Jump to content

HD uztvērēja izvēle.


Grisha
 Share

Recommended Posts

No youtubes gāja un , cik atceros arī no tā ukraiņu pirātisko filmu saita, kur tiec iekšā ja esi ''ukrainā''( es gan virtuāli  :) ), bet ja nē... ( tik tur jau baigi bieži tiešsaitē bremzējās). Man šis labi noderēja kad viesojās radu mazie bērni. Vajag fiksi kādu multeni. Atrod youtube, nospied skatīt ar VU un viss notiek.

Link to comment
Share on other sites

Nē , http://www.ex.ua/.  Tik lai tur, normāli atvērtos saturs, vajag ukrainas IP. Bet iekšā... nu gan krieviski gan angliski filmas visām gaumēm. Ja nav UA  IP, tad neko neredzi no labumiem  Es šim pasākumam izmantoju Hola Nu domāju ka ir kaudze citu lai tanī galā uzskatītu ka esi no UA.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Vienīgi lai darbotos, enigmas plaginā OpenWebif nedrīkst setingos likt HTTP autentifikāciju . Ja ir uzlikta tad itkā nosūta, bet nekas uz aparāta nenotiek. Tā ka man to paroli vajag ( izmantoju lai skatītos TV no arpuses, bet lai neslēgtos klāt visi kam nav slinkums), tad uz šo brīdi nesanāk izmantot. Nu kad rodas vajadzība, uz brīdi atslēdzu. Būs , laikam, jauzraksta plagina autoram vai kur nevar iemontēt to autorizāciju. Ja būtu tā , tad vispār ideāli.

 Tiko pārbudiju no EX.UA- iet ja uz faila ar labo pogu un sūtīt uz VU+ . Starp citu, tas saits , laikam, ir ''niknākais''online/nolādējamas filmu ziņā (par softiem un citām mantām neesmu iedziļinājies) . Angliski mākslas filmas 1582, dokum.-494. utt. Vaciski mf-324..., Spāniski mf- 90gab. Par krievu valodu , vispār var nerunāt- tik mf- arzemju, bet krievu valodā 78830...  Nu aizčapoju uz to lapu no datora, atrodu ko vajag un nosūtu lai VU+ spēlē. Nu protams , ja fails formātā , ko nemāk VU+, tad jau nespēlēs. Tas ka laiž tik iekšā no ukraiņu IP mūsdienās ir tik tāda, vīģes lapa, kas piesedz no robotiem kas meklē kur ir pirātiskas filmas.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tomēr atkal nokavēts, jo  Sharp has announced plans to sell an 8K television screen from October.

Tak 4k vēl 10 gadus nebūs plašai auditorijai nepieciešams, kur nu vēl 8k 

Link to comment
Share on other sites

Tas 8K pagaidaam ir pilniigs sviests. 4K pamazaam tikai saak paraadiities... Kaut gan man skiet ka tie vairs nebuus 10 gadi bet kaadi 3-5 gadi un 4K jau buus diezgan plashi pieejams. Bet katraa zinjaa pat SD nepazudiis tuvaakos 10 gadus. Ir daudz cilveeku kuriem vajag vienkaarsi kanaalu kaa taadu nevis kvalitaati. Bet pasaakums ar 4K un arii protams 8K kaa taads priecee! Gan jau driizumaa katrs varees skatiities atbilstosi peec sava macinja biezuma...

Jaa kaut kaa leeni ienaak arii KA diapazons kas noteikti dos vairaak iespeeju 4K televiizijai. Nez kaa tas iespaidojas tik uz laika apstaakliem....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sveiki!

 

pāris negudri jautājumi :)

 

tākā mans 8 gadus vecais openbox300 ir atdevis galus :p meklēju jaunu

 

Vai http://www.pultex.lv/lv/category/hd-resivery/all/ ir normāla vieta kur iegādāties HDuztvērēju?

 

Varbūt varat ko ieteikt?  pagaidām skatos uz Openbox SX6 HD

jo neredzu jēgu maksāt par Openbox SX9 HD (Dual DVB-S2) fīčas gandrīz tās pašas, tikai sx9 hdd var iebāzt korpusā

 

Vu+ Solo SE v2   pret   Openbox SX6 HD  ir vērts nolocīt 50€ vairāk?

 

kā ar wi-fi usb puļķiem jebkurš der jebkam? vai labāk oriģinālais Openbox Air USB Wi-Fi

 

vēl jautājums par "LNB galviņām" manas 8gadus vecās der HD kanāliem?

Link to comment
Share on other sites

Par Openbox vs Solo jāizlemj pašam.Katram ir savi cienītāji un noliedzēji...Visiem SAT uztvērējiem der WiFi puļķi ar čipu Ralink 5370 , kas iekš AliExpress ir reizes 4 lētāki kā pultex. 

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Brand-New-USB-Wifi-Adapter-Dongle-Wireless-N-150Mbps-RALINK-RA5370-For-Raspberry-Pi/32462482054.html?spm=2114.01020208.3.83.izopBu&ws_ab_test=searchweb201556_1,searchweb201527_4_71_72_73_74_75,searchweb201560_3

LNB, protams, der, ja tām nav pārāk liels trokšņu līmenis un pietiekami liels šķīvis, jo HD kanāliem vajag labāku signālu.

Link to comment
Share on other sites

Ja nav kaukaadu redzamu bojaajumu tad noteikti ka LNB derees. Testos jau sen ir pieraadiits ka reaali mazaaku par 0,6 db troksnu liimeni LNB nav,tas ka uz vinas raksta 0,2 vai pat 0,1 ir tikai reklaamas triks taapat kaa uzraksti HD un 3D. Ebaya nopirku wi-fi pulki pa 5 usd iet gan uz Openboksa gan Amiko,Galvenais kaa jau rakstija ir paskatiities uz kaada vins chipa.


http://www.pultex.lv/lv/product/toroidalnaja-sat-antenna-maximum-t-90-wavefrontier-t90/

Nu bet cena arii......

Man 1,10m skiivis staav uz motora uz no horizonta liidz horizontam :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds lieto šādu all in one antenu http://www.pultex.lv...a-maximum-e-85/kādas ir atsauksmes? tas ir ok risinājums lai visu reizē uztvertu?

 

Lietoju šitādu ar Vu+ SoloSE. Ir ok, tikai ja uznāk baigais lietus vai sniegs, tad signāls pazūd, bet parasti purgas pašā sākumā, uz minūtēm 5-10, tādos gadijumos skatos bezmaksas VTV! :)

Saliktas šitādas galvas: 36E/28,2E/23,5/E19,2E/13E/9E/4,9E/0,8W

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

Man ir tas Maximum -85 šķīvis. No pieredzes varu teikt, ka var aptvert 36°E-4,8°E, bet ir maza lietus lietus/sniega noturība tieši uz 36°E.

Tāpēc priekš 36° uzliku atsevišķu 60cm Triax. E-85 atstāju 13-9-4,8.

Labā lieta tam E-85 ir tas, ka tehniskais izpildījums ir ļoti labs. Metāls biezs un smags, pulverkrāsojums visām detaļām ideāls. Pēc 5 gadu lietošanas izskatās kā vakar uzlikts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lai gan ar radiotehniku esmu uz TU, ar satelītu padarīšanu esmu uz Jūs - NTV un Viasat šķīvjus salika interneta provaiders un nodrošina arī medu. Lasu te jūsu spriedelējumus par to kādu uztvērēju izvēlēties un netieku gudrs vai ir jēga ko mainīt. Izmantots tiek Spark reloaded, kuram nesen džeki pāršuva Enigmu - tagad normāli iet EPG arī Viasat un ar bildes q esmu apmierināts gan SD, gan HD kanāliem. Patīk arī, ka iespraužot flash, var smuki ierakstīt TS strīmu no dajebkura kanāla un pēc tam kompī apstrādāt. Bērnam 2. stāvā džeki prezentēja Openbox S2 mini HD, kur ar viss notiek, tik nācās WiFi puļķi piepirkt, jo maitas meistari sačakarēja interneta kabeli uz otro stāvu, kad remontēju māju. Bilde uz mazā TV ir ok, bet kad pieliku pie lielā, tad draņķīgāka kā Sparkam. Interesanti, ka Openboxam labākā bilde ir, ja ļauj apskeilot televizoram, tb HDMI uztādījumos izejā ir 576i, Sparkam nē.

 

Nu tad lūk - ir jēga mainīt man to Spark uz ko labāku, tb vai jutīšu bildes uzlabojumu?

 

Paldies, der arī dikti subjektīvi viedokļi. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Par bildes kvalitāti visi viedokļi ir subjektīvi.Līdz 40'' ekrānam Spark kastēm ir pietiekama kvalitāte.Lielākam ekrānam ieteicama kaste ar Broadcom procesoru no VU+ saimes.Openboksi, Amiko Mini u.t.t pietiekami labi rāda uz 32'' ekrāna.Nu bet ir cilvēki, kas skatās uz 40-42'' un apmierināti, tāpat kā ar LTC IPTV...

Link to comment
Share on other sites

@Yaris

36E un 5E muusu platuma graados skaitaas primaarie pavadonji,

silti neiesaku likt taas galvas kaa pashas maleejaakaas

 

jaaliek ir divi schiivji:

1.1m 36E; 28E; 23E; 19E

1.1m 13E; 10/9E; 5E; 1W

Link to comment
Share on other sites

 

 

Par bildes kvalitāti visi viedokļi ir subjektīvi.Līdz 40'' ekrānam Spark kastēm ir pietiekama kvalitāte.

 

Lielais TV 46", mazais 27". Uz lielā starpība ir diezgan liela starp Sparku un Openboxi.  "kaste ar Broadcom procesoru no VU+ saimes" varētu radīt līdzīgu bildes starpību? 

Link to comment
Share on other sites

Siltu iesaku nelikt uz majām tas milzīgās buras, bet iztikt ar mazākiem, bet vairāk šķīvjiem, un galvas centra!

 

Ir kadam uz rokām jau openbox s3 mini?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir uz rokam bijis?

 

Precīzi, jo spriedelēt pēc aprakstiem un atsauksmēm ir protams interesanti, bet reālās atsauksmes ir vērtīgākas.  

Link to comment
Share on other sites

Racer, kā nu to ņem...

Pasen satuztvērēja vietā lietoju tikai DVB-S kartes un lasīju šausmu stāstus par sarežģīto dreambox...

Taču tad nopērkot DM-800 pārliecinājos, cik daudz nejēgu-līkroču visapkārt, kuru viedoklis nav ne nieka vērts...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

sveiki! sorry par offtopic, bet varbūt varat ieteikt kādu veikalu kur iegādāties šķīvi ,lnb,  vadus, diseq, utt,  zinu -  argus.lv  jocīgi bet senie kantori yota un unisat ir ciet?

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet varbūt varat ieteikt kādu veikalu kur iegādāties šķīvi ,lnb, vadus, diseq, utt,
  Yota bāze Lizuma ielā (pie sporta akadēmijas). Bet vari papētīt arī ss.lv.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...