Jump to content

Akumulatoru urbjmašīnas, kādu izvēlēties?


DeUld
 Share

Recommended Posts

kicker

Labsvakars

Tātad, arī vajadzētu iegādāt skrūvējamo kautkādu, vajag reti, bet kad vajag, labāk lai ir..

 

Pagaidām kautkas šāds noskatīts

Varbūt ir ko pakomentēt, jo aparātu laikam diezgan dažādi viens no otra, neko ļoti jaudīgu nevajag, bet, ja pērk tad lai ir kautkas puslīdz ok no budžetniekiem..

 

Bosch PSR 180 LI-10

 

Metabo PowerMaxx Basic

 

Bosch PSR 1080 Li

 

Bosch PSR 1440 Li

 

Bosch PSR 1440 Li-2

 

Bosch PSR 1080 LI-2

Link to comment
Share on other sites

No tava saraksta man vislabāk patīk Metabo. Par zaļajiem bošiem biedri tēmā ir komentējuši, vieni neiesaka, citi ir lietojuši un saka ir OK, es sev zaļo bošu nepirktu. Ja lielas skrūves neplāno ar to mašīnu skrūvēt, tad 10.8 V būs labs, ja tomēr paredzi, ka nāksies to lietot arī lielākām skrūvēm, tad tur tavā sarakstā ir 14.4 V, pat 18 V zaļie boši.

Link to comment
Share on other sites

kicker

Tas metabo arī kã favorīts šobrīd, tik  vai reāli būs jūtams ieguvums no 100+eiro aparāta vai lētākā boša

Link to comment
Share on other sites

binary

Par to sarakstu - viņiem akumulators iekļauts komplektā? Un lādētājs?

Vēl var uzmest aci Ryobi, pats pirku inserv.lv.

 

P.S. Ja kādu interesē Ryobi 1.5Ah aķis, ir viens lieks pieejams.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , kicker teica:

vai reāli būs jūtams ieguvums no 100+eiro aparāta

Kā slogosi. Metabo skaitās pro instrumenti, zaļie boši amatieru. Gan jau resurss lielāks metabo. Vai tavai paredzamai skrūvēšanai prasās pro instruments, vai pietiek ar amatieru instrumenta resursu? Man pašam ir vairāki instrumenti pavisam retai izmantošanai, tie nav nekādi pro instrumenti, ne paši lētākie «ķīnieši», bet normāli amatieru instrumenti vismaz divreiz lētākā cenā par atbistošiem pro instrumentiem. Ir pietiekami. Savukārt nopietnākai izmantošanai, kad bieža vajadzība un lielāki darbi paredzami, izvēlos no profesionālās instrumentu līnijām, arī ne pašus nopietnākos, teiksim, pro lēto galu.

Link to comment
Share on other sites

kicker
(labots)

Tajā cenuklubā nav normāla apraksta, ka nevar saprast..,metabo, ja ņem info no senukai, ir divi aķi, lādētājs un transporta/uzglabāšanas kaste.

Pārējiem bošiem šķiet ar pa diviem bij, iepriekš pētīju senukai visu, tad uzgāju kautkādas atlaides tajā cenuklubā..

Papētīšu, rīt jāaizbrauc aptaustīt

 

vvv

Nekāda slodze domãju viņam tuvākajā laikā nebūs, līdz šim pa lielam kam šo instrumentu esmu izmantojis, būvējot tumbas/subus ar 18-22mm saplāksni, attiecīgi saurbt caurumus un sadzīt skrūves, bet uz priekšu domājot negribu lai nepieciešamības gadījumā kam smagākam lai neatņirdzas un nav ar roku jāturpina darbs :D

sen atpakaļ esmu izmantojis gan parastāku bošu zaļo, skrūvējās labi.., pēdējo kasti urbu/skrūvēju ar metabo aparātu, tas gan bija diezgan jaudīgs.., modeļus gan  nepateikšu

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

riki123
pirms 2 stundām , vvv teica:

No tava saraksta man vislabāk patīk Metabo. Par zaļajiem bošiem biedri tēmā ir komentējuši, vieni neiesaka, citi ir lietojuši un saka ir OK, es sev zaļo bošu nepirktu. Ja lielas skrūves neplāno ar to mašīnu skrūvēt, tad 10.8 V būs labs, ja tomēr paredzi, ka nāksies to lietot arī lielākām skrūvēm, tad tur tavā sarakstā ir 14.4 V, pat 18 V zaļie boši.

Tikai un vienīgi 18 V. Pats pieļāvu kļūdu un sākumā nopirku 12V makitu bet tas ir vienkārši skrūvgriezis ar bateriju. Galīgi nav jaudas. Savukārt 18 V jau der kā urbis, pat nedaudz perfis un nopietnai skrūvēšanai. Man ir zilais bošs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , riki123 teica:

Tikai un vienīgi 18 V

Ideālā variantā -  10.8 V mazām skrūvēm un 18 V lielām skrūvēm. 18 V būs smagāks, ja nav jāskrūvē lielas skrūves, jāskrūvē mazas skrūves, kam vieglākais ir pietiekošs, priekš kam smagāko. Pašam ir 10.8 V, lietoju to biežāk kā 18 V. Priecājos, ka nenopirku sev dārgāko 18 V ar lielo un smago 5 Ah akumulatoru. Mans viens skolasbiedrs, tāds pats amatieris kā es, sev nopirka komplektu, urbjmašīna + fleksis ar 5 Ah akumulatoriem, uz akciju, teica, viņa skrūvēšanai/fleksēšanai lielo akumulatoru reizi gadā jālādē, tad priekš kam viņam tas smagais instruments, arī ne kuram katram profam tāds vajadzīgs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , vvv teica:

. Mans viens skolasbiedrs, tāds pats amatieris kā es, sev nopirka komplektu, urbjmašīna + fleksis ar 5 Ah akumulatoriem, uz akciju, teica, viņa skrūvēšanai/fleksēšanai lielo akumulatoru reizi gadā jālādē, tad priekš kam viņam tas smagais instruments, arī ne kuram katram profam tāds vajadzīgs.

 

Ir tāda lieta kā kaifs strādāt. Nav jāuztraucas, ka aķis nobeigsies nepiemērotā brīdī ,  instrumentam cita jauda, nevis sēdi un knābā kaut ko.

Bija man agrāk 12V aparāts, pēc 8 gadu lietošanas nobeidzās, paņemu 18V bet ar diviem 2Ah aķiem, lai nav tik smaga. Apmierināts ļoti.Neizmantoju katru dienu, bet pēc vajadzības.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

No personīgās pieredzes, ja nav liela noslodze, un ik pa laikam jaieskrūvē kāda skrūve, varu teikt tikai to labāko par lidla parkside akumulatora srūvjgriežiem.

Pašam ir 3 gabali. Viens vecāks no aptuveni 2014 gada, iegādāts Īrijā, darbojas vēl šobrīd, baterijas nogurumu nevar īsti pat just, vienīgi padilis pie patronas ļurinās nedaudz.

Un vēl divi gabali jaunāka tipa no "x12" sērijas, tie ir precīzāki un korpusā īsāki. Vienu veda no Francijas bija ap 35e, otru pats ņēmu Polijā, bija ap 29e pārrēķinot. 

Par to izdoto naudu esmu bezgala apmierināts.

Plus vēl šitiem visiem ir ērti, ka noņemas patrona un zem tās var uzreiz skrūvgriežu galus ielikt! 

Link to comment
Share on other sites

Insekc
Pirms 4 minūtēm , kaads teica:

 

Ir tāda lieta kā kaifs strādāt. Nav jāuztraucas, ka aķis nobeigsies nepiemērotā brīdī ,  instrumentam cita jauda, nevis sēdi un knābā kaut ko.

Bija man agrāk 12V aparāts, pēc 8 gadu lietošanas nobeidzās, paņemu 18V bet ar diviem 2Ah aķiem, lai nav tik smaga. Apmierināts ļoti.Neizmantoju katru dienu, bet pēc vajadzības.

 

Lietoju Dewalt 18V brushless (DCD776). Esmu ļoti apmierināts. Ir arī perforatora režīms. Mājās pietiek visiem darbiem, gan skrūvēšanai, gan urbšanai, pat bērzos 18mm caurumus sulu tecināšanai ieurbu kā nieku. Ja nu pietrūkst jaudas, tad gan jāņem no plaukta jau 220V SDS perforators. Vispār ir īpašumā 9 Dewalt verķi, 4 akumulatori (3Ah un 5Ah) un 2 lādētāji. Par visiem rīkiem varu teikt tikai to labāko. Ir saimniecībā arī zaļais 14v Bosch, bet nu tas ir nīkulis

Link to comment
Share on other sites

binary

Ja vajag skrūvēšanai, tad es personīgi esmu pārgājis tajā nometnē, kas pēc impulsnieka pamēģināšanas domā "kā gan es agrāk varēju iztikt bez tā". Skrūvē ārā bez lielas piepūles pat tādas skrūves, kurām ar skrūvgriezi-urbi galvā tikai konusu var izgrebt. Ieskrūvēšanai arī, šķiet, krietni mazāku piepūli vajag.

 

Vienīgā problēma ar to impulsnieku - nevaru normālu skrūvgrieža uzgaļu turētāju atrast :D Tiem, kas iemēģināti (tai skaitā Milwaukee Shockwave), magnēti jau pēc pirmajām skrūvēm sāk drupt.

Link to comment
Share on other sites

Kazarms
2020.03.9. , 18:50, Kazarms teica:

Kā balva par uzvaru sacensībās, tika iegūts kaut kāds mazais Bosch PSR ar 14.4V Litija aķi. Principā ērti, ka maziņš, bet pie lielākām skrūvēm bez priekšurbuma gurst un man noklājās motors pēc kādu 5 gadu lietošanas mājas režīmā (pāris reizes mēnesī). Nācās mainīt, kas man izmaksāja 15 EUR no eBay. Kopumā apmierināts esmu ar ērtumu, jo maziņš, īpaši darbojoties gar auto vai stellējot mēbeles, bet galīgi neesmu apmierināts ar kvalitāti un jaudu.

Šādi es rakstīju par zaļo Bosch. Ja būtu jāpērk pašam, noteikti nepirktu.

Link to comment
Share on other sites

kicker
(labots)

Tie 18v jau iet prom no vēlamā budžeta

Bosch psr 1440 Li 14.4 v, 75eiro tik, attiecībā pret tiem V, cik liela nozīme ņūtoniem? Tie svārstās no 30 līdz 40 ar astīti

Kautgan nē

Bosch psr 1800-2 Li gan sanāk 18v un 100eiro

 

Senukai Makita df347dwe 14.4v un 100eiro arī

 

Tad būtībā skatos metabo vai makita, lai tuvāk 18v

Ok, cik nm ir optimālākais? 30 pietiek?

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , binary teica:

magnēti jau pēc pirmajām skrūvēm sāk drupt.

Man ir impulsnieks. Uzgaļu turētāju tam nelietoju, tam esmu sapircis garos uzgaļus.

pirms 2 stundām , kaads teica:

Ir tāda lieta kā kaifs strādāt.

Ja tādu kaifu gribās, tad jāņem lielais. Kaut ko atceros, vai šajā tēmā tas bija, viens biedrs profesionālai lietošanai uz mazo skatījās, viņam tikai mazās skrūves, minēja, ka apnicis lielo smago staipīt, vai pareizi atceros...

Link to comment
Share on other sites

binary
Pirms 10 minūtēm , vvv teica:

Man ir impulsnieks. Uzgaļu turētāju tam nelietoju, tam esmu sapircis garos uzgaļus.

Man ir vēl kādi 40 īsie PH2 - agrāk pirku pa 10gab (Industry), pēdējā reizē nopirku 25gab "tic-tac" tipa kastītē (Tactix). Dilst jau ātri, bet nu paies kāds laiks, kamēr visus izlietošu.

 

Tie garie, cik skatījos, "sit pa kabatu", ja ņem kādus 50gab (pieņemot, ka viņi dilst tik pat ātri kā īsie)... Bet jā, arī apdomāju tādu variantu. Vai arī jāmeklē kādu turētāju, kur uzgalis fiksējas citādāk, bet nu nav man pieredzes ar tādiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , kicker teica:

30 pietiek?

Ko plāno skrūvēt? Man vecā parauga mazā makita ar 10,8 V akumulatoru rokturī, paskatījos internetā, tai tik 24, mazajām skrūvītēm (apdares dēļus pieskrūvēt) ir ļoti OK. Man tā skrūvmašīna parasti tādai dažu skrūvju pieskrūvēšanai.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , binary teica:

Vai arī jāmeklē kādu turētāju, kur uzgalis fiksējas citādāk

Ir tādi, esmu redzējis, arī nav pieredze ar tādiem. Tā ir, garie uzgaļi «sit pa kabatu». Pēdējos gados sāku pie sevis «ieviest» torx skrūves, āra apstākļiem esmu atradis ļoti labas, tās ar torx, ir dārgākas, bet neplīst, kā parastās āra apstākļos bieži, esmu sapratis, ka torx uzgaļi pietiek ilgākam laikam kā PH vai PZ, acīmredzot, konstrukcija pateicīgāka.

Link to comment
Share on other sites

binary

Nu jā, torx skrūvei pat impulsnieku nevajag, arī ar parasto skrūvgriezi uzgalis drīzāk iesprūdīs skrūvē nekā leks ārā :) Bet nu atkal - mājās ir kaudze ar melnajām PH2 skrūvēm (depo pirkstajām) un roka neceļas viņas visas izmest un nomainīt pret torx, citādi jau pirms vairākiem gadiem būtu pārgājis uz torx. Bet nu esmu taupīgs - es tās melnās skrūves pa trim, četrām reizēm lietoju pirms izmešanas.

Link to comment
Share on other sites

ImissimI
pirms 2 stundām , binary teica:

nevaru normālu skrūvgrieža uzgaļu turētāju atrast

Paprovē ar mehānisku fiksatoru. Ir jau čakarīgāk bet tur.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Insekc teica:

Lietoju Dewalt 18V brushless (DCD776). Esmu ļoti apmierināts. Ir arī perforatora režīms

Piekrītu, man tikai DCD795 ar 2Ah aķi. komplekta parasti nāk ar 1,3Ah  vai 1,5Ah.

 

 

Link to comment
Share on other sites

chieris
pirms 4 stundām , binary teica:

Bet nu atkal - mājās ir kaudze ar melnajām PH2 skrūvēm (depo pirkstajām) un roka neceļas viņas visas izmest.... Bet nu esmu taupīgs - es tās melnās skrūves pa trim, četrām reizēm lietoju pirms izmešanas.

Kur Tu tās melnās skrūvē ?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 18 stundām , kicker teica:

Tātad, arī vajadzētu iegādāt skrūvējamo kautkādu, vajag reti, bet kad vajag, labāk lai ir..

ja gribi maksāt 50 eiro par firmas nosaukumu, tad lūdzu, es daudz skrūvēju, dažādas skrūves, un nekad netērētu skrūvmašīnai vairāk pa 60 eirām, jo visi kalpo, normāli man pēdējais skrūvējamais ( SKIL ) pa 49 eiro nokalpoja 7 gadus, ar vienu litija bateriju, nobeidzās aķa lādētājs, šogad nopirku jaunu, kaut kādu poļu ar 2 aķiem, strādā labi, cena bišk virs 50 eirām

Link to comment
Share on other sites

Bundža, tev mazais skrūvgriezis. Ir bijis tā, ka pietrūkst? Protams, ne jau lielajām skrūvēm un lieliem urbumiem, kam tāds nav paredzēts, bet «mazajām skrūvēm», kādas visbiežāk nākas skrūvēt.

Link to comment
Share on other sites

Yurijs

Es ieteiktu makita vai zils bosch. Salīdzinājumā ar amatieru instrumentiem, neskatot kvalitāti (par to katram savs viedoklis), ir daudz plašāka instrumentu klāsts kas saderīgs ar vienādiem akumulatoriem. Gan jau pēc kāda laika sagribēsies kādu zāģi, putekļsūcēju vai triecienskrūvgrieži, tos var piepirkt bez akumulatoriem un viņi nemaksā tik dārgi. Ka arī var mierīgi piepirkt vēl akumulatorus, ar to nebūs problēmu. Mājas darbiem pietiks ar 12V, tātad kāds Bosch GSR 12V-15 vai Makita DF333DWA. Ieteiktu salīdzināt visu klāstu gan bosch gan makita un izvēlēties kas potenciāli var sagribēties pēc laika un to ražotāju arī paņemt.

Link to comment
Share on other sites

Tārps

Pati Bošene vēl tā nekas, bet aķi ir absolūts sūds. Pirmie nosprāga jau pēc 1,5 gadiem. Boch firmas pārstāvniecībā teica, ka par maziem un iedeva (par naudiņām) citus , lielākus. Tiem bija līdzīgs liktenis. Tagad , ja nomirst, ņemu elementus no ķīnieti un pats salodēju. Ir par kripatu labāk un ja atkal kas, tad ir rezerves elementi, ko mainīt, jo visa baterija uz reizi nemirst.

Link to comment
Share on other sites

jacobs

Tā kā man, lielākoties, diena paiet darbnīcā, tad laba akumulatora urbjmašina tur ir primāra lieta...

Un lielākoties, tieši urbšanas režīmā. Ja vēl jālieto vairāk kroņurbis, tad 2x5 A/h akumulatori ir būtiski.

Pašam ir 18V Milwaukee un vēl kādi ķīnieši.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , jacobs teica:

Pašam ir 18V Milwaukee

Profiņu izvēle. Esmu daudz laba par šiem dzirdējis. Amatieriem nepatiks, jo dārgi.

Link to comment
Share on other sites

jacobs

Izstādē, atminos, nopirku par 280,- visu komplektu.

Link to comment
Share on other sites

yanitis
(labots)

Ko darīt ar NiCd baterijām, kuras uzpūtušās? Pašam lodēd jaunas negribas, mest ārā urbi dēļ tā arī negribas, jo strādā...bet lādēt bail, uzkarst ļoti.

Ir kādi servisi LV normāli, kas atjauno un saliek jaunus elementus? Varbūt labāk/lētāk no ķīnas jau gatavu bateriju?

Labots - yanitis
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , jacobs teica:

nopirku par 280

Biedra atvēlētais budžets reiz trīs. :D

Link to comment
Share on other sites

oxygen
(labots)

Ja ''maizes darbs'' tad jau var pirkt pa tādu cenu. Ja tik ''svetdienas'' meistars , tad skrūvēšanai un lidz 8mm paris urbumiem ķiegelī vienā piegājienā vairāk kā laba ir alusbundžas bildē redzamā. Precīza normāla Skill kopija, ko vairs neražo, jo Bosh negrib ka konkurē . Bet zaļo Boshu - ni un ni. Tie ir nolaidušies zemāk par vidējo Ķīnas noname, tik cena trīs reizes augstāka. Tas Skill no cenu kluba būtu labs, ja maināmi aķi. Galvenais tiem aķu lai būtu rezerves aķis. Savādāk var izbeigties kad dienas beigās jāpabeidz darbs un ir jāieskrūvē pēdējas divas skrūves. Tad atliek tik lamāties , ja nav ko nomainīt.

Starp citu biedrs Base7 taisījās pirkt Rebir- ar ko beidzās?

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Ja grib lētu un labu instrumentu, tad jāpērk abi divi nost.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

ImissimI
pirms 11 stundām , binary teica:

kā gan es agrāk varēju iztikt bez tā

Es plānoju darbnīciņu uznaglot un pirmstam ar droši ka nopirkšu priekš skrūvēšanas impulsnieku, pagaidām pie spītīgākas skrūves vai ja zarā trāpa utml. veiksmīgi esmu izticis pārslēdzot uz perfja režīmu.

Link to comment
Share on other sites

jacobs

Citreiz, ja  pat nav tik ļoti spiesta vajadzība, gribas sevi iepriecināt ar labu instrumentu...

Jo prieks tā strādāt...

Lūk, piemēram nupat nopirku šādu metālzāģi(vēl gan nav atnācis) jo lentzāģis ne vienmēr apmierina vajadzības:

https://www.amazon.co.uk/Evolution-Power-Tools-S355CPS-Industrial/dp/B07Z8LPD6B/ref=sr_1_2

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

raivix95
Pirms 4 minūtēm , ImissimI teica:

Es plānoju darbnīciņu uznaglot

Kompresoru un naglu pistoli tev vajag

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...