Jump to content

Boot.lv vasaras atklāšanas pasēdēšana


Fruzz
 Share

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WildGun

    9

  • Gestapo

    9

  • Kitai

    18

  • JDat

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kas jāņem līdzi - skaidrs. A pats saiminieks piekrīt? :D

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Ogre man ar der, tikai žēl, ka neviens pleķa īpašnieks nepieteicās :>

Link to comment
Share on other sites

WildGun

Redz nu, beidzot dažam labam nākusi apskaidrība. Visi tik gāzīs uz Ogri, tur visu kaut ko darīs, pataisīs vienu otru par naglu un ar pudeli dzīs sienā.

 

Un neviens nav painteresējies, ko par šo visu domā potenciālā nagla.

 

Šitāda nenošauta lāča dalīšana man izraisa šādas tādas pārdomas par "biedru" domāšanas un uzvedības stilu, tādēļ - tālāk no grēka.

Link to comment
Share on other sites

nav teikts ka pie D_L dzīvoklī jādzer. Teikts ka jādzer ogrē, lai D_L un vēl dažiem labiem ērtāk. es ta varu ar vilcienu aizbraukt. hipotētiski.

 

galvenais: vai ogres pilsētā ar lauku teritoriju ir kur normāli pasēdēt, pašmigot, pagulēt.

Link to comment
Share on other sites

Klusums par to Ogri? Kāds nav no Ķeguma, Lielvārdes, Jumpravas, Skrīveriem? :D

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

 

 

es vispār reālajā dzīvē nekad un ne ar vienu nesatiekos


Nabaga meitenes, šāds ekselents eksemplārs iet secen...
Link to comment
Share on other sites

Kitai, es esmu no Lielvārdes un pie manis ir visas iespējas uztaisīt satikšanos. Ir  telpas, pirts , plaša pilnika vieta, senu mēraparātu kolekcija, iespēja barot zivis no rokas, vakarā sikspārņu šovs, u.t.t. Ir tikai divas problēmas, es lielākoties izejamās dienās strādāju un man nav pie mājas atkritumu konteineris priekš tukšajām pudelēm, jo alkoholu praktiski nelietoju. Ja tiek organizēts kulturāls pasākums tad varu šo to interesantu parādīt un pastāstīt, bet vienkāršu dzerstiņu mani nu galīgi neinteresē organizēt.

Link to comment
Share on other sites

es varu braukt uz jebkurieni, kas ir 70 vai cik tur km - i Vidriži der i Lielvārde.

Link to comment
Share on other sites

nu wilds jau ar nav netehnisks :D  negribas sanaidoties, bet abi ir vecbiedri daudzos forumos, un abiem ir savs viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Kāda tur sanaidošanās. Es tikai saku, ka tehniski pie manis ir iespējams satikties. Stacija 15 minūšu gājienā, ir liels kaukums, kur autiņus nolikt, Māja meža ielokā, praktiski nav kaimiņu, bet tādu vienkāršu piedzeršanos gan negribās organizēt. Protams, pret kādu aliņu man nav iebildumu, bet skaidrot piedzērušamies mūlim, kā atrast satciju, nav nekādas vēlēšanās. Drīzāk būtu interesanti satikties un parunāties "par lietu" ,salīdzināt un izprovēt kādu tehniku. Es  varu piedāvāt savas antenas dažādiem testiem. JDat piemēram ir problēmas, Rīgas centrā, salīdzināt dažādus SDR uztvērējus, bet pie manis nav nekādu traucējumu un var testēt kaut uz zviedru radio. Nav obligāti ar radiolietām jāņemas. Var paniekoties ar zemfrekvences pastiprinātājiem un DAC.Vārdu sakot, pie manis vienmēr var izdomāt kadu konkrētu nodarbi. Savukārt, lai  tā vienkārši piedzertos, tad jāmeklē cita vieta.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Varu sākt derēt, ka nekas atkal nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

da sanāks, ja tik datumu pasaka, pārējie interesenti pa pm sarunās !

Link to comment
Share on other sites

Partyman

no 2.junija-14.junijam ari varu ierasties ar paris tikliniem Uzavnieku...

Link to comment
Share on other sites

Ja nebraucam pie Didzis testēt antenas, tad pie manis var braukt radiolinkus testēt. :D Bet daudzi sašausmināsies par attālumu. :D

Link to comment
Share on other sites

man ar tehniski ir vieta priekš tusa, Ogrē. Tikai es neparakstos uz svešu purnu dzerstiņu savā dārzā. Arī ģimene nesapratīs. Varbūt varētu būt runa par dažiem cienījamiem bootiešiem no tuvākās apkārtnes, piemēram d_l, Didzis, Gestapo... varbūt vēl kāds ogrēnietis. Pašam ir interesanti iepazīt tuvāk savā apkārtnē dzīvojošos forumiešus. Un bez nodzeršanās līdz neadekvātam stāvoklim.

Link to comment
Share on other sites

Athlons

uz Ogri var, salīdzinoši, eleganti ar vilcienu aizbraukt, nu vismaz no Rīgas, lai nebūtu problēmas ar promiļu skaitīšanu un zīlēšanu, drīkst pie stūres sēdēt, vai ne... un bez promilēm, atļaušos teikt, ka neviens pasākums tā īsti neizdodas... alko, kā zināms, "atlaiž bremzes", līdz ar to cilvēki kļūst komunikablāki... dažiem, gan tāpatās muldamo nevar aizbāzt... :D

normālos tusos, kur +/- visi ir adekvāti, arī nav jāuztraucās par to, ka kādam var palikt švaki ar veselību, saprašanu un orientāciju (visās šī vārda nozīmēs)...

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Kungi, domāju, ka variantu jau ir gana.

Es ieteiktu rīkoties tā - visticamāk, ka mēs runājam par kādu sestdienu, varētu sākt visu ar savākšanos Ogre, pastaigās pa pāris krogiem, reku D_L izrādīs Ogres Достопримечательности  man gan pagrūti iedomāties, kas tur varētu būt, varbūt plūdu skarto dambi? :D Paņems un pabildēs pa vidam kaut ko ar'! Tad visi lec vilcienā un laiž pie Didža, no Ogres Lielvārde ir spļāviena attālumā. Saceps gaļu, uzslies kādu telti un dzīvos nost. Sapratu, ka saimnieks izrādīs savu aparātu kolekciju. Es no antenām gan neko nesaprotu un neteiktu, ka interesē, bet es māku klusi dzert alu un ar savu viedumu neuzbāzties :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet es māku klusi dzert alu un ar savu viedumu neuzbāzties

 

Ja tas būtu arī formā.

 

A citādi...

Jā. Plāns ir labs.

Kādu sestdienu toč varētu. Tāpat ir darīšanas pie Didza. Kakerspesu arī varētu pierunāt (es ceru) lai velkas līdzi.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Es ar no Ogres nov. 

Moš varētu piemesties, bet nez.. kautkā vairāk aktivitātes prasās, antenas un radio brīnumi diezko neinteresē..ar Gestapo klusi sūkt maliņā, kamēr pārējie aizrautīgi spriež par lietām, no kurām nesaprotu NEKO - nevilina...

Eh, cope vai laivu nobrauciens būtu tās lietas, uz kurām es sapakotos.

Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu, "intereses" ir stipri atšķirīgas. Tas gan nav nekas slikts, bet laikam jau vienotu tusiņu neizdosies saštukot. Mani  apsolūti neinteresē cope, laivas un krogus apmeklēsana. Manā uztverē, sēdēt pie ūdņie ar badapātagu, ir pilnīgi bezjēdzīgi nosists laiks un diez vai to var nosaukt par aktivitātēm, bet katram jau savs.  Man jātiek skaidrībā ar darbiem jūnijā, pēc vēlēšanām. Ka jau teicu, es strādāju, kad citi atpūšas un tapēc ir zināmas problēmas. Vismaz tuvākās trīs nedēļas izejamās dienas jau izskatās aizņemtas.  Varbūt kāda sestdiena būs brīva. Tad varēšu interesentus uzaicināt. Kas gribēs desas cept, varēs cept, bet kurš gribēs "par lietu" runāti varēs parunāties un padarboties.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Fotomedības no laivas varētu būt vēl labāk.

 

Kādus 20-30km pa vienu nakti, divām dienām nolaisties.

 

Vienīgi, ka tas teju neiespējami. Laiva ganjau te retajam..un īrēt/vest gribētāji būtu vēl mazāk :D 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Laivošana nav vismaz manu interešu spektrā, diemžēl.

A vot pārgājiens uz dienām divām...

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, atkal intereses atšķirās. Es vesalu mēnesi, priekš reklāmas plakātiem,deputātu kandidātus fotogrāfēju, Kautkā nav ne mazākās vēlēšanas tāpat vienkārši pafotogrāfēt. Ja naudu par to maksā, tad cita lieta. Man tām lietām profesionala pieeja un amatiru bildes es vispār nefotogrāfēju. Pārgājiens arī neinteresē. Kur tad es iešu, ja pašam mājā ir gan pilnika vieta, gan mezš visapkārt, zivis pilns dīķis un sava pirtiņ. Spēj tikai visu to uzturēt pie kārtības.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

Nezinu, es no zivīm pilnīgi neko nesajēdzu. Šausmīgi daudz savairojušās, ēd maizi no rokas, jo visu laiku badā. Visas nezāles izēd un pat vardes izdzenā. Vienīgā problēma, lielākas neaug, tikai vairojās.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka neviens īsti negrib uzņemties...

 

Drošivien ka neviens tik tālu nebrauks, bet joka pēc varu uzpostēt savu variantu. Vieta TE. No Rīgas ~160 km, pa taisno sabiedriskā nav. Ir zivju dīķi, var copēt - vienā mēsli (dakuja karūsu) otrā šis tas nopietnāks - karpas, līņi. Izguldīt nevienu netaisos - vainu savas teltis, vai šoferi, kas ved mājās. Mēslot nedrīkst, mīzt gan visos stūros var, nekas uz lauka nenotiks. Tuvākā bode - benzene, ~3-4 km, tādēļ vēlams ņemt visu līdzi.

Link to comment
Share on other sites

tad jau vajag vairākus tusiņus. dažādos laikos. attiecīgi salasās tauta ar līdzīgām interesēm.

Link to comment
Share on other sites

Es arī tāpat domaju. Pārāk dažādas mums tās intereses.

Link to comment
Share on other sites

Drošivien ka neviens tik tālu nebrauks, bet joka pēc varu uzpostēt savu variantu. Vieta TE. No Rīgas ~160 km, pa taisno sabiedriskā nav.

 

 

 

 

var rītkot boot.lv velomaratonu :D

Link to comment
Share on other sites

nav jau uzreiz litri jācilā. Pie Didža man jādodas ša vai tā. SDR, kluču antena utt. Tā ka. Jāsinhronizē laiki.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es ieteiktu rīkoties tā - visticamāk, ka mēs runājam par kādu sestdienu, varētu sākt visu ar savākšanos Ogre, pastaigās pa pāris krogiem, reku D_L izrādīs Ogres Достопримечательности man gan pagrūti iedomāties, kas tur varētu būt, varbūt plūdu skarto dambi? :D Paņems un pabildēs pa vidam kaut ko ar'! Tad visi lec vilcienā un laiž pie Didža, no Ogres Lielvārde ir spļāviena attālumā. Saceps gaļu, uzslies kādu telti un dzīvos nost. Sapratu, ka saimnieks izrādīs savu aparātu kolekciju.

 

Lūk šitais der.

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Biedri,

 

mana pieredze rāda, ka, organizējot pasākumu, ir vienkārši kādam (vēlams cilvēkam, kurš uzņem), noteikt datumu un vietu, kurā tas notiks. Ja ielaižas diskusijās - kurš uz kurieni grib/negrib braukt, kad tiek/netiek - viss pārvēršas neauglīgā un bezjēdzīgā diskusija un beigās nekas nenotiek.

 

Kas attiecas uz nodarbēm/pasākumu tēmu - gan jau nolasītos dažādu interešu pulciņi - tā notiek jebkurā pasākumā. 

Link to comment
Share on other sites

cope un laivošana, tas man patīk. Un laivas man ir veselas trīs. Divas varu aizdot un pat neraudāšu ja tās tiks uzplēstas vai pat pazaudētas... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

zivis pēdējo reiz esmu maksķerējis pirms 20 gadiem. un tas bija ar garu vadu no elektrolīnijas :D

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ieteiktu rīkotājam/hostotājam noteikt kaut kādu minimālu dalības maksu - 1Ls ar pārskaitījumu vai 1.50Ls skaidrā uz vietas notikuma dienā. Zāle pati nenopļaujas, miskastes maisu nodot mūsdienās arī maksā 4...6Ls.

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...