lai it kā attaisnotu izvairīšanos no sava sieviešu loģikas nepareizi uzstādītā jautājuma? Kārtējā gļēvulības izpausme... :D

Link to comment
Share on other sites

Partyman

 

 

Kādā pēcpusē ir jāatrodas smadzenēm, lai izdomātu, ka aparatūrai zem Ls 3000 nav svarīgi parametri?

runa nav par parametriem,bet par jusu bezjedzigi garo muldesanu...

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Gribētos uzzināt,kas viesistabā stāv(kāds stereo būvējums)Inspektoram Ceplim(Capam sorry..)?? Šitāda eksperta spriedelējumus ar zelta ausīm vēl nebiju lasījis...

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Kas, kas? Izskatās, ka neko neesi lasījis, jo zelta ausis te esot audiofīlu bariņam. Es esmu par objektīviem mērījumiem. Ko Tev vai citiem dos tieši mana šībrīža sistēma? Kā tas mainīs vispārīgos aparatūras konstruktīvos risinājumus un parametrus? Vai tomēr atzīsi, ka tas ir vajadzīgs subjektīvas demagoģijas rāmju paplašināšanai... :) Un, ja nu man šobrīd nav vispār? Un kā tas atceļ to visu profesionālo un mājas citu cilvēku aparatūru, ko esmu dzirdējis?

 

Pirms mētāties ar cepļiem, iemācies rakstīt vārdu "ekonomika" un palielini savu IQ vismaz tik tālu, lai nav laimīgajā zemē jālasa zemenes.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

Šis uz labu neved, jo jebkura atsaiste diemžēl nozīmē lielu jitter. Kā plāno atsaistīt?

 

Pats risinājums izskatās šādi. Te būs džitera mērījumi ar asinhrono reklokeri. Protams, ka ideāls risinājums būtu saņemt tīru signālu bez visām šīm ķēmībām, bet mans kompis nav ideāls transports.

 

P.S. Aparatūra par 3k nav. Ir par 1k.

Link to comment
Share on other sites

EU! Es gribēju nedaudz asinis, bet ne jau cirvja (Vilx, es te nevienu nepasaukāju) un mečetes vicināšanu.

 

Var jau tukši apsaukāties un tā, bet nevajag pārcensties.

 

Kevinu par Hifilitiķi? Nu nez nez. Cik man zināms, tad Kevins ne tikai klausās, bet arī pats rok dziļāk un mēģina kaut ko saprast. Tāpēc nnoname komentārs nav patiess. Vismaz attiecībā uz mani.

 

Kas attiecas uz JJP, tad es nesaprotu kur ir jēga no aparatūras sarakta> Tik daudz visādi brīnumi saražoti, ka tam sarakstam jēga ir nulles vērtībā.

 

JJP, ja vēl neesi man uzlicis ignore, tad vari atbildēt uz jautājumu: Kāpēc tevi, kā hiendistu neinteresē problēmas sakne? Kāpēc tu cīnies ar sekām nevis cēloņiem? Ja atbilde, tāds darbs, tad viss skaidrs. Bet varbūt ir arī cita atbilde. Mani uzjautrina, tava nevarēšana atbildēt uz fundamentāliem jautājumiem. Tā vietā tu noairējies uz subjektīvismu: "vajag klausīties! Dodiet aparatūras saraktu! utml". Itkā esi gudrs un mācīts vecis. Kaut ko arī saproti, bet tiklīdz tev uzdod konrētus jautājumus, tā notiek noairēšanās. Nezinu kā citiem, bet man tas izskatās sekojoši: tev nav atbildes, ar kuru tu vari atspēkot manus provokatīvi tehniskos jautājumus. Laikam nevari atspēkot, jo tev nav ko likt pretī. Rezultātātā sanāk ka vienkārši karini makaronus uz ausīm lētticīgiem pircējiem. To tu nevari atzīt.

 

Vilx, Jautājums "Vai tu tiešām izliecies par seklu naivuli?", kas adresēts JJP, absolūti neatbilst nevienam uzbraucienam. Tā ka, vārnu nost! Paskaties apkārt! Tur viss notiek daudz augstākos torņos. Vai nu esi objekt;ivs vai paskaidro rīcības iemeslus.

 

Vai arī, tev ir kādas īpašas jūtas pret mani? ;)

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

Bļin (tas nav lamu vārds, bet gan emocijas)! Nezināju ka pat D_L (tas ir lamu vārds) lasa šo tofiku (tas nav lamu vārds)! :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

JJP, ja vēl neesi man uzlicis ignore, tad vari atbildēt uz jautājumu: Kāpēc tevi, kā hiendistu neinteresē problēmas sakne? Kāpēc tu cīnies ar sekām nevis cēloņiem?

 

Redzi JDat, man ir pietiekami daudz citu lietu, par kurām interesēties un pārdzīvot, lai es vēl pētītu  tās tehniskās nianses, kuras tik tuvas Tev. Mani vairāk interesē kādu skaņu tas dzelzis "izdod" ārā, vai tas skanējums mani "pieķer" vai nē, vai atskaņotais skaņdarbs izraisa pozitīvas emocijas, vai pretēji, rada vēlmi to ātrāk pārtraukt. Detalizētos sīkumos man nav svarīgi, kā tas, man tīkamais, skanējums panākts.

    Pat, ja ļoti gribētu es nevarētu,  izanalizēt  plusus un mīnusus, piemēram,  Solution un Jeff Rowland jaunāko monobloku shēmās.

Domāju, ka arī tu to nespētu,

Un kāda tam jēga?  Es taču neizstrādāju, neražoju audio tehniku.

   Lai tie , kas to dara arī diskutē ar tevi un tev līdzīgajiem! Bet viņiem jau nav laika "muti dzesēt" forumos, strīdoties ar diletantiem, jo no audiotehnikas konstruēšanas, ražošanas viedokļa tu tomēr esi diletants, nekā personīga, bet tā ir.

   Nekā prātīga ieteikt nevari, jo pazīsti tikai to nelielo audio tehnikas daļu, kas noplīst un nonāk pie tevis remontā. Un kāds tam sakars ar tādu hobiju kā audiofīlija?

Tu līdzīgi, kā traktoru servisa mehāniķis, spriedelē par atšķirībām McLaren un Ferari formulu dzinējos :)...

Link to comment
Share on other sites

Paldies par apvainojumiem, bet ne par to ir runa. Jautājums: vai to mīksto un samtaino skanējumu var panākt tikai ar kabeļiem, vai arī ir tomēr citas metodes?

 

Jā es esmu diletans, salīdzinot ar teim tur, kuri izstrādā super puper. Bet nav tik traki. Arī es, reizēm varu atrast viņu grēkus. Toties, tu (spriežot pēc taviem tekstiem), principā nepieļauj domu, ka varētu būt grēciņi tajā visā. Tu to uztver kā aksiomu. Kāpēc tev nav fleksibilitāte domāšanā? Pats zini ka var npirt dārgu sūdu, vai arī lētu un labu iekārtu. Ne jau cenā un brencā ir sāls. Vai tomēr nē? TIkai brendā un cenā. Kāpēc tu nevienā brīdi nepieļauj domu ka tajā visā savērptajā sistēma problēmas ir pavisam kur citur? Un ja ir problēmas, kāpēc tās tiek labotas ar kabeļu palīdzību, nevis saknē? Kā tu zini ka aparāts ir pareizais un perfektais?

 

Kas attiecas uz traktoristu, tad... Tu jau esi tāds ķerras operators, kas pa laikam pieskarās ferrari un tad ilgi diskutē par savām sajūtām un subketīvajiem iespaidiem, nesaprotot kāpēc ferrari ir ferrari. Dots pret dotu!

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Da kāds ķerras operators tur... Viņš labākajā gadījumā ir mēslu dakšu tirgotājs. Un traktoru servisa mehāniķis ir daudz spriestspējīgāks par tādu absolūtu nulli kā viņš, kurš pat traktoram piekabi pieāķēt nespēj. Čalis vēl stostās, ka šim neesot laika iedziļināties tehniskajos parametros un risinājumos, bet kaut kādā vadu klausīšanā gan šim ir laika, ko ieguldīt bezjēgā.

 

JJP gan ir pieminējis ideālu piemēru par traktoriem. Tad nu saņem, objektīvi spriest nespējīgais:

http://en.wikipedia.org/wiki/Lamborghini#History

When Lamborghini discovered that the clutch on his Ferrari was broken, and actually was the same clutch that he used on his tractors, Lamborghini went to Ferrari and asked for a better replacement. Ferrari responded, saying that he was just a tractor maker, and could not know anything about sports cars.[20][21][22] Lamborghini decided to pursue an automobile manufacturing venture with the goal of bringing to life his vision of a perfect grand tourer.[19]

Tagad mēs visi labi zinām, ka tas beidzās ar to, ka Ferrari pēc labuma līmeņa tādam Lamborghini var tikai ūdeni pienest...

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Šo topiku pačekoju nevis tāpēc, ka ko jēgtu par skaņas iekārtu smalkumiem, bet dēļ vārdu spēlēm :)
A tas salīdzinājums par traktoru servisa mehāniķiem un Ferrari nedaudz aizskāra. Traktori tāpat nepārtraukti attīstās un iekšdedzes dzinēju princips ir nemainīgs vairāk kā simts gadus, tā kā sakarīgam mehāniķim ar labu izglītību nevajadzēs ilgs laiks, lai iebrauktu, kas ir kas.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāpēc tu nevienā brīdi nepieļauj domu ka tajā visā savērptajā sistēma problēmas ir pavisam kur citur? Un ja ir problēmas, kāpēc tās tiek labotas ar kabeļu palīdzību, nevis saknē? Kā tu zini ka aparāts ir pareizais un perfektais?  

 

JDat, kas nu tie par apvainojumiem, tik rūdītam forumu cīnītajam kā tu:).

Ok, atbildēšu uz taviem jautājumiem, jo būtībā tie nav slikti, normālā tonī izteikti. Vispirms es nekad neesmu teicis, ka sistēmas vainas un problēmas  ir tikai neatbilstošu kabeļu dēļ. Bet stāsts ir par citu- problēmas novēršanu.

Lai būtu vienkāršāk, skaidrošu ar piemēru:

 

cilvēks nopircis kādu ierīci, balstoties uz atsauksmēm, reklāmu, pārdevēja ieteikumu, bez īpašas klausīšanās, teiksim, internetā, par 1000 naudas vienībām. Ieslēdzis to savā savērptajā sistēmā un sāk klausīties. Lieto kādu laiku, bet gluži apmierināts viņš nav, kaut kas ne tā. Tad palasot kādu forumu, kur kāds tehniski gudrs biedrs paskaidro šim, ka tas aparāts uzbūvēts ne gluži kā vajadzētu utt. Kāds tad ir problēmas risinājums saknē?

   1. Iedot kādam uzdevumu par attiecīgu samaksu tos "kosjakus" novērst. Vispirms- atrodi nu tādu, tad -cik tas maksās (100-200-300 naudas vienības) un vai dos to ko, tagad jau tramīgais, aparāta īpašnieks gaida?

   2. pārdot nepareizo aparātu un nopirkt pareizo. Ar cik % zaudējumiem pārdosi gadu lietotu (mīnus 400-600 naudas vienības), aparātu, un cik maksās tas "pareizais" (+ vairāki simti)?

   3. Var pamēģināt pamainīt vadus, jo bieži vien tur ir salikti kas nu pagadās. Dažreiz izdodas šo to uzlabot, vai pat panākt labu rezultātu, vismaz tādu, lai nebūtu aparātu par pus vai trešdaļ cenu ss jātirgo. 

 

Tas ir tāds meklējumu process, daudziem tas patīk, jo audiofīlija ir hobijs,ne labāks,ne sliktāks par jebkuru citu. Un kad kaut kāds pozitīvs rezultāts ir sasniegts, tad klients ir apmierināts un arī es kādu latu esmu nopelnījis.  Ceru,ka izdevās paskaidrot, puslīdz saprotami.



aoma, abi brauc, gan traktors, gan 1 formula, tikai ātrumi dažādi :), neņem ļaunā!

Link to comment
Share on other sites

abi brauc, gan traktors, gan 1 formula, tikai ātrumi dažādi

 

Ja Tu kaut nedaudz sajēgtu no autobūves, tad tik muļķīgi nebūtu teicis. Ar traktoru var sasniegt tos pašus ātrumus, kas formulā viens, un pat pārspēt, ja kas.

F1 sen vairs nav ātrākais transportlīdzeklis zem šīs saules.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

Ar traktoru var sasniegt tos pašus ātrumus, kas formulā viens

 

Vajag tikai citu transformatoru izejā! 

Link to comment
Share on other sites

Man laikam nav veicies redzēt tādu sistēmu, kuru nevarētu vēl uzlabot (arī ar kabeļiem :D ). Tās labās un korektās sistēmas neviens nerāda, bet nu man nāksies apliecināt, ka kabeļi man pašam ir līdzējuši, lai "uzlabotu" arī "nekorektu" sistēmu darbību. Gribēju nedaudz nocitēt Troelsu, par kura tumbu būvēšanu te vairāki domā:

I do believe there are differences between cables and interconnects, but we need good gear to hear the difference between two interconnects going from e.g. your preamp to the power amp. Maybe we have severe bottlenecks somewhere else in our system that just doesn't allow us hearing so. There's always the risk that a smooth and easy-on-the-ear cable in fact covers deficiencies in the overall chain of components. If the cable is edgy and aggressive, maybe it's because your system is so and the cable is only a bit more "hifi".

 

What I've had to realise over time is that I have discarded cables and interconnects due to my system not being good enough for revealing its qualities and trying the same thing at a later stage all of a sudden became an improvement in level of transparency, because level of transparency is usually what we're after.

http://www.troelsgravesen.dk/cables.htm

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

 

 

1. Iedot kādam uzdevumu par attiecīgu samaksu tos "kosjakus" novērst. Vispirms- atrodi nu tādu, tad -cik tas maksās (100-200-300 naudas vienības) un vai dos to ko, tagad jau tramīgais, aparāta īpašnieks gaida? ... 3. Var pamēģināt pamainīt vadus, jo bieži vien tur ir salikti kas nu pagadās. Dažreiz izdodas šo to uzlabot, vai pat panākt labu rezultātu, vismaz tādu, lai nebūtu aparātu par pus vai trešdaļ cenu ss jātirgo.

Nu, tā vadu mainīšana maksās tās pašas 100-200-300 naudas, un galīgi bez garantijas, ka kaut kas uzlabosies ;) Tas tā, diskusijas uzturēšanai...

Bet, IMHO, ja nav naudas, lai ar vieglu sirdi pārdotu spēļamantiņu ar zaudējumiem, jo vietā pērc citu, tad pareizais piegājiems ir lietota tehnika - gan kvalitāti var dabūt gana augstu par visai pieņemamu naudu, gan vērtību pie tālākpārdošanas praktiski nezaudē ;)

Link to comment
Share on other sites

spainiss2
Pirms mētāties ar cepļiem, iemācies rakstīt vārdu "ekonomika" un palielini savu IQ vismaz tik tālu, lai nav laimīgajā zemē jālasa zemenes.

Tu neesi pirmais,kas man rakstīt un nelasīt zemenes māca un iesaka. Neesmu ekonomists un zemenes esmu lasījis tikai Latvijā,tā ka būs jau labi-neapvainojos!

Es tikai no pieredzes-jautāju par paša īpašumā esošo aparatūru,jo pats palīdzu draugiem komplektēt sistēmas,vadoties pēc savas aparatūras,un,kas man ir bijis,to visu lieku kā savu referenci,dodot padomu.Iedomājos, ka tevi ir mājās kaut kas ekstra...bet tu īsti netbildēji uz jautājumu.

Labots - spainiss2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kevinu par Hifilitiķi? Nu nez nez. Cik man zināms, tad Kevins ne tikai klausās, bet arī pats rok dziļāk un mēģina kaut ko saprast. Tāpēc nnoname komentārs nav patiess. Vismaz attiecībā uz mani.

 

cik man zināms, Kevins ne tikai klausās, bet arī dzird un cērt zivi atšķirībā no dažiem labiem shēmu džedajiem

kura daļa manā apgalvojumā tev šķita nepatiesa? spēj noformulēt audiofīlu un hiendistu īsi, kodolīgi un saprotami?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...