Jump to content

Boot.lv vasaras atklāšanas pasēdēšana


Fruzz
 Share

Recommended Posts

Pietieks alus, sulu u.c dzērienus dzert aiz monitora. Vajadzētu savākties uz kādu gaļas cepšanu vai pasēdēšanu svaigā gaisā, redzot sarkanos degunus klātienē. kādas idejas?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WildGun

    9

  • Gestapo

    9

  • Kitai

    18

  • JDat

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gestapo

Traks esi? Komunicēt ar dzīviem cilvēkiem nav tas pats, kas aiz monitora dl pa muti solīt :D

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Atbalstu ieraušanu!

Link to comment
Share on other sites

WildGun

A kas vainas priekšlikumam? Laipni lūgti !!! Ir, kur cept,ir kur dzert, ir kur nokrist, ja nav telts, teltis var sacelt kādas 10. No Rīgas 70 Km. Ar autobusu braucot, cena 2.45. Muzička, vietējie idioti, ar ko izkauties.....

post-67540-0-86729900-1368728825_thumb.jpg

 

P.S. Bilde paveca. Tagad ir smukāk.

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

lol, tik mazs dīķis?! tu traks?! ta jau var pie Gestāpa dzīvoklī kost!

Link to comment
Share on other sites

hmm, dīvainā kārtā, es pat piekristu iepazīties klātienē  un ieraut kādu graķīti, ja vien pasākums notiks ne ātrāk par 1.jūniju, jo parīt zūdu miglā. Pašreiz redzu, ka vajadzētu iepazīties ar gestapo - kopā ir uzrautas pāris spēles, tiesa ~gadu atpakaļ, un stipri šaubos, ka šamējais mani atcerētos arī pēc īstā nika :D

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

WildGun

A man tur baisas zivis. Vienreiz iekritīsi, ārā vairs netiksi. Un tirartonu kā biezs. Vai tritonu... hvz. Un šaušalīgo kaķi arī, cerams, pamanīji. Nomīlēs līdz nāvei.

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

A kur ir tas 70 km no Rīgas? Galvenas, ka ir vietējie idioti ar ko izkauties?

 

 

A lizārds būs dzert? 

 

P. S. 

varu sarunāt izdzīt šmakouku no kuras galva nesāp. 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Uz tiem 70km buss kursē 2x dienā, bet to, ka vietējo idiotu netrūkst - garantēju :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

jo rītdienas vairs nav vispār?

 

Ticība neļauj lietot vispār? Vispār jau pareizi, arī talmudā ir teikts, ka akohols iemidzina modrību un goji var ņemt virsroku.

 

Bet vispār man ar' interesē par tiem 70km no Rīgas, pats esu tieši tādā atstatumā, bet neskaitot līci, vienalga pārāk optam.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tu to man jautā

 

Nē, bet tu nez kāpēc atsaucies.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Kur ir 70 km? Kas tur sanāk - tukums, bauska, dobele, skrīveri, saulkrasti?

Link to comment
Share on other sites

 

 

tu citēji mani

 

vēl stulbāks iespraudiens tēmā par tusiņu vienkārši neatradās

Link to comment
Share on other sites

 

 

vispār zini kas ir talmuds?

 

Baltie cilvēki runā un domā nedaudz savādāk, kas ir, tas ir.
Talmudu, Bībeli, Korānu esmu lasījis, nedaudz Vēdas un Sūtras, tagad uz mana naktsgaldiņa atrodas Kosmogonija.
Man patīk novērot no malas, ar ko gan vien tie ļautiņi sev prātiņu pi$.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tevi neaicina

Visgudrais atradies... Mana vecāmāte tādus gudriniekus brokastīs ēd pa trim. Demokrātija redzies!

Link to comment
Share on other sites

Peleecis

Par ko kašķis? Piegggdiena?:)



 

 

varu sarunāt izdzīt šmakouku no kuras galva nesāp
.

Un laba šmakovka ir pulka labāka par cūnīgu šnabstu , tas tiesa

Link to comment
Share on other sites

Peleecis

Vo vo ... bet es jau te klusītēm sāku ap tofiku ostīties , ar domu , ka mož beidzot jāizkustina vecā pakaļa ... a še tev fašist granātu - kašķis . A es miermīlīgs lopiņš , man kašķi napatīk . Da vēl pēc tiem braukt? !!

Link to comment
Share on other sites

Pareizi, jo lopiņi čurā, cilvēki mīž.

 

Bet ja nopietni. Manuprāt vajadzētu turpināt ar laiku saskaņošanu lai kādi 10 lopiņi vismaz salasās ar vienādi brīviem laikiem tad arī būs.

 

Vēl var mēģināt lokālu iesildīsānos uzrīkot. Salasās +/- potenciālie Rīgas braucēji kaut kur Rīgā. Tā teikt treniņš pirms lielā mītiņa. Kaut kā tml.

Labots - JDat
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Peleecis

NC ar saviem plašajiem pagalmiem pazudis - papa uz mums nava :D. Tev ir Rīgā kāds konkrēts stūris padomā , vai šis vairāk bija kā piedāvājums piedāvāties ar telpām ?

Man jau it kā pat būtu iespēja kādus ļaužus 10 uzņemt ... tikai neesmu pārliecināts , vai mans sievusis ar sīčiem būs starā par šādu, no paša boot foruma nokāpušo dzerstiņu :D ( gan jau bez tā neiztiks ). Bet vispār ... man jau labu laiku vells dīda paskatīties acīs virtuālajās sejās :D . Tik mūžīgi , pēdējā brīdī tie laiki nojūk - tā pēdējie pēris fotoplenēri ir gājuši secen - braucu , braucu un čušš -darbu saskrien ka jūra . Bet patreiz ir mierīgi , es pat tā kā vairāk par

Link to comment
Share on other sites

WildGun

Tie 70 Km ir kaut kur tā, kā ap Vidrižiem vai tuvu tam. Jā, un autobuss tiešām kursē 2x dienā uz Rīgu. Var tikt arī uz Limbažiem. Arī uz Cēsīm un Siguldu, tikai ne svētdienās.

 

Ja sabriest kaut kas konkrētāks, davai - caur PM.

Link to comment
Share on other sites

unknovn

Tikai viena nianse, vai nevajag Jums apsvērt domu, kad uz tusu aicināti biedri ar noteiktu stāžu/postu skaitu. Pretējā gadījumā var ilgi skaidroties ar vietējo varu par bērnudārza dzirdīšanu :D

Link to comment
Share on other sites

NC nav pazudis. Vismaz vēl šoziem pa telefonu aprunājāmies par dzīvi. Arī pagājušajā vasarā viņs bija gatavs dalīties ar savu pagalmu, kad cilājām tēmu par boot tirdziņu.

Es par pasākumu.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Dēm, negrib kāds pieteikties izmitināt bootes sīņus kaut kur vairāk uz Latvijas vidu, nevis uz augšu? Man līdz tiem Vidrižiem ahūns gabals ko kratīties. ):

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

snukurins imho klasificejas tikai vienam no tiem epitetiem.

Link to comment
Share on other sites

hmm, paskatījos kur vidriži - nekad nav būts..

a plānojas tikai tāds kopējais pasākums, vai otras puses ar kāds ņems līdz?

jautāju, jo manējo nekad līdz neņemu uz tusiem un attiecīgi šamējā sāk īdēt ar vien vairāk par to, ka tusēju un viņa sēž mājās  :D

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

nu ja tas iekrīt weekendā - tas nav tālu no manas fazendas. varu ar alu pieskriet :)  

Link to comment
Share on other sites

HTC, ņem līdzi, lai paskatās -  alkohola lietus garantēts, rubaks jau nobriedis pirms pasākuma, vietējie arī būs, tā kā domāju pēc tam vairs neīdēs, ka nekur neņem.

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

Kitai, da liecies mierā, cik esmu bijis uz šādiem tusiem, lielākā daļa "draudētāju" vai "cietēju" nemaz neierodas vai arī ierodas un vēlāk turpina kašķēties tikai netā, jo uz vietas citas lietas darāmas :D  ,tiesa, uz boot tusiem nav būts, bet uz pāris cs / wot / pokera / ex jippii / ex  feel gan.

 

Personīgi mani vairāk uztrauc palikšana nevis verbāla/fiziska izskaidrošanās,iemesls- telti vēl neesmu iepircis a vecā metama ārā, un tajā pašā laikā, ja tagad yebayā pasūtīšu, tad kamēr atnāks jau būs jūnija vidus, lai gan, jāsūta vien ir, vasaras lielie tusi tuvojas

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Izklausās labi, gribētos gan kaut ko autentisku. Šašļiks jācep uz Q6600, alus jādzesē ar 4 gab. lieliem un lēniem ventilatoriem vai H2O dzesi. Ar ko vietējos nīdēsiet? Sitīs ar taustiņdēli un žņaugs ar peles vadu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

... aizmirsi, ka jāpaķer kāds vecs keiss uz kura šašļīku cepināt. 

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

vispirms ir kartīgi krāsa jāizdedzina. ;) btw, tiešām dzīvē lietots šāds variants.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo
[10:58] <Jeasus_off> lol, boot dzerstins vidrizos
[10:58] <Jeasus_off> nav jau brinums ka piemin vieteejos
[11:01] <GestapoLV> a moshka jaaizbrauc]
[11:01] <Verners> GestapoLV
[11:01] <Verners> es ar braucu
[11:01] <Verners> ja tu un zivs
[11:01] <Verners> savaadaak ja nevienu nepaziist
[11:02] <Verners> kkaa taa vee
[11:02] <GestapoLV> nah mums to mataino bernu"?:
[11:02] <Verners> nu poh
[11:02] <Verners> var bez vinja
[11:03] <GestapoLV> :D
[11:03] <GestapoLV> aljiku ar nenjemsim, padomaas, ka mees ar TAADI
[11:04] <Verners> nu nekaadaa gadijumaa

 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nav nepieciešamības. Čaki norisi un citi zvēri tāpat neieradīsies. 

 

 

Jums apsvērt domu, kad uz tusu aicināti biedri ar noteiktu stāžu/postu skaitu

 

 

P.S. Vidriži no manis ir ļoti tālu. 

Labots - Skrandainais
Link to comment
Share on other sites

versatile

WildGun ir bezatbildīgi maldinājis - ja vien nav pārcēlies (un par to liecina, ka buss uz Rīgu 2x dienā, no Vidrižiem ir biežāk), tad tas NAV Vidrižos. Pat novads cits.

Pats varētu piedalīties - no dzerstiņa vietas līdz manai dzimtajai lokācijai ar kājām var aiziet - bet droši vien nesanāks, to nedēļas nogaļu ir tik, cik ir un daudzas jau aizplānotas.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

WildGun

Neesmu nekādā gadījumā nevienu maldinājis.

 

Citēju - Tie 70 Km ir kaut kur tā, kā ap Vidrižiem vai tuvu tam.

 

Saprotamu iemeslu pēc nav nekādas vēlēšanās norādīt precīzu dzīves vietu. Nav jau Rīga vai seifu pilsēta. Mazs miestiņš vien ir, kur viens otru pazīst, kā raibu suni.

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...