Jump to content

HD uztvērēja izvēle.


Grisha
 Share

Recommended Posts

Tāpat 75 Ls samaksāju Lizuma ielā par GM Spark Reloaded.

Jacobs"am tur ir acīmredzot savas cenas.

Link to comment
Share on other sites

pēdejoreiz kad biju, tur bija jau loti citas cenas, tas laikam vecajiem klientiem, jo tagad par vienu galvu man jau prasa savus 8ls vai kaut ko tādu.

Link to comment
Share on other sites

Man te viens internetveikals "uzmeta", tādēl steidzigi meklēju kur šodien pat iegādāties satelītuztvērēju. Ja kādam ir vēlme atbrīvoties no sava lietotā, tad var droši piedāvāt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tāpat 75 Ls samaksāju Lizuma ielā par GM Spark Reloaded. Jacobs"am tur ir acīmredzot savas cenas
 Tās cenas ir tikai reģistrētiem klientiem, kas reģistrēti viņiem ka uzstādītāji vai veikali. Kuram katram nedod par zemajām cenām vienīgi ja pār viņiem kāda labestība pāriet un viņi apžēlojas, piekapjas un pārdod 

kādā bodē labāk sūtīt dm800 se klaunu, kāds nepadalītos ar info.
A kāds rezons pirkt krutku? Pa to naudu paņem VU+ Solo vai Uno oriģinālus
Link to comment
Share on other sites

Aha, suņu rējiens http://www.mixeshop.com/sr4-sunray4-dm800-se-sr4-triple-tunner-with-wifi-sct-in-one-all-working-now_p776.html

189 usd , šippings  DHL 38.88 usd , 21% PVN + čakars ar muitu( sevišķi interesants , ja nedzīvo Rīgā+15 Ls DHL atmuitošanas palīdzība)

iegūstam bezgarantijas ķīniešu kaste. Vai VU+ Solo http://pult.lv/product/vu-solo/ 150 Ls tak kaut kāda garantija.

Katrs pats var izvēlēties.

Link to comment
Share on other sites

Nu nebūs labāks tas klons pa Vu+ vai Extrsnd 6000. Pēdējais vizuāli patīkamāks,bet bez iekšējā HDD.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds ir pabaudījis kā SR4 Sunray4 DM800 se SR4 ir ar mūsu Virszemes tv uztveršanu?

Link to comment
Share on other sites

Tās cenas ir tikai reģistrētiem klientiem, kas reģistrēti viņiem ka uzstādītāji vai veikali.

Ja jau biežāk piestaigās puiši un pirks, tad dabūs tāpat par tām vairumcenām.

Paskatījos :VU+ SOLO HD Digital FTA+conax HD Linux VU+ 130.00,-

                   VU+ UNO HD Digital FTA+conax HD Linux VU+ 180.00,-

Link to comment
Share on other sites

189 usd , šippings  DHL 38.88 usd , 21% PVN + čakars ar muitu( sevišķi interesants , ja nedzīvo Rīgā+15 Ls DHL atmuitošanas palīdzība)

Tu tik agresīvi te sludini, it kā pats būtu sūtījis un čakarējies ar muitu! 

Pat siekalas šķīst uz visām pusēm...  :yahoo: 

Jā, šis teksts "189 usd , šippings  DHL 38.88 usd" ir pilnīgi pareizs un TAS IR VISS!

Aparāts 3 dienās ir klāt, bez jebkādas muitas.

 

p.s. nepatīk, nepērc!

Link to comment
Share on other sites

kā ta tev tas izdevās bez pvn, neesmu nekad sūtījis ar dhl, ņemu parasto pastu un tad laimes spēle ar nodokļiem.

Link to comment
Share on other sites

Uzprasi, lai uzraksta zemu cenu un nosaukumā, piemēram, Switch.

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

Jautājums pa cik (un kur) var nopirkt vislētāko HD uztvērēju ar enigma2 atbalstu. Protams tādu kur sat skatīšanās notiek un medus tek bez būtiskām problēmām! 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

G/M 990 HD SPARK LX Digital FTA+conax HD Linux GOLDEN MEDIA 65.00,-

TV STAR S6000 HD (Amiko Alien SHD-8900 klons)Digital FTA+conax HD Linux TV STAR 57.00,-

Vairumtirdzniecība : Rīga, Lizuma iela 1, YT-Group

Link to comment
Share on other sites

Kā var dabūt šo vairumtirdzniecības cenu? cik saprotu viņu tā vienkārši katram ienācējam no ielas nedod..... 



Man vajag 1 gab. uztvērēju esmu gatavs kaut rīt braukt pakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Vieglākais, lai tev kāds bootietis-rīdzinieks, biežāks viesis tur, izlīdz...?

Labots - jacobs
Link to comment
Share on other sites

Labprāt pieņemšu palīdzību un parādā nepalikšu - kādu alu uzsaukšu ;)

 

Nav jau arī tā ka obligāti rīt vajag ;) Nav jau tā ka nav uz kā sat tv skatīties, bet gribās uz nākošo līmeni pāriet :)

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kurš ir ekonomiski labākais variants šobrīt tunerim vienam Virzemes DVB-t un SAT ar medu?

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Kāds ir tavs budžets šim pirkumam? 



Un lai varētu pateikt kāds ir ekonomiski labākais variants sākumā jārunā un jāvienojas par kritērijiem, kuri būs piemēroti vērtēšanā. Tie kritēriji katram var būt savādāki un ar dažādu prioritāti (brand, procesora jauda, ārējais izskats, cena, programmnodrošinājums, iespēja ielikt cieto disku, apgreida iespējas nākotnē, enerģijas patēriņš, bildes kvalitāte, lietotāju atsauksmes, mūža ilgums utt utt) No visiem kritērijiem tu pagaidām esi nosaucis tikai vienu - 1 SAT un 1 DVB-T tjūneri. 

Link to comment
Share on other sites

Rimants, jā , jo par pārējo īsti nezinu ko teikt. Mani interesē lai var HD dabūt, lai ir virszemes kanāli un Sat ar medu pieslēdzams. Tas viss vienā kastē ar vienu pulti. Lai viss strādā bez čakara, baigajām aizturēm. Ja ir iespējams ieraksts, tad var uz ārējo nesēju.

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Nu jau tuvāk  :)​ , tātad vajag HD. Un droši vien derētu lai ar to pašu pulti varētu operēt savu televizoru? Kāds tad ir pieejams budžets? Vispār jau MartiniB tev blakustēmā pat nelielu sarakstiņu piestādīja http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/152962-tv-priv%C4%81tm%C4%81j%C4%81-ko-un-k%C4%81/#entry1602088 



Un vēl: Lai teikt, ka ar vienu aparātu ir lielāks čakars nekā ar otru, vajag, kā minimums palietot abus. Es varu, piemērām teikt, ka ar DM8k un GB Quad čakars ir pilnīgi vienāds. Čakars būs ar visiem aparātiem ja pats ar tiem ņemsies. Ja gribi galīgi bez čakara, tad jālūdz kāds spečuks lai visu sataisa un tev atliks tikai lietot un priecāties.

Link to comment
Share on other sites

rashns

ķiniešu brīnums no mixeshop suņureja4 ir tās naudas vērta kaste, pagaidām iet ļoti labi.Tikai pults ir metama miskastē, jo tiek lietota cita dm pults kopija kura ir laba, bet šitā ir pilnīgs mēšls"

Kopējās izmaksas bija ap 121 ls

Link to comment
Share on other sites

jacobs

 Domāju, mūsu forumā un ne tikai, visi optimālie DVB-S + DVB-T varianti ir izskatīti, cenām sākoties no ~110,-(GM Triplex, Alien 2) un uz augšu DM grupā.Atliek tikai lasīt objektīvas atsauksmes un pirkt, protams, neķerot pirmo ķīniešu mēslu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Amiko HD Mini, ko var teikt par šo? Vajadzīgs tikai senčiem šāringam.

Link to comment
Share on other sites

Man domāt, ka tomēr labāk uz Enigma2. Man tie visi sparki, digilini, optiboxi, openboxi utt. nu nepatīk, ja nevar "ieliet" normālu Enigmu. Protams cenā jau arī bieži ir jautājums, bet nākotnē arī jāskatās... Būdams sapņu kastīšu fans, ja ir iespēja tad tagad ieteiktu paņemt Dreambox DM 800HD PVR domājams līdz 100Ls (Unisat līdz 22.03 vairumā 80.00Ls). Normāla HW kvalitāte, e-star simkai viss atbalsts iekš http://www.e-star-sim.com/en/down-sim800.php . Jebkuru FW priekš origināla ielejam caur web pirms tam nokonvertējot ar viņu Converter. Tikai salīdzinot ar lētāku un oriģinālāku Amiko SHD-8900 bildes kvalitāte man personīgi šķiet pēdējam labāka.

800HD:

+ OpenPli.org origināli, ātri un skaisti strādā. Pilns dažādu komandu FW;

+ var iekšā ielikt HDD, 2 USB;

+ ērta pults, kas patiešām strādā;

+ informatīvs frontālais ekrāns;

- cena nedaudz lielāka;

- subjektīvi attēla kvalitāte nedaudz zemāka, DVI;

- 300 MHz;

- vizuāli kvalitatīvs, bet klons!

SHD-8900:

+ skaista bilde uz ekrāna gan SD, gan HD kanāliem;

+ Sparku nelietoju, HDMU un AR-P enigmas2 strādā labi,

+ cena;

+ 450 MHz;

+ man personīgi iekšējais PSU labāk patīk, bet pēc garantijas beigām vienkāršam cilvēkam vieglāk nomainīt ārējo kā 800HD;

- oranžie cipari, pults, 1 USB;

- FW nav līdz pilnībai vēl sakārtoti.

IMHO 

Labots - coco
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Atnāca man arī  beidzot no mixshopa sunray4 brīnumkastīte! Strādā ļoti labi: praktiski viss, pults, WiFi, LTK virszeme, USB, HDD utt. Tikai cik ilgi!? ;) Tomēr tas gemarojs ar ķīniešiem, ar LR muitu, nu man sanāca ļoooti lielā laikā un naudā! :{ Ķīnieši paši man neprasot pārmeta no manis pieteiktā DHLa, redz mana adrese esot remote area, uz parasto pastu (lēno divplāksni), protams LR muita atplēsa paku un "iepiļija" pēc pilnas programmas! Cerēju iekļauties līdz 130LVL, bet personīgi man nesanāca... ;)

Papētījām arī ~45LVL vērto dreamsky HD2 kastīti. Piemēram priekš viaccess lietojams kā lēts risinājums SAT TV ar medu! Pārslēdz kanālus ~1s, HD bilde normāla, SD diemžēl kā jau lētajam ALi procim pienākas, ar NTFS USB strādā normāli, 8GB mkv fullhd atskaņo bez problēmām, timeshift raksta arī, ineta lietas, arī Youtubi, skraida normāli. Tomēr piemēram ar 5 grādu NDS problēmas kā jau parasti, var atvērt bildi ~1s laikā, bet biežāk var meklēt pareizo IDENTu līdz 5-6s...

Labots - coco
Link to comment
Share on other sites

ilgaak zinaamajam Sunray4 driiz buus gads,

paaris nianses:

ne uzreiz atkodu ka transponderu parametrs `Inversion` ir noziedots ieeju izveelei

2 = auto = DVB-S2 ieeja

1 = On = DVB-C ieeja

0 = Off = DVB-T ieeja

 

lai DVB-T un DVB-C paraadiitos kaa papildus tuneri jaapieinstalee trialtuner20b_dm800se

derees tad kanaalu/bukeshu saraksts no driima,

tikai enigma2 uzskatiis ka kameer tiek lietots viens tuners paareejie ir briivi

 

pults uz tausti taa nepaaraak, bet funkcionaali 1 pret 1 kaa lielaa 8k driima klasiskaa

jaunaas driimbokshu pultis ar kauchkaa pie sirds neiet

 

Link to comment
Share on other sites

Visu laiku fantazēju par Sat uztvērēja uzlabošanu uz tādu kur enigma2 iet. 

Pagaidām esmu noskatījis 

 

Openbox S6 PRO+ HD PVR vai Vu+ Solo2

 

Jā - cena otrajam vairāk kā 2x augstāka. Un dzelži krietni niknāki. Tomēr jautājums ko es praktiski iegūšu no niknāka dzelža? Kas ir tas kas ies uz VU Solo2, bet neies uz openbox?

Link to comment
Share on other sites

Jautājums no sērijas, ar ko labāk braukt ? Ar Hyundai vai Mersedesu ? Abi taču brauc normāli.

Labots - Exy
Link to comment
Share on other sites

Sveiki. Jautājums kādam, kurš lieto DM 800HD SE. Kā šim sastāv ar tunera jūtību uz vājiem signāliem, salīdzinot ar citiem aparātiem? Vienu brīdi bija ukraiņu Viasat History/Nature bez kodēšanas no 4,8E, gribēju iestellēt uz ET9200 - nav signāla, pēc kāda 5. meģinājuma itkā izdevās bet galīgos klučos. Ar Digiline 7000 - bez problēmām. Tagad vēl arī sky uk vājāki palikuši, tākā šis uztvērēja parametrs ir diezgan svarīgs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tākā šis uztvērēja parametrs ir diezgan svarīgs.
Vēl svarīgāks ir antenas izmērs, LNB kvalitāte un sistēmas antena-LNB precīza noregulēšana. Un DM800HD SE ar savu tūnera jūtību ir viens no labākiem.
Link to comment
Share on other sites

Cik mēģināts, kad neiet uz dm800se tad neiet arī uz 500, un kad iet tad iet uz abiem, tas līmenis starp ir bilde vai nav ir identisks. 

Link to comment
Share on other sites

Paldies par info! Tas jau man skaidrs, ka antenas izmērs ir svarīgs. Bet ja izmēra limits ir ierobežots, ko var pie balkona pielikt (šobrīd ir 90cm, bet drusku lielāku jau vēl var), tad jāstellē maximāli kvalitatīvas pārējās komponentes. Veterāns 500s manvēl ir, tad apm. skaidrs. Varbūt kāds zin, kur remontē sat. uztvērējus, jo ET9200 nobeidzās priekšējā paneļa indikators (kanāla nosaukums un pulkstenis). Tagad to ka viņš ir ieslēgts, var redzēt tikai kad ieslēdz TV. Principā jau var iztikt, bet Ordnung muss sein. Vispār viņš dīvaini uzvedās, neredz dažas frekvences no 13E, 500s un Digiline uz tām pašām signāls spēcīgs. Vai nu varbūt man vienkārši ir "paveicies", vai arī šim verķim ir kautkādas īpašas prasības attiecībā uz kabeļiem, lnb, u.c.   

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...