Jump to content

Boot.lv vasaras atklāšanas pasēdēšana


Fruzz
 Share

Recommended Posts

specuks

Pie Didža arī der - būšu ar auto, alkoholu lietoju minimāli varu vel kādus 4 dalībniekus paņemt no Rīgas.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WildGun

    9

  • Gestapo

    9

  • Kitai

    18

  • JDat

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mezavecis

Es jau zināju - 4 lapas ar postiem bez rezultāta :) Drīzāk jāvienojas par tusa tematiku, jo pat zirgam skaidrs, ka sēžot pie autiņa stūres, visi plosti pilnībā atkrīt. 

 

Vot kaut kad dažus atpakaļ piedalījos audiotusā lauku sētas pļaviņā, kur katrs ar savu auto stereo sistēmu prezentējās. Bija oficiālā daļa, kur piedalījās vairums un neoficiālā daļa ar pirti, alko, kur labi ja 1/3 palikās. Kopumā šāds koncepts arī būtu piemērots boot auditorijai.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Heh, arī vienu reizi biju tādā tusiņā - visi sabrauc pļavā, ņemas, darās, uzlīst lietus, pļava pārvēršas mālainā purvā un ārā saviem spēkiem tika retais.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kur katrs ar savu auto stereo sistēmu prezentējās

 

Un ko prezentēs boot-isti? Telefonus vai datorus? Ja jūs pasākumu atliktu līdz jūlija pirmajai nedēļai, es pat pievietnotos.  

Link to comment
Share on other sites

 

 

pasākumu atliktu līdz jūlija pirmajai nedēļai
Neiet ar tematiku kopā - vasaras atklāšanas pasēdēšana.

Kad bija NC, bija kas dzerstiņus rīkojot uzņēmās vadību.

Link to comment
Share on other sites

Verneris

lai sasuuta visi savus variantus, kur un kaa! Un lai autors uztaisa balsoshanu!

Link to comment
Share on other sites

nu tad dzer bez jēgas. nodzersi aknas un būs par vienu zābakforuma spamotāju mazāk. ja reiz ne ar vienu nekomunicē dzīvē, tad kāda mārrutka pēc bāzies virtuālā komunikācijā? labāk vispār nekomunicē. aiztaupīsi vietu foruma datu bāzē. Dalbajobs-alkoholiķis-daļnoboļščiks.

Link to comment
Share on other sites

Verneris

Ahahahaaa, kaads laikam prikolus nesaprot! Ja datumi sakritiis, labpraat gribeetu juus purnaa redzeet! Un +1 par alkoholu! Lai miikstie(kaa Juutupaudis) taupa savas aknas!

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

gribas rīgā, vai pārdaugavā, lai jebkurā brīdī ar taksi var aizbraukt mājās gulēt

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Tafaj uz šito weekendu Ogrē :>

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un ko prezentēs boot-isti?

 

pēc lapas nosaukuma piedienētos prezentēt zābakus ...

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

... aiz loga jau klauvēja decembris, bet vasaras atklāšana vēl nebija notikuse...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ogre maķeņīt par tālu būs. Ikšķilē jātaisa :D

 

Bet tur melnais caurums.

Labots - Ōtomo
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Es, protams, netaisos piedalīties, bet maķenīt iejaukšos diskusijā, jo redzot, kā viedie prāti izmisīgi vēlas pasēdēt, patusēt, patestēt gadžetus vai atrādīt zābakus un tomēr nespēj vienoties par vietu un laiku, un čīkst, ka šitas par tālu un tas, rodas tāds dīvains iespaids...nu kā pamatskolā.

Tas tā - skats no malas!

Link to comment
Share on other sites

taapeec es saku, ka vajag riiga, vai paardaugavaa. nosaka datumu un visi, kas grib, ir klaat bez liekaam bazaam par 100 km un atpakalcela promileem. kaut vai piektdienas vakaraa. varu sakontakteet ar NC, ja vajag.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tik tur dzerstīties nedrīkst.

Link to comment
Share on other sites

WildGun

Ieteikums - taisiet šito tuftu ciet. Nav šeit biedru, ir tikai ņaudekļu, indigo un pašapmierināto bars. Izņemot vienu otru.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

vai tad šādā veidā kautkas kādreiz vispār ir uzorganizēts? :D efektīvākā metode- 3 cilvēki (kodols) vienojas gan par vietu, gan par laiku un publicē, kas grib pievienojas. Sliktākajā gadījumā piedzeras trijatā. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vispār kaut kas līdzīgs ir uzorganizējies, bet diezgan pasen. Bet kā vienmēr ir vairākas problēmas:

- kā un ar ko aizkļūt līdz pasākuma vietai. Pļavās un citos nostūros sabiedriskais neiet, citi paši negrib braukt ar autiņu utt.

- kad pasākums notiks. It sevišķi vasarā ir n-tie ģimenes un citi pasākumi.

- vienoties par kopēju vīziju.

 

Pēdējā punktā vienkārši jābūt cilvēkam, kurš pateiks "būs tā" un problēma atrisināta. Vienmēr kāds kas netiks dažādu iemeslu dēļ, vienmēr kāds īdēs un nekad nekur nebrauks un vienmēr bariņš salasīsies, kas gribēs noorganizēsies.

Link to comment
Share on other sites

specuks

Izskatās ka citu piedāvājumu nav.

Lai kaut cik tiktu skaidrībā ar atbalstītāju daudzumu tad paceļ roku tas kas piedalītos ja pasākums norisinātos pieRīgā netālu no lielā Baltezera.

Tusiņvieta-neliels bet smuki kopts zālājs. Ir garais pasākumu galds un soli un terase ar jumtu zem ka pasēdēt ja lietus sākas.Ir laba muzika. Šašlikpanna kur cept galu. Sabiedriskais - 19.autobuss kuresē no Juglas reizi 1/2 pusstundā , reizi stunā.

5minutēs ezers ja grib izpeldēties.

Netālu veikals lidz 22.00 pārsvarā alkohols.

Mašīnu novietošana blakus mājai - ir bet ierobežota.

Droši var nokļūt ar velosipēdu no Rīgas.

Telts vietas - ir bet ierobežotas.

Piesakās tie kuriem nav problēmu ar uzvedību pie alkohola lietošanas jo mājās būs sieva un sīči.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Dedukcijas metode - 19. autobuss, 5 min no Baltezera.



 

 

Šašlikpanna kur cept galu.

 

Galu parasti mērcē, nevis cep. 

Link to comment
Share on other sites

Verneris

es par! tik ceru, ka datumi derees. bik jau uztrauc, ka buusiet garlaiciigaakie cilveeki pasaulee, bet nu labi! Buus vismaz alko! :)

Link to comment
Share on other sites

centraa buutu eertaak, kur kaadreiz bija boot tirdzins, bet citaadi, specuka piedavaajums ir labaakais, manupraat. es par.

Link to comment
Share on other sites

Pēdējoreiz tādā megapasākumā biju DC huba tusā. Toreiz sabrauca milzīgs ļaužu bars, lai gan pasākums notika aizaugušā ērču pļavā kaut kur Zaķumuižā. Pirms gadiem 10.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

e = d, te cilvēki kūtri un 20 cilvēki būs absolūtais maksimums. Vismaz tāda statistika par iepriekšējo būta apmeklētību. 

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

O, tas ir 15min no mana hatņika, ja lieto 19-o a-busu.

Link to comment
Share on other sites

WildGun

Redz, ar to spēšanu/nespēšanu nokļūt kaut kur notiek interesantas lietas. Mūsu pagalmā katru gadu (gandrīz) notiek biezāks vai plānāks pasākums sakarā ar Jāņiem. Kaut kad jau, liekas , rakstīju par šo izdarību. Jau trīs (3) gadus divi (2) suomi brauc uz Latviju svinēt šito dīvaino pasākumu. Un kaut kādā interesantā veidā viņi nokļūst manā pagalmā....

 

Neviens viņiem nav sūtījis nekādus ielūgumus, sīkie kaut kādā veidā sapazinušies internātā (tāpat, kā mēs). Pirmajā reizē somu puikām - nejaušība. Tāpat, kā dažiem krieviem. Vienam iepatikās, pārējie atrāvās pa mūli. Tas viens reizēm ierodas. Par muzikantiem vispābā neiet runas. "Pasts", "Yes I", lokāla mēroga kapellisti - jo kādam tak jātrokšņo ir, vai ne?

 

Tā, ka atrunas par 1xx kilometriem ir tufta. It sevišķi sakarā ar tiem cilvjiem, kuri grib dzert, kā traki suņi, bet baidās no pociļiem. Jo ar auto. Tātad - nauda ir.

 

Par mani cits stāsts. Ar Didzi satikties gribu, ar fakeno Druņķi jo vairāk, bet iespēju nav nekādu, jo esmu ilgstošs un labprātīgs bezģeļņiks. Rīga atkrīt, jo miskastes man nepatīk. Smird, blje.....

Link to comment
Share on other sites

ok,paceļu ķepu par ierašanos.

Link to comment
Share on other sites

janka71
Rīga atkrīt, jo miskastes man nepatīk. Smird, blj

kad pēdējo reizi biji Rīgā? bet ja esi labais, tad uz astees gan jau kādam varēsi uzsēsies, tikai ne man,jo manis tur diemžēl nebūs. darbi -darbi

Labots - janka71
Link to comment
Share on other sites

Es par - pie Spečuka ! :)

 

Kā paliek ar dātumiem ? :)

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

specuks

Tuvākās trīs nedēļas nogales man ir brīvas. Vajadzētu balsot.

Link to comment
Share on other sites

 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...