Jump to content

S-90 + kas?


nezinīc
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Esmu nolēmis pirkt S-90 tumbas un pastiprinātāju. Pastūzi RRR UKU-020 draugs atdod pa piecīti, 50w uz katru izeju tīri normāli, jo 90nieces ņem 35w. Tā kā esmu pinīgs nezinītis paskaidrojiet- vai 8omu tumbas var slēgt pie 4omu pastūža un otrādi? Kā arī varbūt nopirkt par lielāku naudiņu kādu citus RRR pastūzi vai vispār no RRR nepirkt??? Pateicos jau iepriekš! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    13

  • Tornis

    24

  • Lapins

    10

  • nezinīc

    29

Top Posters In This Topic

Posted Images

NeticuNevienam

Ja taisies ņemt 8 omu S-90 ražotās skandas, tad pieļauju, ka tas UKU-020 viņas nevilks. Jo viņam tā jauda laikam ir pie 4 omiem (un i to, domāju, ka nav tur tie 50W uz kanalu)

Kas attiecas uz slēgšanām - 8 omu tumbas var slēgt pie 8 un 4 omu pastūžiem, bet 4 omu tumbas pie 8 omu pastūža labāk nevajag.(var gala pakāpes vai barošana aiziet pa pieskari) Un jēgas diži lielas jau tāpat nav, jo pastūzis lielāku jaudu, kā tā, kurai viņš ir ražots, izdot ārā tāpat nevar.

 

Analoģiski ir ar pārējām skandām! (6 omu ; 2 omu)

Pastūzis ar 2x10W @2ohm (tumbas - 8 omu; 6 omu; 4 omu; 2 omu)

Pastūzis ar 2x10W @4ohm (tumbas - 8 omu; 6 omu; 4 omu) un tā tālāk....

Labots - weld
Link to comment
Share on other sites

Pievienojos -

8 omīgajām šis derēs, ja nerīkosi ballītes (tas par ukuci, kuram noteikti būs roka ar lodāmuru jāpieliek).

Bet tajā linkā jaudas laikam ar 10 pareizinātas - 2x320w - ha-ha-hāaaa

Link to comment
Share on other sites

Jaudas tiešām no pirksta izzīstas tiem past.

 

Bet tā, ja tiešām pa 5Ls tas komplekts, tad ņem tik ciet, izmest gan jau paspēsi

Link to comment
Share on other sites

Bet tajā linkā jaudas laikam ar 10 pareizinātas - 2x320w - ha-ha-hāaaa

 

heh, nu kurš ta pa lielam skatās? :D

domāju, ka jādala tur tās jaudas ar 4...

bet aparāti ir viennozīmīgi daudz labāki un daudz izdevīgāki uzturēšanā par jebkuru RRR alternatīvu.

Link to comment
Share on other sites

tiesa gan pārdevējs bišk afigel, agrāk analogi gāja 50-80ls pie viņa.

 

Mīļo cilvēk, analogās ēras HiFi pastiprinātājiem cenas pēdējā gada laikā ir augšā pa 100%, ko pirms gada vasarā pirku eBajā pa 5 eur, to tagad pa turpat jau pa 50 tirgo, Technics 7700 / 7300 zem 100eur reti kad aiziet ... + atvešana uz LV

 

acīmredzot ir kļuvis skaidrs, ka pokemonu kultūras aipodošanās un plastmasas datortumbu klausīšanās, obligāti komplektā ar SABU! nav košers un tauta vēlas ko kvalitatīvāku... tikai ... tagad to vairs netaisa (gandrīz netaisa).

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Taisīt jau taisa, bet ne pokēm pa kabatai.

Neesmu gan sekojis kādu laiciņu līdzi tām pastūžu cenām, laikam jau tev taisnība.

To Pioneer a-616 pats labprāt iehavotu...

Neilgu laiku atpakaļ meklēju Pioneer a-717 markII, iekš LV lietots 170ls...

Link to comment
Share on other sites

Es varētu pārdot savu SONY TA-F606ES, bet nu pa 5ti tas nebūs... O! Man ir TA-F500ES - lineāras gala pakāpes režīmā :) tipa tembrs nestrādā, source direct only :) To gan varētu lētāk atdot. Tembrs NAV salabojams, diemžēl....

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. stipri ieinteresēja tavs piedāvājums. Par cik tas TA-F606ES? Un tam otram nevar regulēt basus un melodiju, cik es sapratu? Uzraksti abiem cenas, lūdzu :)

Link to comment
Share on other sites

Es savukārt varu piedāvāt šito - atdošu pa 45 Ls:

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio/amplifiers/dxxdh.html

 

Tuvākajā laikā būs piejams arī Philips FA670 modelis - jauda 2x100W pie 4 Om, 2x74W pie 8 Om - 50 Ls

Link to comment
Share on other sites

500ES ir pilnīgā kārtībā izņemot 2 lietas - šim bija nolauzts/salauzts skaļuma kloķis. Pašu kloķi man veči nākamnedēļ izvirpos, pagaidām tas izskatās mega cool:

http://www.uldis.inf...y-reengineered/

 

tātad, tam 500ES ir ielikts jauns skaļuma potenciometrs - BET! tajos laikos bija modē potenciometriem taisīt papildizvadu loudness (toņkompensācijai) un tembra regulēšanai. Patlaban tādu poci no Japānas var pasūtītīt... tikai... tās maksā vairāk, kā pats šis pastiprinātājs. (ar shipingu 1gab no ALPS - 120EUR). Lieki teikt, ka es to nedarīšu.

Līdz ar to ir pilnībā ejošs ar visu ieeju komutāciju, phono preampu, skaļuma regulēšanu, bet bez tembra regulēšanas iespējām (elementi visi ir, tikai grozot nekas nenotiek), tāds, khm, gala pastiprinātājs ar komutāciju. Notīrīts, izmazgāts, pārbaudīts pie slodzes, mājās pie skaļruņiem (B&W) - strādā kā jauns. Jauda norādītā tiek nodrošināta. Par visu šo daili - 50Ls.

 

606ES ir perfektā stāvoklī, cena - 120Ls.

 

PS Tā kā abiem SONY ir aizmugurē priekšu no gala atdalošās cilpas ligzdas, tad tembra regulēšanai vienmēr var kaut kādu ekvalaizeri piepirkt klāt :)

http://www.reklama.lv/lv/technics/audio/equalizers/table.html

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Jēēziņ,50ls pastūzis +50ls tumbas... Būs bišķiņ jāpiekrāj... :D

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, ko tu gaidīji, ka tev normālus daiktus ar reāliem 90W uz kanālu pa 5ti kā ukuci metīs pakaļ?

Link to comment
Share on other sites

hmm.... a ir jēga mainīt Yamaha A-396 pret to uldiss piedāvāto onkyo?

pagaidām klāt karājas 2xS50 + 2xS-90.

Link to comment
Share on other sites

Vai es teicu, ka man vajag tos n-tos watus??? 90nieces ņem 35w uz kanālu!

Link to comment
Share on other sites

es vairāk biju domājis to, ka ES Sony pa UKU cenu tev neviens neatdos. Un arī A klases Yamaha vai kādu vecu riktīgu Technics utt

Link to comment
Share on other sites

Kāda skaņa s-50? s-90 esmu dzirdējis, bet 50nieces nekad. Varbūt nav vērts nemaz pirkt s-90?

 

hmm.... a ir jēga mainīt Yamaha A-396 pret to uldiss piedāvāto onkyo?

pagaidām klāt karājas 2xS50 + 2xS-90.

Link to comment
Share on other sites

Kā es tevi apskaužu.... Ar tādām tehnikām man būtu laime pilnībā! :hi:

 

Iekrita acīs SONY TA-F35, netā apskatījos, ka šim 40w uz kanālu, bet cik omi? Nauda arī pašlaik vēl nav, tāpēc tuvākajā laikā nepirkšu, lai gan gribētu... ;(

Link to comment
Share on other sites

Laime ir subjektīvs jēdziens ;-)

Man patīk šos sakopt, salabot, bet klausos es tikai vienu, kas bildēs nav redzams :)

Pastiprinātājam NAV omu, bet, ja nopietni, 4 Om skandas - vienu pāri - šis drīkst kustināt.

Link to comment
Share on other sites

S-50 man tīri labi patīk,bet neesmu skaņas eksperts.Liekas ka skan mīkstāk par s-90,bet tas subjektīvi.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Man patīk šos sakopt, salabot, bet klausos es tikai vienu, kas bildēs nav redzams :)

Lauž tagad meklēt, kas ir Torņa mājas arsenālā šis "vienīgais" pret ko vecie vintage nobāl, varbūt izstāsti tepat? Lampas? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Tak jau nē, man ir 2 sistēmas - ONKYO 607 resīveris ar Phonar 2000 komplektu kino un daudzkanālu muzikai, SONY TA-F606ES + B&W umcā mūzikai un tapšanas stadijā - papīrnieki + lampas uz kādu 3,5w jaudu. Skaņas avotu gan ir pavairāk, Philips TDA1531 CD , sony ES klases CD, vinils, vēl šis tas.

Link to comment
Share on other sites

:shok: audiofils esi?

 

Tak jau nē, man ir 2 sistēmas - ONKYO 607 resīveris ar Phonar 2000 komplektu kino un daudzkanālu muzikai, SONY TA-F606ES + B&W umcā mūzikai un tapšanas stadijā - papīrnieki + lampas uz kādu 3,5w jaudu. Skaņas avotu gan ir pavairāk, Philips TDA1531 CD , sony ES klases CD, vinils, vēl šis tas.

Link to comment
Share on other sites

Un pat ja būtu, vai tas ir sliktāk kā būt pokemonam, wAi nav?

 

Kaut gan - man līdz audiofīlam ir tālu, es nemāku spriedelēt par "vidēji augšējā basa atsperīgi caurspīdīgo piesitienu un lokalizāciju, tajā pat laikā nodrošinot apbrīnojamu detalizāciju soniskās panorāmas virtualizācijā"

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Njā, mūslaikos cilvis, kas klausās kaut ko nedaudz labāku par Sven vai Creative X.1 sistēmu jau tiek uzskatīts par audiofilu. Tajā pašā laikā 20-30 gadus atpakaļ, kad sūdīgi dzīvojām, plašu atskaņotājs un/vai maģis + pastūzis + s90 bija vairāk vai mazāk norma.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Njā, mūslaikos cilvis, kas klausās kaut ko nedaudz labāku par Sven vai Creative X.1 sistēmu jau tiek uzskatīts par audiofilu. Tajā pašā laikā 20-30 gadus atpakaļ, kad sūdīgi dzīvojām, plašu atskaņotājs un/vai maģis + pastūzis + s90 bija vairāk vai mazāk norma.

 

 

Dabistiski- ja jau ikdienā ir mp3 pleijeris ar bumsī-bumsī ausu aizbāžņos, mājas komplekta datorskaņa jau ir Hi-End...:)))

Link to comment
Share on other sites

vai tam, ko es slēdzu pie pastūža ir būtiska nozīme? Būs atšķirība, vai es pieslēdzu mp3 pleijeri vai ko citu?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Nebūs , tik no mp3 pleijera izdotajā signālā var pazust augšas/apakšas , ja viņam frekfrenču diapazons pašvaks .

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Slēgt klāt jau var sazin ko, tikai jāatceras, ka ja pieslēgts būs kaut kāds MP3 ar štruntīgu kvalitāti, tad pastiprinātājs nepalīdzēs. Skanēs štruntīgi, taču tas būs skaļi. Vārdu sakot pastiprinātājs un akustikas neko nelabo, vairumā gadījumu, tikai atskaņo to ko tām dod iekšā. Tāpēc tomēr ir vērts kaut nedaudz padomāt par to, lai iebarotu puslīdz normālu materiālu no normāla atskaņotāja, utt. Un galu galā MP3 jau arī var labi skanēt un būt labi nokonvertēts, tikai tas aizņems vairāk vietas.

Link to comment
Share on other sites

Slēgšu klāt ipod touch, kurā visas(!) dziesmas ir nokodētas uz 320kb/s, jo uz austiņām (sennheiser) tā ir jūtama atšķirība. Vienudien pat ielādēju 2 identiskas dziesmas, tikai vienai 128kb/s bet otrai 320kb/s. Un var just atšķirbību! (esmu mūziķis ar muzikālu dzirdi, mby tāpēc)

Link to comment
Share on other sites

jebkura ķēde, kā saka, ir tik spēcīga, cik tās vājākais posms, tāot šeit, kā galā skanēs atkarīgs gan no signāla avota, izmantotā ieraksta, pastiprinātāja, skandām , vadiem starp tām, arī galu galā telpas, kurā tiks veikta atskaņošana, te ir ļoti daudz faktoru.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau esi tik muzikālu dzirdi - s90 tev nebūs īsti piemērotas..kā jau teicu - tās neskan slikti, taču specifiski uz dažiem mūzikas materiāliem. Laikam tieši vidi un augšas dēļ tā pīkstuļa ir tādas - nu ne pārāk labas....ja godīgi pie savām s90 - esmu slēdzis klāt daudz pastūžus un vislabāk man patīk kā tās skan ar čiapmpu, jo tas ir tāds ar asākām augšām/vidiem....nav tik basīgs....

Link to comment
Share on other sites

man uz 90niecēm patīk kā skan Depeche Mode ~ 1981 un OMD, pārējais - ne. Pārējais gan galvenokārt uz 4AD un ECM leibliem izdots ;-)

Link to comment
Share on other sites

hmm, un ko tad tu man iesaki? Man basi nav vissvarīgākais faktors, svarīga ir kopējā skaņa! Plānoju klausīties klasisko mūziku, old school reggae un repu. Nu reggae mūzikā basi ir, un kādi vēl! piemērs: http://www.youtube.com/watch?v=J0Qyh4LlA_o

 

Citā, vecākā boot forumā viens teica, ka s-50 ir "mīkstākas" par s-90, tikai nedaudz klusākas. Man jāpieskandina aptuveni 30kv/m liela telpa. Šobrīd stāv 2x25w maziņas krievu laiku tumbas (sonet 25AC-202) un kā pastūzi izmantoju plašu atskaņotāju arī sonet 208 C-2

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...