Jump to content

Diemžēl nepieciešams dīzeļuniversālis


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • androidz

    17

  • Gestapo

    23

  • Žaks Noriss

    79

  • Jesus

    21

Žaks Noriss

Man nez kāpēc nemaz nenāk smiekli.

Link to comment
Share on other sites

Var atļauties pasmaidīt. Man kā reiz ir no salona līzingā izdzīts škodas dīzelis. Kā reiz uz to pravietiskā datuma pusi pēdējais līzinga maksājums. Ja tiešām pasaules gals, nez vai uzspēšu pārdot, lai paņemtu no salona nākamo. ;)

Link to comment
Share on other sites

Var atļauties pasmaidīt. Man kā reiz ir no salona līzingā izdzīts škodas dīzelis. Kā reiz uz to pravietiskā datuma pusi pēdējais līzinga maksājums. Ja tiešām pasaules gals, nez vai uzspēšu pārdot, lai paņemtu no salona nākamo. ;)

Cerams, ka paņemsi kādu auto, nevis škodu :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

Diemžēl Volvo nebūs manā dienas kārtībā. Jau teicu, ka V70 benzīns+ automāts bija kā darba auto ilgāku laiku. Auto jau ir visādi jauks, ērts, liels, pamatīgs utt. Bet remonti bija pilnīgs kosmoss, kaut arī tika veikti pie kaut kā pa vidu starp dīleri un vidējo Vasjku. Pēdējā laikā jau bija tā, ka varēja katru pirmdienu taisīt balli, ja tas V70 nebija noplīsis iepriekšējā nedēļā, jo tikko servisā pacēla kapotu, tā summas griezās nežēlīgi. Bija problēmas ar kārbu, elektroniku un pat viens cilindrs atteicās darboties, kas rezultējās sadedzinātā lambdas zondē (ja pareizi sapratu) un citās lieliskās izpriecās.

 

Kamēr V70 brauc ar uzņēmuma statoilkarti un apkopjās bez mana maka līdzdalības - forši. Tikko pašam "jāpieslēdzas" - paldies, nē!

 

nu pēc tava teiktā izklausās ka nopirkts zviedru taxi. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Te atbildes vietā banāna pogas parādījušās.

 

Gestapo, ja Tu izdzen auto no salona, neatkarīgi no tā, kādu sūdu Tu esi izdzinis, salons viņu remontēs pa garantiju.Bet pēc tam, kā jau vācieši, garantija beidzās, un prom to vāģi pie lepnajiem latviešiem. Nu gandrīz, kā ar datoriem. Par škodu - neko diži sliktu nevaru pateikt. Ne vienam netaisos neko ieteikt. Katrs pats savas dzīves režisors.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Taksis ne gluži, pat tika diezgan svaigs iegādāts. Iesākumā priekšnieks pats brauca, tajā laikā visvairāk tas auto cieta, jo tehnika viņu nemīl un viņš neko no tā nejēdz. Ja šoferis atceras, tad iziet apskati, salej eļļas un nomaina riepas. Pat līdz tādam absurdam nonācām, ka uzņēmums lej degvielu no staķika kartēm, nevis lētākās nestes, jo priekšnieks nejēdz PIN iespaidīt aparātā. Katru reizi iet vienā rindā ar hotdogrijējiem stāvēt. Tā jau šis nemaz nav slikts, bet no tehnikas mūk kā no sifeļa.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Pieci gadi jau braucu ar oktāviju rs dīzeli.Paņēmu jaunu no salona,komplektāciju saliku pats-krēslu apsildi,lūku,senona lampas,parkingu priekšā un aizmugurē,klimu ar rokas atbalstu pa vidu,kruīzkontroli,bagāžnieka sietus ar taisno grīdu-vienā līmenī ar nolaistiem krēsliem,lietus sensors ar aptumšojušos atpakaļskata spoguli,rūpnīcas tonētos logus,rūpnīcas signalizāciju,maxi dot kompi,6 disku maģis ar 12 skaļruņiem.Nepaņēmu navigāciju , blūtūsu telefonam un aimugurējo krēslu apsildi,laikam vairāk ekstru 2007 gadā nebija.Nu piecu gadu laikā nekas no papildaprīkojuma nav saplīsis.Mašīna laba,ļoti dinamiska,tikai piekare pacieta-pacietu priekš Latvijas...No ārpuses nav iespējams pateikt vai ir dīzelis vai benzīns,vienīgi kad pielaiž tad protams dzird dīzelīti bet ,ja brauksi aiz muguras arī nevar zināt ,jo dīzelim ir aktīvais kvēpu filtrs-dīzelim raksturīgie melnie dūmiņi,uzņemot ātrumu,nav vispār.Patēriņš vidējais ap 7.5 litri,0-100km/h ap 8sec. max. ātrums 240km/h(pats pārbaudīju pa Vācijas bāņiem),motors ir kluss un ripo forši ar 130km/h,kas galīgi nav piemēroti Latvijai.Remonti ir bijuši bet nekas ārpus kārtas--amīši aizmugurējie un priekšējā piekare garantijas laikā pārlasīta.Pie 70 štukām bremžu diski tika nomainīti,kad palika 5 gadi zobene ar ūdens sūkni un protams ik pa 15000km apkopītes-eļļas un filtri,kas iekļaujas 150latos.Vispār esmu ļoti apmierināts nav jau nekāds premium autiņš,plastmasas iekšā lētas bet kopā turas labi nekas vēl negrab un uz ceļa arī vēl neesmu palicis.Atbraucu no Ziemeļīrijas uz Latviju 3000km vidējais patēriņš uz kompja 6.5litri ar diviem pieaugušajiem un diviem bērniem plus pilnu bagāžnieku,ka diski jau bija vienā līmenī ar arkām un braucu arī,cik tā mašīnīte iet ,īpaši nesēņojot,,,

Tagad lietotu jau pa 6000eiro var atrast!!

Link to comment
Share on other sites

Man Fabia dīzels universāls. Oktāvija laikam esot labāka, ja neskaita, ka lielāka.. Eļļas maiņa ar filtriem ~80Ls ( Garantijas laikā pie dīlera protams dārgāk) Man dārgā eļļa, jo dīzelis PD. Pagājšgad pa ~170 Ls nācās pamatīgi piekari paremontēt, pie "Vasjas". Nobraukums tad bija kautkāds 160000. Komplektācija tuvu maksimālai, izņemot kruīza kontroli un pakaļējo logu elektropacēlājus.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tā, izskatās, ka gaidīšana būs daļēji attaisnojusies un piemeklēts samērā lietojams autiņš ar apmierinošu noskrējienu, PD dīzeli, 6 pārnesumiem, autoklimatu (vispār laikam diezgan pilnīgā komplektācijā), nepuvis. Izmēri gan nedaudz mazāki nekā mana sākotnējā vēlme.

 

Nevēlējos ādu salonā, nevēlējos automātu un nevēlējos ksenonu - visas nevēlmes izpildījušās.

 

Esmu drusku māņticīgs, kad auto būs rokā, tad arī ziņošu kas tas tāds un kā ar iegādēm gāja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...