Jump to content

Rokas Pulksteņa iegāde Rīgā


Kaspars12
 Share

Recommended Posts

DeepSpaceMonkey

Paskatoties to pašu SKX007, ko @@RudeWolf ieteica un pačekojot citus medijus tādu arī paķēru no ebeja. Latvijā tāds ir vienā bodē un riktīgi pārcenots (vieglāk tad jau paķert no amerikāņu vai vācu amazona).

 

ib9zpJB.jpg

 

OeMqGuk.jpg

 

gjdrzDm.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Labs.man tik. Visi seiko kam ir cunami ir iso sertificeti.tik ta shkirba kede pie pirma posma biku kaitina !

Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Jā, man nav tūļu, lai izņemt posmus, tāpēc pagaidām pārliku uz pirmo. Domāju rīt aizšaut līdz kādai darbnīcai, lai izņem.

Link to comment
Share on other sites

Vel biku tracina ka siem nav rokas uzvilksanas iespeja.bet ja lieto ikdiena tas netrauce.

Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Jā, rokas uzvilkšanas nav, bet pakrati un jau pēc pus apgrieziena atkal tikšķ. Kā ikdienas pulkstenis ideāls.

Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Nebūtu par tādu dzirdējis, laikam nebūtu arī atradis. Paldies @@RudeWolf

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cik siksniņa ir gara? Man resna roka reti kurš pulkstenis der.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik siksniņa ir gara? Man resna roka reti kurš pulkstenis der.

 

Daiveriem parasti ir tas siksniņas ekstenderis hidrai! Moš tādu var provēt!

 

P.S. Pulksteņi ir tāda pati sērga kā audio. Vienu nopērc un jau uz citu acis metās. 

Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Diemžēl tā tas ir, domāju pēc kāda gada paķert vēl Orient Mako XL vai arī ko vērtīgāku.

Labots - DeepSpaceMonkey
Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

 

 

Cik siksniņa ir gara? Man resna roka reti kurš pulkstenis der.
Tā pamērot kopā sanāk ~202mm. Pats pulkstenis ir 44mm, tāpēc siksnas garums kopā ar tālāko caurumu sprādzē ~158mm.

Paldies @@Zuxters.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Daiveriem parasti ir tas siksniņas ekstenderis hidrai! Moš tādu var provēt!
Jautājums bija par resno rociņu, jo neviens daivers, jau tādu pulkstenis pat līdzi nevar paņem, minimālā Āfrikas hidra klāt , plus 2-3  mm, otrkārt zem ūdens, viņam ir nulles vērtība, jo neko izņemot laiku, viņš nekādu info nest nevar, jaunie daiveri ar šiem pulksteņiem izrādās, veči klusībā rēc, tici man, es neesmu jūsu audio sapratējs, es jūsu lietās klusēju, bet man, jau desmit gadi kā ir PADI Rescue diver sertifikāts + deep + Enriched, puikas atklāšu noslēpumu, neviens daivers ikdienā tādus pulksteņus nenesās! Un te jau sākās tas pats, kas audio, gribās, varbūt var, bet vai saprot?
Link to comment
Share on other sites

Tak visiem skaidrs, ka daiverim kompis uz rokas. Daiveru čāzers lielā mērā nozīmē konkrētu stilu un kaut kādu ūdensizturīgu virs 10 atmosfērām. Neviens jau dzelmē ar tādu nedzen.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tieši ir runa par to, pērk krutos diver pulksteņus, bet nekad zem ūdens nav bijuši, jo tas ir smuki, stilīgi, uz ielas var ieziet un klasi rādīt, vai tik arī jūsu audio nav līdzīgi?

Link to comment
Share on other sites

Kāds pa ielu staigā ar daiveru vai daiveru stila kloceri? Nu lai tak. Manis pēc kaut ar snorkeli var staigāt. Nav jābūt lidotājam, lai flīgeri nēsātu. Ja interesē, tad lai tik velk.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

Jautājums jau savos pamatos bija, kāda locekļa pēc Jūs krutie audio fani slikti izturieties, pret tiem,  kas nevar 1k nolikt mājas apskaņošanā? :shok:

Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Jo ir jāpamērās ar krāniņiem un jāattaisno iztērētie līdzekļi. Apzinoties, ka tev ir kaut kas vērtīgāks kā pārējiem automātiski tevi padara par labāku cilvēku un dod tev tiesības pastāstit virsū tiem, kam kaut kas nav pieejams.

Link to comment
Share on other sites

Apzinoties, ka tev ir kaut kas vērtīgāks kā pārējiem automātiski tevi padara par labāku cilvēku

Ja tev ir kaut kas vērtīgāks, kā citiem, tas nenozīmē, ka esi labāks. Pārējais teksts ir lietā, bet šitas neder.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Aizmirsu pielikt pēdiņas, bet nu gan jau cilvēki sapratīs :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jautājums jau savos pamatos bija, kāda locekļa pēc Jūs krutie audio fani slikti izturieties, pret tiem,  kas nevar 1k nolikt mājas apskaņošanā?

 

Nez, manuprāt, ka es neizturos slikti. Kašķis jau sākas tad, kad kāds par 150EUR ar putām uz lūpām iedomājas panākt 1000EUR efektu.

Link to comment
Share on other sites

Ja, vispār interesanti, nekad nedomaju, ka mūsdienas kādam vēl vajag parastu pulksteni, bet te 16 lapas par to :sarkasms:Tā jau laikam šai pasaulē ir, ka vieniem vajag uzzināt, cik pareizs laiks, bet citiem zīmēties ar rokas plksteni. Tas tāpat kā audio lietās, vieni klausās mūziku, bet citi klausās aparātus un svarīgi, cik tie dārgi maksā  :sarkasms: 

Link to comment
Share on other sites

 

 

vieniem vajag uzzināt, cik pareizs laiks, bet citiem zīmēties ar rokas plksteni.

 

Nez, te pēdējie pirkumi neiekrīt šajās kategorijās. Vai tad nevar būt, ka pulkstenis vienkārši ir stila aksesuārs, par ko pats valkātājs jūtas labi?

Link to comment
Share on other sites

pulkstenis ir viena no retajām vīriešu rotām ne tikai ierīce, kas rāda laiku, protams praktikajam un taupīgajam latvietim būs lēts smartfons, kur to apskatīt, bet nu apskaties apkrāt, lielākā daļa joprojām nēsā gudrus vai stulbus, dārgus vai lētus pulksteņus.

 

rekur mana mini kolekcija- casio edifice un pebble time, nākamnedēļ kaut kad jāautnāk suunto ambit3 peak nepal edition, un ļoti gribās kādu hronogrāfu iepirkt, bet grūti atrast brūnu, kas atbilst pirktspējai.

 

fgAg1Sk.jpg

SS022197000_Suunto-Ambit3-Peak-Nepal-Edi

KUFVvbn.jpg

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Kroop, vai nu nezinu, kur skatīties, bet visapkārt redzu tikai glaudāmos telefonus, kurus cilvēki tur rokā, jo kabatā neliem. Roka spulksteņus gan vairs praktiski neredz. Nu labi, katrs jau redz citu.  

Link to comment
Share on other sites

Long John

Brīnos gan, ka Didzis, tomēr vecās raudzes vecis būdams, arīdzan no rokas-pulksteņiem novērsies.. :shok:

Man tomēr joprojām patīk- gan kā laikrādis, gan kā zināma rotas (rotaļ-) lieta...:)

Šo to iespēju robežās šad tad pameklēju Ebay, bet man, pa skādi, dikti liela roka izaugusi- veseli 22 cm apkārtmērā un daudzi pulksteņi ar metāla rokassprādzi pa mazu.

Varbūt, ja kādam ar mazāku ķepu (un mazu budžetu) interesē- ieliku sludekli pārdošanai - pa Ebaja un piegādes pašizmaksu:  

 

     http://reklama.vesti.lv/ru/housekeeping/accessory/10616172.html

Link to comment
Share on other sites

Laikam esmu pārāk "progresīvs", bet tiklīdz sāku lietot pirmo mobilo telefonu, tā vairāk nekad neesmu rokas pilksteni uzlicis. Zīmēties ar pulksteni man nekur nevajag, mobilajā pulkstenis, autiņā pulkstenis, datorā pulkstenis, SAT uztvērējā pulkstenis, u.t.t. nu kam man vēl ko uz rokas likt? Kas ta man ,ja večiem patīk,lai tak spēlejās, man tikai pareizu laiku vajag zināt.

Link to comment
Share on other sites

versatile

kam, kam... Vot stāvi ziemā, salā, gaidi kādu (vai pats steidzies) - nevilksi tak cimdus nost, nevilksti telefonu ārā - nē, nu velk jau, bet uz roku skatu uzmest vieglāk.

Sapulcē sēdi - nevilksi telefonu ārā, nepievērsīsi uzmanību, ka tipa, garlaikojies (ok, man sapulcēs parasti kompis priekšā, bet visādos semināros, lekcijās)

Esi kkur takās, telefons izslēgts, lai bateriju taupītu - vai arī jau sen nosēdies - vismaz zini, pirms cik ilga laika sāki iet, cik vēl jāiet, utml.

 

Gadījumu simtiem. Šodien uz fotoizstādi aizvilkos bez pulksteņa, traki nepraktiski - bail nokavēt semināru, utt.

Nu un vīrietim skats cits, ja pulkstenis uz rokas :)

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 Arī man rokas pulkstenis vajadzīgs. Lai arī pulkstenis datorā, pulkstenis mobilajā telefonā... Ja kādu rītu aizmirstu uzlikt pulksteni uz rokas, baigais diskomforts, kaut kā neapzināti ik pa brīdim iemetu aci rokas pulkstenī, visu laiku neapzināti jūtu, cik dotā brīdī ir laiks, pateicoties rokas pulkstenim.

 Ja kādam rokas pulksteni nevajag, kontrolē laiku viņš mobilajā telefonā, nu tas ir viņa ieradums, neko nesaku, nekas nepareizs tur nav, dzīvo viņš ar savu ieradumu, tā viņam labāk, man atkal savs ieradums, man tā labāk.

 Šajā tēmā smukus pulksteņus biedri ieliek. Interesanti ieskatīties šajā tēmā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Kāds nezin Rīgā darbnīcu, kur interesēties? Šādas lūk relikvijas saremontēšanai? Izbeidzies ir balanss. Jēkabpilī gan ir viens labs pulksteņvīrelis, bet šim tādas detaļas diemžēl nav. 

il_570xN.753894188_8dia.jpg

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Nezināšu vai konkrētajam pulkstenim būs, bet Vecrīgā, pretī Galerijai Centrs (uz centrāltirgus pusi) uz stūra ir leģendāra pulksteņu darbnīca/veikals. Atrodas tur jau kopš sevi atceros un ik pa laikam kādā forumā pamanu kādu pozitīvu atsauksmi.

 

Par rokas pulksteņiem runājot, pats sev paņēmu šādu.

 

Pat ja neskaita visus pričendāļus utt utjp, dzīvē uz rokas izskatās fantastiski.

 

garmin-fenix-3-sapphire-metal-black-rubb

Labots - MakeMeGoAway
Link to comment
Share on other sites

Un ko viņš māk darīt?

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Par pulksteņu remontu, ir superīgi meistari - Jāņa iela 5 Vecrīgā.

Tur man liekas var saremontēt jebko. Ja var samaksāt :)

Meistars - Ervīns Undelis

Labots - skolnieks_2
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Lielākā "gudro" pulksteņu problēma ir tāda pati, kā daudz kam citam "gudrajam" - tie dara visu ko, tikai ne to, ko vajag. Piemēram, vēl ar vien neviens ražotājs nepiedāvā risinājumu, kur ar rokas pulksteni var vadīt sētu, garāžu un citu iebrauktuvju vārtus. Tāpat arī neviens īsts piedzīvojumu meklētājs nepaļausies uz mēslu, kam akumulators tura tikai vienu dienu.

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Nu ar šo var atvērt vārtus, ja saliek pareizos vidžetus utt. :D Par garāžas vārtiem kā reiz youtubē ir video.

 

Par akumulatoru grūti komentēt, jo konkrētajam ir dažādi režīmi un atkarīgs no tā, kam tieši izmanto.

 

Fufelis ir samaksāt to nejēdzīgo piķi par Gear s2 vai ābola analogu, kur baterija tur vienu līdz divas dienas vienkārši lietojot.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...