Jump to content

HD uztvērēja izvēle.


Grisha
 Share

Recommended Posts

MaskaV

Jacobs ieteikums ir labs,tā mantiņa normāla.Tomēr cik redzu no Taviem jautājumiem un nupat augstāk Tevis rakstītā,iesaku krietni padomāt.

 

Jābūt labai videokartei,ieteicams jau ar HDMI vai vismaz DVI,jo noteikti gribēsies pieslēgt pie kaut kā lielāka un resnāka,nekā prasts monitors.Ja nedzīvo viens pats,tad uzreiz uzradīsies pretendenti uz dalību programmu apskatē.Ja tas ir vienīgais kompis,tad sekas ir acīm redzamas.Arī no ekonomiskā viedokļa nav visai izdevīgi dzenāt kompi tjūnera vietā.Jā,un kompis ir paskaļš agregāts,kas pēc pirmās sajūsmas uzreiz sāks krist uz nerviem.Tad Tu sāksi domāt par video kartes,ventilatoru nomaiņu.Tātad jaunas klapatas un zināmi izdevumi.

 

Vēl varu atzīmēt,ka tomēr DVB karte kompī nav nemaz tik viegla un vienkārša lieta,kā varētu likties.Kompis ,arī dzelži,jāzina pietiekoši labi,jābūt pacietībai un arī jāvelta diezgan daudz laika visam tam.Ja cilvēks ir visam tam gatavs,tad droši uz priekšu.Es te negribu nevienu baidīt,tikai pabrīdināt,ar ko būs darīšana un padomāt.Starp citu,tjuneri vari pasist padusē un aizstiept pie kāda gudrāka,tas visu izdarīs un atliks tikai skatīties,bet ar kompi tā ir kā ir.

 

Kompi var izmantot kā spēļlietiņu,ja nav ko darīt un ir normāls tjūneris,bet kā galveno skatīšanās avotu izmantot neieteiktu.Jā,var uztaisīt media centru,tikai lētāk un vienkāršāk tad ir iegādāties tjuneri un aizmirst par problēmām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Mīnusi-viss atkarīgs no softa izstrādātājiem.Tie parasti ir nevienam nezināmi ķīnieši (piem.Optikumam-procesora ražotāji Fulan soft).Pēc tam vairākas komandas lokalizē softu attiecīgajam pārdošanas reģionam.Tā kā tām nav izejas kodu, parasti atšķiras tikai menu (amstar, lemontree u.t.t).Ja rodas problēmas ar kādu provaideri, risinājums parasti ieilgst vai arī vispār neseko :wub: Piemēram Opticum 9500HD joprojām vēl nav softa ar overkripta atbalstu 3kol un platformas kartēm...Toties ar E2 viss ir, bet ne jau visiem uztvērējiem tā veicas!Plusi-viss darāms ar pulti, nevajag datoru stropu maiņai un citām darbībām.

Tagad jau ir pieejami vairāki lēti uztvērēji ar atvērto Linux-Coolstream Zee,Amiko Alien -labāk jau izvēlēties tos.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

te vakar ievēlās pastā reklāma no ķīniešiem (tiku no viņiem DM800 pircis) par svaigāko viņu brīnumu: Bolt HD

piedāvāta cena vienkārši nosita:

 

Sample price: 69 USD

50pcs price: 64 USD

100pcs price: 62 usd

nu droši vien ka draza, bet par tādu cenu tīri intereses pēc laikam būs jāpaņem, varbūt pat bildi rāda on_the_quiet2.gif

Labots - Yanni
Link to comment
Share on other sites

nē. tikai sazinoties ar viņiem. es tur tiku to vienu dzelzi nopircis, tagad man visādi jaunumi ar cenām pienāk.

Link to comment
Share on other sites

MaskaV

Atgriežoties pie augstāk minētā AMIKO SHD-8900 Alien un par viņa softa atbalstu.Galvenais atbalsts jau no proču izgatavotājiem.Aplūkot var te.Visi izejas kodi ir pieejami.STLinux 2.4 sh4.

 

Ir sācies arī pamatīgs SPARK atbalsts,var aplūkot te.Duckbox ir komanda,kas raksta pamatu Enigmai2,kuru izmanto AAF,PKT,rumāņi sh4 procesoru tjuneriem(Kathrein,IPBox un citi).Ari Neutrino.

 

Diezgan cerīgi,it sevišķi,ja ņem vērā STi atbalstu,kas ir procesoru izgatavotāju firma.Konkurence ir laba lieta un izmantot atvērto kodu ir labs gājiens procesoru realizācijā.Nauda,nauda un ne jau tā mazākā.

Link to comment
Share on other sites

Protoss

Kungi un dāmas,

 

SAT resivēra aparāts jānopērk ASAP (šodien, rīt, parīt)!

 

Pāris konkrēti jautājumi:

1) Ar ko atšķiras vecā HD paaudze no jaunās?

2) Ko dod tas, ka vienā kastē ir DIVI satalita tuneri, kabelis tad man ienāk viens (kaut arī ir divi šķīvji)?

 

 

Piemērām

- kas vainas Digiline 7000 HD?

- varbūt ņemt AB IPBox 55HD (55 HD)?

 

In general:

 

Situācija:

-) mājās FullHD televizors

-) daudz TV un SAT neskatos

-) budžetu izdalīju sev ap 120 Ls

-) līdz šim vispār nekad SAT nav bijis

-) gribu kā jūs to saucat "medutiņu", lai daudz kanāli, tai skaitā HD

-) internets ir Lattelecoma

-) parasto TV neskatos, jo nav parastās antenas

-) pats esmu datoriķis un ar linuxiem draudzējos, bet esmu cilvēks, kam principā nepatīt rakņāties forumos, likt updeitus, ņemties.

-) gribu, lai uzlieku, iespējams kādu dienu paķēpājos un tad vairs pirkstu nepiedurt - nu ok - reizi gadā soft update varu uzlikt

 

Fīčas:

-) kā jau visi, gribu ātri pārslēgt kanālus

-) nekādi USB, ārējie HDD, youtubes nav vajadzīgi, jo to nodrošina jau iebūvētas fīčas TV

-) vienīgi nebūtu slikti Full HD 1080p MKV atskaņošana, jo to TV nemāk

 

ko ņemt?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Tev cik saprotams ir grūtības ar forumu lasīšanu,slinkums māc,labāk palasi forumus tad pats sapratīsi kādi tjūneri mēdz būt :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

(labots)

pa tavu cenu neko nenopirksi, un ņemšans ar satelītu, jeb konstantu pistni tev garantēta, tā ka slēdz vien klāt savu latelekomiņu.

Labi, labi, par skarbu, nopirksi normālu hd tuneri, bet medus tapat būs problēmas, jo daudz mainīgo, un ar nepieskaršanos, log failu neapskatīšanu un problēmu risināšanu neiztiks.

Labots - gix
Link to comment
Share on other sites

Protoss

Jo vairāk forumus lasu, jo saprotu, ka neko nesaprotu. :)

A Lattelekomu negribu, kaitina mani tā kompānija un viņu piedāvājums. Pie tam man jau satelīta šķīvji uzlikti.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Digiline 7000 HD http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/123179-kadas-butu-jusu-atsauksmes-par-digiline-7000hd/page__p__1319708__hl__%2Bdigiline+%2B7000__fromsearch__1#entry1319708

AB IPBox 55H http://www.pult.lv/product/ab-ipbox-55hd-55-hd/

 

Jebkurā gadījumā šāda veida aparātiem nāksies ik pa laikam "pasekot līdzi", ja gribi tikai vienu reizi visu nokonfigurēt un vairs nekam neķerties klāt, tad šeit būs lielisks piedāvājums http://www.viasat.lv/

 

P.s. pa MKV failiem aizmirsti, ja nemaldos, tad neviens no šiem modeļiem neatbalsta šo formātu( nav jau Media Plejers).

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Pirkss

MKV spēlē bik augstākas klases sat tjuneri. Nu kaut vai DM800SE vai tamlīdzīgas klases...

 

1. Jaunajai HD tjuneru paaudzei ir jaudīgāki procesori, līdz ar to mazāka bremze, dēļ plānāka tehprocesa, viņi mazāk karst. NU tas tā, vispārīgi. Nosaukti modeļi nav otrā paaudze.

2. Divi tjuneri vienā kastē dod iespēju teiksim skatīties sat TV un LTC VTV.

Link to comment
Share on other sites

2) Ko dod tas, ka vienā kastē ir DIVI satalita tuneri, kabelis tad man ienāk viens (kaut arī ir divi šķīvji)?

Tavā gadījumā neko. Jānodublē visas LNB, tad var vienu tuneri skatīties, ar otru veikt ierakstīšanu NEATKARĪGI.

Link to comment
Share on other sites

MaskaV

Par 120 latīgu tjuneri bez kārtīgas roku un smadzeņu kustināšanas nekas nesanāks.Ja esi ar mieru atdot tā ap 200,tad tas varētu iziet cauri un pat var gadīties ka būs MKV.

Link to comment
Share on other sites

Rudiger
(labots)

Tā vis īsti nav, pats pirms 2 gadiem pirku Opticum 9500 par Ls 130 ,pirms gada tam parādījās E2 un tagad tas rāda arī bezmaz visus Divx,Xvid ,arī MKV 720p un 1080i no fleša/USB HDD, ko nespēj daudzi dārgāki aparāti.Protams, problēmas vēl ir, jo viss jāpieslīpē entuziastiem, izejas kodus neviens nedod...

Protosam ieteiktu skatīties uz Amiko Alien-iekļaujas budžetā un dzelžu līmenī spēj pavilkt arī 1080p.Arī SPARK softa un E2 atbalsts būs un viss strādās ja ne uzreiz, tad pēc neilga laika.Bet jārēķinās ar to, ka vienalga visam cauri ieteicams izurbties pašam.Un sākt ar forumu studēšanu-izpētīt visus + un - un izdarīt izvēli.

Ja grib ātru kanālu pārslēgšanos,tad slēgtā Linuksa aparāti nederēs-visas paketes normāli nestrādās-dzīvs piemērs Opticum x403- ar vienu softu iet tas, ar otru tas, bet viss reizē-nekā.Tur vajag aparātu ar E2 un EMU ar paša izveidotām priority, ignore , replace vai citām listēm.

Labots - Rudiger
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MaskaV
(labots)

Runājot par Amiko Alien,te man patrāpījās viens apskatiņš,pardon,angliski.Žēl,nevar ievietot,lamājas ka pa lielu(5,7 MB PDF)

Vienu vardu sakot slavē.Starp citu,tas ir ungāru ražojums.

 

TECHNICAL

Manufacturer Karmacom Kft., Ganz Ábrahám street 5,

Nagytárcsa 2142, Hungary

Tel. +36-1 431 8932

Fax +36-1 431 8933

E-Mail info@karmacom.tv

Model SHD-8900 Alien

Function Digital HDTV receiver with various

multimedia & Internet features including dual boot

Channel Memory unlimited

Symbol rate 2-45 Ms/sec.

SCPC Compatible yes

DiSEqC 1.0 / 1.1 / 1.2 / 1.3

USALS yes

HDMI Output yes

Scart Connector yes

Audio/Video Outputs 3x RCA

Component Video Output no

S-Video Output no

UHF Modulator no

0/12 Volt Connector no

Digital Audio Output yes

EPG yes

C/Ku-Band compatible yes

PVR-Function yes

USB 2.0 Connector yes

Ethernet yes

E-SATA no

Silicon Tuner yes

Labots - MaskaV
Link to comment
Share on other sites

Protoss

AMIKO SHD-8900 tiešām šķiet labs. Vai kādam tāds jau ir?

 

.. tomēr vēl -

VU+ SOLO

šis ir 2x dārgāks. Kas tieši viņam labāks?

Link to comment
Share on other sites

MaskaV

Párbaudíts variants,kā teikt.Taisīts speciāli kā DM500HD konkurents.Principā tās pašas komandas raksta imidžus gan priekš drīmiem,gan VU+.Ar softu nebūs nekādu problēmu.Salīdzini abu specifikācijas(Alien un VU+ SOLO).Arī izmēri stipri atšķirīgi.USB,ja atmiņa neviļ bija 2.

AMIKO SHD-8900 ir galīgi svaigs un neiebraukts,bet ļoti interesants.Te pat jau augstāk par viņu drusku ir parakstīts.Viens pazīstams man solīja iedot pamocīt,tad jau redzēs.Cenas/softa/dzelži ziņā jau pievilcīgs.

 

VU+ SOLO būs apmēram tas,kas Tev patīk:iemet imidžu un aizmirsti.Saprotams,ja nesākas gribēšanas mānija pārtaisīt par mediatraktoru.

Link to comment
Share on other sites

Protoss

Ilgi mocījos, ļoti gribēju VU+, bet nu pa dārgu.

AMIKO SHD-8900 tiešām parametru ziņā ir ok un E2 esot cool. : )

Paldies visiem. Drīz iemetīšu atsauksmes.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

 

Lietoju jau 3 gadus DM500s iet perfekti, bet sakaraa ar to ka ir iegaadaats full hd tv itr doma pariet uz HD tuneri un esmu sev noskatijis Openbox S5 ( neclons) par 160ls :) info: http://uhhu.ucoz.lv/index/tunera_hd/0-16

pazina ieteica sho jo shamais teica ka dm800se diezgan leens saliidzinaajuma ar veco dm500s.

Ko sakat par sho agrekaatu?

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

peec driimboksha openu?!?! nju nju ...

lai driims buutu leens rixtiig liikaam rokaam ap to jaadarbojas

Link to comment
Share on other sites

Priekš kam ar 2 tjuneriem,liekas klapatas,DVB-T tjuneris cilvēkam nav vajadzīgs.Ja taisās uz baigo rakstīšanu,tad nu vēl šā tā.Tikai jārēķinās uzreiz ka būs jāliek dubultās galvas un viss pārējais.Citādi nekas prātīgs nebūs.

Labākajā gadījumā vienlaicīgi rakstīt un skatīties var tikai no viena transpondera.

Salīdzināt 500S un 800SE ir diezgan jocīgi,citas svara kategorijas un Enigmas.Nedomāju,ka 800SE ir lēnāks par 800.Un 800 ātrumā principā neatšķiras no 500S.Nemērīsim nu milisekundes.Mazāk tici tam,ko viena tante teica,tas ir paziņa.Parasti visas atšķirības ir lietotāja roku un galvas veiklumā.

 

Nupat izlasīju,cepums MartiniB.

Labots - MaskaV
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt jau cik naudiņas esi gatavs izdot ?

Tad var sākt ko piemeklēt.

Tas HD-Box FS-9200 PVR Twin ir par labu cenu, bet klons ir klons. Kas to lai zin ko kādā brīdī Openbox softa rakstītāji var izdomāt.

 

Pašam ir S5. Neko pārāk sliktu nevaru teikt, bet vairāk nepirkšu :)

Man pašlaik vairāk kaitina tikai viens USB ports. Arī caur aktīvo USB HUB nevar normāli pieslēgt vēl citu iekārtu.

Jā caur telnet var, bet ar pulti nevar...

Vēl izskatās, ka uz vācu HD+ kanāliem brīžiem netiek galā ar HD. Sākas neliela raustīšanās. Pārstartē viss normāli.

Openboksim tomēr ir savs, nosacīti slēgts Linux. Ar softa jaunajām versijām brīžiem iet normāli, brīžiem gļukains.

Secinājums - kad iznāk jauna versija labāk kādu nedēļu nogaidīt...

It kā jau var arī uzlikt Enigma 2, bet mēģinājis neesmu.

Labots - Fils
Link to comment
Share on other sites

es ari pari visam tomer izveletos dm, tomer japiekrit ka 500tais bija ljoti veikls. neesmu citiem vel to noverojis.

Link to comment
Share on other sites

Rudiger

peec driimboksha openu?!?! nju nju ...

lai driims buutu leens rixtiig liikaam rokaam ap to jaadarbojas

Tad varbūt pārdēvēt šo topiku par ,,Drīmboksu izvēle,, ,ja par citiem uztvērējiem nedrīkst pat ieminēties? :sarkasms: Un diez ar ko atšķiras E2 vai Neitrīno darbība dažādos uztvērējos?Diez vai kāds būs ievērojis, ka Coolstream Zee/Amiko Alien dzelži ir krietni jaunāki un procesori ātrāki kā DM 800/8000!?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rudiger,atšķiríba ir kaut vai softa adaptācijā katram konkrētam agregātam,katra draiveros.Neitrino ir daudz vienkāršāks par E2,mazāk piebāzts ar visādām ne visai nepieciešamām funkcijām,tādēļ vieglāk adaptējams dažādiem aparātiem.Salīdzinot drīmus un Coolstream Zee/Amiko Alien arī ir jāņem vērā procesoru arhitektūru atšķirības,vienkāršoti izsakoties,tāpat kā Intel un AMD.Un te ne vienmēr izšķir MGhz.

Interesants piemērs varētu būt kaut vai E2 priekš UFS-910.No sākuma bija samērā normāla un nepiebāzta,toties tagad sabāztas visādas muļķības un imidža USB varianti izauguši no apmēram 20MB līdz 38-40.Sagrūzta kaudze draiveru,kas daudziem lietotājiem vispār nav vajadzīga,bet izmest viņus nevar,vietu aizņem bez vajadzības.Labi vēl,ka nevajadzīgos plaginus var izmest.Man,piemēram,webcam,YouTube,WLan,Web interfeiss,visādas Smartmouse,CI nafig vajadzīgas,tāpēc es visu to rupjā kārtā izdīrāju ārā pēc instalācijas.

Var jautāt,kāpēc es visu to saku?Drīmiem,ja nav kāds draiveris vai kas cits,var ielādēt no neta un viss ies,piedevām neatkarīgi no imidža(parasti),ir jau arī izņēmumi,nezinu,kā VU+,neesmu pētījis.Citiem tjuneriem ar to ir tā kā ir,viss atkarīgs no imidža taisītāju komandas un arī no tās pašas E2 adaptācijas konkrētam modelim un arī procesoriem,parasti sh4.Coolstream Zee/Amiko Alien ir sh40 procesori(IPBox,UFS un daži citi arī).

 

P.S.Starp citu,Neutrino ,ko lieto HD tjuneros,ir Coolstream HD1 variācijas.

 

P.P.S.Ja sák runát par atšķirībām,tad jātaisa jauna tēma.Ar ko atšķiras ,piemēram,Ubuntu no Mandrivas,Debian no Feodor?Vispār,kam ir galva un interese,pats atradīs visas atbildes.Piemēram,sh 4 imidžus kompilē ar Ubuntu,ir speciāla proga un repozitorijs,tā kā katrs pats pie labas gribas visu var izdarīt pats,jo ishodņiki ir brīvi piejami.

Labots - MaskaV
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt jau cik naudiņas esi gatavs izdot ?

Tad var sākt ko piemeklēt.

Tas HD-Box FS-9200 PVR Twin ir par labu cenu, bet klons ir klons. Kas to lai zin ko kādā brīdī Openbox softa rakstītāji var izdomāt.

 

Pašam ir S5. Neko pārāk sliktu nevaru teikt, bet vairāk nepirkšu :)

Man pašlaik vairāk kaitina tikai viens USB ports. Arī caur aktīvo USB HUB nevar normāli pieslēgt vēl citu iekārtu.

Jā caur telnet var, bet ar pulti nevar...

Vēl izskatās, ka uz vācu HD+ kanāliem brīžiem netiek galā ar HD. Sākas neliela raustīšanās. Pārstartē viss normāli.

Openboksim tomēr ir savs, nosacīti slēgts Linux. Ar softa jaunajām versijām brīžiem iet normāli, brīžiem gļukains.

Secinājums - kad iznāk jauna versija labāk kādu nedēļu nogaidīt...

It kā jau var arī uzlikt Enigma 2, bet mēģinājis neesmu.

 

Doma ir liidz 150ls protams der jau clons arii saakumaa biju somaajis nemt dm 800 vai dm 500hd bet nevienu noshiem neesmu redzeejis dziivajaa taapeec nemaz nezinu kaa tie straadaa. Protams la labaak jau gribeetiu Drimu par cik ir pierasts pie ta un pie softa.

Vienkaarshi man te ieteica to openbox s5 ka esot gana labs, tik viens man nepatiik ka nav ieksheejais hdd . Tomeer gribas ar ieksheejo hdd lai var siikiem kaadu filmu ierakstiit :)

tagad palasot juusu atsauksmes pat iisti nezinu ko nemt :( Jaa un man nevajag ar diviem tuneriem parcik digitalais TV ir ieksh Televizora ;)

Nu kautkaa ta....

Labots - samss
Link to comment
Share on other sites

Openbox S5 ierakstīt un atskaņot arī citas filmas mierīgi vari ar ārējo USB disku.

Pašlaik nav spējis atskaņot tikai MKV filmas.

Raksta labi. Labi darbojas arī Timeshift.

Es tikai gribēju lai uz Timeshift man stāv fleška, bet uz ierakstu HDD.

Man nepatīk, ka USB HDD paiet kāds laiks kamēr pamostas. Ir kaut kas interesants, ko gribas ierakstīt, un še tev paiet kādas 10 sec kamēr disks sāk darboties :(

Īstenībā tas ir tāds sīkums ar kuru var sadzīvot...

Tagad uzliku 16GB flešku un rakstu tajā.

Viss pārējais darbojas stabili. Medus tek. Kanāli slēdzas ātri. Plaša izvēli ar Emu.

Pazvani uz Elbelu. Viņiem S5 arī varētu būt pa Ls150.

Tur arī parasti kāds uztvērējs ir pieslēgts. Varēsi papētīt kā izskatās.

 

S7 it kā ir ar vairāk iespējām.

Mani jau tomēr baida Openbox kloni. Openbox softa rakstītāji ir riebīgi. Mēdz ielikt kādu "bombu", lai uzkarinātu neoriģinālos.

 

Katram pašam jāizvēlas uztvērējs pēc atvēlētā budžeta un nepieciešamajām papildus iespējām :)

Labots - Fils
Link to comment
Share on other sites

 samss

 

 Valmierā cik es zinu jau puiši kādus 5 Coolstream HD lieto un cena Coolstream ZEE arī tavos kritērijos iekļaujās.Arī variants....?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Viktors

Tiko pats izgāju cauri šai problēmai, HD uztvērēja izvēle. Dreambox 800 - par dārgu, dreambox 500hd padārgs un ne visai labs softa atbalsts. Cuberevo 200, IPBOX 99HD - par lēnu un softi ne visai. Openbox S5 - liela atkarība no softa rakstītāja. Paņēmu VU+ Solo (Enigma2). Ātrs, stabils, lieki nekarst, kluss, ar ārejo HDD usb strādā - lasa, raksta. Visus kanālus no vajadzīgiem satelītiem atrada automātiskajā režīmā, arī no eutelsata 36. Varētu teikt: uztvērējs no sērijas - uzliku un aizmirsu....

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

SAMSS,nesalídzini 2 dažādas enigmas.E2 nav tas pats,kas E1.Šā vai tā būs savādāk un pieradīsi bez problēmām.Uz kā stāv E2 nav lielas atšķirības,pamats ir vienāds,galvenā atšķirība ir kosmētikā,kā jau kārtīgai dāmai pienākas.Es personīgi nekad neņemtu agregātu,kam nevar uzlikt Enigmu2 vai Neutrino ,bez visādiem sim,bim,pim.Tas ir,štruntu,ar ko stulbs ražotājs,nerādīsim ar pirkstu uz ko tas pirmām kārtām attiecas,var nokaut tjuneri.

Link to comment
Share on other sites

Sk buus vien saakumaa japapeta Coolstream HD .Bet viss ticamaak nemshu openbox s5 un uzlikshu enigma2 :)

Link to comment
Share on other sites

Nu,ja gribi problémas,vari ņemt openu,tikai pēc tam neraudi.Es labāk tad skatītos uz Amiko SHD-8900 Alien.Kaut galīgi jauns,tomēr ļoti daudzsološs un cena Tavā gaumē.

Coolstream nav ko pētīt,aparāts ļoti labs,tikai jautājums,kā Tev personīgi patīk Neutrino.Uzliec uz sava 500S un pamēģini.

Link to comment
Share on other sites

sashock

Sk buus vien saakumaa japapeta Coolstream HD .Bet viss ticamaak nemshu openbox s5 un uzlikshu enigma2 :)

Enigma2 uz Opena tas kautkas perverss. Openā ir tikai 32Mb atmiņas un enigmai vajag 64Mb. Openam Enigmu liek uz ārēja datu nesēja un softs ārpus uztvērēja IMHO nav pieņemami. Te jau ir te starpība starp Openu un VU+, ka VU+ ir taisīts Enigmai, bet nevis Enigma piedzīta Openam.

Link to comment
Share on other sites

Kamēr neliksi Enigmu uz Openboksa tikmēr neraudāsi ;)

Nav vērts mocīties.

Pieņem to kas ir un viss...

Pie tam visas funkcijas normāli strādā arī ar oriģinālo softu.

Labots - Fils
Link to comment
Share on other sites

laikam nebuushu pareizi sapratis kas ir ar to enigmu 2 Ok

 

tad tagadjasaak funktiereet no jauna ko nemt no HD :)

Link to comment
Share on other sites

softs ārpus uztvērēja IMHO nav pieņemami. .

 

Muļķības.Man vispār viss softs stāv uz USB fleškas un USB HDD.Visi imidži,kādi vien Katjkai pieejami,izņemot uz oficiālo bāzes.Iekšējais E2 imidžs man stāv tikai formas pēc.Reiz lādējot iekšā nokāvu apzināti,pēc tam slinkuma dēļ 2 nedēļas iekšējā fleška bija tukša.Nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...