Jump to content

Dators+pastiprinatajs


Partyman
 Share

Recommended Posts

kaut kur lasīju, ka flacs/wav skan "klabāk" parCD - jo rips jau ripojot ir eerorus izķēris, bet CD "buksē" on ķer kļūdas "on-line". cik taisnība, nezinu, tas gan laikam arī atkarīgs no CD acs un matricas/diska nolietojuma ar laikam...nu un paša transporta kā tāda.

Link to comment
Share on other sites

Es arī svārstos starp cd rakstīšanu un atskaņošanu no datora. Ja jāsāk no daudzmaz tukšas vietas, tad tāds normāls datorvariants (ērts, kluss) izmaksā ne mazāk kā tiešām kvalitatīvs cd atskaņotājs.

Link to comment
Share on other sites

Lai no CD atksaņotāja dabūtu tādu pašu skaņu kā no DACa, tad jāsaskaita DACa+CD transporta izmaksas (mīnus USB uztvērejs, ja tāds DACam ir). Neko tak neietaupīsi šādi, ja vien nepērc vēl vienu kompi kā transportu.

Link to comment
Share on other sites

es rakstu cd un klausos uz CD aparāta, man tā ir ērtāk, nekā turēt visu laiku htpc ieslēgtu . Kaut arī tur ir zināms arhīvs ar HD mūziku, ko CD nesagremo.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā eksotiskie formāti mani neaizrauj, un mans MegA-Super-Duper-Puper-Storage-CD-Changer ir vēl tikai pusē pilns (SONY CDP-CX450), tad bieži uzrakstu tomēr uz labas matricas tā vietā, lai mocītos ar laptopa stiepšanu pie stereo sistēmas...

Labots - Tornis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā kā eksotiskie formāti mani neaizrauj, un mans MegA-Super-Duper-Puper-Storage-CD-Changer ir vēl tikai pusē pilns (SONY CDP-CX450), tad bieži uzrakstu tomēr uz labas matricas tā vietā, lai mocītos ar laptopa stiepšanu pie stereo sistēmas...

 

Tā starp citu, ir laba ideja...

Nu bet kā Tu tos 400 CD numurē? - Tu turi priekšā sava veida tabulu? (piemēram, 137 CD - man ir tāds un tāds mākslinieks, 42 CD - tāds).

Link to comment
Share on other sites

Cik sapratu, tad tam Torņa monstrčeindžerim var ar klaviatūru ievadīt nosaukumus... Bet tāpat- nemaz nezināju, ka ir TĀDI čeindžeri, es laikam vairāk par 5CD neesmu redzējis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

lai mocītos ar laptopa stiepšanu pie stereo sistēmas...

Nafig jāstiepj laptops. Kaut kāds ipods vai telefons arī darbu padara ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik sapratu, tad tam Torņa monstrčeindžerim var ar klaviatūru ievadīt nosaukumus... Bet tāpat- nemaz nezināju, ka ir TĀDI čeindžeri, es laikam vairāk par 5CD neesmu redzējis.

 

Nē.

Vienalga.

 

Piemēram, sadomāju es - ka man gribas tagad FGTH "Liverpool" (1986). Kā tad lai es uzzinu?, kurā CD viņš ir? :)

Tas kur parādās?

Link to comment
Share on other sites

Nu gan jau ir izpildītāji/albumi sarakstiņā pēc alfavīta un tur izķeksē, ko vajag.

Link to comment
Share on other sites

Jaunieši, CD Text !!!

 

Es uz matricas rakstot, vienmēr uzrakstu CD text, un tas saglabājas tā changer atmiņā. Ar lielo JOG-SHUTTLE diālu ātri sameklē vajadzīgo (apmēram jau kur atrodas es atceros) un klik - skan. Vienīgais - jaunu disku pēc ielikšanas changer vajag aizstumt līdz lāzeram un vienu reizi nolasīt, lai CD Text dati ielasās atmiņā.

 

Protams, var arī pēc tam pieslēgt pie PC , izeksportēt no changer uz PC datus Excel tabula, izdrukāt, un piekārt pie sienas :)

Link to comment
Share on other sites

Tornis,

Paldies par info :)

 

Jāsaka patiešām... Lepni!

Un izklausās patiešām ērti.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lai no CD atksaņotāja dabūtu tādu pašu skaņu kā no DACa, tad jāsaskaita DACa+CD transporta izmaksas (mīnus USB uztvērejs, ja tāds DACam ir). Neko tak neietaupīsi šādi, ja vien nepērc vēl vienu kompi kā transportu.

Nu, nu, kas tad normāla CD aparāta dac daļai par vainu? Tas atsevišķais dac tas pats vien ir, nereti pat līdzīga cd atskaņotāja variants, varbūt pat apgraizīts. lai samazinātu cenu jaunajai datoristu paaudzei.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
vispar alusbundza uzrakstija lielako mulkibu saja tema,bet tavas sauras smadzenes kautka to nepamanija,taisnibas cinitaj...
bezzudumu kopresija audio failam nav iespejama...

Lūk ir lielākā muļķība forumā, bet Tavām smadzenēm pat nepielec cik milzīgi trula muļķība tā ir!

 

Partyman, diemžēl te situācija ir tāda, ka abi divi capisti te visiem pārējiem mierīgu sirdi var makaronus kārt uz ausīm, jo neviens te pa tēmu zivi necērt, un neviens nevarēs pateikt vai tas tā ir kā šie stāsta, vai tas tā nav.

Un nezināšana tātad dod tiesības gvelzt stulbības? Ja necērt zivi, tad ej un lasi, vai turi muti ciet! Pie tam visam, ko es rakstu, var atrast apstiprinājumus tajā pašā Wikipedia un citos avotos, un es pat daudz kur lieku klāt konkrētas atsauces. Ja cilvēks izlasa to atsauci un viņam vēl ar vien nepielec, tad viņš ir TRULS! Bet, ja trulam eksemplāram nepielec konkrēti fakti, informācija, matemātika un fizika, tas viņam nedod tiesības sava trulā prāta izpratni deklamēt kā patiesību - kā tas šeit notika ar lossless kompresijas algoritmiem!

 

Atceros, pirms kāda laika, kad viens no minētajiem kungiem gribēja paspīdēt vienā paralēlajā forumā ar savām zināšanām akustisko sistēmu jomā, mēs ar vienu pārstāvi no Freedwald audio par to vēl pus nedēļu rēcām.

Kurš? Kur? Davai, linku studijā! Interesanti... Savādāk "pārstāvi no Freedwald audio" izklausās pēc tāda pārstāvja kā mums šeit biedrs nejēga JJP, kurš tic visiem makaroniem, ko ražotāji un rietumu un Krievijas forumu tirgussievas viņam karina. Citiem vārdiem - īsts audiofīls - tikai ar skaņu un cilvēka dzirdi tam nav nekāda sakara.

 

Tas atsevišķais dac tas pats vien ir

Tieši tā! Bet vai to Tu saproti, ka CD transports, displejs, pogas un visi citi pribambasi izmaksā krieni dārgāk kā kaut kāds USB interfeiss? Tādēļ, ja izvēlas korektus eksemplārus, pie vienas summas atsevišķs DAC vienmēr būs labāks par CD atskaņotāju.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Nopietnākā gadījumā CD atskaņotājs tak nekas vairāk par transportu nav un DACs tāpat stāv atsevišķi!

Link to comment
Share on other sites

Es gan nezinu kā kompleksai izpratnei par audio lietām var pielikt atsauci wikipēdijā, bet nu, lai tā būtu..

 

 

Kurš? Kur? Davai, linku studijā! Interesanti... Savādāk "pārstāvi no Freedwald audio" izklausās pēc tāda pārstāvja kā mums šeit biedrs nejēga JJP, kurš tic visiem makaroniem, ko ražotāji un rietumu un Krievijas forumu tirgussievas viņam karina. Citiem vārdiem - īsts audiofīls - tikai ar skaņu un cilvēka dzirdi tam nav nekāda sakara

Vai Tu tagad domāji, ka es pus forumam iešu publicēt manu privātu saraksti ar kādu personu, kas nav Tu? :D Nu un kāpēc gan es nevarētu nosaukt Kevinu par pārstāvi no Freedwald audio, kā to biju izdarījis šajā gadījumā?

Nu un atkal skatos Tev ir pietrūcis prātiņa paklusēt, tā vietā lai apsaukātu JāniP! Tāpat kā šis citā topikā nekautrējās nosaukt lietas, Furjē teorēmu ieskaitot, ko, piemēram, biedrs Kaspich līdz galam necērtot, tādā veidā vedinot domāt, ka jams ir galīgais cirvis audio lietās, kad pieminēju piemēru par vadiem. A kur Tu pats tad biji, lielais spečuk, kad Kaspich ar putām uz lūpām skaidroja vadu ietekmi uz skaņu??? ;) Kāpēc viņa vietā nebiji Tu??? Vai tāpēc, ka Tev, salīdzinājumā ar viņu, līdz viņa līmenim stipri nevelk??? Bet tas jau Tev neliedz viņu šeit aplikt, vai ne? ;) Nu nemaz nerunājot par paveiktajiem darbiem- kaut to pašus, ko viņš paralēlajā forumā bija salicis, piemēram, analogo klavieri. Ar ko vari palepoties Tu? Vai ar no citiem nospiestajiem DACiem? ;)

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Sākumā laidu bez bufera, bet tad bija tāda baigi plāna skaņa, trūka apjoma.

Uz ko laidi? Iespējams opamps nemaz nevilka to, ko pieslēdzi viņam. BUF134 ir labs, bet, ja runa ir par austiņām, tad uzmet aci TPA6120A2 - kvalitātes kosmoss. Tāpat OPA134 ir riktīgi labs, bet jaunais debesu spīdeklis ir OPA1612. :)
 

 

 

Tagad vajadzēs padomāt, ko iesākt ar CS8412, jo tas arī vairs nav "labas jaunās tehnoloģijas", it kā var mēģināt aizstāt ar kaut ko.

WM8804, WM8805, DIR9001.

 

 

 

tehnika ar salīdzinoši lielu otro un ceturto harmoniku skanēs labāk kā tā, kam izteiktas ir nepāra un it īpaši augstas pakāpes harmonikas

Tai otrajai tehnikai parasti kopējais harmoniku līmenis ir krietni mazāks vispār.

 

 

 

kam es kropļu sakarā pievērstu uzmanību ir tas, vai tie neuzrāda kādas tehniskās nepilnības konstrukcijā

Shematiskais risinājums nosaka visvairāk. "Lampu skaņa" patiesībā ir A klases pastiprinātāja skaņa. Lauktranzistors A klases slēgumā arī dod "lampu skaņu", bet audiofīliem, kuriem tie kropļojumi patīk, jau pat tas nepielec...

Link to comment
Share on other sites

Un pa teemu. Manaa necilajaa sisteminjaa vietu atrada harman kardon bluetooth recieveris. Ideaals risinajums ja negribaas ar vadiem piedrazot istabu un izvirtiigi no telefoniem un planshetem atskanjoties . Skan labi.( nu tas atkal manaam ausiim, jo netaisos ar meermikrafoniem leekaat apkart istabai). Galaa staav budzeta Cambridge Audio Topaz AM10 un Tannoy Mercury V4. Uz manaam ausiim atskiribas nav no mp3 un flac. Kompis pieslegts caur Creative USB, jo nav zilzobs iekshaa. Partyman var njemt alu un braukt klausities ja ir velme.

Link to comment
Share on other sites

@@Inspektors Caps, davai loģiski - kāda mārrutka pēc man būtu jāiedziļinās tehniskajā izpildījumā, wikipēdijā un matemātikas algoritmos, ja mani tas kā gala lietotāju vispār neinteresē?! Nu nevar cilvēks katrā lietā iedziļināties tādā līmenī, lai izprastu ko/kā/kāpēc...

Personīgi man ir pilnīgi po, ka specene ir uz visām desmit ballēm, mērījumi uz 11 ballēm, u.t.t., ja skaņa man kā lietotājam nepatīk.

 

Īsti nevaru saprast, pēc kāda principa var salīdzināt DAC - Tu minēji, ka kaut kāds X ir krutāks par pārējiem... Pēc kā vadoties?!



P.S.

Es uzdodu jautājumu, nevis apgalvoju... tā kā bez uzbraucieniem.



 

 

Kompis pieslegts caur Creative USB, jo nav zilzobs iekshaa.

2013. gads - ir arī mini izmēra USB BT nopērkami. 

Link to comment
Share on other sites

Dafuq teica: 2013. gads - ir arī mini izmēra USB BT nopērkami

 

Zinu: Jaa, un nepreciizi izteicos, tb bluetooth ir ieksh IBM TP60p, bet Win XP neatbalsta audio caur bluetooth (palabojiet ja kljuudos). Bet citu OS likt delj tada sikuma man nav velme likt. Man vienkarshak iespraust USB un aizmirst par to.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Luke, Tu smagi brauc auzās. Atsauces es lieku pie konkrētiem apgalvojumiem. Kas man katrā vietā viss cilvēces zināmais jāpārcitē, lai kāds ar līdzenu pieri spētu noticēt? Ja ir problēmas saprast sistēmu un faktus kopumā jeb vienkārši nepielec, tad nelien jomā, kas nepielec vai vismaz klausies un mācies. Tas par tā saucamo "diplomātiju".

 

Par saraksti tad neko. Es vienkārši domāju, ka tas ir kāds publisks cepiens.

 

JJP es par nejēgu varu saukt, jo tā nav ne rupjība, ne kas apvainojošs. Cilvēks vienkārši šajā audio tehnikas jomā neko nesaprot, tas arī viss. Viņš šajā forumā vēl nevienu savu mārketinga Vudū maģijas apgalvojumu nav spējis pamatot. Vienīgais, ko viņš izdarīja - diskusijā par vadiem ielika vienas Krievijas forumu tirgussievas spriedelējumus, kur viss arī bija absolūti bez jebkādas tehnikas izpratnes. Bet Tu vēl man piesienies par "kopēšanu", kam starp citu Tev arī nav nekāda pamatojuma!

 

Ja Kevinam nepielec, ka iekārtas step response ir vistiešākajā veidā atkarīgs no iekārtas AFR, tad ar to viņš uzreiz arī ir parādījis, ka viņš neizprot Furjē teorēmu. Kā var paskaidrot, ka step response pieļaujamības apjoms ir izrietošs parametrs no cilvēka dzirdes AFR, ja cilvēkam nepielec Furjē teorēma un tas, ka step response veidojas no tā, ka ir nogrieztas augšējo frekvenču komponentes? Nevar, jo viņš turpinās ciklēties tikai savā lietu izpratnē! Cirvis viņš nav, un saprot daudz ko, bet šie vadu skaidrojumi bija nekorekti un ar pārspīlētu ietekmi. Nevajag arī aizmirst, ka cilvēka dzirdes sistēmai ir noteiktas un zināmas robežas, un audio tehniku izstrādā priekš tās, nevis priekš kosmiskiem citplanētiešu ausu ideāliem.

 

Darbi? Kevina lampas un A klases parāda to, ka viņš taisa ne tikai korektu un labu tehniku, bet arī lien pēcpusē audiofīliem, taisot viņu Vudū murgus. Es izstrādāju medicīnas elektroniku un programmatūru. Izstrādāju no nulles, nevis kopēju! Ne jau es viens, protams... Mana primārā joma gan ir programmatūra no mikrokontrolieriem līdz Windows programmām. Mēru bioloģiskos signālus, kur ir mikrovolti, nanoampēri un tamlīdzīgas lietas. Tās jūsu audio "problēmas" salīdzinoši ir smieklīgas.

 

bluetooth recieveris
Uz manaam ausiim atskiribas nav no mp3 un flac.

Cirks. Atšķirības nekad arī nebūs, jo Bluetooth A2DP arī izmanto kompresiju, kas ir ļoti līdzīga MP3. :D

 

DAFUQ, nav jāiedziļinās, ja ir korekti un ticami mērījumi. Nekad nav tā, ka mērījumi ir labi, bet skaņa slikta. Atkārtoju - NEKAD! Un salīdzināt var pēc tā, ko DAC čipu ražotāji arī norāda: dynamic range, THD, SNR, THD+N, linearity un vēl čupiņa parametru. Jo labāki parametri, jo vairāk skaņa atbildīs oriģinālam. Ja patīk klausīties mākslīgi radītus kropļojumus kā "lampu skaņa", tad nevajag tādēļ taisīt nepareizu aparatūru, bet gan pieslēgt papildus "efektu" bloku.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

 

 

Cirks. Atšķirības nekad arī nebūs, jo Bluetooth A2DP arī izmanto kompresiju, kas ir ļoti līdzīga MP3

 

Atskiribas nav arii tad, ja flac naak aaraa pa analogo izeju caur Creative GoPro USB soundkarti. Un ja manaam ausiim pietiek, neredzu nevienu iemeslu investeet n-tos $$$$ lai dabuutu pa kapeiku labaaku skanju.

Link to comment
Share on other sites

Viss ir skaidrs - jebkurš audio topiks pārvērtīsies par zinātnisko diplomdarbu  :mrgreen:

 

Bet ja godīgi, man prieks, ka daži saprot par ko ir stāsts, BET ir viena nianse... džeki - Jums vajadzētu iemācīties tās savas zināšanas pasniegt arī tādiem analfabētiem kā es... 

@@Luke, jau vienreiz pārliecinājās par manu tupumu, kad prasīju izskaidrot kas ir oktāva... Cerams, ka līmenis skaidrs :) 

Link to comment
Share on other sites

Hmm... Tad OPA1611/12 ir tipa jaunais 627/37? Varētu uzbliezt adapterīšus un ielikt šos IV pakāpē. Šekur būs shēma tam manam DACam, varēsi paņirgt, kā taisa audiofīlo skaņu. Līdz tam, kamēr buferi biju uztaisījis tas AD845 izejā redzēja 2.2-10K pretestību, nekam pārāk baisam būt nevajadzētu. Pašlaik esmu ļoti apmierināts ar BUF634/OPA134 kompozītu, domāju, ka ir citas vietas, kur ārstēt to DACu.

 

Vai tad lampu skaņa ir visiem A-klases stiprekļiem, vai tieši vientaktniekiem?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

man visa šī smalkā zinātne pie kājas, man galvenais, ko es dzirdu ar savu ausi,

ja man liekas, ka skan labi, tad ir labi, aizeju pie kaimiņa , tam skan galīgi sūdīgi, tad es jūtu, ka man ir labāk

ja es kaut kur dzirdu kaut ko labāku, značit, kaut kas ir no aparatūras jāuzlabo

un visu pārējo domas par klausīšanos stilu man galīgi neintresē

Link to comment
Share on other sites

Inspektor CAP, sāksim laikam ar to, ka precizēšu- Kevins un Kaspich ir divas dažādas personas. Man kaut kā liekas, ka Tu te runāji par Kaspichu. Nu ok, abi uz K burtu, bet nu tomēr..

 

Par diplomātiju runājot- a kurš Tev ir licis JJP kaut kā saukt? Vai kāds Tev prasīja, ko Tu domā par JJP? Tad varbūt visus saukāsi par stulbeņiem, idiotiem un nejēgām, jo katrs tak ir tikai cilvēks? Nu un vai tad JJP ir tas stulbākais te forumā? Pilnībā piekrītu, ka dzīvē, ja kāds tā sprēgātu kā Tu te forumā, ātri dabūtu pa muti. Bet redz, daudzi iedomājas, ka ja jau te ir virtuālā vide, var atļauties visu..

 

 

Nevajag arī aizmirst, ka cilvēka dzirdes sistēmai ir noteiktas un zināmas robežas, un audio tehniku izstrādā priekš tās, nevis priekš kosmiskiem citplanētiešu ausu ideāliem.

Imho, šī ir nepareiza pieeja, jo, radot kādu produktu, jātiecas uz maximumu.

 

 

Darbi? Kevina lampas un A klases parāda to, ka viņš taisa ne tikai korektu un labu tehniku, bet arī lien pēcpusē audiofīliem, taisot viņu Vudū murgus.

Vai tur kas būtu slikts? Cilvēks taisa vai nu lietas, kas viņam pašam patīk (sagādā baudu) vai arī lietas, ar kurām var nopelnīt naudu. Inspektor Cap, Tu pats tak arī taisi medicīnisko tehniku. Vai Tev to tehniku, ko Tu taisi vajag? Nē? Tad kāpēc taisi- lien pēcpusē dakteriem un pacientiem, ja? Tā tas sanāk pēc Tavas loģikas. ;)

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

varēsi paņirgt, kā taisa audiofīlo skaņu.

ir atšķirība starp audiofīlu un melomānu

es piederu pie melomāna 

Link to comment
Share on other sites

 

 

ir atšķirība starp audiofīlu un melomānu es piederu pie melomāna 
 

 

Nu paskaties shēmu un sapratīsi, par ko ir jāņirdz. Tur ir viens konkrēts stulbums, bez kā skan labāk un tāpēc to nomainīju pret augstāk minēto kompozītbuferi. Es arī esmu melomāns, tomēr pieredze rāda, ka labāka tehnika ļauj labāk izbaudīt mūziku.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

RudeWolf, nu jāpiekrīt tev, bet izaugsme iet pamazām, nevar taču uz reiz sasniegt griestus, pie tam griesti arvien attālinās, nespēju tikt līdzi

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nopietnākā gadījumā CD atskaņotājs tak nekas vairāk par transportu nav un DACs tāpat stāv atsevišķi

Nē, nu galējībās es negrasījos iet.

 

 

Bet vai to Tu saproti, ka CD transports, displejs, pogas un visi citi pribambasi izmaksā krieni dārgāk kā kaut kāds USB interfeiss? Tādēļ, ja izvēlas korektus eksemplārus, pie vienas summas atsevišķs DAC vienmēr būs labāks par CD atskaņotāju.

Taisnība. Bet ja paskatamies no viedokļa lietots cd aparāts un jauns dac, tad var būt visādi. Piemēram, es vēl neesmu atmetis domu par Rega Saturn cd atskaņotāju. Simpatizē vienkārši. Lietots varētu būt līdzīgā cenā vai lētāks kā jauns Rega Dac. Labi, dacam ir vairāk pieslēgumu un elastīgāks pielietošanā. Bet ja man pietiek ar cd atskaņošanu? Tāpat arī ar citiem ražotājiem un cenu līmeņiem. Kaut cik normālu jaunu dacu zem 150-200 latu īsti nav. Par to naudu var novaktēt pieklājīga līmeņa lietotus cd aparātus. Tas ir, ja cilvēkam ir dilema ieguldīt līdzekļus datortransportā un dac vai arī cd atskaņotājs.

Link to comment
Share on other sites

Nu galīgi jocīgs tas caps...laikam bērnībā pagalmā citi puikas bieži pa muti deva:)

 

labi, lai apsaukājas- uz muļķiem nav vērts apvainoties.

 

Bet par to linku un personu, ko viņš nosauc par "Krievijas forumu tirgussievu" nu gan viņam nav taisnība!

 

Ielikšu te linkus uz šā cilvēka mājas lapām, jo viņš taču nevar te sevi aizstāvēt (bļin, tomēr škrobe man-nu kādam jābūt slimam cilvēkam lai tā muldētu!!!) :

 

http://www.inoman.ru/

 

 

http://www.nomanlab.com/

 

 

te var arī palasīt, kas krievu valodu saprot;

 

http://www.inoman.ru/article.html

 

 



Jā, ielikšu vēlreiz to rakstu, kurš tā uzbudina LV elektronikas spīdekļus.

 

Krievu valodā gan, bet gan jau kāds izlasīs un pastāstīs pārējiem. kas un kā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Piemēram, es vēl neesmu atmetis domu par Rega Saturn cd atskaņotāju. Simpatizē vienkārši. Lietots varētu būt līdzīgā cenā vai lētāks kā jauns Rega Dac.

 

Ar Rega esi uzmanīgs- esmu klausījies viņu DACu un viņam skaņa ir diezgan specifiska- mīksta, romantiska, eufoniska... Nu gan jau saprati, ko gribēju teikt. Ir cilvēki, kam patīk tāda skaņa un es arī domāju, ka man tāda patika, bet tad bija jāņem rokās lodāmuru un dremeli. Īsāk sakot- obligāti klausies pirms pērc.

Link to comment
Share on other sites

Interesanti kāpēc te vispār iet runa par lētumu. DAC lētāks par CD vai kā tur bija. Da pajāt kas lētāks. Kas kuram labāk skan to arī pērk un klausās.

 

Kas attiecas uz Luke un solīšanu pa muti, tad iz skatās ka Luke un vēl daži labi māk tikai vienā veidā argumentēt savas zināšanas ar dūri. Tā vietā labāk pastāsti ka tiešām kaut ko jēdz. Pagaidām tikai par personālijām sarakstījis esi.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

tā kā esmu galīgs neprofs šajās lietās, man ir jautājums? modernajos rešos taču ir kaut kāds DACis iekšā?

Link to comment
Share on other sites

Atverot to lapu un ieraugot, ka cilvēks sevi par eskvairu godā, tālāk lasīt nav vēlmes. Tas vien par galvas saturu un "state of mind" ko liecina.

Link to comment
Share on other sites

 

 

odernajos rešos taču ir kaut kāds DACis iekšā?

Par to neprofu necepies. :)

 

Kas tad īsti ir DAC? Digital to analog converter.

a) Tā ir moroshēma kura digitālu signālu uztaisa par anaogu.

b) Kastīte kura digitālu signālu uztaisa par analogu.

 

Pēdējā laikā savairojušies pokemoni-audiorasti, kuri kastīti sauc par DAC. MAn tas bišku cērt, bet nu lai paliek.

 

Ja iekārta spēj digitālu signālu pārvērst par analogu (resīveris piemēram), tad tādā iekārtā iekšā ir DAC mikroshēma.

 

USB DAC? WTF? Tā ie iekārta, kura satur vismaz vienu mikroshēmu lai pārvēstu digitālu signālu par analogu.

1) Tādu iekārtu dators saprot kā USB skaņas karti. Iekārt

2) Iekārārtā ir mezgls, kurš sarunājas pa datoru saskaņā ar USB standartu.

3) Iekārtā ir DAC mezgls (var būt integrēts vienā un tajā pat mikroshēmā kurā ir USB mezgls, vai arī atsevišķa miroshēma).

 

Kaut kā tā pa fiso skaidrojot.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...