Jump to content

Pastiprinātājs priekš S-400


Hashss
 Share

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kevins

    15

  • Hashss

    14

  • Tornis

    16

  • Kaspars12

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

alusbundza

drusciņ nokļūdījos, mans subis ņem no 35 hz, bet klausoties un regulējot, liekas, ka tā ir vislabāk

 

bliezienu jau dot pašas s400 tumbas, drusciņ tikai subim jāpiekoriģē

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

subim aizmugurē ir kloķis, ar ko var noregulēt no 35 hz - 150 hz, un otrs kloķis priekš skaļuma

 

subis:KODA SW-850 v.2 80w

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

pie mēraparātiem neesmu licis, galvenais, ka tīri labi skan (gan jau ir labāki, jo šis ir ķīnietis)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Atgriežoties pie tēmas - sitaads aparaats S-400 vareetu labi izkustinaat....zeel tik ka netaa infu par vinu neuzgaaju :sorry: ....cik taads vispaar vareetu maksaat?

post-89363-0-83682700-1335194569_thumb.jpgpost-89363-0-81853700-1335194677_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

tur virsu rakstit mitsubishi,tas ir pastiprinatajs prieksh mitsubishi mashinam...

jaa un kuraam ieksaa ir poaarveidotaajs no 12v uz 220 voltiem... :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Savulaik Mitsubishi bija sadzīves elektronikas nodaļa. Redzēti gan TV, gan videomaģi. Tagad tā ir jau vēsture

Link to comment
Share on other sites

bijaarī nodaļa.diatone.http://audio-database.com/MITSUBISHI-DIATONE/index.html

Labots - konuss
Link to comment
Share on other sites

tur virsu rakstit mitsubishi,tas ir pastiprinatajs prieksh mitsubishi mashinam...

mitsubishi koncernam auto ražošana ir tikai viena daudzajām nozarēm bez metālapstrādes, ķīmiskās industrijas, mašīnbūves un elektronikas, savu profānismu jau nu nevajadzētu tik klaji paust

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

manual neatradu šim, bet palūrot otro bildi, redzams, ka 8om ir minimālais, ja tev tās s-400 ir 8om versijas, tad jau vari klausīties, bet domājams, jāmeklē, kas ņiprāks, jo krītot pretestības līknei var rasties brīnumi pie lielāka skaļuma :D

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

nu cik es sapratu no torna teiktaa tad tas ir 80to gadu lētais širpotrebs ar STK iekšā tad cena vinam vareetu buut ap 25Ls

Link to comment
Share on other sites

mitsubishi koncernam auto ražošana ir tikai viena daudzajām nozarēm bez metālapstrādes, ķīmiskās industrijas, mašīnbūves un elektronikas, savu profānismu jau nu nevajadzētu tik klaji paust

nu kas tad tu galigi s...,ka jokus nesaproti...

Link to comment
Share on other sites

nu cik es sapratu no torna teiktaa tad tas ir 80to gadu lētais širpotrebs ar STK iekšā tad cena vinam vareetu buut ap 25Ls

nu, nu, 25 ls buutu galiiga sviestmaize. Reaali ap 40 ls.
Link to comment
Share on other sites

spainiss2

nu kas tad tu galigi s...,ka jokus nesaproti...

Nevis jokus nesaprot,bet tavu līšanu visās tēmās,muldēšanu ne pa tēmu,stulbu jautājumu uzdošanu,kas galīgi nelien tēmā,īsi sakot troļošanos!

Link to comment
Share on other sites

par ko tads satraukums?kurs ir stulbs jautajums?tehnisku detalu nezinashana?daudzko nezinu un nekaunos no ta,tadel jau te esmu...bet nu jokus jau vajadzetu saprast...vispar jau runajot par audiotehniku bez filozofijas un telainas valodas neiztikt... :king2:

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

s-400 patīk jaudīgi pastiprinātāji.. :D Darbināju savējās ar 2x80w pastūzi.Taču laika gaitā tā iekustējās,ka no basiniekiem bija dzirdami trokšņi,tādi kā krakšķi pie liela skaļuma.Nebija klipā mūzika,bet basiniekiem bija pārslodze.Tās visas drošības gaismiņas man izdega pēc kādiem 2gadiem.Bija gadījums,kad sāka smirdēt viena tumba pēc deguma.Mazs dūmu mākonīts un regulātors ar ko regulēja mid un high bija sabojajies.Tāda lūk pieredze ar rrr. Tāpat s-400 man patika un ir tās naudas vērtas.Pirku jaunas no veikala pa 180ls (paris) :)

Link to comment
Share on other sites

Tās visas drošības gaismiņas man izdega pēc kādiem 2gadiem.Bija gadījums,kad sāka smirdēt viena tumba pēc deguma.Mazs dūmu mākonīts un regulātors ar ko regulēja mid un high bija sabojajies.

 

Ikgadējais atgādinājums:

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Bet Yamaha tak rullē!

Pagaidām vēl rullē,cilvēki pērk,jauni modeļi katru gadu nāk ārā bet skatos Sony ir miris hi fi pasaulei-bankrots,pagājušo gad Samsungs visu kompāniju ir nopircis..

Link to comment
Share on other sites

Sony ir miris hi fi pasaulei-bankrots,pagājušo gad Samsungs visu kompāniju ir nopircis..

 

ko tu tur murgo ?

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Parādi man,kur var nopirkt Sony stereo pastūzi un kādu pleijeri(CD)? Domāju jaunus pagājušā gada vai šī gada modeļus? Un par kompāniju pārpirkšanu lasīju vakar,tikai tas attiecās uz TV. http://www.slashgear.com/samsung-buys-out-sony-s-lcd-share-in-940m-tv-deal-26204499/

Link to comment
Share on other sites

bankrots,pagājušo gad Samsungs visu kompāniju ir nopircis.

 

atkārtošos, ko tu tur murgo ? vispār pats filmē ko raksti ? pēdējais jautājums retorisks, drīkst neatbildēt

Link to comment
Share on other sites

Slashgear jau nu ir vismaz tikpat kruts ziņu avots kā Wallstreet Journal vai Reuters. Un to rakstu derētu izlasīt nopietni, lai saprastu, KO tad SONY ir pārdevis un ko Samsung nopircis.

 

Kas attiecas uz jautājumu par stereo pastūžiem - SONY pirms 10 gadiem jau ziņoja, ka iziet no HiFi un pievēršas multimediju enterteinmentam. Resīveri ir, SACD/DVD/BluRay ir. Pliks CD gan laikam kādu laiku nav redzēts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...