Jump to content

S-90 + kas?


nezinīc
 Share

Recommended Posts

Man nevajag lai, kāds pirmssvētku laikā dzītos pie manis. Es to visu pasākumu domāju pēc jaunā gada, pēc svētkiem. Un es nevaru atļauties ne kādu hifi vai hi end, kā daži labi. Palīdzību prasu, jo pats to nespēju reāli paveikt. Vai to tik grūti saprast? Par kvalitatīvu darbu gatavs arī samaksāt.

Labots - Hot_dog
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    13

  • Tornis

    24

  • Lapins

    10

  • nezinīc

    29

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tā ir kā Kabinets saka, vienkārši neviens neies pa lēto krāmēties. Šādas lietas jāveic pašam, vēl jo vairāk - ja budžets ierobežots. Var tak mierīgi pieskrūvēt kaut to mazo štruntu ar tām atsper spailēm pa 30 kapeikām, nebūs ne caurums jātaisa , nekā. Un man ar brīžam nav saprotami tavi tehnikas iegādes principi - nevienu nekalusi - sapērc kaut ko, pēc tam pusi pārdod,,,,

Link to comment
Share on other sites

Da nav vajadzgas tām asiniecēm nekādas spailes(viens gudrs vīrs teica: labākās spailes ir nekādas spailes), vajag vienkārši nomainīt tos oriģinālos baltos vadus uz normāliem "skaļruņu" vadiem ar atzīmētu polaritāti, un būtu vēlams no shēmas izmest tos MF, HF pārslēdzējus jo viņi principā nav vajadzīgi (ja vajag tad MF HF tembrus var regulēt uz pastiprinātāja).

 

Es to mierīgi varētu izdarīt par kādu piecīti(neskaitot vadu cenu) ja tu man tās tumbas atvestu līdz mājas durvīm (pie-Rīga) tiesa tagad te viss ir pamatīgi piesnidzis un man pie mājas nepiebrauksi ar vieglo :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par piegādi, tā doma uzreiz jāatmet, jo man nav transporta. Cita lieta, ja kāds būtu ar mieru atbraukt pie manis un vismaz nomainīt vadus ar atzīmētu polaritāti. Vislabāk būtu nākamnedēļ, izņemot trešdienu, ceturtdienu. Tad es strādāju.

Labots - Hot_dog
Link to comment
Share on other sites

Long John

Par piegādi, tā doma uzreiz jāatmet, jo man nav transporta. Cita lieta, ja kāds būtu ar mieru atbraukt pie manis un vismaz nomainīt vadus ar atzīmētu polaritāti. Vislabāk būtu nākamnedēļ, izņemot trešdienu, ceturtdienu. Tad es strādāju.

 

 

Vai Tev tiešām tik daudz naudas un maz prāta, ka jāsauc meistars, lai nomainītu 2 vadus?

Es jau rakstīju- nopērc elektroprecēs vajadzīgā garumā lokano elektrovadu, kuram iekšā ir 2 dzīslas ar krāsainu izolāciju. Tumbas "polaritāti" vari noteikt, pat ja tās vads nav marķēts! Paņem bateriju (plakano, vai "Kronu"), pieliec pie tumbas pēcpusē esošā vada un paskaties, uz kuru pusi kustās basinieka difuzors. Atzīmē to vadu, pie kura pieliekot baterijas +, difuzors iet uz āru. Tas arī nosacīti būs tumbas "+ ". Pagarinātāja vadu pievieno abām tumbām vienādi, lai pie + dzīslas ir vienādas krāsas vada dzīsla. Ja negribi jaukt vaļā tumbu, vari vienkārši pietīt jauno garo vadu vecajam un kārtīgi noizolēt. To var izdarīt arī ar savienotājiem- līdzīgi, kā lustru pievienojot, arī tos var nopirkt būvmateriālu veikalā.

Nebūs absolūti nekādas starpības skaņas ziņā Tavām pavecajām tumbām un pastiprinātājam (ja būsi kārtīgi pievienojis) . Vari mierināt sevi ar domu, ka tos savienojumus tāpat neviens pēcpusē neredz...:)))

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Paņem bateriju (plakano, vai "Kronu"), pieliec pie tumbas pēcpusē esošā vada un paskaties, uz kuru pusi kustās basinieka difuzors. Atzīmē to vadu, pie kura pieliekot baterijas +, difuzors iet uz āru. Tas arī nosacīti būs tumbas "+ ".

Visu cieņu Long John, bet konkrētajā gadījumā nebūs viss tā kātu saki.

Tātad ņemam 35Ac-1 shēmu rokā un skatamies: skandas + izvads iet pa taisno cauri spolei un uz basinieka - "spaili".

Savukārt skandas - izvads ir pieslēgts pie basinieka + spailes.

Tātad pareizi būs: ņemam (piemēram) 9V "kronu" liekam klāt pie skandas baltā izvada, pamainam baterijas polaritāti pret balto vadu tā lai basinieks pie baterijas pievienošanas "parautos" uz iekšpusi - tagad ņemam un atzīmējam uz vadu skandas plusu tur kur ir pievienots baterijas pluss.

Labots - Pioneer X800
Link to comment
Share on other sites

Long John

Visu cieņu Long John, bet konkrētajā gadījumā nebūs viss tā kātu saki.

Tātad ņemam 35Ac-1 shēmu rokā un skatamies: skandas + izvads iet pa taisno cauri spolei un uz basinieka - "spaili".

Savukārt skandas - izvads ir pieslēgts pie basinieka + spailes.

Tātad pareizi būs: ņemam (piemēram) 9V "kronu" liekam klāt pie skandas baltā izvada, pamainam baterijas polaritāti pret balto vadu tā lai basinieks pie baterijas pievienošanas "parautos" uz iekšpusi - tagad ņemam un atzīmējam uz vadu skandas plusu tur kur ir pievienots baterijas pluss.

 

 

Teorētiski varbūt i pareizi.

Bet es esmu tikai praktiķis. Es uzrakstīju- "nosacīts +". Ar domu, ka abām tumbām jābūt vienādai "nosacītai" polaritātei un pie pastiprinātāja tās jāpieslēdz abas vienādi, nevis pretfāzē.

Ja esošais tumbas vads nav marķēts, to var izdarīt minētā veidā.

Neesmu dižais radists, bet, manuprāt, nekādas būtiskas kļūdas manā "filozofijā"nav.:t_p_o_n_e:

 

Priecīgu Jauno Gadu!

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

2 lietas:

viegls meklējums Jandeksā un atrast var gan 35as-1 shēmu ar visu skaļruņu sinfāzu pieslēgumu, gan tādu shēmu, kur punkts pīkstulim otrādi, pretfāzē. Runetā, starp citu, ir arī tēze, ka, ja uz skaļruņa nav + bet melns vai sarkans punkts, tad tas nozīmē "Точкой метили начало обмотки. То есть минус." Līdz ar to, ja visi punkti ir pie zemes, tad kronas pluss pie skandas + vada izsauks tieši membrānas kustību 'uz āru' ...

Uzticēties vajag acīm un mērinstrumentiem, ... rūpnīcas pasi ātrumā pat Runetā nevaru atrast...

Link to comment
Share on other sites

nu tagad man atkal jautajums- vai tiesam ir dzirdama starpiba starp akustiskajiem vadiem par 20santimiem un 3 latiem metra? pat ja es piesledzu vadus pa pieciti metra, ieksa tumba tacu var but tie vadi galigi sudigi, un tas man galigi nedalec. varbut tos ieksejos vadus brutali nokniebt un pielodet ahunos platina vai kada tamlidziga tamlidziga metala vadus?

Link to comment
Share on other sites

pielodēsi gan tu platīnu :D nu var iekšējos nomainīt pret biku labākiem. pa lielam cenai nav nozīmes, 1,5mm2 vai 2,5mm2 vads pietiek atliektiem galiem.

Link to comment
Share on other sites

pielodēsi gan tu platīnu :D nu var iekšējos nomainīt pret biku labākiem. pa lielam cenai nav nozīmes, 1,5mm2 vai 2,5mm2 vads pietiek atliektiem galiem.

i

 

aj nu nepiesienies, platins pirmais iesavas prata :D

tatad es varu pirkt parastos vara vadus, ka tikai tie 2.5mm2 butu? beet citiem metaliem ir zemaka pretestiba un man tos vadus vajag ap 3-4m uz katru pusi. tas kaut ko maina? lodesu uz vasaras pusi, tagad slinkums un vel istaba pec tam javeedina ^_^

 

palasot gudras gramatas (fizika 9. klasei) uzzinaju, ka sudrabam pretestiba vispar 0.0016Omi... nez cik tadi vadi maksa :D

Labots - nezinīc
Link to comment
Share on other sites

Nu nevajag tev tur ne sudrabu ne ko citu

gribi ķimerēties, paņem 2,5mm2 vara lokano vadu, un uz priekšu. pirms pērc, paskaties, kuram no tiem vadiem paša vadītāja veidojošās dzīslas (drātiņas), tievākas, tad tas vads būs tāds lokanāks. Var jau protams, tāpat palocīt, jo iespējams, izolācija cietas, kas arī nebūs visai labi.

Link to comment
Share on other sites

Labāk tomēr neņem parastos elektrības vadus - būvmateriālu bodēs (k-rauta, depo etc.) var dabūt akustiku vadus smukā caurspīdīgā izolācijā - tos arī pērc, maksā viņi kādus 30-50 saņus metrā, īsti neatceros, sen neesmu pircis, bet dārgāk pa latu točno nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...