Jump to content

HD uztvērēja izvēle.


Grisha
 Share

Recommended Posts

Turpinot tēmu par NeutrinoHD uztvērējiem.

 

Biju nobriedis piepirkt DM800SE,bet apnika gaidīt,jo mans tagadējais DM800HD tomēr par lēnu(500,8000 man interesi neizraisa).

 

Nu jau kādu nedēļu pa brīvajiem brīžiem spaidu Coolstream NEO

 

Nopirku vācu e-shop par 300EUR,lai gan, ja pagaidītu ,tad varētu iegādāties nebūtiski apgraizītu modeli Cooltstream ZEE par 200EUR

 

Negribētu salīdzināt ar drīmu,bet cita nopiena aparāta man nav.

 

Ārēji tīri glīts paliels aparāts ar lielu plaši informatīvu displeju un pulti dublējošu pogu rindu priekšpusē+USB un karšu slotiem zem vāciņa.

 

Aizmugurē visi ierastie pieslēgumi ar iespējām softiski mainīt dažiem(Component,RGB) no tiem nozīmi.

 

Pults paliela un ne pati veiksmīgākā,bet pierast var.

 

Tas nu man pirmais Neutrino uztvērējs un tomēr neesmu nekāds korifejs sat lietās,bet aparāts jau pirmajā vakarā pildīja savas pamatfunkcijas no 11 pieslēgtām LNB.Orģinālais softs ar plašu funkciju klāstu un emulatoru uzlikt dažās minūtēs uz tā nesagādaja problēmas ar attiecīgu programmiņu,kura manus setingus ļauj mainīt pat nelietojot total commander.

 

Kanālu skanēšana, diseqC iestatījumi nesalīdzināmi labāk realizēti kā drīmam,lai gan LNB kaskadēšanu atbalsta tikai uncommited,commited

 

Services,bouqets,favorites list un to vadīšana prasa pieradumu,lai gan te nāk talkā ierastā proga Dreamset vai citi redaktori

Dažādi plugini,piconas utml. tāpat piejamas.Nemaz nerunājot par imidžiem,lai gan tas nav nav tuvu kā drīmam,bet strādā laba komanda un tāpat ir alternatīvais softs.

Imidžu nomaiņa upgrade iespējama dažādos veidos-FTP;USB;online u.c.

 

Bildes kvalitāte uz projektora,LCD un CRT ekrāniem laba,varētu būt pārāka nekā drīmam.OSD kvalitatīva ar plašām informatīvām iespējām un font,color utml. izmaiņām

Visas pārslēgšanas notiek ļoti ātri,jo 600Mhz procis dara savu darbu.Visi mani aparāta varošanas mēģinājumi neizsauca ne reizi zaļo ekrānu.Protams nopriecājos un pēc veiksmīga online update vēl piemetu update ar nepareizu failu.Rezultātā aparāts nosprāga,visa nākošā diena pagāja tā reanimācijā.Process neparāk sarežģīts- USB fleška ar kernel.img un sysroot.img +nullmodem +softs HyperTerminal -,ja zini kā to darīt precīzi ar visām niansēm.Man tas prasīja rakņāšanos daudzos,diemžēl,vācvalodīgajos forumos,kuri nav domāti drīmmīļu kāpēcīšiem.Angļu valodā info maz,krievu vēl mazāk.Tomēr atradu krievvācieti :) un mēs uz pareiza ceļa tikām,lai tagad nebaidītos vēlreiz resīveru apklusināt :) .

Tagad uzliku alternatīvo plašu imidžu(EmuMod 25.31 MB) ar visiem emulatoriem utml.,jāpielaulā tikai krievu valoda(EPG,Services),kura uz orģinālā imidža protams ir.

HDD u.c. lietas nesmu vēl paspējis mēģināt.Lai gan sev nevajadzīgās funkcijas nezin vai provēšu,nav vairs puikas ziņkārības :) .

Tagad galvenais jautājums vai vērts pirkt šādu aparātu teiksim par 200EUR?Viennozīmīgi IMHO,jo konkurentu te nav.Atļaušos piebilst ;gan īsti ar pirkstu taisītam :) amatierim aparāts domāts nav.DM800 tomēr būs piemērotāks arī tāpēc,ka palīdzību var palūgt daudz vienkāršāk.Un vēl,Vācijās veikalos(DVBShop) līdzko aparātu partija parādās pārdošanā tie pazūd dienā,divās.

Varbūt kādam mans saraustītais stāstījums arī noderēs? :)

 

P.s. Tiesības uz šo rakstu pieder biedram Jacobs.

Labots - Rudiger
izlabotas saites
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 Vēl varu atzīmēt uztvērējam Coolstream NEO labu funkcionālu webinterface,Kura gan nedraudzējās ar manu prioritāro Operu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ir doma iegādāties lētu HD SAT, atdūros pret diviem modeļiem, kā CERYON CM 3800 HD un Opticum HD X403p. Abi jau maksā zem 80Ls. Kurš būtu labāks no viņiem?

Link to comment
Share on other sites

CERYON CM 3800 HD nezinu, bet Opticum HD X403p prasts kā cirvis, kuram softa atbalsts pēc 1/2 gada vairs nebūs pieejams. Tad jau labāk izvēlēties ko uz Enigma2 bāzētu.

Link to comment
Share on other sites

Ir doma iegādāties lētu HD SAT, atdūros pret diviem modeļiem, kā CERYON CM 3800 HD un Opticum HD X403p. Abi jau maksā zem 80Ls. Kurš būtu labāks no viņiem?

Noteikti Opticum būs labāks gan softa atbalsts no Globo ir diezgan stabils + pie tā visa Opticumam ir tik daudz klonu, kuriem tiek rakstīts softs(Amiko,GoldenMedia, Yumatu u.c.) ka 403 ilgi nebūs jāuztraucas par softa atbalsta pārtraukšanu,gan darbojas ar visām vajadzīgām kodēšanas sistēmām(viacess,Irdeto,videoguard,drecrypt u.t.t.) viens mīnuss Divx neatbalsta a viss pārējais ir līmenī neko labāku par to naudu nedabūsi.Ceyron tas ir Dreamsky 9500 klons un problēmas viņam tādas pašas pirmais neatbalsta Drecrypt(pareizāk sakot atbalsta bet ļoti greizi-skatīties nebūs tīkami), tas i Platforma HD un Tricolor ir gar degunu,neatbalsta Irdeto, strādājot ar Viacess un videoguard īpašu problēmu neeesot

@Kernell Ar Enigma2 atbalstu par 80Ls neko neatradīsi

Labots - sashock
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveiki! Ir parādījusies interese par hd kanāliem un tuvākā laikā taisos pirk hd uzsvērēju. Pašlaik skatos ar AB IPBox 200S, nav problēmu nekādu līdz šim bijis, tāpē metu acis uz AB IPBox 55HD. Kāds ko var pastāstīt par viņu, kādi plusi un mīnusi.

Link to comment
Share on other sites

    266MHz ST40-202 32bit RISC CPU droši vien HD uztvērējam ir pamaz?

Link to comment
Share on other sites

Es personīgi neņemtu jo tā ir biški uzprišināta vakardiena.Es izvēlētos Coolstream Zee vai Vu+Solo.Vienīgais plus ir 64MB Flash atmiņa(salīdzinājumā ar citiem IPBox).Pārējais salīdzinājumā ar iepriekš minētajiem ir liels mīnuss.Un tā cena ir ļoti diskutējams jautājums,labāk samaksāt vairāk par kvalitatīvu šodienu,nekā drusku mazāk par vakardienu.Nepērc taču vienai dienai.Ja tik ļoti gribas ekonomēt,tad jau paņem tos zem 100 Ls,tikai pēc tam neko no viņiem nevajag gribēt.

Link to comment
Share on other sites

    266MHz ST40-202 32bit RISC CPU droši vien HD uztvērējam ir pamaz?

Nee tā pilnīgi pietiktu Openboxiem arī procis 266Mhz,Vu+Solo dokumentācija stāv rakstīts 300Mhz bet forumos raksta ka reālā frekvence procim esot 220Mhz bet vu+ ir baigi daudz operatīvās atmiņas kāda nevienam IPbox nav. IMHO es šādu aprātu IPbox 55 nebūtu ņēmis par 140Ls Vismaz vēl kādu laiciņu lai parādās stabili softi lai cilvēki uzdrukā savas atsauksmes un tad izdarīt secinājumus labs vai slikts

Labots - sashock
Link to comment
Share on other sites

Es personīgi neņemtu jo tā ir biški uzprišināta vakardiena.Es izvēlētos Coolstream Zee vai Vu+Solo.

 

Valdi,es kā reiz vakar čomam no Valmieras palīdzēju Coolstream ZEE iestatīt, tikam galā ātri un viņš bija ļoti patīkami pārsteigts,ka tūlīt solijās iepirkt klientiem vairākus.Pašam viņam ir, bija Kathrein,DM800,IPBoxHD

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ar tām proču frekvencēm ir interesanti.Pēdējā UFS910 AAF Enigma2 imidžā ir opcija ar kuru frekvenci var uzdzīt no 266Mhz līdz 300,366,400Mhz,ari atmiņas un šinu frekvences(atsevišķi).Pie 400Mhz bez ventilatora gan paliek nestabils un sāk zaļumot,bet pie 366 Mhz no problems.Proča izgatavotāja specifikācijās stāv 400Mhz,tā kā tās frekvences ir mākslīgi pazeminātas lai tjuneru izgatavotājiem būtu mazāk klapatu.

 

Jēkab,ar Neutrino vispār ir viegli tikt galā(ja māk),jo viņi ir ļoti konservatīvi.Man vairāk kā gadu ir viens un tas pats setingu bekaps un tas ir pārcietis principā visas imidža izmaiņas(ik nedēļu jauns).Tagad ir drusku klusāk,tikai eksperimentālie.Es esmu gandrīz 100% pārliecināts,ja manu setingu bekapu iebarotu Tavam Coolstream,viņš ietu neklepodams.Vienīgi man personīgi ne visai patīk Neutrino skinu politika.Priekš HD aparātiem jau nu gan varēja piebāzt lielāku daudzveidību,te es domāju tieši dizaina jomā.Varēja jau nu nebūt tik lepni un šo to labāko aizņemties no E2.Jā,krāsas,izmērus un vēl šo to var mainīt pēc katra paša vēlmēm,tomēr pārējo ne.

Man personīgi ļoti patīk ka var mainīt pultij taustiņu funkcijas pēc savas patikas,jo oriģinālā(aizvēsturiskā)Neutrino variants maigi izsakoties mani ne visai iedvesmo.Bet tas ir vienreizējs pasākums un pēc tam par problēmām var aizmirst.Labs variants ir nevajadzīgo funkciju noslēpšana,lai nemaisās.

 

Vu+ tjuneriem ir viena ļoti liela priekšrocība,proti,Enigma2 imidži ir viņa dzimtais variants un imidžu rakstītāji praktiski ir tie paši,kas DM,tā kā par softu nav nekādu uztraukumu,būs vienmēr.Nu un cenas, funkciju,aprīkojuma salīdzinājums it nemaz nav par labu DM.Pie pāršūšanas galva nesāp:oficiālais vai klons.Ja oficiālie Drīmi maksātu tik cik kloni,kas būtu normāls variants,tad es arī sauktu saukli-tikai DM.

 

Pašreiz vislabākā cenas,softa,pašu dzelžu,funkciju attiecība ir stipri par labu Vu+ un Coolstream pusē.Enigma2 vai Neutrino.

Link to comment
Share on other sites

Vai kādam jau ir sanācis DM-800SE ietestēt pašam?

Patreiz tas tā kā būtu labākais DMM modelis.

Es, kauns atzīties, joprojām DM-500S lietoju :blush:

Link to comment
Share on other sites

paariiti dm800SE esmu laidis caur rokaam

visaa visumaa aparaac ljoti ok

vien kraasainais displejs kaa zakjim stopsignaals;

drusku siic skanja pie gaishaakiem atteela tonjiem ja laizh caur SCART;

ilgi bija jaagaida ejoshu driveru paraadiishanaas lai vareetu lietot Avermedia a850 USB DVB-T puljkji kaa otru tuneri,

piekurbuleeshana taapat palika rixtiigs dancis ar tamburiinu -

http://www.dream-multimedia-tv.de/board/index.php?page=Thread&postID=96294#post96294

 

kaa uz visiem mipsel procesora driimiem tiek lietoc Newnigma2 image -

http://feed.newnigma2.to/unstable/images/

Link to comment
Share on other sites

 

Jēkab,ar Neutrino vispār ir viegli tikt galā(ja māk),jo viņi  ir ļoti konservatīvi.Man vairāk kā gadu  ir viens un tas pats setingu bekaps un tas ir pārcietis principā visas imidža izmaiņas(ik nedēļu jauns).Tagad ir drusku klusāk,tikai eksperimentālie.Es esmu gandrīz 100% pārliecināts,ja manu setingu bekapu iebarotu Tavam Coolstream,viņš ietu neklepodams.Vienīgi man personīgi ne visai patīk Neutrino skinu politika.Priekš HD aparātiem jau nu gan varēja piebāzt lielāku daudzveidību,.Ja oficiālie Drīmi maksātu tik cik kloni,kas būtu normāls variants,tad es arī sauktu saukli-tikai DM.

Pašreiz vislabākā cenas,softa,pašu dzelžu,funkciju attiecība ir stipri par labu Vu+ un Coolstream pusē.Enigma2 vai Neutrino

 

Tur tev taisnība, jo imidža nomaiņa uz Coolstream minūšu jautājums.Dažas darbības un strādā.Par ekrāna izskatu un pulti,jā tur vēl darāms,bet vācieši nekustās.Klientam,parastam nezinītim, ērtāki būtu DM800 ,VU+.Vispār, tā  ir ar visām precēm, gribās labāko no vienas ielikt otrā. :) Bet ir kā ir un lai laime būtu pilnīga atliek man piepirkt vēl VU :)

Link to comment
Share on other sites

es ilgi lasīju visādus forumus,tagad atmetot daudzus citus variantus paliku pie Coolstream Zee vai Vu+Solo.

un tagad jāizdara pēdējā izēle Coolstream Zee-liekas vairāk rītdiena ,tāpēc piesaista vairāk.

Vu+Solo reāla šodiena. ko ieteiksiet. pašlaik ir dm7020 tv 40 ful hd

Link to comment
Share on other sites

Ja gribas smukumu un daudzus imidžus,tad Vu+.

 

Coolstream Zee-tas ir ātrums un principā stabils imidžs.Piedevām bez stulbiem vipendroniem.Piedevām pat ar visu pasūtīšanu laba cena.

 

Nafig vienalga kāds 800,baigais ceņņiks un funkciju mazāk kā Vu+Duo.Nafig tie merši vajadzīgi.

Labots - MaskaV
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Coolstream Zee-liekas vairāk rītdiena ,tāpēc piesaista vairāk.

Vu+Solo reāla šodiena. ko ieteiksiet. pašlaik ir dm7020 tv 40 ful hd

Tad jau AzBox ir vakardiena, jo Latvijā , vismaz lielajos veikalos , vairs nav nopērkami!

 

Можно узнать причину? А кто-нибудь Азеры в Ригу теперь вообще возит или их теперь в Латвии вообще нет?

Насколько я знаю никто. Честно говоря надоел вечно сырой софт.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Ar AzBox tagad interesanti,sāk kārtīgi kruķīt klāt Enigmu2.

 

Vēl samērā interesanta kaste-IPBox99HD,tāpēc ka ir E2(liekas,pat oficiāla un 2 tjūneri,kā otro var piebāzt DVB-T) un cena normāla.

Link to comment
Share on other sites

Vispār tautai var būt iespaids,ka es esmu antidrīmu reliģijas piekritējs.Man personīgi jebkura reliģija neinteresē.Vienkārši riebjas DM ādas maucēju politika cenu jomā.Aparāti jau ir labi,it sevišķi tiem,kas paši negrib vai nemāk rociņas piepūlēt.Vienreiz iemet imidžu un uz gadiem aizmirsti.

 

Un kāpēc lai es par labu agregātu un attiecību cena-dzelži-softs neaizmestu kādu labu vārdu?Negribu nevienam neko ar varītēm uzspiest,vienkārši es tā domāju un tā arī pasaku.

Labots - MaskaV
Link to comment
Share on other sites

 Es jau par to pašu un droši vien arī savu DM800 uz SE nomainīšu.Tomēr, kad man jautā pēc padoma, tad es arī kā tu saki cena-dzelži-softs nevaru pirmkārt neuzsvērt.Un es parasti cenšos neieteikt aparātu kurš man svešs, jo cilvēks nopirks un man būs viņam varbūt arī tālāk jāpalīdz.

Link to comment
Share on other sites

tad man vel viens jautājums,vai kāds ir salīdzinājis attēla kvalitāti uz SD HD kanāliem Coolstreamam un VU+ un DM 800se-uz TV 40 vai lielāku.

Link to comment
Share on other sites

 Varu tikai par DM800HD un Coolstream NEO teikt.Pēdejais SD rāda labāk .Es to varu operatīvi salīdzināt pārslēdzot tv HDMI ieejas un man nav aparāti pirmo dienu.Daudziem arī tā šķita,kuriem jautāju, demonstrējot abus attēlus.Vispār jautājums nav tik viennozīmīgs.Vajadzīgi vēl citu lietotāju secinājumi, kuri arī var operatīvi salīdzināt.

Link to comment
Share on other sites

tad jau būs tik jāpasūta Coolstream .Ja attēla kvalitāte nav sliktāka par DM800 cena tomēr 2reiz mazāka un iespējas praktiski vienādas.

Link to comment
Share on other sites

 Droši vien, jo ja arī parādīsies mūsu vietējos veikalos, tad cena būs arī kā Latvijā pieņemts :).

Link to comment
Share on other sites

kaut kur lasīju ka cilvēki bija uzdevuši jautājumu vai veikals pult.lv izplatīs Coolstream-atbildējuši ka tuvākajā laikā nav paredzēts.

tā kā vienalga atliek tikai pasūtīt caur internetu

Link to comment
Share on other sites

Es arii nevaru sliktu teikt par DM800 pakaldarinaajumu. Atskiriibu no originaala neizjuutu nemaz! Tachu uzskatu ka ir loti daudz truukumu! Un neesmu veel redzeejis hd uztveereeju kurs buutu ideaals! Jaa, man reiz traapiijaas DM800 ar bojaatu hdmi kabeli kura rezultaataa nobeidzaas driims, tachu man vinju saremonteetu atsuutiija atpakalj un viss notiekas. Man arii patiik panemties ar shiim lietaam, tachu ja briizam paraadaas neparedzeetas probleemas tad neuzskatu ka tas ir normaali! Man ir bijusi slikta pieredze ar originaalu Kathrein. Bet tas bija saakumaa un nu jau paslaik neko vairs tik sliktu nevaru teikt jo arii softs ir daudzmaz pilnveidots! Originaalo softu neapspriezu jo tas nav vispaar ieveeriibas cieniigs! Pats parasti lietoju tikai enigma. Gribeetos jau uztveereeju kurs buutu jaudiigs, juutiigs un ar daudzaam iespeejaam, tachu laikam razotaajiem taadi neatmaksaajas....

Link to comment
Share on other sites

Un kur ņemt softu tam CoolStreamam?

Tātad par CST imidžiem:

Iesaku reģistrēties--http://www.coolstream.to/index.php?page=DownloadDBView&katID=1

 

 

Oficiālais-original Coolstream Image 197 vom 08.02.2011

 

 

Var arī uz tā uzlikt emulatoru pat Total Commander nelietojot,palaižot tikai attiecīgo softu uz pc un tajā ierakstot savus datus.Strādās, bet camd restarts un info nav ērta.Tāpat viegli veikt update online t.i uz jaunāko softa versiju.

 

 

Labākie alternatīvie ar emulatoriem utml. softi:

 

 1.NG-Return CS-Image Version 1.4 Flashversion

 2.BluePeer HD v1.2(šobrīd pats lietoju) Lai piekļūtu addoniem kods-- 17411

 

 3.EmuMod 25.10.10 by blackman

 

 4.neutrino ~reloaded~ Release vom 06.02.2011 für ZEE / HD1 / NEO   Reģistrēties http://cardsharing-x...87472/#msg87472 vai http://www.cool-stre....php?page=Index

 

Tāpat forums krievu valodā--http://www.allrussian.info/index.php?page=Thread&postID=1958910#post1958910

Link to comment
Share on other sites

Ķīnieši rullē!1. The DM500HD has cccam and sharing

2. No engima2, no sim, no image. Kāda E2, kāds neitrīno!Vienkārši un droši!

Bet ja nopietni, diez vai uztvērēji ar neitrīno kļūs populāri.Iemesli-savādāka loģika un failu struktūra, arī ar plaginiem pašvaki un nav un nebūs tādas skaistu skinu izvēles kā E2.Arī saprotamās valodās vēl nav info.Ne par velti tirgotāji pat neplāno tos ievest.Ja nu parādīsies Coolstream kloni...Un E2 ies uz tiem!Bet vispār dīvaini, ka mobilajos jau ir norma 1GHz procesors, bet SAT uztvērējos jau 400MHz ir daudz!

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Vēl jau var atrast arī te.Izskatās ka internetā arī ar visu sūtīšanu varētu būt lētāk,nekā pie mums.Kaut vai uz nodokļu rēķina,nerunājot par visu pārējo.Liekas,ka softa rakstītāji arī sāk rasties.

Link to comment
Share on other sites

Parādījies pārdošanā perspektīvs aparāts ar atvērto Linux un SPARK multimēdiju sistēmu AMIKO SHD-8900 Alien Kloni GI S8120
инновационная система управления ресивером "SPARK", которая позволит без труда насладиться широчайшими функциональными мультимедийными возможностями ресивера Galaxy Innovations HD S 8120.; фото, музыка, DIVX, онлайн сервисы; почта, обновление, помощь, погода, инструкции.
Cena arī laba- Ls105.Un arī E2 ir. [media]

[/media]
* FullHD 1080p output via HDMI
* AVI, MKV, MPG, TS, WMA, WMV, M2TS, FLV, DAT, ASF, MP3 playback
* YouTube, SHOUTcast Radio, and Picasa Compatible
* Weather forecast & Rss Reader Functions Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Es te paložņāju un atradu vēl druku infas no rumāņu RSP. Bildītes,valoda gan rumāņu un drusku angliski.RSP Team jau laiž E2 betkas.Interesants dampis.Bootloader ir U-Boot 1.3.1,vispār tas pats kas Katjkām un citiem sh4 verķiem.Procis STM7111 450MHz un arī godīgi tos dod,logos viss redzams.

 

alien:~# cat /proc/cpuinfo

machine : mb618

processor : 0

cpu family : sh4

cpu type : STx7111

cut : 3.x

cpu flags : fpu

cache type : split (harvard)

icache size : 32KiB (2-way)

dcache size : 32KiB (2-way)

bogomips : 448.51

 

Te boota sākums:

 

Board: STx7111-Mboard (MB618) [32-bit mode]

 

 

U-Boot 1.3.1 (Nov 30 2009 - 11:46:12) - stm23-2008-06-03

 

DRAM: 256 MB

NOR: 4 MB

NAND: 128 MiB

In: serial

Out: serial

Err: serial

Serial 3 Intialized

buad = 19200, p2 val = 1109, t = c9, buadrate = 1

buad = 19200, p2 val = 1109, t = c9, buadrate = 3ee

VFD_Driver Init

VFD_Controller Type : NEW VFD

Test Class : GetInstance()

Test Class : GetInstance()

RawBuffer.cpp at RawBuffer ,29

FD = 0

Test Class : GetInstance()

SWRecoveryHandler.cpp at Recover ,56

No Recovery Needed

End of testCpp

Hit any key to stop autoboot: 0

 

Loading from nand0, offset 0x0

Image Name: Linux-2.6.23.17_stm23_0119

Created: 2010-08-10 20:24:49 UTC

Image Type: SuperH Linux Kernel Image (gzip compressed)

Data Size: 2169449 Bytes = 2.1 MB

Load Address: 80801000

Entry Point: 80802000

 

Pats interesantākais,ka viņam iekšējā fleškā var iedzīt 2 imidžus uz reiz:oriģinālo Sparkle un Enigma2.Pēc tam atliek izvēlētis,kurš būtosies defaultā.Visu to var izdarīt no priekšējā paneļa.

 

Tā kā tas ir jauns aparāts,tad gan jau gļuki ir,bet nedomāju,ka tie būs ilgi.Un zinot RSP pieeju imidžu jautājumā,tad E2 var iznākt stabila,viņi parasti nedzenas pēc daudzuma,bet gan pēc stabilitātes(vismaz spriežot pēc Katjas imidžiem).

 

Izskatās,ka varbūt arī lētajā galā beidzot ir parādījies ievērības cienīgs tjuneris ar sakarīgu cenas,dzelžu un ,galvenais,softa atbalstu jau no pirmā momenta.Vispār,dzīvosim-redzēsim.

 

P.S. Visvairāk man patīk U-Boot 1.3.1,tas pie attiecīgi sakonfigurētiem bootargs ļauj palaist imidžu vienalga no kā:USB Flash,USB HDD,HDD(saprotams,ka attiecīgi noformatētiem).Un nekādas SIM vai vēl citi idiotismi.Ir kur radošai domai izvērsties.Atklāti sakot,es sen gaidīju kaut ko tamlīdzīgu.

Labots - MaskaV
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
GL_Dreambox

Sveiki,

 

Varbūt varat ieteikt kādu HD sat iekārtu,kas būtu spraužama datora mātes platē, USB vai ksavādāk, ? ar cerību, ka tas varētu būt vismaz uz pusi lētāk ka DM500HD !

Link to comment
Share on other sites

jacobs

Technotrend S2-3200 HDTV-S2  68,80 EUR  http://www.dvbshop.net/index.php/cat/c467_TechnoTrend-DVB-S-S2.html

 

Svarīgākajos forumos, to  aptaujās, līderis cena-kvalitāte.

 

Aktuālas DVB-S2 PC kartes protams bija pirms drīmveidīgo HD aparātu parādīšanās, to pilnvērtīga izmantošana IMHO prasa arī nopietnāku lietotāja sagatavotības līmeni.

 

Lai veicās!

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

GL_Dreambox

Jacobs variants tieshaam izklausaas labi priekš manis, bet diezvai tikšu galā ar kaut ko vairāk kā draiveru uzlikšanu un kanālu ieskanēšanos. ko vispaar noziimee IMHO ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...