Jump to content

S-90 + kas?


nezinīc
 Share

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    13

  • Tornis

    24

  • Lapins

    10

  • nezinīc

    29

Top Posters In This Topic

Posted Images

tas čalis, kurš taisījās man pārdot UKUci sadomāja jaunu cenu- 15ls vajadzēja pirkt, kamēr viņš vēl nezināja, cik tāds SS.lv maksā.

 

Tagad uzmanīgi klausos 1 tumbu pie pasūdīga plašu atskaņotāja, baidos šo nosvilināt :D

Link to comment
Share on other sites

meh

tici man es UKUci arī pa 5Ls nepirktu. Nu, ja tādā stāvoklī, ka muša nav pārojusies virsū, kolekcijai ...

Link to comment
Share on other sites

gan jau tas plašu atskaņotājs savus 10W uz kanālu dod ārā, kas priekš klausīšanās ikdienā ir pilnīgi pietiekoši

Link to comment
Share on other sites

Nu lieta ir sekojoša: Tagad jau nedēļu klausotie S-90 sapratu, ka vidi un augšas ir sausas kakas.

 

Vidējais skaļrunis ir ielikts tādā kā plastmasas cilindrā. Ja to izņemtu, vai varbūt visu vati izņemtu no tumbas kaut kas mainītos? Varbūt vēl no pastiprinātāja (plašu atskaņotāja) tā skaņa tāda? Vēl man ir ideja nopirkt 5 kanālu pastūzi (kkur zip.lv samērā lēti pārdod) un 3 s-30 tumbas. 30nieces uzlikt kā centrālo un 2 aizmugurējās, bet s-90 kā priekšējās un ūs man 5.1 sistēma!

 

Nesodiet bargi, esmu tikai iesācējs :D

Link to comment
Share on other sites

nē, nevar ņemt ārā neko no tā visa...ir visādi citi tvīki iespējami, bet , kā saka no s.....konfekti neuztaisīsi....Ir mūzikas stilu kurām s90 der , bet citiem - pilnīgi garām. Nu un protams, vajag lai pats pastūzis ir gana dzīvelīgs.....s30 arī augšas na tās labākās...vismaz vecajām nav....specifiski tie pīkstuļi.

Link to comment
Share on other sites

Nekur netā nevaru atrast nekādu info par krievu laiku firmu SONET (COHET) precīzāk par tumbām 25AC-202.

 

Man tādas ir, un viņas skanēja perfecto! Basi protams ne tik zemi kā s-90 un klusākas bez skaņa ir krietni sulīgāka uz vidiem/augšām.

Link to comment
Share on other sites

Vēl man ir ideja nopirkt 5 kanālu pastūzi (kkur zip.lv samērā lēti pārdod) un 3 s-30 tumbas. 30nieces uzlikt kā centrālo un 2 aizmugurējās, bet s-90 kā priekšējās un ūs man 5.1 sistēma!

 

Nesodiet bargi, esmu tikai iesācējs :D

 

Sanāk 5.0, lai būtu 5.1 vēl subi vajadzēs. Vispār, ja mūzikas klausīšanai, tad no 5.1 būs jēga tikai ja SACD klausīsies.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Baltas tumbas var mierīgi aplīmēt ar pašlīmējošo plēvi- būvmateriālu veikalos var nopirkt jebkādās krāsās (koka imitācija utt), maksā ap 2 Ls/m (ap metru plata).

Ja strādāsi akurāti, nebūs uzkrītoši. Protams, kaste pirms aplīmēšanas jāsagatavo- jānoņem skļruņi, jānoslīpē, jāattauko.

 

"Pastūzi" pa mērenām cenām vari paskatīties arī manā kolekcijā (esmu Ogrē, tel.26332850)

 

http://foto.inbox.lv...lifier-receiver

 

Nu ne jau viņas ir krāsotas baltas, bet plastmasa priekšā balta! (patiesībā nodzeltējusi)

 

S-90B jau oriģināli nāca 2 krāsas plastmasai- baltās un melnās. :happy:

 

5375809.jpg

 

Man ir vēl jautājums. 35W RMS tā laikam ir jauda, ko šīs ņem no pastiprinātāja. Vai man noteikti jāpērk pastūzis ar 35w uz kanālu, vai var arī vairāk??

Link to comment
Share on other sites

Nu lieta ir sekojoša: Tagad jau nedēļu klausotie S-90 sapratu, ka vidi un augšas ir sausas kakas.

 

Vidējais skaļrunis ir ielikts tādā kā plastmasas cilindrā. Ja to izņemtu, vai varbūt visu vati izņemtu no tumbas kaut kas mainītos? Varbūt vēl no pastiprinātāja (plašu atskaņotāja) tā skaņa tāda? Vēl man ir ideja nopirkt 5 kanālu pastūzi (kkur zip.lv samērā lēti pārdod) un 3 s-30 tumbas. 30nieces uzlikt kā centrālo un 2 aizmugurējās, bet s-90 kā priekšējās un ūs man 5.1 sistēma!

 

Nesodiet bargi, esmu tikai iesācējs :D

 

kad nopirksi normālu pastūzi, tad arī būsi tiesīgs par sausām kakām spriest :)

un ja slēdz pie pc, neiesaku krāmēties ar windows vai winamp ekvalaizeriem, bet nopirkt tiešām ekvalaizeru, skaņa uzreiz patīkamāka.

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

Viss atkarīgs cik skaļi klausīsies :) jaudīgs pastūzis var nokaut skandas - un mazjaudīgs arī (ja dzen to uz max jaudu....)

Link to comment
Share on other sites

Nu ne jau viņas ir krāsotas baltas, bet plastmasa priekšā balta! (patiesībā nodzeltējusi)

 

S-90B jau oriģināli nāca 2 krāsas plastmasai- baltās un melnās. :happy:

 

5375809.jpg

 

Man ir vēl jautājums. 35W RMS tā laikam ir jauda, ko šīs ņem no pastiprinātāja. Vai man noteikti jāpērk pastūzis ar 35w uz kanālu, vai var arī vairāk??

 

Nevis var pastūzi jaudīgāku kā skandu nominālā jauda, bet pat vajag (sīkāk kapēc tagad slinkums drukāt).

Link to comment
Share on other sites

<SPAM>Jums gribas mūziku jaungada baļļukam, bet nav pastiprinātāja?

Man ir Ziemassvētku piedāvājums: 2x40w JVC A-10X ideālā stāvoklī (izņemot dažus uzrakstus uz paneļa). 35Ls. Asenēm būs labs.

 

post-81709-0-39422200-1293637179_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Kāda vēl aplīmēšana ar līmplēvi? Mūžā nekad neaplīmēt visus tos priekšas plastmasas smalkos vijeonus tā lai izskatītos normāli un kautcik pēc zavoda. Tā var tikai uztaisīt šķūningu, ko pēcāk varēs ielikt sadaļā "gada dizaina fail"

 

Ņem skrūvē visas tās plastmasas nosti un ar smalko smilšpapiru uzmatē un tad akurāti mauc virsū krāsu no baloniņa. Es pūstu matētu, kauč var arī spīdīgu. Tad tu kaut cik dabūtu viņas sev vajadzīgajā skatā ar vismazākajām pūlēm. Tādā veidā var uztaisīt vecās tumbeles pavisam labā veidolā, un var, protams, visu arī sačakarēt, ja rokas no stāstiies aug.

Labots - kabinets
Link to comment
Share on other sites

Nevis var pastūzi jaudīgāku kā skandu nominālā jauda, bet pat vajag (sīkāk kapēc tagad slinkums drukāt).

 

Uz cik jaudīgu pastūzi tad man skatīties? 50w uz kanālu?

Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs no ražotāja un gada. Ja lielāka zināma brenda un 70-90 gadu ražojuma, tad sākot no 40, ja ķīniešu no eBay - tad 200W !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Kāda vēl aplīmēšana ar līmplēvi? Mūžā nekad neaplīmēt visus tos priekšas plastmasas smalkos vijeonus tā lai izskatītos normāli un kautcik pēc zavoda. Tā var tikai uztaisīt šķūningu, ko pēcāk varēs ielikt sadaļā "gada dizaina fail"

 

Ņem skrūvē visas tās plastmasas nosti un ar smalko smilšpapiru uzmatē un tad akurāti mauc virsū krāsu no baloniņa. Es pūstu matētu, kauč var arī spīdīgu. Tad tu kaut cik dabūtu viņas sev vajadzīgajā skatā ar vismazākajām pūlēm. Tādā veidā var uztaisīt vecās tumbeles pavisam labā veidolā, un var, protams, visu arī sačakarēt, ja rokas no stāstiies aug.

 

Es jau visu ko tu teici jau izplānoju, bet ja es tā smuki nopūšu ar krāsu (MTN 94- my favourite) es gribētu atstāt raksturlīkni un specifikācijas. Ja es tikai to laukumu precīzi nolīmēju ar līmlenti un pēc tam noņemu fonā būs tā bāli dzeltenā plastmasa. Vieglāk būtu nopirkt tās plastmasas oriģināli melnas, bet nekur nevaru atrast!!!

 

<SPAM>Jums gribas mūziku jaungada baļļukam, bet nav pastiprinātāja?

Man ir Ziemassvētku piedāvājums: 2x40w JVC A-10X ideālā stāvoklī (izņemot dažus uzrakstus uz paneļa). 35Ls. Asenēm būs labs.

 

post-81709-0-39422200-1293637179_thumb.jpg

 

Cik kanālu? Riktīgi labi būtu ar četriem, tad piepirktu S-30 un saliktu istabas stūros kā aizmugurējos skaļruņus

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz :offtopic:. Bet vai būtu jēga pirkt ekranizēto RCA kabeli starpbloku (Sony CDP 997, Siemens RW 222 vinila) savienošanai ar Technics SU 7700K stiprekli? 35AC - 1 akustika. Vai tas uzlabotu skaņas kvalitāti, būtu mazāks fons? Vai arī būtu jāpērk ekranizēto akustisko kabeli skandu savienošanai ar Technics pastūzi? Un kur būtu iespējams dabūt gatavu šo ekranizēto RCA kabeli?

Ar lodēšanu netaisos ņemties. Nav tās '' taisnās rokas''.

Labots - Hot_dog
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Karstais suns

 

A tev fons dzirdams ir? Ja nav, tad es teiktu tā, ka tad tā ir ~ zemē nomesta nauda, jo grūti ir dabūt mazāku fonu par neesošu fonu... Citiem vārdiem sakot, nafing līst mehānismā, ja tas labi strādā?

Labots - kabinets
Link to comment
Share on other sites

Bet skaņas kvalitāti tas uzlabotu? Esmu arī redzējis RCA kabeļus ar metāliskiem, zeltītiem ''banāniem''.

Labots - Hot_dog
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Iespējams, ka uzlabotu (gaidam vadu fetišistus ierodamies sitot ar kājiņu pie zemes un skaļi kviecot par vadu nozīmību), bet, domājams, tu tāpat to sīko atšķirību, ja tāda būs, ar savām 80 gada asiniecēm nespēsi saklausīt. Lai liktu vadus par pārdesmit LS gabalā vajag arī pārējos komponentus no attiecīgas cenu kategorijas.

Link to comment
Share on other sites

Laikam, ka tiešām dēļ tām 35AC - 1 ''miskastēm'' nav vērts pirkt ekranizētus RCA kabeļus ar metāliskiem, zeltītiem štekeriem.

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz :offtopic:. Bet vai būtu jēga pirkt ekranizēto RCA kabeli starpbloku (Sony CDP 997, Siemens RW 222 vinila) savienošanai ar Technics SU 7700K stiprekli? 35AC - 1 akustika. Vai tas uzlabotu skaņas kvalitāti, būtu mazāks fons? Vai arī būtu jāpērk ekranizēto akustisko kabeli skandu savienošanai ar Technics pastūzi? Un kur būtu iespējams dabūt gatavu šo ekranizēto RCA kabeli?

Ar lodēšanu netaisos ņemties. Nav tās '' taisnās rokas''.

Ekranēts vads no CD uz amp un no vinila uz amp ir obligāts. No vinila vēl jābūt atsevišķam vadam ar GROUND jeb EARTH. Jebkurš, pat RIMI jeb MAXIMā nopērkamais 1.59Ls vads RCA-RCA IR ekranēts. Cik labi - cits jautājums. Zeltītos štepseļus vari aizmirst, ja vien tev mājās nav ķīmiskā laboratorija, kur skābes iet pa gaisu.

 

Uz skandām gan neesmu sastapis ekranētos vadus. 7700 + 35AC der jebkurš kaut cik resnāks par telefona vadu. Protamas, ideāli būtu tajās 35AC ietaisīt normālas spailes, bet tur galdnieka iemaņas vajag.

 

Cik kanālu? Riktīgi labi būtu ar četriem, tad piepirktu S-30 un saliktu istabas stūros kā aizmugurējos skaļruņus

1981. gadā JAU bija palikuši tikai STEREO, tas ir, 2 (divu, duo, two, zwei, два, )kanālu stiprekļi, PIRMS tam bija eksperimenti ar kvadro (tas pats JVC ap 1975 gadu) un PĒC tam panesās pokemoniskie 5.1 6.1 7.1 69.1...

 

Tātad - man mājās visi pastiprinātāji ir divu kanālu. Ir arī 7.1 reciever, bet tas jau ir cits stāsts.

 

Pieņemu, ka tu domāji - cik pārus skandu var pieslēgt - tad - divus. Bet tikai vai nu A vai B. Ne A+B. Un te jau ir N reizes runāts, ka S90 + S30 ir very very very bad idea.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

No vinila vēl jābūt atsevišķam vadam ar GROUND jeb EARTH.

 

Bet diemžēl tam manam Siemens RW 222 vinilam nav tas GROUND jeb laikam - zeme.

Tad kā savādāk varētu noņemt to fonu vai vismaz mazināt, ko jūtu nākam no skandām, pieslēdzot pie Technics ampa Siemens RW 222 vinilu.

 

Vispār jau tām manām 35AC - 1 skandām no sākuma prasītos nomainīt to elektrības vadu pret normālu akustisko kabeli jau pašā saknē. Izdalot pareizu polaritāti. Diemžēl tas nav manos spēkos.

Labots - Hot_dog
Link to comment
Share on other sites

Hot DOg,

Gribēju es atrast tam Siemens manuāli - nu kur tev velk uz šitādu eksotiku, tam jau pat bildi Googlē nevar atrast. 555jam modelim izeja ir 5pin DIN, kur vidū ir earth un pa malām - abi vadi no galvas. Kas ir tev - nezinu, prasi Jānim, kur jamais EARTH licis.

777 savukārt ir 2 x RCA ligzdas, kur uzreiz jau viens no MM galvas nākošais vads pie masas piemests. Ja 222jam tas pats, tad tur ar tas fons rodas... labot to var tikai kardināli jaucot visu laukā.

 

Labāk turēties pie Technics, Sony, JVC, Thorens, Linn :on_the_quiet2:

Labots - Tornis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Torni, es speciāli nekādu eksotiku nemeklēju. Paņēmu šo Siemens, jo man vajadzēja lai vinilam vāks turētos, būtu MM galva, direct drive. Plates, jau arī tās vecās Melodijas. Dārgus vinilus arī nevaru atļauties. Tam pašam Siemens RW 222 ir vads ar 5 DIN štekeri. Bet tā kā tam Technics 7700K ir tikai RCA, nācās pirkt pāreju no 5 DIN uz RCA. Varbūt, ka tam Technics 7700K bija iespēja pa tiešo piespraust to Siemens RW 222 vinilu ar to 5 DIN štekeri. Līdz ar to iespējams būtu mazāks fons.

Labots - Hot_dog
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

prasītos nomainīt to elektrības vadu pret normālu akustisko kabeli jau pašā saknē. Izdalot pareizu polaritāti.

Izdalīt pareizo polaritāti arī ir principā vienīgais iemesls kapēc būtu jālien iekšā un "elektrības vads" jāmaina pret "normālu akustisko kabeli". Citādi tās ir vienas vienīgas iedomas, ka vadiņš par latu metrā ar caurspīdīgu izolāciju skanēs labāk par tumbelēs jau atrodamajiem vadiem. Cita lieta, ja oriģinālie ir saspurojušies, atlodējušies, par īsiem, vai ar bojātu izolāciju.

 

Piedod Hot Dog, bet radies priekšstats, ka nez no kurienes izroc aizvēsturiskus šrotus un tad pa visām varītēm gribi dzirdēt, ka esi izdarījis labu pirkumu un gaidi nez kādu pasaules kvalitāti no lietām, kas pašos pirmsākumos jau nebija tādai radīti.

Labots - kabinets
Link to comment
Share on other sites

35AC-1 dzimtais vads bija tievs, balts, un kas sliktākais, nāca laukā pa korpusa aizmugures sienā izurbtu caurumu. To vietu parasti cilvēki pārtaisīja, ieliekot iedziļinātu korpusā spaiļu bloku.

Un jā, HotDogam fons ir tieši tāpēc, ka mārrutks viņu zin, ko tu tur esi saspraudis, jo vairāk, mārrutks viņu zin, kā vācu inženieri tam Siemensam savienojuši tos galvas vadus tajā DIN štepselī. Kā jau teicu, esmu sastapis variantu, kad visi 5 kontakti ir likti lietā ...un nē, ja neskaita teitoņu Siemensus un Grundigus un Telefunkenus, visiem normāliem vinilspēlētājiem ir normāla RCA izeja + ground vads. Protams, ka ar lodāmuru un skrūvgriezi arī to Siemens var vest pie prāta.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

vai kāds var paskaidrot KĀPĒC tas neir labi slēgt S-90 un S-30 kā A+B skalrunus?

Link to comment
Share on other sites

tak pameklē - jau 100x atrunāta tēma bootā. zb jau katarm skaidrot.

Link to comment
Share on other sites

Gribētu jau tām 35AC - 1 nomainīt to dzimto vadu pret normālāku akustisko un būtu labi, ja varētu ielikt to spaiļu bloku kā Tornis minēja. Vai kāds man varētu palīdzēt to izdarīt? Pats galā netiktu. Protams par attiecīgu samaksu.

Pie viena gribētu apskatīt skandu iekšpusē vai nav kas sačakarēts. Pirktas tak lietotas.

Pašreizējais baltais, tievais skandu vads ir arī par īsu. Vajadzētu garāku.

Labots - Hot_dog
Link to comment
Share on other sites

Long John

Kaspar, nesaprotu kādēļ gan jāizgudro velosipēds vecām "tumbām" . Vai tad Tev, kā koncerttūrē katru dienu tumbas jāpārvieto un jāpārštepselē?

Nu nevajag Tev problēmas ar galdniekiem un spec. spailēm - nopērc parasto lokano elektrības vadu (pa 20 sant/m ar 2 krāsainām dzīslām iekšā ) vajadzīgā garumā, noskrūvē nost basa skaļruni un tādā veidā tiec iekš kastes.

Ja nav slinkums, nomaini iekšējos vadus uz resnākiem daudzdzīslu vadiem. Jaunos garos vadus pielodē veco tievo vietā, ievērojot vienādu polaritāti abām tumbām, izlaid ārā pa to pašu veco caurumu un noblīvē lieko caurumu kaut ar parastu plastilīnu (košļeni) . Nekādu dižo gudrību un krutus spečus tur nevajag, ja pats nevari- pasauc draugu, kas prot apieties ar lodāmuru.

 

Par Siemens atskaņotāja iespējamo fonu es jau teicu- ja slinkums korekti pārlodēt DIN štekeri uz RCA ar zemējumu, un ja gribi izmantot to nopirkto gatavo pāreju, vienkārši savieno ar jebkuru parastu vadu atskaņotāja korpusu ("masu") ar klemmīti "gnd" uz pastūža (pie "phono" ieejas). Fonam jāpazūd. Ja uzreiz nesanāk, var mēģināt ar to vadu (pievienotu ampa "gnd") pieskarties dažādām korpusa vietām un klausīties, kad fons ir minimāls. Protams, pirms tam jānoskrūvē atskaņotāja apakšējais vāks.

Labots - Long John
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Atļaušos iebilst, ka nu galdnieks naf vaidzīgs. Vienīgais, kas te ir vajadzīgs ir urbis (ja cauruma nav nekāda) lai izurbtu vietu, no kurienes iesākt zāģēt un t.s. balerīna, jebšu figūrzāģis, ar ko izgriež caurumu korpusā pa perimetru pēc ligzdas attiecīgā padziļinājuma. Un bēdas nav nekādas. Nezinu, cik līkām ir jābūt rokām, lai nevarētu veikt šādu operāciju mājās bez nekādas iepriekšējas pieredzes. Ligzdu var izvēlēties attiecībā pret to, kādu caurumu taisa - apaļu vai kantainu.

Apaļš daudz ērtāk, ja ir pieejami caurumgrieži, kas uzliekas urbjmašīnai galā un kas var izgriezt dažādu diametru riņķveida caurumus. Tādā gadienā pat nekādu balerīnu nevajag - izvēlās piemērota diametra caurumgriezi, 3. min, hermēts, 4 skrūves un lieta darīta.

 

Bet ja nu nekā no tā pieejama nav, tad tiešām nav ko sarežģīt dzīvi un jādara tā kā garais Džonis ieteica.

post-67478-0-32890000-1293662562_thumb.jpg

post-67478-0-80191900-1293662592_thumb.jpg

Labots - kabinets
Link to comment
Share on other sites

Vai kāds man varētu palīdzēt to izdarīt? Pats galā netiktu. Protams par attiecīgu samaksu.

Tikai Liepājas tuvumā. Varam sarunāt pa aliem + materiāli .

Link to comment
Share on other sites

Tāda drauga diemžēl nav, kas spētu apieties ar lodāmuru. Tāpēc vai kāds nevarētu atvēlēt savu brīvo laiku, nomainīt vadus skandām, uztaisīt spaiļu bloku. Par samaksu naudā/graudā. Tikai Rīga.

 

Mēģināju tikt klāt pie tā basinieka. Bet nesekmīgi. Izdodās tik vien noskrūvēt tās 4 skrūves no priekšējā paneļa. Vai tālāk jāpielieto laušanas paņēmieni?

 

Tiešām nav neviena atsaucīga cilvēka šajā forumā, kurš palīdzētu savest kārtībā asinieces? Nomainīt vadus, pielikt spaiļu bloku. Pagaidām šeit tā ir tikai tukša filozofija.

Protams, ka tikai Rīga. Jo nav ne transporta, ne velmes stibīt apkārt tās 35AC - 1.

Labots - Hot_dog
Link to comment
Share on other sites

Nu ko tu sūksties ? es varētu izdarīt - bet rēķinot , ka tas prasa 1H = degvielu - es bez 30-40Ls nekustētos. var jau būt , ka kāds par 10Ls ar apmainīs, es tas nebūšu.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu kāda vēl tukša filozofēšana? Kāds ir vainīgs, ka tu skrūvē tumbas pēc kaut kāda nepastāvoša manual? Tu domā, ka kāds tagad pirmssvētku laikā dzīsies pie tevis par piečuku vai vispār par paldies? Piedo Karstais Sun, bet tu ir tipisks piemērs tam, ka ar vecām lietām krāmēties var tikai tie, kam rokas pašiem ļauj ķimerēties un skrūvēt. Tiem, kas to nemāk, tiem diemžēl viss jāpērk jauns un ar garaņķiju. Nu ir jābūt improvizēšanas prasmei kaut ko jaucot un labojot, jāprot izdomāt veids kā panākt vēlamo.

 

Tas pats ir ar vecajiem pastūžiem aka UKUcis, 7111, u-101 ut.t.t - ja tas šrots nojūk, un nav kaimiņa kas par polšu viņu atkačās, tad principā viņu nest uz remontdarbnīcu nav jēgas - ņemot vērā cik tādiem ir tirgus vērtība un cik maksā stunda(s) servisņika laika + daļas, remonts vairs neatmaksājas. Vai nu remontē pats, vai getliņi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...