Jump to content

Rokas Pulksteņa iegāde Rīgā


Kaspars12
 Share

Recommended Posts

Bet anyway pirkt par tādu cenu tādu nieķeli... :/

Vēl līdz 30 jāpagaida, bet jau jūtos tik vecs... 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Nu ar šo var atvērt vārtus, ja saliek pareizos vidžetus utt. :D Par garāžas vārtiem kā reiz youtubē ir video.

Ja funkcija ir TIK čerez pakaļu, tad tas ir gandrīz tik pat lietderīgi, kā, ja tās nav vispār. Tā kā tas video tikai parāda, ka reāli lietojamu tādu sistēmu nav.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

OVI watch. Ražots Latvijā. No koka.

post-57831-0-60985700-1469621217_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, viņu lapā rakstīts, ka "OVI watches are made from tree different sorts of wood: Cherry, Nut Tree and Teak, that vary in tone and density. All timepieces feature authentic calf leather straps, natural hardwood cases, Swiss made movement and scratch resistant sapphire crystal glass."

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Ronda nav nekāda Ķīna. Bet nu - nekāds Swiss watch tas tomēr nav. Kvarcu uzražot nav nekāda lielā māksla.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kaut kad sen nopirku lētāko no Šveices variantiem, baigi lepojos. Šad tad sanāk ar ārzemju klientiem parunāties. Daudzi nēsā vectēvu Tissot ar roku uzvelkamos - tas skaitās stilīgāk, nekā baigo superkluci nēsāt.  Un tie nav no nabago gala, ir gan villa kannās, gan Porsche. 

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Pats nēsāju Tissot Seastar, kvarca gan. Jāsaka, ka Tissot mūsdienās nav vairs tas pats, kas agrāk. Nu jā - ir ražots Šveicē, bet blakus Rolex, Omega un citiem tas nestāv. Man gan pašam sapņu čāzers būtu kāds no vācu Sinn vai Damasko.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Destructo

Kolēgas vajag asap palīdzību.

 

Sencim dzimene, vajag nopirkt pulksteni. Pēc vienas stundas.... tb joprojām šovakar.

 

Budžets -  +/- 300 - 350 EUR. kko nerūsējošu, tā kā pašam ar ņeržu nav saskarsmes - nezinu kur meklēt.

 

Super sapnis - lai ir kompass (var būt ne nerūsējošā tērauda).

 

Paldies par ieteikumiem. 

Labots - Destructo
Link to comment
Share on other sites

Destructo

@@jema,

 

Jema, paldies , bet Zenevai a) nav sortimenta/cenu netā b) Laiks protams iet kā veikals "pēc noklusējuma" 

 

Es ,protams, priecātos par nedaudz konkrētāku ieteikumu.

 

Thanks. 

Labots - Destructo
Link to comment
Share on other sites

Ej uz elkor plazu un kaulējies, nokaulēsi kādus 20% visticamāk :)

Link to comment
Share on other sites

Kādu ieteikumu Tu vēlies? Uz kādu brendu skatīties?

Par to cenu ieteiktu Seiko!

Link to comment
Share on other sites

Skrien uz tuvāko bodi un skaties, pie mums pulksteņi netā nav tik bieži, tev jau vajag uzreiz!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sencim dzimene, vajag nopirkt pulksteni. Pēc vienas stundas

nejauši uzzināji, vai ne? :D Tādas lietas nepērk "šodien" un "pēc stundas". Vienīgais, ko varu rekomendēt - dāvanu karti kādā pulksteņu veikalā.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

@@ivo,

 

Nepērk gan, biju plānojis to izdarīt piektdien, bet tikko uzzināju, ka lidoju prom :D

 

Lūk arī epopeja. Ok. Dodos. Vakarā atskaitīšos.  

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Hello,

 

nu tad pievienoju vēlvienu spāni:

 

post-59757-0-12794200-1472584330_thumb.jpg

 

Domāju, ka aktīvam dzīvesveidam pa dārzu būs kāreiz.

 

Pagaidām uzturās citā spāņu audžu ģimenē. 

 

Ja līdz gada beigām no darba neizmetīs, tad nu atradu vienu vienkāršu priekš sevīm, ko gribētos uz Ziemassvētkiem: 

 

Maurice%2BLacroix%2BEliros%2BDate%2B1.jp

Labots - Destructo
Link to comment
Share on other sites

Paņēmi Candino? Man viens jau 18 gadus strādā uz urā, mainu bateriju un bēdu nezinu!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Destructo

 

 

Paņēmi Candino? Man viens jau 18 gadus strādā uz urā, mainu bateriju un bēdu nezinu!

 

Yep, šis man ir trešais Candino. Priekš lētā gala neko labāku vēlēties es nevarētu. Vecākajam laikam ir 5 gadi, tikai siksniņu esmu mainījis.  

Link to comment
Share on other sites

Maurice Lacroix ir ļoti smuks, taču nav tās naudas vērts... Respektīvi ir ar ļoti ātru vērtības zudumu... Es arī skatījos, taču izšķīros par nedaudz labākiem ieguldījumiem...

Link to comment
Share on other sites

Destructo

@@Regisss,

 

es pilnībā piekrītu, bet šis modelis šobrīd iet +/- pa 6XX EUR, līdz ar to, tur pat īsti nav ko zaudēt. 

Link to comment
Share on other sites

Tissot ir ļoti labs ;)

 

@Destructo,

Taisnība jau Tev ir... Tā runā ka līdz 500 eur var pirkt visu kas patīk, jo otreizējā vērtība tāpat nav...

 

Starp citu, te var smuki palasīties par pulksteņu zīmoliem un leģendāriem modeļiem :)

http://www.bmwpower.lv/member_gallery.php?gal_id=7140

http://www.bmwpower.lv/member_gallery.php?gal_id=7148

Labots - Regisss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Destructo- labs spānis ! un tas tisso PRC 200 ( laikam tāds bija nosaukums, ja pareizi atceros) arī ir smuks. bračkam tāds ir.

Bet pulksteni tikai dēļ tālākās pārdošanas vērtības ir perekupu domu gājiens. Jāpērk to kas patīk nevis to kam cena krīt lēnāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Long John

@Regiss, paldies par norādi uz interesantiem pulksteņ-rakstiem bmw portālā! :)

Patīkami paskatīties un pasiekaloties- tāpat, kā uz smukiem Ferrari, Lambo utt utml... :TBS:

 

Vienīgi tagad netieku skaidrībā- ja man ir iepaticies (un varu atļauties) pulkstenītis "tikai" ap 100 Eur vērtībā, vai es ar tādu pieklājīgā sabiedrībā drīkstu rādīties?   :yahoo:

 

                     EF-540D-1AV-2.jpg

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vienīgi tagad netieku skaidrībā- ja man ir iepaticies (un varu atļauties) pulkstenīti "tikai" 100 Eur vērtībā, vai es ar tādu pieklājīgā sabiedrībā drīkstu rādīties?

 

Drīksti, bet pulkstenis jāatstāj mājās un jāzibina pēdējais aifons.  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Ja par pulksteņiem vēl aktuāli, ir Galerijā centrs- otrajā stāvā - VANREIN, visādi aksesuāri večiem, tai skaitā pulksteņi.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu baigais pulksteņu fans, pirms kādi gadi desmit man uzdāvināja calvin klein k3311 - viegls un ērts, ko laiku pa laikam ar nēsāju, bet pēdējos gadus 3 dzīvojos bez - šis atvilknē gaidīja.

 

cl-k331126.jpg

 

Šodien dāvanā dabūju jaunu, kas ir pilnīgi savādāks, pat nezināju, ka tādus taisa. It kā paliels, bet uz rokas vispār nejūt un dizainiski patīk. Daniel Wellington classic.  :)

 

daniel_wellington_0213dw_classic_man_40m

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

man ienācās šāds - nevaru saprast vai patīk  ( interesants liekts stikls (hardlex) , pilno posmu ķēde, vienīgi pirmais ir locīts. Sprādze štancēta, bet ir ar dubulto aizdari ala divers ) nu n pirmais no seiko solar manos krājumos - kā jau solar/eco -drive datuma rādītājs salīdzinoši dziļi ciparnīcā :

 

 

IMG-20161013-190703.jpg

 

doma šādu paķert: ( e- bajā jau bidoju jaunu - redzēs vai sanāks iesipt santīmu) 

nighthawk1.sized.jpg

Link to comment
Share on other sites

Man nav ar šitiem nav tā, ka nepatīk, bet tā ciparnīca pārāk raiba liekas. 

Link to comment
Share on other sites

Long John

Man arī līdzīgi... :)

Pērn Ebajā nopirku diezgan interesantu un, manuprāt, gana smuku amurikāniešu pulksteni (Timex T49817)  ar kompasu utml, bet nēsāju to diezgan reti, jo bik traucē lielais bultiņu daudzums... :(

Biežāk paņemu un uzlieku kādu "lakoniskāku" modeli.

 

     T49817.jpg

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Par cik iespīdēja saule nedaudz logā - tapa labākas kvalitātes bildes ar augstāk minēto ala pilotu seiko. Nākošnedēļ būs  ikoniskā nighthawk apskats, ceru ka nebūšu vīlies (ebajā nosolīju Āzijas versiju).

 

Kā redzams ciparnīcā ir grozāms rimbulis ala logaritmiskais lineāls - viena skala ir logaritmiska - var veikt visādus aprēķinus/pārrēķinus. man lietderīgākā šķita skaitļu dalīšana -ātri un vienkārši, jo galvā to ir pagrūtāk izveikt. Protams cipari ir tik mazi, ka labāk noņemt no rokas un tad blenzt cipariņos. Izmērs pieklājīgs - lielāks par monstru - domāju uz aci 45mm stabili - mazām rokām nederēs:

 

DSC01439.jpg

 

Tuvplāns ar liekto hardlex minerāl stiklu ....tas liekums piedod "odziņu", pulētās malas gan biku atsist "lētumu", man labāk patiktos matēts precīzu asu leņķu korpuss... ķēdei pilnie posmi - izņemot pirmos.

 

 

DSC01440.jpg

 

apakša - skrūvējams vāks un štancēts askētisks uzraksts....patīkami, ka sērijas Nr.  štancēts nevis lāzera izdedzināts kā tagad daudzi ražotāji dara..riktīgs oldskools. 100m ūdensizturība- manas peldes izturēja + pirtī sakarsējās ...ir ok

 

DSC01446.jpg

 

 

sprādze štancēta, bet šajā cenu grupā ir ok, kaut es labāk gribētu to šķēr- veida sprādzi.

 

DSC01447.jpg

 

forši, ka ala daiver - dubultā sprādze - akvaparku un lēcienus no tramplīna izturēja - būs ok.

Pati ķēde tāda pati kā 15g vecajam seiko monster - tikai nesašaurinās pie sprādzes līdz 18mm un pati ir platāka - 22mm. nav daiveru paplašinājums (kas arī šim modelim būtu lieks) - bet dizains akurāt tāds pats.

 

DSC01448.jpg

 

 

Lume - tā pati seiko standart zaļā - no rīta pirms copes 5 no rīta var redzēt laiku, tiesa paši pārklātie laukumi ir mazi:

 

DSC01459.jpg

 

 

sarkanā sekunžu lidmašīna un lineāla rullis ar sarkanu svītru - izskatās smuki - ai kroņi nav skrūvējami, un dizains tāds pats kā seiko monster (vecajai versijai )- patīkami , ka stundu marķieri ir 3d ar pamatni nevis prasti uzkrāsoti :

 

DSC01449.jpg

 

nākošais būs nighthawk apskats, kurš ir pašreiz Lietuvā pēc tracking numura...gls bremzes

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Baigi smuks, ļoti patīk šāda tipa pulksteņi!

Link to comment
Share on other sites

tad tev nighthawk patiks labāk - jamam sprādze labāka( ja ņem metāla versiju ) , 200m un smuks korpuss :drinks:


un tam kronis ir skrūvējams + galā ir promaster logo, seiko nav prospex logo uz kroņa.sīkums..bet patīkami...tieši tie sīkumi atšķir  foršu no neforša :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Long John

Nav īsti pārdošanas topiks, bet atļaušos apjautāties- varbūt kādam interesē smuks neliels pulkstenītis pusaudža vai sievietes rokai- pirku Ebajā sev, bet neievēroju aprakstā, ka dikti maziņš.

Nosaukums redzams uz bildes. Japāņu kvarca mehānisms. Korpusa diametrs- tikai 34 mm, biezums- 9,5 mm, 17 mm plata "pilno posmu" rokassprādze. Ir orig.iepakojums un papīri, kā arī 2 rezerves posmi rokassprādzei.Teorētiski skaitās mazlietots, bet nekādas lietojuma pazīmes neredz. Domāju, ka 30 Eur nebūs pa daudz prasīts- pats ar visu piegādi samaksāju vairāk.

 

         Aviator-AVW11566L02m.jpg    Aviator-AVW-kaste-m.jpg

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...