Jump to content

Dators+pastiprinatajs


Partyman
 Share

Recommended Posts

Huan Kaktus
Bet pie nulles punkta, kur notiek komutācija, jau ir A klase.

Es ceru, Tu saproti, ka "komutācija" un "A klase" ir savstarpēji izslēdzoši jēdzieni?

 

Un ir vienalga vai tam pēc brīža ir jāpaliek turpat pie nulles ar mazu signālu vai ar lielu jāšauj tālu plusā vai mīnusā.

Tu gribi apgalvot, ka "aizšaujoties tālu mīnusā", plusa plecs paliek pļurināties pusatvērts kaut kādā mistiskā A klasē?  Ak, vai, Tu esi maldināts. Šamais aizklapējas ciet galīgi, ar visām iezrietošajām sekām.

 

Labi, beidzam šo sarunu, tā ir bezjēdzīga. Par tavām zināšanām pastiprinātāju klasēs man viss ir gana skaidrs :)

Labots - Huan Kaktus
Link to comment
Share on other sites

Sorry, uz mani neskatieties šķībām acīm - es ņe pridjelah.

Mans uzskats sekojošs - saturs ir ok, ņemot vērā iesaistītos personāžus - neviens neapvainojas un visi ir pieauguši cilvēki... ok, pāris vārdi pārāk skarbi, bet, manuprāt, nekas traģisks... d_l mauc skarbāk  :mrgreen:

 

Un ja mans viedoklis Jūsuprāt nav pareizs, tad reportojat - kāds cits izskatīs un pieņems mērus, ja būs nepieciešams.

 

A par tiem "avatara uzlabojumiem" - noskaidrošu idejas autoru un uzjautāšu iemeslu.

Kaut gan... bez apvainošanās - manuprāt, tie nosaukumi ir savā vietā un pa tēmu  :mrgreen:  

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja kāds grib klausīties kaut kā "uzlabotu" skaņu, nevis oriģinālu, tad lai izmanto EQ, DSP vai kādu citu apstrādi un kruķī ko vien sirds kāro, bet tādēļ nav jātaisa nepareiza aparatūra.

 

tātad tavuprāt pastāv kaut kāda pareizā aparatūra, kura visu atskaņo kā ir un jābut, un pārējā nepareizā? varētu uzzināt pāris pareizo aparātu modeļu nosaukumus?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kaut gan... bez apvainošanās - manuprāt, tie nosaukumi ir savā vietā un pa tēmu

...nu bet tad jau uzsakot diskusiju par temu kur kautkas nav skaidrs jabut gatavam ka pie avatara kads moderators var locekli uz pieres piezimet?

Link to comment
Share on other sites

Caps, paskaties postu 369. Man tur izskatījās, ka biji izbrīnīts, ka mūziķi vēl arvien tā dara. Tas tak neesot pareizi. Labi, varbūt es pārpratu, tāds nu ir rakstveida sazināšanās trūkums, nav blakus apstākļu, kas ļauj pareizāk uztvert teikto. Beigās jau pretrunu nav.

 

JDat, varu tikai vēlreiz teikt. Moderatoram nevajadzētu izmantot savu īpašo varu un vērtēt dalībnieku viedokli, zināšanu vai nezināšanu. Viņam ir jāseko formai, te ir dažāda publika. Es pieņemu, ka jūs tur tādā veidā diskutējat, jo viens otru pazīstat pēc vārda un zinat sejā, bet es, kā lasītājs no malas, to uztveru savādāk. Kāds cits diskusijas dalībnieks var man kabināt ko klāt tekstā, es varu aizstāvēties. Profils, tas ir kas cits.

Labots - ediots
Link to comment
Share on other sites

Vai tikai šodien?

vakar...es gribetu zinat konkreti kuri ir tie aplamie viedokli kurus es sheit POPULARIZEJU,ja esmu nosaukts pat par meistaru...tatad neprtraukti es rakstu nepatiesus viedoklus?!

P.S.sorry DAFUQ ,tu ari daudzas lietas nezini un jauta,bet tas tak nenozime,ka japvaino Tevi,ka cilveku vai jasauc par mulki tapec,ka piem.nezina vai Joni Mitchell ir virietis vai sieviete,jo nekad nav dzirdejis sho brinishkigo dziedataju...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

OK, noreportēju Tavu pēdējo postu - gaidam atbildi :)



@@Partyman, nu nav jau tik gludi - man arī ir pārmests pietiekoši - es taču esmu NEZINĪTIS :)

A man po - es nezinu - jautāju... un pilnīgi po, ka kādam tas liekas pašsaprotami... 

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
šo kompozīciju var atrast tikai ''jūtūbā'', un kvalitāte ir tāda kāda ir

 

Nav tik traki, man ir šāds ieraksts - 

 

 

File size : 6.08 GiB

Duration : 1h 30mn

Overall bit rate : 9 651 Kbps

Movie name : Dire Straits: Alchemy Live (1983) - Release

 

Video

ID : 1

Format : AVC

Format/Info : Advanced Video Codec

Format profile : High@L4.1

Format settings, CABAC : Yes

Format settings, ReFrames : 5 frames

Codec ID : V_MPEG4/ISO/AVC

Duration : 1h 30mn

Nominal bit rate : 5 040 Kbps

Width : 1 280 pixels

Height : 720 pixels

Display aspect ratio : 16:9

Frame rate : 29.970 fps

Color space : YUV

Chroma subsampling : 4:2:0

Bit depth : 8 bits

Scan type : Progressive

Bits/(Pixel*Frame) : 0.182

 

Audio

ID : 2

Format : PCM

Codec ID : A_PCM/INT/LIT

Duration : 1h 30mn

Bit rate mode : Constant

Channel(s) : 2 channels

Sampling rate : 96.0 KHz

Bit depth : 24 bits

Title : 96 kHz/24-bit, PCM, 2/0 (L,R) ch, 4608kbps

Language : English

Default : Yes

Forced : No

 

Menu

00:00:00.000 : :Intro: Saturday Night at the Movies

00:02:17.571 : :Once upon a Time in the West

00:13:50.029 : :Expresso Love

00:19:04.944 : :Romeo and Juliet

00:27:01.753 : :Private Investigations

00:34:18.590 : :Sultans of Swing

00:45:11.275 : :Two Young Lovers

00:53:55.966 : :Tunnel of Love

01:04:37.874 : :Telegraph Road

01:17:37.987 : :Solid Rock

01:22:43.625 : :Going Home: Theme of the Local Hero

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Partyman, es uzliku titulu, jo man un citiem līdz rīklei tā tukšā muldēšana bez mazākās sajēgas. Normāli cilvēki izvēlas paklusēt, a tu te bazūnē pa pasauli, ka skaņu bez zudumiem nevar kompresēt. Vēl var 100 piemērus salasīt. Palasi savus postus un vismaz pusei lien ārā stulbums spama veidolā. Nu nav jāpārvērš forums par idiņu citadeli.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

es arī nostājos to pusē, ka auss ir galvenā,

mūzikas instrumenti un mūzīka pastāv jau n-tos tūkstošus gadus, bet mērierīces, kas to var nomērīt - salīdzinoši ļoti īsu laiku

tā kā, būs nekvalitatīva - nebaudāma skaņa, neviens to neklausīsies, būs laba, tad klausītāju netrūks

Link to comment
Share on other sites

Par to A klasi gan varētu līdz galam izdiskutēt. Es līdz šim biju iedomājies, ka tas ir skanējuma etalons un pārējās klases ir finansiāli un praktiski kompromisi. Tāpat arī ja CD/DAC aparātiem gala pakāpe ir A klasē, tas tiek uzsvērts un tas esot pa glauno.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
Es ceru, Tu saproti, ka "komutācija" un "A klase" ir savstarpēji izslēdzoši jēdzieni?

Jap, tieši tāpat kā AB klasei.

 

Tu gribi apgalvot, ka "aizšaujoties tālu mīnusā", plusa plecs paliek pļurināties pusatvērts kaut kādā mistiskā A klasē?  Ak, vai, Tu esi maldināts.

Kā reizi Tu esi maldināts. Paskaties normālas AB shēmas - gan jaudas, gan tos stūrējošie tranzistori ir ieslēgti nevis pret nulles punktu, bet pret jaudas izeju. Jebkurā izejas offseta stāvoklī kaut neliela bias strāva plūst arī otrā plecā un tas jebkurā brīdī ir spējīgs uzreiz "vilkt uz otru/savu pusi".

http://radi0tehnika.com/go/opisanie/zip/u01-2.jpg

Paskaties kā ir saslēgti VT13..VT20. Ne jau pie nulles punkta... Tie var brīvi staigāt līdz otra pleca gandrīz pašam galam. Patiesībā pie nulles punkta nav pieslēgts gandrīz nekas.

 

mūzikas instrumenti un mūzīka pastāv jau n-tos tūkstošus gadus, bet mērierīces, kas to var nomērīt - salīdzinoši ļoti īsu laiku

Un ko tas pasaka? Neko! Ar tādu argumentāciju, tad jābrauc ar zirgu, nevis auto, bet lidot vispār nedrīkst. Tāpat kā lietot telefonu un arī... jā, audio tehniku kā tādu!  :)

 

es gribetu zinat konkreti kuri ir tie aplamie viedokli

Paskaties manā parakstā...

 

 

 

Tāpat arī ja CD/DAC aparātiem gala pakāpe ir A klasē, tas tiek uzsvērts un tas esot pa glauno.

Parasti ar A klasi uzrakstos reāli ir domāta tieši vientakta A klase. Tas ir nevis pa glauno, bet pa audiofīlisko, jo viņiem gribās nepareizus aparātus, kas skaņu "uzlabo" ar daudz pāra harmonikām.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Un ko tas pasaka?

tas pasaka to, ka vis ir atkarīgs no tā, vai tas patiks klausītājam?

nevis no tā, ko parādīs mērierīces , cik precīzi tiks atskaņota dotā kompozīcija 

ne jau mērierīces klausās, bet CILVĒKS

 

DAFUQ, paldies par info Labots - alusbundža
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tālāk sākas kosmoss arī priekš manis. Kā man mēģināja mācīt, bet nesapratu. Ir tāda cūka, kuru sauc par millera kapacitāti. Jamā vienmēr visu sačakarē. Tobiš paiet laiks kamēr atverās vai aizverās pastiprinātāja plecs, kas arī rada šaizi. Protams ir risinājumi kuri gandrīz netralizē tās cūkas darbību. Kaut kā tā. Neesmu tik ļoti cērtoš tādās niansēs. 

 

Bļin! Sarakstīju muļķibas. Patiesība ir nedaudz savādāk un saistīta ar tranzistoru piesātinājšanos. Tobiš stāsts par clipping. Ja kāds pamanīja, tad nedities uzreiz ar kāku pa galbu. Labošos. 

Link to comment
Share on other sites

Jautājums - kārtējais "pa tēmu"... :mrgreen: 

 

Ja resim ir tikai viens SUB OUT - kā pieslēgt divus gabalus?!

Pirmais, kas nāk prātā - Y tipa konektors, kas sadalīs signālu uz divām daļām.

Tā var, vai tomēr tas kaitēs tehnikai? 

Link to comment
Share on other sites

Pieņemu, ka pastāv noteikta korelācija starp parametra rādījumu mērinstrumentā un to, kā to uztver cilvēks. Tā, ka zinot šo korelāciju, mērinstrumenti nav pretrunā cilvēka uztverei. Mērinstrumentam nav garastāvoklis, nogurums un arī alkoholu tas nelieto, tā ka uz tā rādījumu var paļauties gan rītā, gan vakarā, tas vienmēr būs objektīvs. Tā ka nostatīt vienu pret otru arī nav pareizi, tie ļoti labi var viens otru papildināt. Viens pats aparāts ar neko nevar. Ja par aparāta rādījumu nav ne mazākas jēgas, ko tās parametra izmaiņas uz vienu vai otru pusi izsaka reāli klausoties, tad no tā arī maza jēga.

Link to comment
Share on other sites

SUB OUT ir stiepjams jēdziens. Kāda starpība SUB OUT vai HF OUT? Kas par izeju? No pastiprinātāja nāk ārā vai tomēr līnijas izeja? Tu tak esi pietiekoši advancēts lai neliktu citiem zīlēt kafijas biezumos...

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

@@JDat, es esmu pietiekami tups, lai nesaprastu Tavu jautājumu :) nopietni... 

Neko sīkāk nespēšu paskaidrot - uz izejas balts uz menlna - SUB WOOFER :)

Specenē rakstīts tā:

 

Output level / impedance

TAPE REC ............................................................... 550 mV / 1 kΩ

PRE OUT (SUBWOOFER) ...................................... 1.5 V / 2.2 kΩ 


Ā, tomēr laikam biku varu palīdzēt - izeja priekš aktīvā subja  :)

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

Līnijas izeja. Pie tādas jāslēdz aktīvaiz sumpupfers. Tobiš līnijas izeja. Tālāk pastiprinātājs un tikai tad TUMBOČKA. Pieslēgsi visu reiz divi, audiorastija pasliktināsies par 6 dBu, bet nepamanīsji jo tev nav sildītie vadi. A varbūt ka pamanīsi ja māki klausīties. Karoče: Go, Do It! Zaļā gaisma.

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tālāk pastiprinātājs un tikai tad TUMBOČKA.

A 2in1 nevar? :mrgreen:  Tobiš, pastiprinātu tumbočku?! :D 

Link to comment
Share on other sites

 

 

A 2in1 nevar?  Tobiš, pastiprinātu tumbočku?!  

 

Domāju, ka pats zini atbildi uz savu jautājumu.

 

Bet ja nu tomēr: Var divi vienā arī slēgt klāt. Tikai tādai tumbočkai jābut otram vadam kuru sprauž sienas štepselē lai maksātu Latvenergo. :D

 

Vārdu sakot: arī man pienāca piegdienah!

Link to comment
Share on other sites

bet nepamanīsji jo tev nav sildītie vadi

Ja kas, cik grādos jāsilda? Un cik ilgi? Es varētu prikola pēc notestēt - vai ta man gāzi un cepeškrāsni žēl? 

 

Huan Kaktus - Tu tāds prātīgs lietotājs - tīri personīgais viedoklis - ir jēga vienu 30cm subi iemainīt pret 2x20cm (aptuveni tādā pašā jaudā)?

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

Par vadu sildīšanu, tas pie JJP. Viņam jāzin! Varbūt iedos patestēt.

 

Vai tad sumpumperi nesākas ar 15 collām (38 cm)?

 

Alusbundža. Nomēri savas galvas platumu (attālums starp ausīm). Cik sanāca? Tagad pārrēķini uz skaņas viļņa garumu. Cik sanāca? Tagad uz frekvenci. Cik sanāca? Līdz kādai frekvencei strādā sumpumperi?

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

(bija posts)

Labots - Melvins
na***am - kamdēļ
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

 

 

ir jēga vienu 30cm subi iemainīt pret 2x20cm (aptuveni tādā pašā jaudā)

Nē, domāju, nav. Nu, tas uz sitiena izejot no centimetriem. Stereo nekāda uz tādiem herciem tā pat nav, diametrā tu laikam zaudēsi 2cm. Tā ka sevišķi jēgu neredzu.

Link to comment
Share on other sites

@@Melvins, ko Tu man piesējies par to moderatoru?!

Offtopics sākās jau sen, es tikai izmantoju izdevību uzdot stulbus jautājumus :) 

Link to comment
Share on other sites

Paskaties manā parakstā...

manis pec tu to vari tetovet kaut vai sev uz locekļa,tikai tas diemzel nav mans,bet gan izkopeju neta no vienas diskusijas par sho temu,ta ka man saja joma zinasanu nebija pat tik daudz lai uzrakstitu sadu teikumu :yahoo: tas,ka es to nepareizi noformuleju ir cits jautajums...tadel jau saku diskusiju

http://www.eoz.lv/archive/index.php/t-4152.html

Labots - DAFUQ
loceklis... to sauc par LOCEKLI
Link to comment
Share on other sites

(bija posts)

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

Normāli cilvēki izvēlas paklusēt, a tu te bazūnē pa pasauli, ka skaņu bez zudumiem nevar kompresēt.

es jau paskaidroju un to es uzrakstiju vienreiz,bet ta vieta lai izskaidrotu pretejo,te paris idioti saka lamaties un tu pats saproti,ko uzrakstiji?Aplamu viedoklu meistars?Kur man ir tie aplamie viedokli?Tuksa muldesana vai filozofesana absoluti nenozime aplamus viedoklus!Manuprat tev pasam vajadzetu mazliet piedomat pirms metajies ar vardiem...bet nu ja te ir nets un tu moderators...un jaa kadel tavu pratu satrauc cilveciska kludisanas,bet nesatrauc divu klauna lamasanas pret pusi no diskusijas dalibniekiem(dzive par tadiem vardiem reali dod pa muti)???jums tur ir kadas atiecibas:menage a trois?vai ka?

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

PartyMEN! Tak EoZā principā tas pats rakstīts kas te... Labāk pastudē par digitālo skaņu. Gan jau noderēs lai paplašinātu tavu redzesloku.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...