Jump to content

HD uztvērēja izvēle.


Grisha
 Share

Recommended Posts

Nē nu tas ir skaidrs.

Bet par to DM-500HD runājot - tas tak bija kaut kāds "sānmodelis" jo viņam pat imidži atšķiras un viss pārējais...

Ko DMM ar šo modeli vispār gribēja pateikt?

Link to comment
Share on other sites

saanmodelis bija dm100 nevis dm500hd

iespeejams lai oficiaali tiktu pie HDMI specifikaacijaam, jo dm100 ir aizveerta koda programnodroshinaajums

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vai ir vēl kāds HD uztvērējs, izņemot Octagon SF 918, kuram var visas medus adresītes un portus ievadīt manuāli ar pulti un nav jāslēdz pie datora, lai kaut ko izmainītu?

Link to comment
Share on other sites

Brikson, ir un ne mazums. Opticum X403p, GM 9060/80,Opticum 9600/prima pie mums nenopērkamie Dr.HD 16/15 utt

Link to comment
Share on other sites

Interesantas tomēr cilvēku vēlmes?Cilvēks kurš neko nejēdz no satuztvērēja, tāpat tajā neko nopietnu nespēs izmainīt.Ja ir kāda sapratne, tad nav nekā vienkāršāka kā to visu izdarīt, izmantojot tīkla pieslēgumu.Tāpat izbrīna USB fleškas pielietošanu, kur bez tā viegli iztikt.Izvēlēties tikai tāpēc uztvērēju ..., ignorējot daudz nozīmīgākus tā citus parametrus?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu bet lauku vecim gados, kurš gandrīz neko nesaprot no datoriem, domāju tu pat pa telefonu neieskaidrosi kā caur rūteri pieslēgties sat uztvērējam un kur nu vēl tur kādus failus labot.

Tāpat man pat pašam ir bijušas problēmas ar vienu otru rūteri, caur kuru bija pat problēmas savienoties ar uztvērēju.

Link to comment
Share on other sites

Ja lauku vecim ir internets (ir), un kāda no win-veidīgajām sistēmām, slēdzamies klāt remote desktop modē un visu iestādam kā vajag (ja vien vecis ir ar mieru uz laiku ieslēgt remote dekstop un rūterī noforwardēt portus).

Link to comment
Share on other sites

es bieži slēdzos caur team vieweri esmu pat caur vinu pilnibaa no 0 nokonfigurējis, un manuali noskanējis transpoderus. ir mazliet neerti, itsevisjki uz lena neta, kad dabu visu laiku osd screenshotus skatities.

Link to comment
Share on other sites

Šeit bija jautājums par to vai ņemt slēgtā linuxa uztvērēju, nu piemēram Amiko/Octagon, vai ar enigma2 to pašu 99HD. Es šobrīd vienozīmīgi izvēlētos otro! Par ~115 lašiem ar Unisata garantiju var sameklēt. Ja gribi cieto, liec tik iekša, nu ļoti gribās otru SAT moduli, var pielikt. Ar FW IP99ХХHD_e2hd_r20120116 un piem. oscamu kanāli pārslēdzas neticami ātri priekš šādas cenas aparāta. Ventilatoru praktiski nemana. Ja nemaina skinus, tad strādā lōti stabīli. Viašrota EPG skaisti... Nav PIP un latviešu valodas izvēlnēm! Nu slinki mēs kā tauta esam palikuši pa pēdejiem 70.gadiem. Tajā skaitā arī es!!! :resent:

Link to comment
Share on other sites

Latviešu valodu elementāri pieskrūvēt. Iej mapē kur stāv valodu faili nodzēs slovāku vai čehu failu, iemet latviešu ( tepat no foruma paņemtu) , Parstartē GUI un izvēlies pareizo karogu.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par kūkām! Ja "ražotājs" nav akceptējis šo valodu un ielicis pie locals, tad es arī nebūšu tāds "prievītis", lai par jebkuru cenu (iespējams zaļums un rebūti) uzstumtu "kreiso" valodu, pat ja tā ir dzimtā latviešu valoda? Tāda man pieredze jau ir bijusi, un pat ar savu HTC DHD, kad ar locale2 "pieskrūvēju" latviešu valodu, subjektīvi Androīds 2.3.5 palika tāds bremzīgāks.

Link to comment
Share on other sites

A ko tu kasies pie vārdiem kas ielikti pēdiņās! Ražotājs ABCOM ir oficiāli ielicis latviešu valodu savā enigmā2 priekš IPBox 99xxkā atbalstāmo!? Ja nav, tad no abcoma viedokļa tā ir kreisā...

Link to comment
Share on other sites

Nav man pašam 99HD, čomiem ir. Pašam no HD laiku atpakaļ bija 910ufs, bet sapratis, ka man tāds gemors nav vajadzīgs tikai dēļ bildes, pārdevu! Nav manis interesējoša HD "satura" pa SATu. Tad labāk, kamēr nav piegriezts, HD ripi (to jau TBaitos) un interaktīvā no arhīva, kad pašam ko gribās pa 100mb/s tīklu. Pa laikam uz rokām no čomiem parādās pa kādam HD uztvērējam, tas arī viss. Pats TV skatos diezgan reti, ko arī citiem iesaku. Lietderīgāk laiku pavadīt copē, zolē, uz kāda Latvijas paugura, hokeja laukuma utt. Tas atkāpei... TomērAmiko 8900 domāju paņemt un pamēģināt. Nepatiks, pārdošu. Esmu izteikts enigmas fans, vēlams stabīlas un ātras. Tāpēc vienkāršam SAT lietotājam, ja neko negrib, kā tikai skatīties TV tā ap 100Ls, arī iesaku paņemt 99HD ar viņu jaunāko enigmu2 un lietot...

p.s. Pašam nopietnām skrūvēm pieskrūvēts pie plaukta, lai nejauši neaizlienējas ;) , stāv 500S paveids ar paša lodētu labu video/audio izeju, nomainītiem uz lielākiem nomināliem C422, C65, un C728, originālais Gemini4.6 ar visu bombu un LATVIEŠU valodā! :pooh_go:

Link to comment
Share on other sites

Šeit bija jautājums par to vai ņemt slēgtā linuxa uztvērēju, nu piemēram Amiko/Octagon, vai ar enigma2 to pašu 99HD. Es šobrīd vienozīmīgi izvēlētos otro! Par ~115 lašiem ar Unisata garantiju var sameklēt. Ja gribi cieto, liec tik iekša, nu ļoti gribās otru SAT moduli, var pielikt. Ar FW IP99ХХHD_e2hd_r20120116 un piem. oscamu kanāli pārslēdzas neticami ātri priekš šādas cenas aparāta. Ventilatoru praktiski nemana. Ja nemaina skinus, tad strādā lōti stabīli. Viašrota EPG skaisti... Nav PIP un latviešu valodas izvēlnēm! Nu slinki mēs kā tauta esam palikuši pa pēdejiem 70.gadiem. Tajā skaitā arī es!!! :resent:

Nu katram savs, bet nu vispār papravka Amiko nav uz slēgtā Linux. Un tāpat ir iespēja kurbulēt uz Enigma2.Modelīši kas zem 8900 tie nav Linux aparāti, Octagonu ar noteikti pats sev nebūtu izvēlējies pēc tā kad esmu sastapies ar diviem S5(Octagona kloni) un Digiline 7000HD(Kas ar ir viena Octagona klons). Nu bet zin ja atklāti tad IP box nav medus maize ar kaudzi viņu gļuku un vēl softa atbalsts tāds īpatnējs itkā vēl ir daudz uz rokām 200S modelīši un jo projām tos vēl tirgo bet pamēģini tu viņam ko sameklēt softu, emu utt. Pat oficiālajā saitā nekas tāds nav atrodams jo tur viņi pārslēgušies tik uz jaunajiem modeļiem. Ja reiz prispičila tīri Enigmas aparātu ņemt un ietaupīt tad VU+ Solo. A ja Gribi vienkārši skatīties un ietaupīt tad Amiko 8900/GoldenMedia 990 arī ar Viasata EPG un standartā iestrādātu Latviešu valodu Labots - sashock
Link to comment
Share on other sites

GulbisRG

Vairs nevaru atrast informāciju par jauno Golden Media aparātu DVB-S2 + DVB-T ar spark.

Itkā kads te bija licis info ka martā vajadzētu parādīties!

 

Varbūt ir kas vairāk zināms par šo verķi?

Link to comment
Share on other sites

jacobs
(labots)

GulbisRG

Neue Spark Receiver ab April 2012

Neue Spark Receiver

Golden Media SPARK - TRIPLEX(2xDVB-S2 +DVB-T)

Verfügbar ab April 2012

Golden Media SPARK - TRIPLEX soll angeblich 149,90 € kosten

http://www.digital-eliteboard.com/showthread.php?184785-2-Neue-Spark-Receiver-ab-April-2012

Tomēr cenu ražotājs vēl nav galīgo noteicis.Domāju, aparāti arī Latvijā ap to laiku parādīsies?

Labots - Rudiger
izlabota saite
Link to comment
Share on other sites

GulbisRG

AAA nu vo Paldies! Cik saprotu kad šie abi būs pieejami, viens no otra laikam ka īpaši nearko neatšķirsies? Vai ir kāds + viena vai otram ražotājam?

Gan jau ka Amiko arī tādu 3kodolnieku laidīs ārāaa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
sirmais1955

Labs vakars!

Varbūt kāds var paskaidrot manas problēmas risinājumu.Man ir dreabox 800 hd PVR-nopirku ārējo cietu disku-inicializēju kā prasīts-viss notiek,bet kad atvienoju hdd vai atslēdzu no strāvas tjūneri,tad cieto disku neatpazīst kamēr no jauna neinicializēju,bet,to darot tiek paziņots,ka visi dati būs zaudēti-man liekas,ka tā tam nevajadzētu būt.Kāda jēga cietam diskam,ja katru reizi visi dati pazūd.Paldies.

Link to comment
Share on other sites

sirmais1955

Tā problēma sākas tikai tad kad atvienoju cieto disku un pēc tam pievienoju no jauna,vai atslēdzu drīmu no tīkla.Vajag no jauna hdd inicializēt-līdz ar to tiek pazaudēti visi datai tajā.

Link to comment
Share on other sites

restarts ar pieslēgtu HDD.Vajadzētu palīdzēt. Vai pirms atvienošanas vajag pateikt device managerī - umount.

Bet ja ir 2,5" disks - liec vien iekšā un aizmirsti par šo problēmu.

Link to comment
Share on other sites

sirmais1955

Paldies pamēģināšu,bet,ja kas lūgšu palīdzību šeit.

Labprāt ieliktu 2,5" disku,bet iekšā vajadzētu ventilatoru,jo laikam karst-tā daži stāstīja.

Link to comment
Share on other sites

a kam tev to disku tur iekšā, es nekādīgi nesaprotu šito arhivēšanu uz hdd, un pēc tam normāli nevar ne vinu atskanjot, ne izmantot, timeshift funkcija ar ir muljkjiiga.

Link to comment
Share on other sites

sirmais1955

Tā problēma ar ārējo HDD.Pamēģināju restartēt,bet vienalga tas pats-jāinicializē no jauna un visi dati līdz ar to jāzaudē.Man liekas,ka tā nevajadzētu būt.

Link to comment
Share on other sites

a kam tev to disku tur iekšā, es nekādīgi nesaprotu šito arhivēšanu uz hdd, un pēc tam normāli nevar ne vinu atskanjot, ne izmantot, timeshift funkcija ar ir muljkjiiga.

 

Lūdzu faktus studijā . DM ļoti labi atskaņo, ko tas ir ierakstījis. Jā, pārkopēt to uz datora aiziet laiciņš, jo pa LAN ātrums knapi 4 Mb/s

Par timeshift - normāli strādā , kādas pretenzijas?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nav nekādu pretenziju, ir jau forši visas tās labās fīčas, es uz 800se arii biju salicis lai kanalu logo tur rādas un ko tik vel nē, bet ātri vien visu atliku atpakalj pēc default. Jo mans uzskats ir tāds, Ja nav Live tad tā ir vēsture, kurā nav vērts vairs iedziļināties.

vienīgā ekstra dreamboxiem atšķirībā no citiem uztvērējiem, ko es izmantoju ir Web UI, un Streaming.

Link to comment
Share on other sites

Paldies pamēģināšu,bet,ja kas lūgšu palīdzību šeit.

Labprāt ieliktu 2,5" disku,bet iekšā vajadzētu ventilatoru,jo laikam karst-tā daži stāstīja.

 

Jā, jā, apkarini ar ventilatoriem un lūri dūcošu kasti :D Vairāk klausi visādus gudrīšus. Man jau kuro gadu 800HD darbojas ar HDD iekšā bez problēmām. Jā, nedaudz karst - NU UN TAD? Pie kājas - nosprāgs, tikšu pie jaunāka modeļa...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

sirmais1955

Paldies par padomiem.

Tā izskatās,ka būs tik jāliek iekšējais cietais disks,jo ar ārējo netieku galā.Man patīk ierakstīt kādu spēli vai filmu kad nav iespēja paskatīties tiešajā.Ivo taisnība-ātrāk tikšu pie jauna kad nosprāgs.

 

Problēma atrisināta-nomainīju softu un viss notiek.

Link to comment
Share on other sites

Jau vairākus gadus lietoju Dreamsky 7500....nav nekādu problēmu....lan strāda ideāli....un vispār esmu apmierināts, bet ar laiku sāk gribēties kaut ko citu...noskatīju tādu verķi kā Dreamsky nxp256hd.....ir pārdošanā čehos un slovākos.... .pēc komplektācijas normāls verķis...un cena ...pieklājīgi....zema.....ja nebūtu par grūtu sat GURU ....darboņiem izteik savas domas par šo aparātu....LV nav pieejams.....

Link to comment
Share on other sites

Slēgtais Linux un vēl pie mums nenopērkams.Maksāt ~150 euro?Es nevēlētos gan....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...