Jump to content

Dators+pastiprinatajs


Partyman
 Share

Recommended Posts

Domaju slegt datoru pie pastiprinataja,lai klausitos muziku un vajadzigi padomi,ka to labak izdarit.Kada skanas karte labaka,vadi u.t.t.

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Vai tik mans draugs nav uz liela pohmeļa šo uzcepis vai kā? Labi, ka esi izskaidrojis, kāds tev kompis, PC vai portablis, labi ka nodefinējis tērējamo naudu un sagaidāmo rezultātu... Atbilstošu ieteikumu no Itanium arī saņēmi... :sarkasms:

 

 

 

slekt


slēGt
Link to comment
Share on other sites

...un es ta cereju uz drauga Konstatatora atbalstu...kompis Hp dv6 1260sn,terejama summa ap 100 Ls,skana lai nebutu sliktaka,ka rakstot no datora uz cd-r...vispar jau esmu "old school"parstavis(cd,vinyls),bet nu ja pat pats Lapinskis visiem labi zinajama radio intervija teica,ka pirkt cd musdienas nav isti riktigi,tad nu...

 

slēGt

Mans draugs gramatikas skolotajs?jeb ko tu ar to domaji?
Link to comment
Share on other sites

Paldies,itanium,jau veidojas kautkads priekšstats...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

ja lietotu paskatās var arī kauto no cambridge audio dac madgic vai arcam pameklēt

Link to comment
Share on other sites

A Tu jūti starpību starp lossy (mp3 320kbps) un lossless? Varētu, aizejot pie kāda ciemos, pateikt kāds formāts skan?

 

Un audiomāni taču neklausās mūziku no kompja... tas taču ir nepienācīgi...

Link to comment
Share on other sites

Un audiomāni taču neklausās mūziku no kompja... tas taču ir nepienācīgi...

es neesmu audiofils,bet melomans...

un ka jau rakstiju,pats Lapinskis iesaka "kachat",nevis pirkt cd... :)

 

A Tu jūti starpību starp lossy (mp3 320kbps) un lossless?

doma,es zinu...nu piem.flac skan labak par mp3...
Link to comment
Share on other sites

 

 

doma,es zinu...nu piem.flac skan labak par mp3...

Nu uztaisi playlistu ar 10 dziesmām - iemet tur divas vienādas - vienu flac, otru mp3 - un klausies... NETICU, ka spēsi pateikt, kādā formātā skanēs tā dziesma, kad tai playlistā pienāks kārta.

 

Jā, klausoties blakus abus formātus, Tu sadzirdēsi atšķirību, bet tieši atšķirību, nevis to, ka flac ir dāāāudz kvalitatīvāks. 

 

P.S.

Un kas ir Lapinskis?



Labi, ja par tēmu - Tu gribi kaut kādu ārējo skaņas karti vai vienkārši DAC?



P.S.

Diezgan skopa specene netā par Tavu kompi - šim ir optiksā izeja?

Link to comment
Share on other sites

Tu gribi kaut kādu ārējo skaņas karti vai vienkārši DAC?

nu iespejami labako,ko var 100 Ls robezas iegadaties.Ierakstiju no datora cd-r matrica The Who(flac)un klausoties uz cd atskanotaju,praktiski nemaniju atskiribu starp originalo cd,tadel radas doma :),ka lai nebutu lieki jakramejas,slekt klat kompi... Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Nu ar to, ka tas ir flac, nav viss izteikts - flacam arī ir kompresijas opcijas - dažāds bitreits.

Ja būs smagi saspiests flac, diez vai manīsi starpību ar mp3.

 

Labi, tas tā - ne pa tēmu.

Link to comment
Share on other sites

P.S. Un kas ir Lapinskis?

Viens no retajiem latvieshiem,kuru var nosaukt par harizmātisku personibu.Kaut dzive esmu saticis vienu reizi,kad 1992.gada pirku Prince audiokaseti(kautkur Rigas centra vinam kadu bridi bija ierakstu veikalins)

 

Nu ar to, ka tas ir flac, nav viss izteikts - flacam arī ir kompresijas opcijas - dažāds bitreits.

no shis vietas biku sikak,sakot no kadiem cipariem bitreits ir o.k.? Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

itanium

blind tests ir katra audiofīļa, katra riktīga audio pe-redasta, katra rūdīta mp3 kā sugas nīdēja TABU! Stāsta jau kungi, ka izdzirdot mp3 pa ausīm asinis sākot tecēt, bet kā ir realitātē, vai tās aiņainās ausis atšķir kas ir kas, to viņi nemūžam neatzīsies, jo šādas viduvējas ausis momentā nolaiž podā visas viņu vajadzības pēc sudrabvadiem u.c. fetišiem? :sarkasms:

Tas protams neizslēdz vajadzību to pašu kvalitatīvi ieceptu mp3jošku laist uz pienācīgas aparatūras. Bet nu štuka par DAC atkal velk uz otru galējību...

Link to comment
Share on other sites

 

 

no shis vietas biku sikak,sakot no kadiem cipariem bitreits ir o.k.?

Vot to gan es Tev napteikšu. Parasti flac nāk ar bitreitu ap 1000kbps, bet man kompī mētājas arī viena dziesma ar 3000kbps.

Drīzāk jautājums ir tāds - kādā bitreitā (?) nāk oriģinālie CD? 

Link to comment
Share on other sites

Cik man ir bijusi pieredze ar mūzikas klausīšanos, tad 9 no 10 gadījumiem ierobežojošais faktors ir ieraksta kvalitāte nevis faila formāts. Man parasti 16/44 ir pilnīgi pietiekami.

 

P.S. Paturam prātā, ka mp3 šodien un mp3 pirms 10 gadiem ir divas dažādas lietas pat pie viena un tā paša bitreita.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt, kāds gudrais var pateikt, kā mainās, vai vispār mainās skaņa, cena, kāda reāli starpība, vai es pērku DAC, vai ārējo skaņas karti? Cik lielas un kādas atšķirības?

Link to comment
Share on other sites

Viss atkarīgs ko ar ko salīdzina. DACi ir sākot no thumb drive līdz 6kg.

Link to comment
Share on other sites

Rude Par P.S. +1

vel nesen kautkada topika,Tu rakstiji,ka mp3 ir nu galigs plebeju formats???

P.S.spriezot pec Tava shisdienas jauna foto,Tu vel neesi salapijies?

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu būsi ko pārpratis, manu brāl. Es nekad neesmu bijis principiāli pret mp3, bet es esmu pret to, kā(dā kvalitātē) to dažādi "entuziasti" dažādās pasaules malās cep. Mājās protams meklēju flac'us un citus lossless, galvenokārt tapēc, ka tie, kas puslīdz cienījamās vietnēs izliek koplietošanai losslessu, lielākoties arī paši saprot un novērtē to, ko nozīmē pienācīga kvalitāte, akurāti veido ripus u.t.t. Līdz ar to saņemam puslīdz uzticamu materiālu. Ar mazāk uzticamām vietnēm var gadīties situācija, ka "entuziasti" lai palielinātu savus reitingus mp3 "upgreido" uz flacu (b&^&%) un tu neko nezinādams saņem sūdu ietītu konfekšu papīrītī. Atverot papīrīti ar kādu attiecīgo progu mēs spektrā redzam kā visas augšas ir nolīdzinātas līdz ar kādiem 18khz vai tml t.i.izejas materiāls švaks 128kbps mp3? Vai šāds flac ir flac? Teorētiski jā, bitreits griežās ap 900kbps bet reālais izejas materiāls ir bijis sūds, tapēc arī flac's skan kā sūds. Lūk arī visa sāls - viss atkarājas no izejas materiāla un ripotāja roku leņķa, nevis plika formāta.

Tapēc teikšu tā, ka pie korekta ripa ir reizes (studijas ieraksta īpatnības, muzikālā materiāla stils) kad nespēju atšķirt 320kbps no flaca uz savas audio diletanta aparatūras. Reizēs,kad nekas labāks nav pieejams, iztieku ar mp3 (Knopflera koncertu bootlegi). Mašīnā vispār tikai mp3, tur lai arī Alpine maģīts un pastiprinātājs tiešām tikai traģiska mp3 gadījumā nav klausāms, pārējos gadījumos ir OK.

Par foto, tev gan kā smalku lietu pazinējam, Ilmāra Blūmberga gleznu motīvu gan vajadzēja pazīt... :)

 

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Par foto, tev gan kā smalku lietu pazinējam, Ilmāra Blūmberga gleznu motīvu gan vajadzēja pazīt...

Sorry,es domaju Tavs portrets :)...bet ja nopietni,man tuvaks ir Juris Putrāms...baigi zhel,ka dazhadu apstaklu del '90 gados nerealizejas vina projekts izkrasot Raita Gaila personigo lidmasinu ka ugunskrupi...

Par temu,varbut uzraksti kadu "adresi"kur ir kvalitativi flac'i...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Šas mani noraks akakakalakalaakakakaaa pārstāvji (sodu vispirms lai 3,14eles lai samaksā :D) un moš arī kāds moders uzklups, bet rutrakeris ir tā vieta, kur ir OK līmenis. Ir arī vinilripi, 24/96 un niknākas rezolūcijas ieraksti/ripi un citas PM iespējams interesējošas izvirtības... :)

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Tā ka IMO ja pārkāpj uz kompi, kā signāla devēju, pats pirmais ir atskaņojamais materiāls un tad tikai skaņas kartes un/vai DAC, ja ar iebūvēto šķiet par īsu. Jo DAC par štuku tevi tik vai tā neglābs, ja atskaņots tiks viena stulbeņa cepts feikais lossless vai pavisam draņķīgs mp3... Es pat atļaušos apgalvot, ka ārēja DAC pienesums attiecībā pret iebūvēto (HD) skaņu teiksim laptopam būs stipri mazāks, kā nomainot sūdīgu atskaņojamo materiālu pret labāk ieceptu.

Link to comment
Share on other sites

Tas jā. Neviens DAC nespēs atskaņot to, kā nav ierakstā. Neviens pastiprinātājs nespēs izveidot labāku signālu, kā to, ko dod skaņas avots. Neviens skaļrunis nevarēs atskaņot to, kas nenāk no pastiprinātāja.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu te ja bez sildītajiem vadiem par 100 Ls/cm nu ne kādīgi nevarēs. Viss pārējais [cenzēts]. Audiofīļi-review-***rasti salasījušies...

Link to comment
Share on other sites

Es pat atļaušos apgalvot, ka ārēja DAC pienesums attiecībā pret iebūvēto (HD) skaņu teiksim laptopam būs stipri mazāks

iesaki datoru pa tiesho slekt pie pastiprinataja?
Link to comment
Share on other sites

Ka pareizi vadu izveleties?Kas skaitas par "letu"un kas tieshi tas,kas vajadzigs?Pastiprinatajs Marantz pm52.

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Jā jā, pa tiešo pie notebook ar sildītiem vadiem. Būs super, kā pie hiend audio[cenzēts]tiem. Un, galvenais pa lēto. Pasveicināt manus paziņas no vācijas vai no USA? Žēl ka zinu tikai managerīšus, nevis tehniķus.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu pieslēdz, paklausies. Par to taču nevienam nekas nav jāmaksā. Liksies neapmierinoša, kaut kāda sausa, bez telpiskuma un dzīvīguma tā skaņa, tad vari sākt ārējās skaņaskartes vai DAC meklēt. Te jau no svara arī kāda pārējā sistēma un ko klausās. Tiem, kas Rihannu un visu citu EHR šņagu topī uz galīgi švakas entry sistēmas , tiem miljons mūžos nekādu DAC nevajadzēs... A ja ir kāds džezs vai vokāli, tur ar lossless un pieklājīgu sistēmu tas iebūvētās skaņas posms būs vājākais un prasīsies kāds normāls DAC pa vidu starp atskaņojamo failu un pastūzi.

Vads ir pats pēdējais, par ko uztraukties...

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Bet tiešām, kāda, pie velna, atšķirība, kādi vadi, ja nav desmitiem metru jāvelk? Paņem ne pašus lētākos RCA un būs ok.

Link to comment
Share on other sites

par tēmu... ja tam lapsim ir (slinkums meklēt) ciparu izeja (visticamāt optika), tad var slēgt klāt, kaut vai te pirmīt reklamēto DAC... ja ne, tad kādu nebūt usb skaņaskarti... vēlams cenā virs 50Ls...

kabeļi un pastirinātāju? da praktiski jebkādi, kam nav nožulīts viss, ko var nožulīt... paši lētākie nederēs, jo var saplīst jau atpiņķējot pirms spraušanas... pilnībā adekvāti parasti nāk komplektā normāliem cd atspēlētājiem... dārgākus un krutākus, tad jau var pēc smukuma un rocības izvēlēties - 99% gadījumu uzlabojumus nedzirdēs, ja vien vadi nav 10 un vairāk metrus gari...

 

offtopic... flac bitreitam nav nekāda sakara ar kvalitāti, tāpēc jau tas saucas free lossless audio codec ar uzsvaru uz lossless... zip arhīvu arī var saspiest lielāku vai mazāku un doc iekš tā nekļūst nekvalitatīvāks... teiši tāpat darbojas flac arhivators... lielāka kompresijas pakāpe nozīmē sarežģītāku kodēšanu, kas prasa vairāk laika, lai gan uz mūsdienu mašīnām to īpaši nevar manīt...

protams bitreits arī ir atkarīgs no muzikālā materiāla, sarežģītiem skaņdarbiem minimālais bitreits, līdz kādam varēs saspiest, būs lielāks, nekā prastam bum-cik-bum...

parastam cd ripam flac bitreits būs ap 700...900kbps, vinilripam ar 192kHz/24bit ap 5500kbps...

Labots - Athlons
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...