Jump to content

Pastiprinātājs priekš S-400


Hashss
 Share

Recommended Posts

Grossmeister

Ja gaumes sakrīt , tad jā .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kevins

    15

  • Hashss

    14

  • Tornis

    16

  • Kaspars12

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gestapo

mani kaimiņi klausās labu mūziku - grib viņi to, vai nē :)

Labi, ka man tāds ambālis blakus nedzīvo...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

man arī tādu ambāļu tuvumā nav.

ņemot vērā, ka viens te bija izteicies, ka "lietoja s-400 ap 5gadiem maximālajā jaudā gandrīz katru dienu", mans tekstiņš par "labu mūziku" , attapīgam biedram bija jāuztver kā joks par melomāna kaimiņiem.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Es sapratu, vajadzēja tik iekopēt abas atbildes. Lai nu kā - otorinolaringologiem būs jauns pacients drīz :>

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tak varbūt tam piecgadniekam privātmāja laukos , kur tuvākie kaimiņi pa puskilometru , un tādā gadījumā , tikai uzliekot S-400 uz max , viņi spēj muzikālo gaumi novērtēt .

Link to comment
Share on other sites

ticu, ka ārā var visādu tehniku uzgriez uz max un kādu brīdi pat izurēt bļāvienu, bet kā to izdarīt telpās? man tikai uz 2 sekundēm uzgriežot līdz pusei jebkuru no aparātiem, jau ir jābēg no telpas ārā.

nesen biju pie viena džeka pēc sludinājum aplūkot 80-to gadu magnetolu. kad atbraucu, viņš saka, ka mēginājis pielabot un nolūzis skaļuma regulators, kas palicis pozīcijā uz "max". piedāvāja man ievērtēt skanējumu un ieslēdza. atskanēja tāds pļērciens, kas pat sekundi nebija izturams. pirms braukšanas pa telefonu, protams, viņs par to nevarēja pabrīdināt. laikam, neienāca prātā :)

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

ja ar max ir domāta kloķu pozīcija, tad varu iedomāties kāds tur tas skanējums :shok: kropļojums. Ja ar max ir domāts skandu skaļums pirms kropļošanās, tad to vēl saprastu, jo ir cilvēki, kas mūziku bauda ar kermeni, sajut basu :D

 

Man ir gadījies kaimiņš, kas ik pa laikam vakaros uzklausās 90s krievu hītus. Skaļums ir iespaidīgs, basu var sajust blakus dzīvoklī ar kājām.

Link to comment
Share on other sites

andys22

Piekrītu jums visiem par to skaļumu un par ārsta apmeklējumu arī man vajadzētu padomāt..Taču kā jau minēja Kaspars ir divi dažādi skaļumi..Patīk maxīmāli skaļi un tajā pat laikā bez kropļojumiem un ar augstu detalizāciju.To ir ļoti grūti panākt.cienu jaudīgu skanējumu.Komentārus par to,ka tas ir galīgi garām un ,ka tikai ausis bojā utt. pilnībā neuztveru,jo tieši skaļa mūzika iet pie sirds.Es piemēram esmu pret plauktinieciem un mazajām grīdiniecēm..Esmu bijis salonos un paklausījies ar saviem diskiem kā tās skan.Jā bija atšķirība tieši tajā,ka mūzika bija telpiskāka un tāda dzīvāka.Taču skaņas spiediena un tesiena nekāda.Katram sava gaume..Runājot par kaimiņu būšanu,tad tā man ir lielākā problēma.Policija ir bijusi vairākas reizes dzīvoklī.Sodu nelika,jo pazīstami.Taču kaimiņš pavisam nopietni piedraudēja, ka piekaus!Tā nu sistēma stāv tagad divstāvu privātmājā.

Pārdodot s-400 esmu sācis ticēt,ka var uztaisīt ļoti skaļu sistēmu ar lielu tesienu apvienojot to ar detalizāciju un telpiskumu.Vajag naudu :D

Kaut kas uz cervin-vega pusi..Taču tās tomēr nav īstās. Mērķis ir klipsch rf-7.Lielas grīdinieces ar 250w nom. jaudu un max 1000w!Nu lūk!Tādas skandas ir kauns klausīties klusi.Viņām ir potenciāls un tas ir jāizmanto.Analoģija būtu---priekškam Ferrari,ja nevari uz 200 pabraukt... :D

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Skaļai mūzikai, ko vari sajust, jāiet uz klubiem un festivāliem, mājās nekad neko tādu (nu vismaz apspriežamo sastāvdaļu budžetā) neiegūsi, ja etalons ir grīdinieces ar 250w, tad ir diezgan daudz vēl jāizglītojas.

Un arī salīdzinājums ar ferrari galīgi neveiksmīgs, ja gribi izjust 200+ ātrumu, priekš tam ir formula, ja vajadzīgs brauktprieks, tad ir kaudze ar citām opcijām, rodas iespads ka neesi vēl dabūjis tiesības.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

andys22 vajag mašīnā būvēt sistēmu, jo tur to spiedienu iegūt būs nedaudz vieglāk!

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, vismaz lielā daļā klubos, kuros esmu bijis - mūzika tiek dzīta klipos un augšas/ augstie visi skan vienkārši drausmīgi. Protams to dzird tikai skaidrā, šmigā citi mērķi :D

Link to comment
Share on other sites

Partyman

man jau liekas,ka arprata skaluma muziku klausas tie, kam trukst piedeva mazajam "ripinam"...

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

griežu līdz galam,ja atrodos virtuvē,tad tādu uz pusskaļuma muzonu dzirdu. :rolleyes: Bet nu katram jau tā mēraukla ir savādāka,citam ar divām plauktiniecēm pietiek,es bez subja atkal nevaru-patīk izjust ne tikai dzirdēt mūziku.

Link to comment
Share on other sites

andys22

Nu jūs nodevāt uguņus :D lasot nnoname rodas iespaids,ka labāk viedokli neizteikt :D tiesības jau sen ir..par to mazo "ripinu".. :D komentāri lieki :D

Labots - andys22
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Autors jau ir kaut vienu pastiprinātāju paklausījies un sapratis, kas ir reāls stereo pastiprinātājs pret resīveri ?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Taču kaimiņš pavisam nopietni piedraudēja, ka piekaus!

Nu re - gaumes nesakrita !

Link to comment
Share on other sites

Kaspar12 ---> par dempinga teemu. vai tu leenaa garaa vareetu apdomaat , un dot atbildi, kaads sakars no spoles uz ampu suutiitajam paraziitiskajam eds ar kastes izmeeru ?

Par andys stilu, klubnjikiem un citaam lietaam. Ne visi savas sisteemas tur dziivoklii dziivojamaa maajaa. Liela dalja tomeer aizraujas nopietnaak, un paredz tam atsevishkjas telpas, slaapeeshanu utt --> ne tikai lai netrauceetu citiem, bet lai apkaartrokshnji netrauceetu pasham, lai risinaatu telpas akustikas probleemas, staavviljnjus, agriinos atstarojumus---> ko visu vienaa dziivoklja dziivojamaa istabaa ir diezgan pagruuti izdariit.

man arii patiik skalji un detalizeeti klausiities. ne uz 60-70-80dB . bet vairaak. protams, ka 250w un griida/plaukts nav etalons un nav arii nekaads raadiitaajs. vismaz tiem, kas kautko saprot no audio . Bet manupraat lielu dalju no cilveekam veelamaa SPL nosaka arii pasha indiviida muzikaalaa gaume/ klausaamais stils. nu neklausaas neviens kluba gabalus uz 60-70dB ... tas tak ir skaidrs ...

par to, ka griezh ruchkaa, vai uz max ... nu ... katram savs ... cilveeks iespeejams nav veel tik taalu izaudzis, lai speetu tehniski pareizi aprakstiit savus klausiishanaas apstaakljus ---> vai taapeec vinjam uzreiz jaabrauc augumaa ?:)

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kevin, diemžēl es tev nevarēšu snieg tev interesējošu atbildi, nav man tik labas zināšanas, bet tikai saku ko pats esmu pieredzējis, ka ar labāku dempingfaktoru skan patīkamāk. Vai tā ir mana iedoma, vai tiešām sadzirdams, tas ir cits stāsts. Tas vai sony dempigfaktors 50 pret 150 Onkyo būs dzirdams, atkal ir cita lieta. Tāpēc es uzsveru pirmsklausīšanos nozīmi pirkšanas procesā. Subsonic arī citam liekas, ka nevajag, varbūt vinilam noder. Otra puse uzskata, ka vajag!

 

Taisnība ir kaut kur pa vidu :D

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

nu pag. logjiski ka augstaaks dempingfaktors buus preciizaaks skaneejums. citi gan spiitiigi turas pie zemiem DF, uzskatot, ka ....aj, nu labi, katrs pats zin :) Bet te jau runa nav iisti par to ---> te jau runa ir par kautkaadu invaliidtehniku, kas netiek galaa ar jebkaadu slodzi, kas Z liiknee kaut mazliet atshkjiras no taisnas liinijas , taads posts diemzheel leetajiem resiiveriem piemiit, un taa ir jaapienjem kaa norma, un vienalga tur, liela vai maza kaste...

Psr subsonikiem --- nu, dazhi tos lieto tam,kam tie arii buutu paredzeeti, pret neveelamiem infraskanjas blakusefektiem. BET ---> tai pashaa laikaa--- kaapeec nepaplashinaat to darbiibas joslu, un nepiekjert klaat diapazonu, ko akustika nespeej korekti atspeeleet ? varu dereetu, te bootaa ir kaudze useru, kas moka savas kastes ar neatbilstoshu nereguleetu audiosignaalu zemajaa galaa, kaa "siicinjaas" griidas akustikas alja 2x5'' - 2x8'' + pischiks [ sapnjojot, ka tur 30hz uuber kvalitatiiti skan ] , par mazaakaam plaukta/ tuvaa lauka akustikaam nerunaajot ... Detalizaacija basa / midbasa zonaa, aizvaacot prom visu kas ir ap Fs/ zem , uzkaapj buutiski .....

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kaspars12 Kādreiz bija Bark... To pārdevu, nopirku resīveri, taču tas bija tas laiks, kad "oo, jo vairāk W jo labāk". :) Basa trūkumu sajutu uzreiz resīveram, taču tad bija par vēlu mainīt, un basu piedzinu ar datoru.

Labots - Hashss
Link to comment
Share on other sites

Hash ---- nepareizi . nevar piedziit to kaa nav. tb-- peec liimenja bass tur IR. vinjsh vienkārši akustiski sanaak leens un izpluudis. griezhot levelu augshaa , kvalitaate nekaadi neuzlabojas. tas pats bass kljuust veel sliktaaks, lai gan subjektiivi shkjiet, ka ir vairaak

tas ir tas pats, ko Ivo man blakus forumaa nevar liidz galam izstaastiit --> ir HPF rollofs, jeb nav. :)

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

girtsvanags

Varu piedāvāt QSC USA 900 ja intresē...

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Tas ir labi, ka tev ir izaugsme un rodas pieredze par tehniku, tas ko es varu novēlēt ir pēc iespējas vairāk paklausīties dažādas tehnikas, lai rastos iespaids ko vēlies un ko var iegūt. Jo mazajā Latvijā ir daudz labu cilvēku, kas labprāt piedāvā pārbaudīt skanējumu uz citas tehnikas, man tā šķiet ir unikāla iespēja, kas nemaksā neko, vai maksā max :)

 

Kevin pirmais paspēja par basa piedzīšanu komentēt!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

...Ivo man blakus forumaa nevar liidz galam izstaastiit --> ir HPF rollofs, jeb nav. :)

 

Ivo kauns atzīties, ka nemāk to nomērīt/noteikt... :blush:

Nekad mūžā neesmu nekam mērījis līknes, zinu ka ir softi uz kompja utt., bet nu neesmu mēģinājis izmantot...

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Varu piedāvāt QSC USA 900 ja intresē...

ar sho bass viennoziimiigi nekur nezudiis, jautaajums tikai, vai ierakstiisies autora budzetaa un maajas dizainaa. vai pieradiis pie taa, ka ventilators klusinjaam duuc ... shiem tachu arii ventilis patstaaviigi griezhas pat uz mazaam jaudaam, pareizi ?

 

Ivo kauns atzīties, ka nemāk to nomērīt/noteikt... :blush:

Nekad mūžā neesmu nekam mērījis līknes, zinu ka ir softi uz kompja utt., bet nu neesmu mēģinājis izmantot...

 

Nav nekas jaameera. Tu komentee audio teemaas, remontee ampus, un veel tur sazin ko. Paklausies un pasaki. 50 hz ir vai nav ?? Zini tak no darba, kaa 50Hz duuc ? vai 100hz ??? nu paklausies un pasaki, ir , vai nav. 0 vai 1. ir, vai nav. Jo es personiigi neticu, ka var ko taadu izdot, kur nav. Piikstulis tachu basu nespeelee, to tachu tu vari pateikt bez meeriishanas ???

Tas, kam es ticu, ir tas, ka var ierakstiit signaalu ar aatru rimshanas laiku [ vai piemeeram dabiiigi instrumenti ] , kaa deelj nedzirdeet to "origjinaalo"piesitienu , ko sauc par basu, vai arii, tieshi otraadi, akustika ir paaraak leena, lai speetu korekti atspeeleet aatrumu, liidz ar ko liekas, ka bass/ atack iztruukst .....

Link to comment
Share on other sites

girtsvanags

ar sho bass viennoziimiigi nekur nezudiis, jautaajums tikai, vai ierakstiisies autora budzetaa un maajas dizainaa. vai pieradiis pie taa, ka ventilators klusinjaam duuc ... shiem tachu arii ventilis patstaaviigi griezhas pat uz mazaam jaudaam, pareizi ?

Nu cena es domāju ir adekvāta aparātam. Uz doto bridi gribētu lidz 250 Ls par viņu. Ventilatori jā griežas visu laiku, bet praktiski nemanāma skaņa.

Link to comment
Share on other sites

pa 250Ls var nopirkt jaunu GX-3 . protams, tam nav 2 omu supports, bet maajaas tas njikchemu. Es jau neko, bet shaubos ka sho aparaatu var pa taadu naudu notirgot.

Link to comment
Share on other sites

nu tas qsc ar opampu ieejā un tad qvazi izeja ....shēma ir vienkāršāka par vienkāršu- 250 ls par viņu - imho padārgi par PA 200w pastūzi.

Link to comment
Share on other sites

Oskar, a cik maksaa passa vai se amps ? tur detalju veel mazaak . ok, shis amps ir vecs kaa pasaule, noteikti tad kad tika pirkts, maksaa ~ 2x daargaak ... turklaat LV PRO industrijaa QSC itkaa [ne] pamatoti ir ierakstiijies ne tajaa zemaakajaa plauktinjaa, liidz arko , taadu cenu no industrijas insaideriem varbuut vareetu meegjinaat prasiit ... bet ne no home usera

Link to comment
Share on other sites

Kevinam - uzliku tagad speciāli to plati un klausos uz labām ausīm (AKG K701). Ir jau tās zemās F sadzirdamas, tā nu gluži nav ka nemaz, bet nu prasās gan dziļākas un sulīgākas. Gandrīz vai jānokačā tās pašas dziesmas mp3 un jāsalīdzina.

Edit: vispār kā kurā dziesmā, dažās pa maz, citās ir OK... gan jau tā arī jābūt...

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

nu par to stāsts. Pro jūzerim var paprasīt - kuram vajag skaļi, bet ne mājas. salīdzināji arī - passam vismaz baroklis un radiatori normāli atšķirībā no šiem un tie arī maksā. . A- te 250 Ls par vienu 10 santīmu opampu, 60 gada kvazi shēmu no vienas struktūras traņiem (jo tā ir lētāk) + trafu + 2 ls kondensatori un ventilatoru kurš dzsē pie skārda gabala pieskrūvētus traņus + plastmasas skaļruņu konektori ? Kurš mājās tādu briesmoni liks ?

 

tad jau labāk to torņa HK ar 2 trafiem un 2x12oW vai cik tur bija paņemt par 100ls.

Link to comment
Share on other sites

Kevinam - uzliku tagad speciāli to plati un klausos uz labām ausīm (AKG K701). Ir jau tās zemās F sadzirdamas, tā nu gluži nav ka nemaz, bet nu prasās gan dziļākas un sulīgākas. Gandrīz vai jānokačā tās pašas dziesmas mp3 un jāsalīdzina.

Edit: vispār kā kurā dziesmā, dažās pa maz, citās ir OK... gan jau tā arī jābūt...

 

nu redz, uz cita ampa/ resiivera/ akustikas, liekas, ka nav vispaar. tas arii bija jaapieraada. Ja nav rolloff, taatad bass ir . Tad nevar teikt, ka nav basa. Par to bija staasts un cepiens ... [ taapat kaa shajaa teemaa -- "resiiverim nav basa" ]

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Pirmkārt jau virs autora budžetā tie 250ls, otrkārt ne visi tādu varētu lietot mājas(vizuāli).

 

Osscar jau arī pārspīlē, tas, ka tu pats lodē pastiprinātājus, nenozīmē, ka viņš ir pašizmaksu vērts. Ļoti maz cilvēki paši var izgatavot pastiprinātājus un tas tavs komentārs ir vienkārši pārdevēju aizskarošs! Protams, ka Torna piedāvājums šinī situācijā ir labāks.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Nebiju domājis uzbrakt nevienam. vienkārši uzskatu ka nav tas qsc 250 ls vērts. visu nosaka tas pa cik var pārdot, lai veicas atrast pircēju .

 

domāju, ka reāla cena varētu būt ap 100ls +-.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Viss jau atkarīgs no stāvokļa, bet ja labā, tad es uzskatu, ka 200ls ir laba cena, ja paskatās cenas apkārt.100ls pat reti kurš omnitronic maksā tādās teorētiskajās jaudās. Aizgāju beztēmā, atvainojos, bet nevarēju nepaust savu viedokli!

Link to comment
Share on other sites

Kevinam - uzliku tagad speciāli to plati un klausos

 

kura tieši plate, kur izdota, kāds spiedums, etc?

 

tad jau labāk to torņa HK ar 2 trafiem un 2x12oW vai cik tur bija paņemt par 100ls.

 

Par vēlu tu nāāāāc ... to PM665 jau sen paņēēēēma cits... ir HK750, bet ar 1 trafu, un ne tik jaudīgs.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

nu jaa, pa 100Ls QSC parasti netirgo ... Omnitronicu pa taadu cenu var paardot, tas gan fakts ...

Torni --- shkjiet, apraksts bija T-Klases teemaa vienaa no pirmajaam lapaam, shkjiet, kautkas no BonJovi, ja atminja nevilj :) palaidis garaam buusi

Link to comment
Share on other sites

Bon Jovi - Slippery when wet, 1986, Polygram England

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...