Jump to content

Boot.lv vasaras atklāšanas pasēdēšana


Fruzz
 Share

Recommended Posts

Es arī labprāt aizbrauktu. Ja postu skaits ļauj. :) Tiesa, no manis pātālu. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WildGun

    9

  • Gestapo

    9

  • Kitai

    18

  • JDat

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

versatile

Nebija jau domāts kā uzbrauciens - vienkārši daži jau Vidrižus sāka plānot un no turienes vietējiem baidīties :D

A kā ir pēc jaunākajiem reitingiem - kuri vietējie niknāki - mūsējie vai Vidrižu? :D Esmu drusku atpalicis no dzīves :D

Link to comment
Share on other sites

Vidriži ir kaut kāds gangsta miests, kur tā vien gaida nevietējos, lai parādītu kas i kas?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kitai, manos laukos arī ir vietējais planktons, kas ar beisbola nūjām skrien pakaļ. Protams, viņus vienkopus var sastapt kādā vietējā tusonā (šlāgervakars vai jebkas cits, kur muzons skan). Ja tusona nav, katrs savā stūrī sūc aliņu.

 

Ja pasāciens ir lauku sētā ar normāliem korišiem, tad neviens tur nenāks. 

Link to comment
Share on other sites

Skrandainais kura tad ir tā vieta?

 

manā dzimtajā dzerauņī ir četras 3 stāvenes - izskatās gandrīz tukšas, bet KĀDI tik tur nedzīvo... :D Balles tur notiek saieta namā ~1 gadā. :D Nu tad tur visi sanāk un smuki kaujās. :D Viens ar minētajām beisbolkām, cits ar kādu trubu, cits ar govs ķēdi. :D

Tā citādi liekas, ka tur neviens nedzīvo. Vienīgi pie daudzstāveņu soliņiem svešākam nav vēlams sēdēt. Pats vienreiz apsēdos saldējumu ieēst un piesējās viens vietējais alu cilvēks, ka nakuj es tur sēžot.

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

versatile

Man jau liekas ka tas visur laukos tā.

Ja nopietni, rajons pie WildGun'a normāls - privātmājas n' stuff.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Nu tad tur visi sanāk un smuki kaujās.

tā vēl notiek?

sen uz ballēm neesmu bijis

nifiga, pagājušo vasaru biju Sabilē uz vīnu svētkiem (bez sievas, ar kursa biedriem tusēt), piekodās, no vairākām dāmām telefona numurus no rīta kabatā atradu un pat pa degunu nedabūju, kaut gan uz rīta pusi esot diezgan lecīgs palicis

tā skaidrākie kursa biedri stāstīja 

Link to comment
Share on other sites

WildGun

Versatile, tieši tā. Un neviens svešs nelīdīs, ir izaudzināti. Tā, ka tirliņus, ar kuriem izvilloties būs jāmeklē pašiem. Ja vispār izdosies atrast kādu.

 

Un vispābā uzskatu, ka kašķa meklēšana ir zem normāla cilvja goda.

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

Kaujās tas vēl vāji sacīts, bet trakākais, ka izmanto govju ķēdes, stellatslēgas utt. :D

Pats briesmīgākais, ka pat tādi kam jau >30.

Link to comment
Share on other sites

Ja organizēsiet tuvāk Rīgai, tad piedalos.

Dāmas moš arī sadabūšu  :mrgreen:

Labots - lexxx
Link to comment
Share on other sites

specuks

Varētu pie manis bet uz 800m2 visi nesavietosies :)) Atrašanās vieta pierīga, blakus lielajam Baltezeram.

Link to comment
Share on other sites

Man ar pat Rīga labāk būtu kā tie Vidriži. A d_l Ogrē viesus nevēlas uzņemt? 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Ogre skaista vieta

diez vai kāds tur skaistumu redzēs, tikpat labi var malkas šķūnītī sēdēt

galvenais, ka ir kur pamīst.....

nu, ja vecenes arī, tad gan vaig glaunāku pļaviņu.....

Link to comment
Share on other sites

 

 

galvenais, ka ir kur pamīst
 

Man,kā vecam kreklam,dažreiz šī problēma sagādā raizes...Pa smuko nevajag,bet vēlams bieži,pa brīvu un bez lieciniekiem :)

Link to comment
Share on other sites

nu ja jau lokācijas mainās, tad ierosinu nedaudz aiz saulkrastiem ir iespējams pa lētiem cipariem izīrēt grilla vietu (ar grillu) + pāris lielos galdus, attiecīgi turpat ir basketbola laukumiņš neliels, protams, smiltis un ūdens...

vēl varētu mēģināt kādā piejūras ciematiņā uz tukuma pusi (zvejniekciems/lapmežciems un t.t.) , lai gan, man personīgi vienalga, galvenais - lai salasās normāla kompānija un vismaz reizi iztiek bez `ūdens liešanas`  / n cpu salīdzināšanas :D , vai aifonistu troļļošanu :p (tiesa, jūtu, tomēr būs pamatīga `ūdens liešana`)

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

HTC, kā sākas īrēšana, maksas, tā bez gruntīga organizatora viss pasākums izkūpēs vējā. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

@@HTC,

 

ierosinu nedaudz aiz saulkrastiem ir iespējams pa lētiem cipariem

Kur tas ir konkrētāk?Man arī labāk Saulkrasti nekā Vidriži.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Es būtu par Ogri, jo lielākie dzērāji, tādi ka Geštaps un d_l ir no Ogres.

Link to comment
Share on other sites

 

Леший,lielākie vai mazākie,to bez proverkas nevar(un nevajag) noteikt.Katrs zin savu tiesu.Ja nezin,tad Бог им судья.

Link to comment
Share on other sites

Man arī Ogre, Lielvārde, Ķegums vai da jebkas, uz zemo galu ir vēlamāks. Ja piemēram 200 km būšu dzinies, lai pierītos nākamajā dienā baigās moralkas būs.

Link to comment
Share on other sites

Man ar tā kā sagribējās, tikai sieva pirms mēneša man bērnu dzemdēja, a es vazāšos apkārt pa tusiņiem. Kaut kā nesmuki. :blush: 

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

vo vo, es beztabu redzēju, ka to ko neierāva tajā utubes kanalizācijas trubā, to aizstūma ledusgabali.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

 

 

cpu salīdzināšanas

fcuk, izprintēju jau šodienas benčus no PassMark :<

Link to comment
Share on other sites

Vareetu uz naakamajaam briivdienaam satikties. Labaak kaut kur Riigaa vai pieRiigaa. 70km/h bish pataalu.

Link to comment
Share on other sites

malacis

 

 

Varētu pie manis bet uz 800m2 visi nesavietosies :)) Atrašanās vieta pierīga, blakus lielajam Baltezeram.

jums tak specuks kautrīgi piedāvāja. Pierīga, vienādi tuvu/tālu visiem.

 

Čalis foršs un atsaucīgs, cik iznācis saskarties profesionālās darīšanās.

Link to comment
Share on other sites

WildGun

Palasījos viedokļus - mans piedāvājums tiek atcelts. Ja nu vienīgais ar kādu neciešamu biedru mēģināsim kaut ko sarunāt. Bet tas jau individuāli.....

Link to comment
Share on other sites

Kas vainas Wildgun variantam? IMHO viena problēma: Man kā sabiedriskā transporta lietotājam JĀZIN kurā autobusā sēsties iekšā lai saplanotu maršrutu. Par to klusums. Ko mainīs ja foruma olfartiem iekš PM pačukstēs kur jābrauc? Bailzes ka google zinās kur tu dzīvo? Google jau sen to zin. Bailes no Kaspiča čtoļi?

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

tā,es pēc jūnija sākuma arī ir gatavs piedalīties.

ja ir d_l un ogre,tad vispār nav variantu,bet labprāt dažus citus biedrus arī beidzot klātienē satiktu.

Link to comment
Share on other sites

Paceļ ķepas, kas par Ogri un D_L? :D

Link to comment
Share on other sites

/paceļ visas četras/

Link to comment
Share on other sites

D_L un nav variantu? Tak ar D_L var spēlēt litrabolu un izkauties ar degvīna pudelēm pēc tam. Vispār D_L jāpozicionē ka mītiņa nagla.

Link to comment
Share on other sites

ja pasākums pārceļas uz Ogri, liela varbūtība ka kritīšu kārdinājumā piedalīties...

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

kāds to kno3 varētu savārīt, lai pie reizes var satelītu palaist orbītā.

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...