Jump to content

Pastiprinātājs priekš S-400


Hashss
 Share

Recommended Posts

Labdien,

 

Lai situācija būtu skaidrāka, meklēju pastiprinātāju priekš Radiotehnikas S400 skaņruņiem. Pašreizējais aparāts ir Sony SRT-DE697 resīvers, tas tiek pārdots, nav basa no viņa uz tām 400iecēm. Tur itkā viss skaidrs.

 

Pagaidām iekritis acīs aparāts šis. Taču Pārdevējs neko sīkāk nevar pateikt, kas par ražotāju. "Esot SONY". Vai kāds var identificēt sludinājumā pievienotajā attēlā redzamo aparātu? Pārdevējs atsūtīja detalizētākus attēlus, priekšpusē rakstīts "Stereo receiver sr075". Google ar sony tam nekādas asociācijas neveido.

 

Budžets līdz 100Ls(?), ja kādam padomā kas cits. Cik man tā saprašana no tiem aparātiem, tad itkā meklēju kaut ko uz tranzistoriem (dēļ labākām apakšām?), un vēlams iebūvēts radio.

Labots - Hashss
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kevins

    15

  • Hashss

    14

  • Tornis

    16

  • Kaspars12

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vari dabūt kaut ko no tā, kas linkā manā parakstā.

Ir viens labs, jaudīgs aparāts, šāds:

http://www.ebay.de/itm/Sony-Verstarker-TA-F630ESD-Digital-Konverter-Bedienungsanleitung-TOP-/190655690551?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item2c63f6f737

 

Bet nu par viņu gan 120 Ls gribēšu...

Link to comment
Share on other sites

Noteikti apsvēršu arī Tevis ieteiktās alternatīvas.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Jā, par ķīnieti aizdomas bija, bet nu cerēju, cerēju.. :D

osscar, Vai būtu vērts viņu vispār braukt skatīt? .. un vēl neesmu aci uzmetis, kā ar ivo aparātu ebay'jā, ja ir bijusi darīšana ar tādu? Manām S400 derēs?

Labots - Hashss
Link to comment
Share on other sites

nu sony pārdevējs pats piekabinājis - "lai labāk pārdodas"

Visticamāk kaut kāds mazias čipamps vai d klase iekšā pēc izmēra spriežot....jāredz iekšu bildes, palūdz lai nofočē un atsūta :D

Link to comment
Share on other sites

Bildes viņš tik šādas safotografēja, bet tad saku viņam, ka neinteresē vairs. Arī pēc tās apkārtnes attēlos spriežot...

Link to comment
Share on other sites

nu tādu vairāk kā par 30 ls nedrīkst pirkt.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ivo atzīmējies, gaidi biedrus Tornis un Long John. Ja nevari sagaidīt, kontaktē privāti.

 

Ko pirkt kaķi maisā iekš ss.lv, kur nezini, ko tev iesmērēs, labāk rekur uzticamiem biedriem pārjaukti, pārbaudīti ampi par reālām naudām, protams, cenas atbilstošas klasēm un iegūstamajam skanējumam.

 

A tas "gribu būt sony" ķīnas mēsls, jā, nu šķībacainie malači, pēc skata uztaisījuši tādu askētisu, hi-end tehnikai raksturīgu dizainu, bet nu iekšā tur tač nekā prātīga nav un nevar būt...

Link to comment
Share on other sites

Karoče, cik esmu dzirdējis divas RRR skandas pieslēgtas pie reša, basu bez subaja nedabūt. Vismaz ceļajamā cenu kategorijā nē. Bet tās tumbas ir spējīgas izdvest arī daudzmaz cinījamu un baudāmu basu priekš neizvirtuša vidusmēra jūzera. Jāpiekrīt augstāk rakstītajam, ka stereo pastūži spētu ar šīm tumbām tikt labāk galā, kā resis bez subja. BET!!! Labi būtu, ja varēto to pastūzi pret ķīlas naudu aizlienēt, lai paklausīties uz savām tumbām, savā teritorijā, kā skan un patīk.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Šaubos, vai Sony "kautrīgi slēptu" savu firmas logotipu uz priekšējā paneļa, tāpat, kā pārdevējs savās papildus bildēs "kautrīgi" neuzbildēja aizmugurējā paneļa daļu ar reāliem rūpnīcas datiem.

Es no savas puses šoreiz laikam neko īpaši jaudīgu nevaru piedāvāt- dārgā gala audiotehnika diemžēl nav penšiem pa kabatai... :beee:

Bet daži ap 50-60 W ir- varbūt kāds iepatīkas:

 

http://foto.inbox.lv/janisf/Amplifier-receiver

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Iepatīkas, ta iepatīkas.. Man jau patīk visi :D Kurš no viņiem būtu spējīgs iekustināt s400? Subis nav. Bet apakšas arī gribas :)

Uz kādu izejas jaudu man vispār skatīties pastiprinātājam?

Labots - Hashss
Link to comment
Share on other sites

nu jāprasa biedram JJP :D :D

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Un vai par pašreizējo SONY STR-DE697 var prasīt 100Ls?

Long John Tev viņi tur visi izskatās antīki :D

 

Un PM ivo, osscar un Long John

Labots - Hashss
Link to comment
Share on other sites

prasīt var - bet vai dabūsi :D

 

tas oem sr075 - tipa domāts kā hi - end, ar metāla paneli, taču kloķis "uzlikās" no nopūstas sudraba plastmasas. dārgajos aparātos nekad nebūs radio un nebūs displeja, kurš tikai rada traucējumus. Normāliem aparātiem displejs būs prātīgi izprojektēts ar iespēju to atslēgt....tāpat sensoru ieeju selektors nav nekas labs vairums gadījumos...tas tā atkāpei.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Hashss: "Long John, Tev viņi tur visi izskatās antīki :D"

 

 

Nu bet Long John takš pats ir "antīks" pensis.

Un es jau rakstīju- jaunības laiku audiotehnika ir mans mazais vaļasprieks- to ko jaunībā, aiz "dzelzs priekškara" esot, varēja tikai pasiekaloties katalogos un žurnālos, tagad gribas pačamdīt pašam... :yahoo:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Man daudz kas ir, bet bez radio. Piemēram, Pioneer A-6. Antīks, bet skan. Pēc kādas nedēļas būs vēl kaut kas. Ā, ar radio ir šāds komplektiņš, pa smuko :

https://plus.google....369406430718513

 

protams, arī viss antīks :)

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Long John

Grundig ir priekš "prasmīgajām rokām"- gala pakāpe un barošana OK, priekšpastiprinātājam beigta spec. mikrene.

Link to comment
Share on other sites

Tikai nesaki, ka tā regulē tembrus, skaļumu un ieeejas.

Labi, tās jau ir novirze no tēmas.

Link to comment
Share on other sites

Nu radio labāk atsevišķi piepirkt, vienīgi ja gribēs lai smuki kopā ar past. izskatās, tad būs jāpameklē atbilstošais modelis. Ir man arī daži tādi komplekti, bet neesmu ticis līdz viņiem...

Link to comment
Share on other sites

nnoname

es gan pirmām kārtām ieteiktu nomainīt tumbas, pat ja tā ir modeļa otrā inkarnācija, neticu ka tā tikusi diži tālāk par oriģinālu, kas bija vienkārši drausmīgs

pēc tam jau arī pastūzi būs vienkāršāk pielasīt no vietējiem biedriem

Link to comment
Share on other sites

Skaļruņus pašlaik nav ieplānots mainīt, iespējams, ar laiku.

Kā būtu ar Onkyo A-9510?

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Neticu,ka nav basa no tā Sony resīvera. Un vispār varbūt tiešām vaina skandās vai izvietojumā,vai iestatījumi resī ir greizi ielikti, info angliski,ja nerubī iemet tulkotājā-- http://www.avforums.com/forums/av-amplifiers-receivers/1019893-crossover-speaker-settings-relation-bass-management.html

Link to comment
Share on other sites

Lai vai kā, resīveru tikko savāca. Man subis nav. Vienkārša stereo sistēma.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Labi i ,ka savāca viņam nemaz tās skandas nebija ieteicams slēgt klāt,jo tās ir 4omīgās bet resis neko mazāku pa 8omiem nevar pacelt...

Link to comment
Share on other sites

tak nav te ko boliities uz resiiveriem. vajag normaalu stereo ampu un miers maajaas. Tornim tak taadi ir kaudziite kaa reizi tavaa cenu diapazonaa

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

jo tās ir 4omīgās bet resis neko mazāku pa 8omiem nevar pacelt...

 

No kurienes tāda informācija ? Autoram ir S-400, kā norādīts aprakstā. Tad sanāk 8om. Un jaunai modifikācijai S-400M ir 4om.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Abi ir jāklausās, tāpat kā arī es tev piedāvāju bez maksas paklausīties, lai salīdzinot visus kandidātus varētu saprast, kas kuram labāks un izdarīt galīgo izvēli!

 

Svarīgi ir tas, kas būs skaņas avots!

 

Ja izvēle ir tikai starp šiem diviem, tad abiem ir plusi un mīnusi, ko es ņemtu vērā.

 

Sony-

Plusi: jaudīgāks,svars ir diezgan iespaidīgs, Subsonic.

Mīnusi: protams liekie 30ls, nav loudness, kas noteikti patiktu autoram un dempingfaktors ir smieklīgi mazs, lai izmantotu tik lielām tumbām.

 

Onkyo-

Plusi: loudness, labs dempingfaktors, kas ir 3x lielāks kā sony.

Mīnusi: mazliet mazāka jauda un nav subsonic

 

 

Protams tas ir tikai teorētiski, jo ir jāklausās jebkurš aparāts dzīvē!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Subsonic jau tikai vinilam vajadzīgs. Kaut gan es (vinilu klausoties) nekad neesmu lietojis, nav bijis vajadzības.

Link to comment
Share on other sites

andys22

Tieši tāpat kā autoram arī man agrāk bija rrr s-400.Bass ir ļoti labs,ja atbilstoši dod viņās iekšā.Agrāk man bija pioneer a-66x un pēc tam nopirku šo te a-616 modeli.Svars 14kg un jauda ap 2x 80w rms uz 8om.Nopirku viņu pirms 5gadiem pa 95ls.Nesen pārdevu pa 105ls.Cena viņam visu laiku nemainīga un laika gaitā pat aug! :D

Esmu pioneer un arī stereo fans.Nekad nav bijis resīvers. Tagad pat ss.lv viens tāds modelis pārdodās pa tām pašām naudām un no tā paša pārdevēja no kā es nopirku savu. :D Ir daudz variantu ko pirkt,bet esmu reāls lietotājs ,kas lietoja s-400 ap 5gadiem maximālajā jaudā gandrīz katru dienu.Un ar šādu pastiprinātāju šo gadu laikā s-400 basiniekiem jau lēnām parādījās bojājumi.

post-91105-0-25574300-1332356887_thumb.jpg

Labots - andys22
Link to comment
Share on other sites

Es nevaru atrast s400 skaļruņu(nevis kastes) izmērus? Kāds negrib padalīties?

Link to comment
Share on other sites

Subsonic jau tikai vinilam vajadzīgs. Kaut gan es (vinilu klausoties) nekad neesmu lietojis, nav bijis vajadzības.

 

taa nu gan nav taisniiba.

subsonic, un veel vairaak -- HPF ir vajadziigs JEBKURAI akustikai , arii maajaas SUBAM, kursh itkaa no 20-60hz speelee.

par skaljrunju izmeeriem, man izskataas 25,20,12 un tipisks pischiks . ko tas tev maina ??

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Es nevaru atrast s400 skaļruņu(nevis kastes) izmērus? Kāds negrib padalīties?

 

izņemot vienu basinieku pārējie skaļruņi ir identiski s90 8Ohm.

Link to comment
Share on other sites

varu piedāvāt labā stāvoklī:

marantz sr-48 par Ls 80, bet kopā ar marantz cd-48 par Ls 100;

marantz pm4400 par Ls 75;

onkyo tx7720 par Ls 35.

visiem ir pultis.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

esmu reāls lietotājs ,kas lietoja s-400 ap 5gadiem maximālajā jaudā gandrīz katru dienu.

 

Un ko saka ārsti?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...