Jump to content

Rokas Pulksteņa iegāde Rīgā


Kaspars12
 Share

Recommended Posts

solītais Nakts vanaga apskats (Āzijas versija )  :

 

 

Šai versijai nav uzraksts night hawk uz ciparnīcas, ka ārī 12 un 6 nav 3d , bet vienkārši uzkrāsotu + luminiscē tikai stundu marķieru augšas nevis visa svītriņa, kopsummā viss precīzi - iedaļas lineālam sakrīt, sekundes sit perfekti pa atzīmi...(tas parasti pieklibo) - šis var parādīt 24h laiku + otru laika zonu (sarkanā un baltā  lidmašīnu bultiņa) uz aci - kādi 43mm (nav mega liels) :

DSC01473.jpg

 

 

stundu atzīmes 3 d izpildījumā + nedaudz hroma maliņas , ciparnīcā arī nav plakni melnā kā Seiko, bet gan biku "spēlē" gaismā..:

DSC01474.jpg

 

Standarta zili zaļā citizena lume, uz  rādītājiem biku spožāka, bet tās tur arī ir vairāk...

 

DSC01476.jpg

 

Skrūvējamā galva - ar pulētu promaster logo ( šis ir vienīgais "spīdīgais)  akcents + starp ķēdes posmiem biku ir pulēts, bet to tā neredz), galva ir liela + tai ir aizsarg malas, satvert viegli un skrūvējas ērti;

Stikls ir plakans (minerāl diemžēl) un tas sēž pus mm virs korpusa uz aci dzidrs, korpuss nav pulēts, un ir tāds industriāla dizaina - bez nekādiem noapaļojumiem, man patīk:

DSC01465.jpg

 

sprādze ar standarta sprādzi, pie sprādzes sašaurinās līdz kādiem 20 mm uz aci, vai 18.

DSC01466.jpg

 

 

šāda tipa sprādze man patīk labāk par štancēto:

DSC01467.jpg

 

Aizmugure - ar skrūvējamu vāku + štancēts logo ...sērijas nr. gan ir lāzer dedzināts , tāpat kā pārējie uzraksti..citām versijām pakaļa ir vienkārši spīdīgi pulēta un viss(arī šis logo) ir vienkārši lāzer dedzināts - tāpēc aziātu meklēju:

DSC01468.jpg

 

otra galva ir bez logo, neskrūvējama un ar aizsargu (forumos raksta, ka tā nav savienota ar iekšām pa tiešo, tapēc to nevajag skrūvējamu - 200m water resistance kā nekā)  ( un tā regulējas stingrāk nekā seiko - kuram baigi vaļīga ir tā lineāla regulēšana.

DSC01470.jpg

 

 

Kopumā man baigi šis patīk, par to cenu ļoti labi, pat īsti nav kur piesieties (pat ja salīdzina ar tissot kvarciem) ..ok ja vēl safīrs būtu .....vispār super. Gana universāls verķis kurš der visās situācijās IMHO.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Long John

Dabistiski, ka dikti smuks verķītis.

Bet praktiskai lietošanai-  ikdienas laika rādījumu nolasīšanai-  ciparnīca man šķiet bik pa raibu- acīs ņirb no cipariņiem, bultiņām un skalām.... :)

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Patīk šie pulksteņi... it īpaši Seiko... ;) diemžēl es vēl kaut kā pieturos pie klasiskiem. Pašlaik, neskaitot sporta pulksteņus, nēsāju šos divus:

 

IWC - perfekti nostrādāts - safīrs no abām pusēm apstrādāts ar pretatspīduma pārklāju... dzīvē bieži izskatās ka vispār nav stikla. :)

post-96847-0-72756700-1477945487_thumb.jpg

 

Un Frederique Constant

post-96847-0-45649600-1477945676_thumb.jpg

 

Nākamo gribu ko eksotiskāku ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Klasika arī ir ok ,bet mani neuzrunā..es savus pulksteņus netaupu (nespeju iedomāties ka ģērbtuvē jāatstāj)..peldu..pirtī eju ..sēžu pie motora laivai (vibrācija etc)..automātus šad tad panēsāju bet slinkums uzvilkt un regulēt..šie solārie man patīk vislabāk..mazāk čakara un baterijas nav jāmaina...sev jau sen nosolīju ka neko nepirkšu ,bet ik pa laikam kaut kas pagadās pa ķērienam.citizenam arī gan safīriem gan minerāliem mēdz būt AR coatings...vēl ir labs titāna vanags...bet tas ir retums...titāns man patīk.

Link to comment
Share on other sites

Brīvā laikā vairāk izmantoju Garmin sporta pulksteņus. Skaita un rāda visādu informāciju...

Starp citu jaunais Garmin fenix 3 saphire sieviešu versija ir reāli smuka... žēl ka vīriešiem tie krāsu salikumi nav tik labi... :(

post-96847-0-27802400-1477947459_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Frederiķis smuks, bet priekš manīma par klasisku. Vienu dress klocieri jau vajag, tur gan es piekrītu - es gan tādā pārāk stipri neguldītos, jo pietiekami bieži nevalkātu. Kaut kādu Orient Cocktail Time vai Visodate, ja glaunāk gribās.

 

Pēdējā laikā gan sāku baigi ķemmēt mikrobrendus. Ir pāris interesanti.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Es tieši gribēju kādu automātisko šveicieti... Fredriku ilgi meklēju un skatījos... :) Savukārt IWC gandrīz no gaisa vai nokrita... iemīlējos no pirmā acu skatiena... lēts viņš nav, bet baigi gribējās... kaut vai kā investīciju ;)

Link to comment
Share on other sites

Nū, pulksteni kā investīciju pirkt noteikti nevajag. Nevienam mirstīgo makam pieejamam pulkstenim ar laiku vērtība necelsies. Pērc, ja patīk!

Link to comment
Share on other sites

replikas pirkt ir pilnīgs nedakvēts ieteikums. Viņiem tak ne kvalitāte ne kā..un  ko apmānīsi - tipa brauc ar 10 gadīgu auto on nēsā rolex :yahoo: 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

No no, god no please tikai ne replikas... Zemē izmesta nauda un potenciāla iespēja sevi par pamuļķi izrādīt.

Link to comment
Share on other sites

par garmin man biku slikts viedoklis- bračkam bija garmin sporta pulkstenis (gps, Bt etc ) ..bet dēļ tā , ka plauktā  apm. gadu mētājās, lādējamā baterija beidzās..un  diemz''el garmins servisu atteica..nācās izmest..tā teikt remonts nav iespējams - pērciet jauno mdeli...

Link to comment
Share on other sites

Destructo

 

 

No no, god no please tikai ne replikas... Zemē izmesta nauda un potenciāla iespēja sevi par pamuļķi izrādīt.

 

Un ja es tev teiktu, ka varu dabūt repliku pa 600 - 800 USD, kas ir 1:1 un kuru atšķirtu tikai šī brenda pulksteņmeistars?

 

Es repliku "biznesā" (hobijā) esmu nedaudz virs diviem gadiem, vairāk gan apģērba, bet pulksteņiem šad un tad ir arī pasūtijumi, tas ko šobrīd dara korejieši ir vienkārši pilnīgs kosmoss, 1000 usd iekļaujoties var sazīmēt pilnīgi visu. Rolex, IWC tipi, kkur līdz 300 usd.

 

Ar labām replikām ir viena problēma, kad cilvēks man prasa kādu Richard Mille repliku, un ir gatavs maksāt +/- 600 usd. Es viņam konkrēti prasu - tu esi gatavs atbildēt uz jautājumu, kāpēc tev pie Zara's uzvalka ir 200 000 usd pulkstens? Ja esi - tad pērc, ja neesi - tad padomā, vai nebūsi klauns istabā ar studenteim, valkājot 60 000 EUR vērtu AP, kur visiem ir skaidrs, ka kaut kas šeit nav tīrs, lai gan no īstā pulksteņa nav atšķirības.

 

Ar replikām šobrīd ir tāda tendence, ka ļoti bagāti cilvēki izvēlas repliku, jo a) - var iegādāties vairākas, b) neveinam nerodas jautājumi par to vai viņš var atļauties īstu pulksteni c) - cena d) investēt dārglietās ir stulbība, ja vien nesēdi uz naftas/gāzes adatas, neesi diktators.

 

Piemēram, Neimars, kurš varētu nopirkt čemodānu ar Richard Mille - valkā replikas: https://www.instagram.com/p/BDQ2ivbTUWh/?taken-by=fakewatchbusta

 

Un tādu cilvēku ir daudz: https://www.instagram.com/fakewatchbusta/

 

p.s. - man nav nevienas replikas. 

 

p.p.s - man ir dakuja drēbju repliku, kas sajauktas kopā ar oriģināliem - nevienam nekad nav bijuši jautājumi. :)

 

p.p.p.s - lai sākas d1rsiens :))))

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet dēļ tā , ka plauktā  apm. gadu mētājās, lādējamā baterija beidzās..

 

Par šādu lietu neko nezinu, bet zinu problēmu ar pulsa jostām... mēdz būt tā ka beidzās baterija, tu nomaini, bet pulsa josta nestrādā... :( līdzīgi dzirdēts par ātruma un kadences sensoriem... Bet es pats neesmu saskāries ar to... sensori iet jau pilnus 2 gadus, pulsa josta pilnus 3 gadus nu jau...


 

 

Piemēram, Neimars, kurš varētu nopirkt čemodānu ar Richard Mille - valkā replikas: https://www.instagra...=fakewatchbusta

 

Par ko šis liecina?! Nauda ir smadzene nav... ;)

 

 

 

Ar replikām šobrīd ir tāda tendence, ka ļoti bagāti cilvēki izvēlas repliku, jo a) - var iegādāties vairākas, b) neveinam nerodas jautājumi par to vai viņš var atļauties īstu pulksteni c) - cena d) investēt dārglietās ir stulbība, ja vien nesēdi uz naftas/gāzes adatas, neesi diktators.

 

Šādi var apmānīt citus, bet ne pats sevi... Attiecīgi šis piederas pie tā saucamā jauno krievu, vai jaunbagātnieku stilu...

 

Nekad neesmu sapratis kādēļ "jāblato" ar lietām ko nevar atļauties... ir taču 100 un 1 cits brends, kas izskatīsies labi un būs atbilstošā cenā... tas gan par lupatām, piedodiet drēbēm, gan pulksteņiem, gan pildspalvām, gan gleznām... :)

Link to comment
Share on other sites

jā šī blatošana ir pamatā topā noteiktai kategorijai ļaužu...man zināmie neviens nenēsā feikus.  Bet esmu redzējis cilvēkus, kuriem uz lietām ir svarīga zelta birka tipa gucci vai D&G  :yahoo: 

Link to comment
Share on other sites

Destructo

 

 

Nekad neesmu sapratis kādēļ "jāblato" ar lietām ko nevar atļauties.

 

Hold on! Es runāju par gadījumu, kad VAR atļauties, bet nevēlas investēt nelikvīdā precē. Nerakstīts likums dārgo repliku valkātāju vidū - ja kāds prasa, vai tā ir replika - ir jāatbild ka tā ir replika. Nekad neuzdot viltotu par īstu. Nekad netirgot viltotu kā īstu. 

Link to comment
Share on other sites

A kur  tad Rīgā tomēr var iegādāties tos rokas pulksteņus,ja  jau visiem viss ir ?

Labots - Dils
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es runāju par gadījumu, kad VAR atļauties, bet nevēlas investēt nelikvīdā precē.
 

 

Šādam pozicionējumam es varu piekrist. Problēma, kā jau minēju, ir, ka pulksteņi ir ļoti draņķīgas investīcijas - ja neskaita patiešām horoloģiskas vērtības, vai autentiskus slavenību pulksteņus. Ja esi slavenība un tev imidžam vajag šādu aksesuāru, tad patiešām prātīgi ir iegādāties repliku vai arī izīrēt konkrēto rekvizītu uz kādu laiku.

 

Es, piemēram, diez vai kādreiz parakstītos uz repliku iegādāšanos, jo mani neinteresē zīmols un man ir svarīgs autentiskums. Godīgāk būtu, ja eksistētu dārgu preču oficiālās replikas, kas rada peļņu dizaina izstrādātājam. Tas laikam mans galvenais iebildums replikām.

 

P.S. Interesanta tēma pulksteņu lietās ir tā saucamie "homage", jeb modeļi, kas radīti ietekmējoties no ikoniskiem pulksteņu modeļiem.

Link to comment
Share on other sites

Kāds ir saskāries ar Curren ražojumiem? Pa lielam nekad nav bijis rokas pulkstenis, ja neskaita kaut kādus bērnu. Tagad gribās pamēģināt, bet nav īsti vēlmes maksāt daudz. Varbūt nepatiks, traucēs utt, beigās iemetīšu plauktā.

Link to comment
Share on other sites

nu tie tak nav nopieni. tāds sabojās visu iespaidu.


par pulksteņiem, kā tādiem.

Link to comment
Share on other sites

kādi casio, lētie seiko, citizen.

tik ņem vērā, kaut cik nopietns ar metāla ķēdi - būs no 150 usd...

tie curren tik bildēs piefotošopēti labi izskatās. Viņiem visiem 100% locītas metāla ķēdes, tizli pārkājumi korpusiem, plastmasas stikli, šķībs viss ...


skatoties, kāds tavs budžets. es teiktu, ak zem 50EUR viss ir metams, izņemot kādu vostok ampfibij ar aftermarket siksnu.

Link to comment
Share on other sites

Tie paši Seiko 5 laikam ir lētākie, ko ir jēga aiztikt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
versatile

uz klubu iet mazās copēt - der

dienas laikā es labāk staigāju bez pulksteņa, nekā ar apeņu zīmolu virsū.

Link to comment
Share on other sites

swiss hanowa 

 

Jebajā solīšanā ir pa 70-100e, ar oriģinālām birkām par pilnu cenu 550-600e, bet tāpat uzreiz var nopirkt līdz 200e.

 

Kur suns aprakts?

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Ja ībeja cena ir uz pusi lētāka, nekā ražotāja, es domāju, ka nav vajadzīgas augstas dedukcijas spējas, lai saprastu, ka tas 99,99% ir feiks. 


 

 

Ko tauta domā par Armani pulksteņiem? Pakazuha vai sakarīgs ''klibais''

 

Sorry, pajautāju kolēģei, kas zina par pulksteņiem - iekšā japāna esot. 

Link to comment
Share on other sites

Man drusku arī būtu strjoms, ka to Armani kāds lašara gribētu nozagt. Pazīstams brendZ un tā.

 

Bet nu - kā jau @Versatile sacīja, mazās copēt būs ok. Īsti nevienam šmotku brendam nav kārtīgu pulksteņu. Ar gariem zobiem izņēmums varētu būt Nixon, jo viņiem reizēm ir interesanti dizaini. 

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, man atsevišķi Diesel ražojumi arī liekas interesanti, klasiku gan viņi netaisa

Link to comment
Share on other sites

Laikam dīzeli arī varētu pie Nixon blakus likt. Bet nu - parasti viņiem stailings ir tik uzspīlēti maskulīns, ka atsit Džordžu Maiklu un viņa cilti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

imho pilnīgs pi....gan izskatā, gan uzbūvē...pāris usd

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pēdējās nedēļās baigi pilns ar līdzīgiem piedāvājumiem, ķipa 90% off, free shipping. Nezināmi brendi. Īsāk sakot - spams un naudas izkrāpšana.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nē, pirkt netaisos, tik tā..

 

Traks vai, redzēji kādas tur dāvanas līdzi pulkstenim? Jāņem!

 

gifts.png

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Iemetīšu pie pulksteņu tēmas. Ir man šāds. Jauns. Replika bet ne "krutā dārgā". Pašam nevajag. Ja nu kādam interesē, dodiet ziņu.

post-57831-0-81990300-1482153631_thumb.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ar kādu mīlestību ir Omegas zīmē zīmēta, vienkārši pisec  :yahoo:


Un vēl bez sekunžu rādītāja  :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un vēl bez sekunžu rādītāja
Foto brīdī sekunžu rādītājs ir palīdis tieši zem lielā. Jūs neko nesaprotat no bildes. :mrgreen:
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...