Jump to content

HD uztvērēja izvēle.


Grisha
 Share

Recommended Posts

Nu tas Solo 2 ir labāks par Uno tik ar to ka divi satelīttjūneri un atrāk palaižās . Pārējais... nu nezinu. LAN uz 100mb tāpat pietiek, HDMI 1.4-? . Nezinu kas ir jāpalaiž, lai arī Uno proci nogruzītu uz 100%. Protams, ja maks atļauj, tad Solo2, tik vai izmantosi viņa atšķirības. Vari paskatīties salīdzinājumus VU+ aparātiem http://www.greatdvb.com/en/vu-solo-vu-uno-vu-duo-solo2-ultimo

  Man , personīgi , Uno labāks, jo ziemas laikā ielieku DVB-T tjūneri (šim tjūneri maināmi) un izmantoju kā kabeļtelevīzijas uztvērēju baudot pārējos Enigma 2 labumus ( tipa Torrentu aparātu, IP TV , tīkla disku, kur stāv visādas filmas , jo ielikts 2TB disks) Nu, jā varbūt tiešam, kādreiz noderētu Solo2 1000mb LAN kad vajag ko pārkopēt no Uno HDD. Bet tā ka tanī HDD stāv filmas kas ar paša aparāta transmission softu nosūktas no torrentiem un skatītas uz TV , tad to tīkls tā vai tā tiek izmantots tik cik provaidera ātrums uz ārpusi. Pēc manas saprašanas VU+ Uno pie patreizējās 150 ls cenas ir optimums  attiecībai cena/īpašibas.

Link to comment
Share on other sites

nez cik bieži izmantosi to hdd tagad kad visiem tv normaliem iekšā ir visi streaming servisi no uz datoriem.

priekš raidijumu ieraksta un timeshift izmantot var usb, tā ka lielu jēgu no tā iebuvetā hdd nav.

Link to comment
Share on other sites

Nu man visu laiku griežas torrenti un ''audzē '' reitingu . Nu dikti labs aparāts , kurš strādājot tērē tik 20W un gan skaties TV, gan fonā pumpē ko no torrentiem. Tā ka HDD pat ļoti OK. Pie reizes laiku pa laikam izmantoju to HDD ka rezerves kopiju vietni no mājas datora vajadzīgiem failiem. Nu disks liels. Kautkādu speciālu disku laiku pa laikam štepselēt klāt pie datora slinkums. Tā viss notiek automātā, jo ģimene skatās tv , bet dators taisa uz VU+ uno HDD rezerves kopiju.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

nu tās ir tavas specifiskās vajadzības, bet ja runa iet par tv skatīšanos tad diez vai 95% izmantos to kā tu.

Link to comment
Share on other sites

Ja tik plikai TV skatīšanai, tad var ņemt pat ko vēl lētāku, nekā pa 80ls. Nu naf. uz E2. Ka tik rāda . Man bija pieredze ar paziņām: Amiko 4900 . Pēc kāda laika uzliku E2 , bet šie saka ka laikam vajagot atpakaļ veco (Spark). Nu cilvēkiem (paveciem) vienkāršāk ar pulti kārtot kanālus nekā caur datoru :) . Es uz rāvienu neatradu plugin kas uz sh4 ļauj E2 ar pulti kārtot.... Tiem cilvēkiem neko citu nevajag, kā vakarā ieslēgt un paskatīties....

Link to comment
Share on other sites

Ne jau piemērs , bet par to ka lielai daļai E2 vajag kā zaķim stopsignālu. Nu vidējam cilvēkam vajag tik lai rāda. Bet ja E2, tad , pēc manas saprašanas , lai aparāts izmanto visas iespējas, tai skaitā HDD . Nu patīk cilvēkam visu mainīt/piemērot  (vārdu sakot spēļu manta lielam cilvēkam :) ) - tad E2.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB
@oxygen & @gix
peedeejais jautaataajs veelas upgreidoties, lai arii no shvakaakaa, bet tomeer Driimboksha
kad ir pieshauta roka driimbokshu konfigureeshanaa, tad katra satikshanaas ar nedriimu ir kaa piedziivojums,
kaudze nianshu un regjistreeshanaas pavisam citos forumos utt
 
budzhetaa preciizi traapa Sunray4 - Dreambox dm800se klons tik ar universaalu tunera moduli DVB-S2/T/C
eksemplaariem ar a8p simkarti var shuut tekoshaa briizha OE2.0 imizhus
 

p.s.

E2 vajag arii pensionaariem :)

lai var piesleegties attaalinaati un piekorigjeet, ja jo saspaidiijushi nejaushi

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

man ar e2 kastes liekas ertakas un atrakas par tam aizslegtajam linux kastēm.

nav obligāti vaadzigs sunray 800se klons pietiksies ar jebkuru normālu kam ir a8p karte. man pašam gan ir 2.10 sim karte bet tur ar problēmu nav.

Labots - gix
Link to comment
Share on other sites

Tā, esmu apstājies pie Sunray4 vs VU+ Uno, tagad tik jāizlozē, jo nevienu nezinu, it kā par labu VU+ , ka vienam paziņam ir, un ja, kas, tad vismaz sākumā zvans draugam varētu palīdzēt, kaut parasti cenšos pats izkost ja ko nezinu... doh līdz vakaram jāizdomā.

VU+ jau baigi slavē.

Link to comment
Share on other sites

Nu uno labums būs ka garantija 2 gadi ( ja pērc pult.lv). Tas dažreiz noder. Ja plāno izmantot gan satelītam , gan virszemei/ kabelim , tad tas ķinietis. Lai gan arī UNO var vienlaicīgi, kad pieštepselē USB uztvērēju un būs vienlaicīgi abi. Ja cena, beigās vienāda, tad jau labāk uno, jo orģināls paliek orģināls ( nebūs visādi zemūdens akmeņi).  Kad agrāk uno maksāja 210ls, tad tam ķinietim bija cenas priekšrocība, bet tagad..

Link to comment
Share on other sites

Paņem abus, gan otru pārdosi, jo ierindas ''loham'', potenciālajam pircējam, tad mācēsi visu ierādīt...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu uno labums būs ka garantija 2 gadi ( ja pērc pult.lv).

Ja tik šie atkal nemainīs veikala juridisko īpašnieku.

Link to comment
Share on other sites

Kādu SAT uztvērēju sharingam ieteiktu kā iesācējam SAT, bet ne tehnoloģijās vispārēji?

Vēlamais cenas diapazons līdz 100,- (vismaz šobrīd). Fīčas, kuras gribētu - recording scheduling, picture in picture, ātra pārslēgšanās starp kanāliem, DTS skaņa laikam šai cenu kategorijā neietilpst :)

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt DTS ietilpst, bet picture in picture uz dažādiem trnsponderiem gan ne.

Labots - Taapat
Link to comment
Share on other sites

Nu es pagaidām esmu tīri apmierināts ar Dreamsky HD2. Var nopirkt no Pult.lv tur pat ir akcija ka 1 gads shaare par brīvu.. :)

Menju izvēles visas diezgan vienkāršas un saprotamas.

Var aizmugurē iespraust USB WiFi adapteri bezvadu internetam.

Priekšā vēl viens USB var pielikt cieto disku.. esmu licis jau 500GB..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

VU+ solo2 probēma ar iespēju Pip - Aktivizēt viņu varu, bet deaktivizēt nevaru - nezinu kā ( vienīgi pārstartējot) Izvēlnē nav tādas pogas, ka deaktivizēt PiP. Nekur instrukcijā arī nekas nav rakstīts. Varbūt varētu līdzēt Blackhole uzlikšana?

Kādu programmu izmantot, lai uztvērēju varētu vadīt caur internetu (arī Nemājas tīklu).

Pārslēdzot kanālus, tie bieži uzkaras, pazūd vai raustas  skaņa,  - pie vainas uztvērējs vai dravinieks?

Link to comment
Share on other sites

Kādam imidžam? Teiksim OpenPLi bija jānospiež kaut kāda poga, vai tik ne zilā/sarkanā/zaļā uz pults. 

Uz sitiena neatceros. Bet kad reiz paniekojos ar to fīču uz sava, atceros ka bez problēmām tiku laukā.

Vai arī EXIT uz pults. Vienkārši neesmu mājās patreiz, nevaru uz sitiena pamēģināt.

Link to comment
Share on other sites

Nu protams ka vainīgi ir sliktie programmu rakstītāji, sliktie dravnieki un sliktie instrukciju rakstītāji. Un tagad vēl sliktie foruma biedri kuri ir tik slikti ka nejēdz sakarīgi un pa punktiem apmācīt user vulgaris :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Kādas ir atsauksmes par dreamsky HD, pats lietoju Amiko 8900. Kā atšķiras bildes kvalitāte un iespējas, salīdzinoši, teiksim, ar dreamsky HD2?

HD6 jau ir tādā pašā cenā ar Amiko 8900, kuram jūs dotu priekšroku?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sveiki kolēģi,

Ir radusies nepieciešmībā pēc vēl viena SAT uztvērēja.

Izvēle kritusi uz Vu+ Solo2 un Vu+ Ultimo, diemžēl nevaru izlemt kuru ņemt, katram savi plusi.

Jūsu domas?

Link to comment
Share on other sites

http://en.wikipedia.org/wiki/Vu%2B

Solo2 ir jaudīgāks procesors un vairāk RAM, kā arī iekšējais SATA III kontrolieris un gigabitLAN.

Ultimo ir vājāks procesors, mazāk RAM, toties vairāk fleša, eSATA un iespēja ielikt trešo tjuneri - DVB-T/C, kā arī tur var ielikt gan 2.5" gan 3.5"HDD

Abi ir labi, galvenais Ultimo pluss ir trīs tjuneri, kuri var būt DVB-T/C/S2. Ja vajag tikai sat - es ņemtu Solo2, nu esmu jau paņēmis. :)

Teiktu, ka viss grozās ap to vai vajag to ne-sat funkcionalitāti vai nē. Cenas ziņā, teiksim šeit cena atšķiras par 20€

Ērtības labad izvilku abus tjunerus tabuliņā lai vari salīdzināt tikai tos.

post-67156-0-00344600-1390292061_thumb.jpg

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Paldies,

Biju pētījis šo tabulu.

Vairāk par 1 tjuneri man nevajag, uz sat papildus izmantoju ftp un web serveri.

Līdz ar to būtu labi ja tīkla karte 1 Gb, bet varētu iztikt bez tās.

Pašlaik vairāk nosliecos uz Ultimo dēļ flash atmiņas un 3,5" HDD.

Link to comment
Share on other sites

Nu Ultimo ir tikai 20€ dārgāks - kāpēc ne? :)

Man gribējās jaunāku dzelzi tāpēc ņēmu Solo2

Ja godīgi, būtu ņēmis Solo2 Lite, ja tāds eksistēu - tā versiju ar 1 tjuneri, bet saglabājot jaudīgo CPU.

3.5" HDD būs lētāks, jā. Un būs iespēja ielikt cita tipa papildus tjuneri, JA nu kādreiz savajagās to DVB-T priekš virszemes.

Link to comment
Share on other sites

Ultimo, aprīkots ar 1 dvb-s2 un 1 dvb-t, ir nopērkams tādā pašā cenā kā Solo2.

Bez tam mājās sata hdd vairāki pieejami.

Vienkārši gribēju dzirdēt vēl kāda Ultimo lietotāja viedokli.

Link to comment
Share on other sites

Ultimo ir iepriekšējās paaudzes flagmanis, viskrutākais un visdārgākais. Solo 2 ir jaunās paaudzes vidusklases apararāts ar ļoti labiem parametriem un ļoti labu cenu. Jaunās paaudzes flagmanis DUO2 ir uzreiz par 200Eu dārgāks. Ultimo procis ir tas pats kas UNO. Es gan neņemtu Ultimo.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
vu+ solo jaunā klonu versija ar ferrari čipu ar dhl tev pa 80 ls atvedīs ar visiem nodokljiem, tas ir labakāis price/preformance variants šobrīd.   re kur piemērs - http://www.aliexpres...1295075299.html

 

 

Klau, paņēmu šo. Iekš aliexpress aprakstā rakstīts "Our Vu Solo is the top quality one,with V3.2 security chip ,it  support flash the original software ,and also the chip is the pluggable model ,for future update ." savukārt uz pašas kastes uzlīmīte, ka softu ņemt tikai no www.vuplushd.tv un ka no citiem avotiem var sabojāt tjūneri. Nospļāvos un caur usb mēģināju uzlikt OpenPLI priekš Vu+ Solo, bet beigās dabūju tik melnu bildi, domāju, ka vispār nobrickoju. Nomainīju apenes, sakrustoju pirkstus un liku atpakaļ to oriģinālo BlackHole 1.7.9. - paldies dievam aizgāja.

Sanāk, ka uz šā nekas cits neies vai ir kādas darbības ko varu veikt un aizies arī openpli?

EDIT: Ok, aizgāja OpenPLI4.

Labots - Zwobot
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mans "best bet" uz šodienu būtu VU+ Solo2, vai - ja ir brīvāki līdzekļi - VU+ Duo 2. Galvenā priekšrocība ir, ka VU ir tehniski izstrādāti nevis priekš kaukāda proprietary softa, ko pēc tam vienalga pāršuj, bet jau sākotnēji tieši priekš Enigma2 - tas dod papildus uzticību, ka nebūs gļuki, utml.

 

Duo2 gadienā tehniski neko īpaši nevinnēsi, bet tev būs (vispārējā gadienā nevajadzīgs) papildus krāsains displejs priekšā, kur - piemēram - varēsi izvadīt tekošo laika prognozi :) No sakarīgām lietām - iespēja ielikt iekšā (lētāku un ietilpīgāku) 3,5" HDD, kaut gan tad jau labāk tīklā ieslēgt jebkuru MediaServer kasti - saturs būs pieejams uz visām devicēm, rakstīšanas laikā netrokšņos, un kā papildus bonus būs kā tikla/backup, utt. universāls risinājums. Ultimo (mans viedoklis) vairs nav vērts izskatīt

 

No imidžiem es teiktu droši vien ka vai nu BlackHole, vai VTI. Esu viskauko mēģinājis, man subjektīvi šie 2 likās top

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Eldorado

Manuprāt beidzot savai Katrīnītei UFS910 esmu atradis visoptimālāko variantu, kas aprīkots ar TitanNit 1.49 versiju uz fleša un Wicard 1.15 emulatoru. Beidzot esmu pilnīgi laimīgs - kanālus ver vaļā ātri, viegli konfigurējams emulators, bet galvenais, ka imidž nebramzē un zaļumu nemet, kā tas mēdza gadīties ar standarta E2 imidžiem. Visi Emu (tajā skaitā arī oscam un MgCamd 1.38a) kā arī kanālu pīkoni un skini arodas uz SWAP ārējā HDD.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...