Jump to content

HD uztvērēja izvēle.


Grisha
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem!

Vai kāds var pateikt vai Yotā uz vietas ir pieejams Amiko Alien2 Triple, un par cik?

Runa protams iet par Yotas baazi ne veikaliem.

Varbūt kāds var ieteikt ko labāku par šo šajā cenu kategorijā?

Link to comment
Share on other sites

Veikalos jau apskatīju. Arī šajā. Bet vai Yotā nav?

Link to comment
Share on other sites

G/M SPARK TRIPLEX  2x SAT+Terrestial +conax+2CI HD, Linux    145.00 EUR

Pagājušo mēnesi tik maksāja tajā YT Group SIA

Link to comment
Share on other sites

Ok, paldies! Taatad iipasi nav veerts iespringt. Ja pazinja gribees lai njem caur netu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
GulbisRG

Sveiki, 

Vēlētos kadu padomu.

Radagabalam gribu uzstādīt sat antēnu no 0

Tagad esmu apstajies uz dekodera izvēles.

Vēletos ar Enigma2 bet pēc iespējas lētāku (finances ierobežotas) un kurš ir dabūnams uz vietas Rīga.

Itka aureola.tv atradu tadu Optibox EVO 7 HD 

Maksa ~103eur vienigi ka viņam ir ar to E2 pieejamību.

Es nezinu vai radagabals piekritis VU+ Solo pa 170eur

Varbūt varētu kaut ko labu ieteikt???

Sliktakaja gadijuma palikšu pie Amiko Mini HD SE izvēles.

Un pie reizes velviens jautājums (kas ir saskaries ar šo šķīvi) vai ar Maximum E-85 antānu  varešu nosegt no 36e-0.8w???

Vai malējām LNB nebūs pa īsu signāls? 

Labots - GulbisRG
Link to comment
Share on other sites

OPTIBOX M7 brāļa GI Genius imidži te   http://gisclub.tv/enigma2/

Maximum T85 nosedz 48 grādus, protams, ka malējiem signāls būs sliktāks.LNB holder for 5 LNBs, 48°

Labāk jau ņemt aparātu ar tīru E2 . pa šo summu sanāk tikai VU+ SOLO vai vecais DM800HD (China).

Link to comment
Share on other sites

Tagad ir parādijušies labi un ne pārāk dārgi (85eu)SKYTER.Kanālu ātruma pārslēgšanā neviens cits līdzi nestāv.Atbalsta filmu un ne tikai skatīšanos no interneta.Ir vēl daudz visādu iespēju,ko pat E2 nespēj.

Link to comment
Share on other sites

GulbisRG

paldies Rudiger, bet īsti tava atbilde neatviegloja dekodera izvēli. Joprojam svarstos satarp  Amiko Mini HD SE un 

Optibox EVO 7 HD? E2 patīk ka var iemes jaunākos TP un sakartot kanalu favorītus caur Dreamset.

 

Vai nečakareties un paņemt Golden Media 990 CR HD PVR? ss.lv stavs jauni pa 85eur.

Labots - GulbisRG
Link to comment
Share on other sites

Viss jau atkarīgs no tā radagabala intereses.Vai nu grib tikai skatīties jau gatavus kanālus, vai pats grib mācīties vismaz ar pulti pievienot/mainīt favorītus.Tad der Amiko Mini, Micro, Dreamsky HD2-4 u.t.t.Var riskēt arī ar jauno SKYTER.Vai arī grib apgūt DreamSet, DCC un citas programmas!Tad jāņem kāds ar E2.

  Cik uzlikti Sparkboksi, neviens nesūdzas.Vienam gan nepatīk ilgais ielādes laiks, jo vecais uztvērējs lādējās daudz ātrāk...Vienīgi , ka Spark1 jau ir pavecs, softa atbalsts arī diezgan īpatnējs.Un kanāli arī slēdzas ne pārāk ātri uz jaunākajiem softiem.E2 ir jau cits stāsts.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ir  doma iegādāties lētu uztvērēju vecākiem. Skatos Tuner BEST HD 1010-65euro un Tuner OPNBOX S2 HD Mini-59 euro. Kurš būtu labāks? un varbūt var ieteikt citu šīs cenas ietvaros.

Link to comment
Share on other sites

 

 

iegādāties lētu uztvērēju vecākiem
Nez,ja nauda baigi spiestu tad ņemtu lēto sev un iedotu vecākiem kaut to (skatos Tev DM600) kvalitatīvāku.Lai nav lieks seks papam ar mammu,gar lēto kasti,kas vairāk vai mazāk garantēts.Jo pa 60 erikiem nekā stabila vienkārši nav.P.S un uzskatu,ka tieši iesācējiem vai cilvēkiem kam neinteresē ņemšanā ar sat lietām, izmanto tikai Tv skatīšanai vajag tieši vidējo vai dārgo galu.

Kā minimumu ar ko var skatīties tad tāpat 100 nieks pa galam.http://best-price.lv/lv/amiko-shd-8900-alien-satelit-hd-resivers-59194.html

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

driim(enigma2)veidiigu lai var attaalinaati vadiit-korigjeet, ja nu kas, un kanaalu listi iekraut

+

ar eeteri + sat saprotoshu tuneri

=

Sunray4

 

cena protams *2

vai labaak drusku ++ lai var orig ieshuves lietot

 

Link to comment
Share on other sites

Kā minimumu ar ko var skatīties tad tāpat 100 nieks pa galam

 

Ja skatās uz Amiko Alien tad līdz šim http://www.extranet.lv/ varēja viņa brālīti- GM 990 par 80 EUR dabūt. Tas jau ir nedudz tuvāk noteiktajam budžetam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ir pagājis kāds laika sprīdis, kopš parādījās Sunray 4.

Gribētos lai kāds lietotājs pakomentē- veiksmīga izvēle, vai tomēr zemē izmesta nauda? Drīzumā vajadzēs iepirkt kādu nedārgu HD kasti, gribu saprast vai ir vērts ņemt šo.

Link to comment
Share on other sites

Sunray4 ir ideaala izveele, ja pasham ir Dreambox un + - visas nianses ir zinaamas,

bet "vecaakiem" tik daargas daavanas kaa orig Drembox nevari atljauties

 

+

DVB-S2/T/C Tunera modulis

iebuuveets WiFi

~2x leetaax

 

-

pults uz tausti bik shvakaaka, bet kaa kompensaacija apmaacaama, tikai augshdalja

Link to comment
Share on other sites

Par savu Sunray4 izvēli nenožēloju ne mirkli. DVB-T jau vien ir tā vērts. Neesmu novērojis ne mazākās problēmas kuras būtu saistītas ar dzelzi.

Interesanti būtu uzzināt Vu solo un solo2 īpašnieku viedokļus par DVB-T. Vai tas reāli uz USB puļķa darbojas? Vai nav problēmu ar to, un vai vispār kāds maz lieto DVB-T uz šiem uztvērējiem?

Link to comment
Share on other sites

A priekš kam to pulķi vajag, ja caur SAT viašrots piejams ar visiem LV kanāliem? Un medus pa lēto.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Bruketajs
DM820HD saakot ar 450Eur

... un cik saspiestam jābūt, lai atdotu Dreamu pārdevējam tādu naudu par uztvērēju?...  

Labots - DreamMuca
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es laikam esmu no saspiestajiem, pēdējos 10 gadus lietoju tikai Dreambox uztvērējus. Un netaisos neko mainīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

DreamMuca
Kā mironim vitamīni

kas brauc ar "zaparozhecu", tam "porsche" nespiid (braukt ar abiem var)

bet, ja godiigi - gaumes jautaajums

Labots - DreamMuca
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

kas brauc ar "zaparozhecu", tam "porsche" nespiid (braukt ar abiem var)
 

Nu, ja vienādojums DM500HD pret VU+ Solo ir kā Porshe pret Zaparu, tad nu gan piedodiet, cienītie.. ;)

Man bija oriģinālais DM7020 - vēl tagad mētājas skapī, jo flash pusbeigts. Otrreiz dzīvē pārmaksāt nevēlos - ja mašīnām tāpat kā DVB tuneriem nebūtu starpības motoriem, tad būtu cita runa.

 

 

 

Es laikam esmu no saspiestajiem, pēdējos 10 gadus lietoju tikai Dreambox uztvērējus. Un netaisos neko mainīt.

Nu, uz tādiem fanātiem, šie vēl kaut cik turās - savādāk jau sen būtu nogrimuši, ja visi pragmatiski izvērtētu kas ir izdevīgi un kas nav. 


Parasti, cik zinu, stropu īpašnieki pērk dārgos Dreamus, jo tur jau nauda viegli nāk un viegli iet... 

Link to comment
Share on other sites

@Bruketajs

Driimus izveelas tie kas:

saprot kur ir pirmavots nevis atdarinaajums vai copy-paste;

nevar pieciest kaudzi nianshu ar miinuss ziimi, ja izveeleets neDriims;

ir pateiciigi Driimiem par padsmit gadu ilgu draudziibu;

un galu galaa saprot, ka shim pasaakumam nav jaabuut masveida;

stropu tureetaaji izveelas, jo redz kaada draza naak pieprasiijumos no neDriimiem;

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Baigi neceļās acis lasīt šo visu, bet gribētu rast atbildi uz jautājumu:

 

Lietoju šeit iesaukto Viašrotu, dekoderis kaut kāds vecais... Vai ir iespēja iegūt kādu modernāku aparātu (vai vēl labāk, CAM moduli, lai iztiktu bez tās kastes), lai varētu izmantot 1 pulti uz smarttv? Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
saprot kur ir pirmavots nevis atdarinaajums vai copy-paste;

Pirmavots ir community, kas vēljoprojām strādā un pilnveido E2.

 

 

 

nevar pieciest kaudzi nianshu ar miinuss ziimi, ja izveeleets neDriims;

Nu, nezinu daudz "nianšu" ja salīdzina vienādas cenas iekārtas - teiksim, DM500HD ar VU+ Duo. Domāju, ka te jau "nianses" ir dreamkastēm - temperatūra, baroklis u.t.t..

Kā galvenais, ir manuāla Oscam instalēšana sasodītajam Gemini, ko daudzi Dreamfani tik ļoti vēlas (protams, lai skatītos ofic karti.)

Bet nu, katrs mēs ar putām uz lūpām aizstāvēsim savu.

Man personīgi, vispār vairs arī VU+ nav jo pārgāju uz TVHeadend + XBMC un esmu apmierināts.

 

 

 

ir pateiciigi Driimiem par padsmit gadu ilgu draudziibu;

Nu, ja tāda ir tā draudzība...tad tas pats kas ar kazu un tās pienu... arī es ļoti ilgu laiku sekoju viņu forumiem, bet kaut kā apriebās tas, cik skaisti un regulāri klientiem tiek uzlikts "mīkstais" no DMM puses. Konkurenta parādīšanās bija tikai laika jautājums. Par čainu nerunāju - viltojumus VU+ gadījumā pērk tiešām īsti kapeicenieki.

 

 

 

un galu galaa saprot, ka shim pasaakumam nav jaabuut masveida;

Nu, televīzija, kā tāda ir greznumlieta, bet skatīties gribās visiem.

Es, piemēram, pirms sarunas ar Viasata manageri, savā klienta lapā visu rēķinu summas iekopēju Excelī un, maigi sakot, mazliet apstulbu, kad ieraudzīju kopsummu..

 

 

 

stropu tureetaaji izveelas, jo redz kaada draza naak pieprasiijumos no neDriimiem;

Pag, uz citiem uztvērējiem Mgc vai Osc savādāk uzvedās? Protams, ar to es nedomāju visādus ķīniešus un hiperbrīnumus, bet nu Amiko lētuči nav ne pie viena dravenieka īpašā ienaidā (pie tiem, kam rokas no pleciem aug) 

Labots - Bruketajs
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

DreamMuca

 

 

DM7020 - vēl tagad mētājas skapī, jo flash pusbeigts.

man ar' taads pats skapii. nokalpoja godam teju desmit gadu. veel tagad pilniigaa darba kaartiibaa. varu atdot saveejo.

Link to comment
Share on other sites

Tāda ir visu orģinālo VU+ līnija:

post-72256-0-02880500-1417468915_thumb.jpg

Labots - jacobs
Link to comment
Share on other sites

 

 

drīzāk nav Oriģināls
Pēc kā spried? Cenas?

 

128 eur + ндс


Vai aprakstu kas identisks viņu lapā ar solo2.

Link to comment
Share on other sites

Par to ka viņu majaslapa (Vu+) par tādu aparātu VU+ Solo2 SE mini nekas nav minēts. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...