Jump to content

Pastiprinātājs priekš S-400


Hashss
 Share

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kevins

    15

  • Hashss

    14

  • Tornis

    16

  • Kaspars12

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

Es jau viņu neklausos (kaut gan nevaru teikt, ka nepatīk), man meita šausmīgi fano...

 

Fakts, labāk Lady Gaga

 

Starp citu - par Lady Gagu runājot - CIENU (pavisam nopietni). Ziemassvēku dziesmiņa viņas izpildījumā vispār bija kaut kas fantastisks...

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

tas pēdējais albūms viņai ir tiešām labs! Mans favorīts ir "radio" dziesma no tā albūma.

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Nu mans favorits no pedeja laika albumiem ir:Tom Waits -bad as me.

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik ir iepirkts Sony TA-F630ESD. Šovakar tiks pieslēgts, tad padošu ziņu.

Tom Waits pagaidām nav nekas labāks par albumu Heartattack And Wine. Tiesa, neesmu citus noklausījies :) Jāsagaida iedvesma :)

Link to comment
Share on other sites

es kā reiz nesen pasūtīju lana del ray LP ...drīz jābūt ..

 

nu dod ziņu vai "grabina" tavas s400 tas sony :)

Link to comment
Share on other sites

aivixxx

Man jau ir atnācis, uz doto brīdi mani favorīti adele 21 un lana del ray :)

Link to comment
Share on other sites

Ko nu tur "atnācis" , visu to var Rīgā no noliktavas dabūt un lētāk un ātrāk, kā no Amazona

Link to comment
Share on other sites

nu, cik tad maksā iekš LV lana del ray plate jaunā ? es gan tā interese spec jautāju jo man nedeg un esmu par slinku lai brauktu uz veikalu , tapēc pērku netā .

Link to comment
Share on other sites

Atgriežoties pie tēmas - kādam Luxman L-410 negribās? ;-) (dārgi!)

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Autor kā ir ar to sony uz s-400 ? Basi ir ? :) Padalies iespaidos, noderēs arī citiem!

Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Ko nu tur "atnācis" , visu to var Rīgā no noliktavas dabūt un lētāk un ātrāk, kā no Amazona

 

hmm... varētu dabūt plašāku info? :on_the_quiet2:

Link to comment
Share on other sites

Nu kā, MicRec tak ved iekšā un tirgo visu ko, atliek tikai pasūtīt. LP gan parasti ir tikai uz pasūtījuma.

Link to comment
Share on other sites

Nu ar mikrec ir tā, ka pasūtīt var, bet vai dabūsi, hvz...

Link to comment
Share on other sites

Sorry, par tavu PF es atceros, un jams būs, bet Latvijas vajadzības lielie ražotāji apmierina pēdējās :-/ Es pats gaidu vienu vinilu jau sen arī.

Link to comment
Share on other sites

Nu man ne tikai ar PF pieredze, pirms tam caur vienu citu kanālu tika sūtīti metallica un lady gaga vinili. Rezultāts tieši tāds pats...

Es te iedomājos, ka mož varētu to Lana Del Rey paķert, ja ir dabonama.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nē, basu nav ar Sony TA-F630ESD :) Pašlaik nemainīšu, nav laika un slinkums mazliet. kad nāks vasara un "Jāņi" tuvāk, tad paskatīšos.

Cik liela ietekme ir tam, ka iekšējā apdare ir no koka? Tas tā, bet esmu dzirdējis, kā skan ar to veco Bark, tā ka kaut kad mainīšu pastiprinātāju vēlreiz atkal :) Nezinu, ko ivo dara ar tiem aparātiem, bet šis izskatās kā tikko no konvejiera nocelts :) Kaut kā sajūta, ka vidi un augšas skan foršāk, salīdzinot ar iepriekšējo resīveru, taču bass par īsu. Ir, bet manai ausij prasās vairāk, sulīgāks. Un priekš s400 stereopastiprinātājs ar 100w uz kanālu ir diezgan tuvu overkilam. :D

Labots - Hashss
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Cik liela ietekme ir tam, ka iekšējā apdare ir no koka? Tas tā, bet esmu dzirdējis, kā skan ar to veco Bark, tā ka kaut kad mainīšu atkal

 

Ko tu vēlējies ar šo ļoti sakarīgo teikumu pateikt?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

nevajadzēja ņemt resi (te jau iepriekš ir apspriests, ka reši basus nedod), vai nu ņem subi vai maini resi, man tāda paša problēma, bet paņēmu subi (koda sw-850 v.2 80w, ķīnietis), un basi ir, bet šādu nepērc, jo lietotu var dabūt daudz labāku lidz 100Ls. Man arī līdz ''jāņiem'' jādabū parasts, jaudīgs, stero pastiprinātājs

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Tev tur kaut kas nav. Vai izvietojums, slēgums, datora uzstādījumi. Tas bark bija pieslēgts tajā pat telpā, tie paši uzstādījumi un izvietojums ?

 

Es jau teicu pamēģini visus ko piedāvā, Ivo jau noteikti arī atpakaļ paņemtu, ja tiešām basu nav! Vismaz sarunā pamēģināt to Onkyo pret sony tagad!

Link to comment
Share on other sites

. Un priekš s400 stereopastiprinātājs ar 100w uz kanālu ir diezgan tuvu overkilam. :D

 

Pilniigas muljkjiibas. Ampam ir jaabuut ar rezervi. Jebkur. Ar 50w kropliigu resiivera signaalu ir ar kaartu lielaaka iespeeja nodedzinaat skaljrunjus nekaa ar korektu 100w ampu.

Link to comment
Share on other sites

ne jau jauda [ cipari W ] nosaka basa daudzumu, un loudness arii ir biku cita teema. 90% jau to loudness resiiveros izmanto [ ar domu ] kaa bassboostu , lai gan tas principiaali ir domaats pavisam kas cits ...

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Par loudness jau šeit vienreiz bija pacēlusies diskusija, man šķiet, ka latviski tas nozīmē toņkompensācija, kas jau daudz pasaka. Bet nu jebkurā gadījumā ir interesanti ar to basu, un izskatās, ka autoru vairs tas nezutrauc :D

Link to comment
Share on other sites

te jau runaa tikai par basu, bet ja runaajam par DF ietekmeem, tad liidziiga situaacija buus arii krosa zonaas, kur dazhkart Z kaapj debesiis , taapat lielai daljai piikstulju augsheejaa diapazonaa Z arii kaapj debesiis [ ir jau arii protams taadi korektaaki, kuriem Z ir lineaars liidz pat 20K , pashi speelee arii augstaak, liidz kaadiem 25-30K ---> taa jau var domaat, aj, kam tas vajadziigs, cilveeks taapat nedzird ... bet teoreetiski --- taa ietekme/ izmainja Z jau iet apakalj caur DF uz ampu .... ] [ kopaa ar kaudzi leeto resiiveru intermodulaacijaam, taa skanja tieshaam kljuust plakana un nekaada ]

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Par tām skandām neko nezinu, bet man ir bijis gan 630esD, gan 650esD, DF abiem gan uzrādīts parametros pamazs, bet personīgi man basa pietika gan uz B&W 603, gan uz Phonar 40's gan uz Phonar Laser 200. Tā ka vai nu telpa, vai autora gaume būs pie vainas, ne pastiprinātājs.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

nu es teiktu ka BW un Phonar izstraadaajumi tomeer buus pastiprinaataajam draudziigaaki rezhiimi nekaa 4 joslu s400.

cita lieta, ka jaa ---> par Tornja nosauktajiem aspektiem mees nezinaam neko, ...

Link to comment
Share on other sites

Apdare no koka - istabas iekšejā apdare ir no koka. Visa māja ir no koka.

Tornis, es nesaku ka aparāts ir slikts, taču apakšas vēlos vairāk. :)

Link to comment
Share on other sites

Bet varbūt tomēr piestrādāt pie telpas apdares, skandu izvietojuma, galu galā citas skandas izvēlēties, vai piepirkt subu klāt?

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu tas, ka koka apdare istabai, nu tas būtu pie kājas. Zinošāki vīri te varētu izplūst lekcijās ar lielu skaitu fizikālu terminu ( :mrgreen: ) par to kādi viļni un kādi atstarojumi veidojas, bet vienkāršu valodiņu runājot svarīgi ir lai telpa nav galīg tukša, plikas sienas, tad tur tāds kā tukšas mucas efekts sanāk. Protams var jau likt visādus mīkstos un speciālos segumus pie sienām, tad cita lieta, bet tas beigās atkal velk uz to, ka tā jau būs atsevišķa telpa mūzikai, ja reiz ar tādām izvirtībām nodarbojas un cik tas ierindas pilsonim ir reāli, nu tas ir jautājums... Jo nu vajag atrast kompromisu starp vajadzībām un iespējām.

Labots - S.Pidermans
Link to comment
Share on other sites

nu man liekas, ka piepirkt papildu subu tikai taapeec ka telpa d-aa , galiigi nav pareizi . tad vienkārši jaadiagnosticee, ka telpaa tieshaam ir proba, un jaadomaa , ko ar to dariit. Par to cik reaali --- manupraat, 50mm slaapeejoshaas plaaksnes + uztaisiit dekoratiivi, manupraat nav nekas mega daargi vienas istabas ietvaros

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
alusbundza

ar ekvalaizeru pacel 30 - 50 hz un būs blieziens

pēc manas ausu skaņas uztverašanas, liekas ,ka subim tieši jānogriež uz zemāko (30 hz), tad ir zemākie basi, jo fronti jau vidējos dot
Link to comment
Share on other sites

aha, kuram ir subs kurš var pacelt 30hz ? :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...