Jump to content

HD uztvērēja izvēle.


Grisha
 Share

Recommended Posts

aparāti nāk ar 2 gab. SAT tuneriem iekšā (nafig?)

 

must have!

prieksh PiP vai rakstiishanas neatkariigi no skatiishanaas

Link to comment
Share on other sites

Ja gribēs PIP, tad vajadzēs 2xmedus - padārgi sanāk, jo ikdienā regulāri nelietosi

Es arī skatījos uz Duo2, bet sapratu, ka nafig tik dārgu nevajag. Reāli dzīvē tās fīčas nevajag - tās laika ziņas uz tā mazā ekrāniņa tāpat no attāluma nevarēs redzēt (tad jau labāk ņemt 4k, tur tas ekrāns ir paliels). Visādus torrentus un youtube u.c arī ikdienā neizmantosi. 

Ja būs elementāra skatīšanās, tad drīzāk Vu zero.

Link to comment
Share on other sites

Pat ļoti dažreiz noder divi- kamēr viens skatās mājās, tikmēr otrs citā pasaules malā var pieslēgties un skatīties to pašu pa internetu ( ka tik pietiekami ātrs internet). Pāris reizes jau esmu izmantojis viesnīcās- pieslēdzies un uz kompja skaties to pašu ko mājās ( nu vienīgi laptopa ekrāns mazāks). Tā no manas pieredzes ir vispraktiskākā divu tjūneru pielietošana. Nu , protams arī ieraksti, kad gribi redzēt vienlaicīgi divus raidijumus, bet abi kanāli uz dažādiem. Ui kur noder . Nu , un protams , vari kādam paziņam padalīt, kam gribās attālināti paskatītis ko,

Link to comment
Share on other sites

Palasot par tjūneru skaitu, aizdomājos kāpēc man zem TV stāv 2 uztvērēji (DM8k un GBQuadPlus) un katrā no tiem pa 3 gab. SAT tjūneri un pa vienam Terrestrial :shok:

Link to comment
Share on other sites

 

 

prieksh PiP vai rakstiishanas neatkariigi no skatiishanaas

Jā, un vēl vajag galvas ar divām izejām un 2 daisekus lai tas viss strādātu, vai ne?


 

 

Šite var sakoplektēt kā gribi https://www.satshop....eiver-PVR-ready  

Cena sanāk praktiski tā pati, kas pultex.lv, tik vēl maksa par šipingu un gaidīšana. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

izmaksas baisaas, vai ne?

Tak saproti, ka ne jau izmaksas ir tas, kas attur no šādām izvirtībām. Vienkārši man nekad nav bijis vajadzības rakstīt vienu raidījumu, kamēr skatos citu. Un vispār, reti kaut ko rakstu. Pārsvarā visu, kas interesē var atrast tāpat. Protams, ja bļoda pie loga ārpusē un tuneris turpat iekšpusē, tad jau nav problēmu. Bet man šķīvis pie blakus ēkas un kabelis iet pa bēniņiem un tālāk zem apmetuma uz rozeti sienā. Kā Tu domā, cik vienkārši ir atvilkt vēl vienu?


 

 

baisas ir sheku reku - 800+ https://www.satshop....gma-2-Full-HDTV

Nav skaidrs, par ko tur maksāt, ņemot vērā, ka dzelži ir švakāki kā VU+ 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nez cik daudz un bieži izmanto to PIP, bet no viena transpodera, arī tagad var skatities 2 cilvēki, viens tv otrs datorā,planšete vai telefona vai internetā.

Link to comment
Share on other sites

Es arī retu reizi mēģināju rakstīt uz HDD, bet nezinu kā tagad ir ar EPG, bet tad bija tā, ka uzliec rakstīties attiecīgo raidījumu pēc EPG, bet ierakstās puse - EPG nesakrīt ar reālo pārraides laiku. Tad vēl darīju, ka sāku rakstīt 0.5h pirms un pēc raidījuma. Tas viss baigais čakars. Reti ir tādas filmas vai raidījumi, kurus neatkārto 

Link to comment
Share on other sites

@ivo ja jau reiz apgreido uztvērēju, varbūt var iespringt arī uz papildus kabeļu vilkšanu, lai gan izskatās ka tev tas viegli nebūs.

Personīgi es otro uztvērēju izmantoju samērā bieži. Lietoju pip kad iet reklāma + sīkais blakus istabā lieto manējo kā papildus rezerves uztvērēju lai skatītos kanālus no tiem šķīvjiem, kurus viņam neesmu pieslēdzis.

Lai nebūtu jāmaksā par šāri dubultā esmu oskamam sadzejojis nelielus labojumus, kuri atļauj priekš demux1, kurš strādā kad tiek lietoti divi kanāli, lietot atsevišķu serveri kurā es maksāju par izlietotajām atslēgām: https://github.com/Taapat/oscam-demux-patch

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To Taapat, Tā ir laba lieta konfigu saskrūvēt uz cs378x protokola, un ja vēl ir prātīgs šārētājs otrā galā, kas domā par saviem klientiem, respektīvi uzliek visu VIP paku uz viena porta ar cs378x uzreiz atkrīt jebkādas problēmas:) oscam.server failu var norediģēt līdz minimumam un viss lido arī ar švakāku netu un vecākiem dzelžiem:) <Vu+Zero. E2 OpenPli , oscam svn11209-r0.0>

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Pazemes (vai virszemes) trelevīziju VU+ tūneriem var piespraust usb puļķa veida un darbība ir pavisam stabila.

Dream multimedia noriets jau ir apnicīgi lēns - mirst un nevar nomirt tas kantoris. VU+ ar savām cenām un kvalitāti un, pats galvenais, atbalstu kopienai, nevis ierobežojumiem un ņirgāšanos, jau sen ir atņēmis Dream nišu tirgū. 

Medus ziņā var jau paņemt vai nu apmaksu par saņemtajām porcijām, vai paņemt kaut kur, kur stropa īpašnieks nav paranoiķis un nav nogriezis visu līdz milisekundēm.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

>saf  Šeit ir pilnais džentelmeņu komplekts, kur daži dalībnieki  arī piedāvā porcijās. (šeit bija neatļauta saite) Bet vienalga nesaprotu, vai 1,68 amerikāņu monētiņa mēnesī par pilno bezlimita VIPu mēnesī tas ir dārgi???? un tādēļ feniņi ir jā**s? Starp citu visi no tevis norādītajiem 36e,28,2e 19,2e,13e,19e,4,8e 0,8w tajā summā tur ir iekļauti. Jā, tur vēl 4w nāca klāt un turki uz 7e un bulgāri uz 39e.

Labots - Rudiger
foruma noteikumu pārkāpums
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Edis, atmet lūdzu arī man pm to aizliegto saiti. Paldies.

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

Ja runa iet par Zargacum...man arī ir pāris vārdi sakāmi:)

Pāris gadus atpakaļ nebija ne vainas,,sīkas ķibeles, bet tās - kam negadās.

Pēdējā gada laikā (2015) tas bija murgs - te viena paka nobirst,te otra.Saziņa ar suportu parasti beidzas ar tekstu - tev ir slikts nets,tev ir nepareizs tas un tas.tikai tad, kad forumā piebirst pilns ar neapmierinātiem klientiem,tad sāk atzīt ka vaina viņu pusē.Stabilitātes nekādas-var iet un tik pat labi var neiet.

pietiek atvērt viņu forumu - katru dienu ir pilns ar klientiem,kas informē ka atkal kaut kas neiet.

Pārgāju pie citiem - bēdu nezinu - gada laikā ne reizi nav atteicis

Link to comment
Share on other sites

Man Zargacumā simpātiska liekas plašā VIP paka.

Tiesa suports viņiem tiešām ir tādā līmenī, ka problēmu gadījumā brīžiem viss ir tikai pašu lietotāju (slīcēju) rokās.

Man pat liekas ka daža laba moderatora zināšanas forumā aprobežojas ar vecu konfigu kopēšanu un piedāvāšanu citiem, bez jebkādas saprašanas kas tajos sarakstīts.

Link to comment
Share on other sites

>Taapat... Šeit pilnīgi domas sakrīt attiecībā par VIPu. Attiecībā par suportu,diametrāli pretējas. Viņiem tas lietotāju loks ar savām zināšanām/nezināšanām ir tik plašs kad arī pieredzējis moders precīzi neizvēlēsies, kā ar katru pareizi komunicēt lai otrā pusē ātri tiktu saprasts. Labi, pietiek par psiholoģijas jaut. Jebkurā gadījumā, ko viņi piedāvā no tehn.izpild. tas ir korekts un alternatīvu šim pagaidām neredzu.

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

Stāsts jau ir tikai par to, ka bieži vien kaut kas nobrūk( ja atceramies Via+++,kas frīzoja menešiem).un otra stāsta puse ir par to,ka raksta viens, otrs ,trešais - visiem viena problēma - atbilde no supporta - sūtiet konfigus,skatieties pie sevis. Un tikai tad kad īlenu maisā nenoslēpsi,tad atzīst problēmu.

VIP - iespējas skatītes tiešām plašas,cenas - pat ļoti pievilcīgas

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves Bet ja izdari tā, pirms paraksties? Servisa sniedzējs tev atsūta serveru listi,ar ko viņš tevi nodrošina, tālāk ņem un nopingo katru no viņiem, paņem bezmaksas testu, salīdzini ar konkurentu vai esošo, laikam īsumā tā.  

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

Tā jau arī tika darīts

Ar pingu viss ok, serveri mainīti - frīzi bija tāpat.

 Un uz tekstu - kāpēc pie citiem viss iet, bet Jums nē - atbilde - pašam Tev ir līkas rokas:)

Un forumā tik ieraksts - strādājam,vēl pacietieties, jā mums ir problēmas.

gadīties var visiem, bet tas jau bija par daudz

(kaut gan iepriekš jau vairākus gadus izmantoju zarga...)

Link to comment
Share on other sites

>aivarsvelves. šo tēmu ir prātīgāk uz pm turpināt. Apskaties saraksti. 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

 

 

Operatora NTVplus (36*E) paketē ietilpstošie  telekanāli: Animal Planet, Cartoon Network, Discovery Channel, Dom Kino Int, DTX, Fox Life,ID Xtra, Karusel int, MTV, MTV DAN ,MTV Hits,MTV Rocks, NAT geografic, nick jr, VH1 Classic, vh 1 european, БОБЕР, ВРЕМЯ 365, Дом кино премиум, Карусель, МУЗЫКА первого un ТЕЛЕКАФЕ tagad pieejami 12284, V

 

Jā, un nez kādēļ ar dīvainiem nosaukumiem, piemēram "National Geographic" tagad pārtapis par "12456V SOD 0x5022" :(

Vai ir kāds veids kā to var labot?

Link to comment
Share on other sites

Vai tad ar Dreamset favorītu sarakstos kanāla nosaukumu izmainīt neizdodās?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai tad ar Dreamset favorītu sarakstos kanāla nosaukumu izmainīt neizdodās?

Paga, tad sanāk, ka šifrēti kanālu nosaukumi ir normāla situācija??? Te nu klasiķis jācitē - Куда мир катится

Tā tik vēl trūka, lai es pats kanāliem nosaukums rakstītu :(

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

12456V SOD 0x5022

 

tas noziimee ka iistais kanaals ir citur, shie ar cipariem ir vecie - z@eb@|i, jau kuro reizi viss favoriitu mapees jaapaarkaarto :)

HTB+ veel ir atlikushi 4i DVB-S transponderi, paarsteigumi turpinaasies

servicesE2_bc.tar.gz.txt

Link to comment
Share on other sites

 

 

ir atlikushi 4i DVB-S transponderi

Un ko tas nozīmē, kādi ir pārējie transponderi? 

Link to comment
Share on other sites

kjaunozolins

Ar tām visām ntvplus pārbīdēm frekvencēs un pārējam uz mpeg4 sencis saka, ka nekas vairs neiet. Gribēju paprasīt vai pietiks noskenēt pa jaunu kanālus vai arī dm500 vairs nevelk šo formātu  ?

Link to comment
Share on other sites

DM500 - MPEG2

Pielietojums laikam vienīgais manā skatījumā ir iekš DM500 iebāzt Lattelekom karti un izdalīt pa māju vairākiem Enigma2 DVB-T uztvērējiem. Tas pat nebūs pretlikumīgi! (protams ja tikai pa māju) :)

 

No lētākiem normāliem risinājumiem (Enigma2) jau laikam Vu+ Zero...

Labots - Aivis2
Link to comment
Share on other sites

 

 

No lētākiem normāliem risinājumiem (Enigma2) jau laikam Vu+ Zero...

Es ieteiktu Formuler F3 

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

Es ieteiktu Formuler F3 

 

nju nju, cilveeks padsmit gadus nobraucis ar Mersi(tiesa pashu knapaako) tuuliit paarseediisies uz tjuuneetu Ladu :)

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

RF normāliem tuneriem ar mpeg4 nav un nebūs. Ir tikai viens variants - likt hdmi rf modulatoru. 


Zargacum lieto tikai tie, kas grib palielīties drauģeļiem ar 1000 maksas kanāliem uz 8 pavadoņiem, no kuriem 90% nav skatāmi.

Saports tiem ir neeksistējošs. Pazīstu viņus personīgi. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...