Jump to content

Kādu mūziku pašlaik klausies?


osscar
 Share

Recommended Posts

Pirms 28 minūtēm , base7 teica:

Ne velti LR2 ir klausītājā radiostacija Latvijā. 

Bij reiz tālajā 2008.gadā dzimis uz 96.8FM brīnums, kas ātri ierāpās top 10 un varēja LR2 šļāgeršņagai normāli iekabināt. Žēl ka 2011.gadā tika pieņemts lēmums slēgt šo staciju. 

Link to comment
Share on other sites

Māšuks
Pirms 36 minūtēm , M@R$$ teica:

Bij reiz tālajā 2008.gadā dzimis uz 96.8FM brīnums, kas ātri ierāpās top 10 un varēja LR2 šļāgeršņagai normāli iekabināt. Žēl ka 2011.gadā tika pieņemts lēmums slēgt šo staciju. 

Njā tā bija labākā stacija kāda vien FM ir bijusi. Ļoti skumji, ka vairs nav normālas LV mūzikas stacijas.

Link to comment
Share on other sites

dainis61
1 stundu atpakaļ, M@R$$ teica:

Bij reiz tālajā 2008.gadā dzimis uz 96.8FM brīnums, kas ātri ierāpās top 10 un varēja LR2 šļāgeršņagai normāli iekabināt. Žēl ka 2011.gadā tika pieņemts lēmums slēgt šo staciju. 

Neatceros kas tas bija,tagad ehr?

Link to comment
Share on other sites

2021.08.14. , 00:08, raiviic teica:

ar kādu kameru Uvis tur filmē, šķiet jau ka Beta.

Beta. Manis ciparots no Beta - VHS kopijas. Nabadzība - filmēja ar Betām, pārrakstīja uz VHS un filmēja jaunas lietas Betās. Mazliet žēl, bet kā nu ir, tā ir. No Betām car dabūt faktiski DV q.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , dainis61 teica:

Neatceros kas tas bija,tagad ehr?

Tagad to staciju sauc EHR Superhits (Rīgā uz 96.8). 

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Racer teica:

Nabadzība - filmēja ar Betām, pārrakstīja uz VHS

Vienu brīdi šo to filmēja arī ar S-VHS, ja atmiņa neviļ - Panasonic M9000 un vismaz viena projekta lielu daļu - ar parasto VHS.

Link to comment
Share on other sites

Ne gluži pa tēmu, bet - labs raksts par "Dzeltenajiem pastniekiem" , tiesa, ne visiem būs saprotams. Pašam ir vairāki viņu ieraksti, kādreiz kopā ar Ingusu vairākus gadus strādājām (ne pa mūzikas līniju), zināju visu notiekošo, biju viņa ierakstu studijā dzīvoklī, tā arī tiku pie ierakstiem.

Labots - raiviic
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tu redzēji Tīrona interviju ar Ingu pirms pāris gadiem, kur jamais dzēra alu un stāstīja par temperātajiem idiotiem? Nu jau youtubē izdzēsts, bet Rīgas laikā bij. Džeks galīgi pa pieskari aizgājis...

Link to comment
Share on other sites

2021.08.14. , 20:36, raiviic teica:

Drīkst zināt, kurās postpadomju valstīs (izņemot protams tautas ar slāviskām saknēm) esi bijis un mēģinājis runāt ar cilvēkiem, kuri nav vecāki par 30 gadiem? Pat Čečenijā, kas skaitās Krievijas teritorija, būs pagrūti tādus atrast.

Gadījās komunicēt ar Latvijā studējošu čali no vienas no stānām (Uzbekistānas vai Kazahstānas, nesamelošu), viņš labi runāja krieviski, palika iespaids ka tur mileniāļiem un zūmeriem mācēt krievu valodu nav nekas eksotisks.

 

2021.08.14. , 20:59, M@R$$ teica:

Neesi  bijis Igaunijā un Lietuvā. Tur tevi par cilvēku neuzskatīja, ja runāji krieviski.

Un tas jau ir no padomju gadiem.

Par Igauniju piekrītu, bet Lietuvā nav tik traki.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Jūtūbs tikko iepriecināja ar agrāk neredzētu/ nedzirdētu pērli. Jāieliek interesanto kaveru plauktiņā!

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Baltu pulveri ~ 3-5 kg politilēna maisos, ņem cik vari aiznest.

 

 

 

Citēt

Белый ягуар, в багажнике товар
Белый товар в целлофане, и это не детское питание

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tā kā mūzika ir mana ikdiena, intereses dzīts noklausījos abas ABBAs.

Nu ko lai saka, kā radītas ... 1970tiem. 

Bet nu jā, laukā ir 2021. Līdz ar to ir grūti iedomāties, kam šis viss ir paredzēts.

Varbūt kļūdos. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , M@R$$ teica:

grūti iedomāties, kam šis viss ir paredzēts

Veciem perdeļiem, kuri grimst atmiņās un nostaļģijā. Jebkurā gadījumā fakts ir fantastisks, uztaisīt 40 gadu pārtraukumu, un tad izdot disku. Vēl arī koncerttūri sola. Mūsu abba Eolika, taču arī tūri tiko uztaisīja.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es kā cilvēks, kurš ir vēl patālu no pensijas vecuma, bet ir pēdējā desmitgadē dzīvajā dzirdējis Eoliku, Viktoru Lapčenoku, Dzeltenos Pastniekus u.c., gribētu, lai man būtu prieks par jaunām Abbas dziesmām, bet tās man to necik nepiegādā. Tās man izklausās daudz skumjāk pat par Deivida Bovija pēdējo albumu. Nevis sliktāk vai vājāk, bet burtiski skumjāk. Turklāt, Bovija pēdējam albumam papildu cienīgumu piešķir video ar viņu pašu tajā laika momentā, ko no Abbas laikam nesagaidīt, jo

pirms 8 stundām , Daiļais teica:

[tas viss ir paredzēts] Veciem perdeļiem, kuri grimst atmiņās un nostaļģijā

un kuri taču negribētu būt šokēti "bože, kak aņi ustareļi".

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kaut kas pieGdienīgs no jaunu cilvēku mūzikas :party:

 

Nez - šie čaļi kaut ko izdos 2061ajā? 🤷‍♂️

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Labots - 138
Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , 138 teica:

Es kā cilvēks, kurš ir vēl patālu no pensijas vecuma, bet ir pēdējā desmitgadē dzīvajā dzirdējis Eoliku, Viktoru Lapčenoku, Dzeltenos Pastniekus u.c., gribētu, lai man būtu prieks par jaunām Abbas dziesmām, bet tās man to necik nepiegādā. Tās man izklausās daudz skumjāk pat par Deivida Bovija pēdējo albumu. 

Nja. Tev ir jāpiesakās pensijas pabalstam. Nopietni. Tu esi pārāk vecs mūsdienu mūzikai.

Veciem cilvēkiem ir paredzēts pansionāts. Tīri info.

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Daiļais teica:
pirms 14 stundām , M@R$$ teica:

grūti iedomāties, kam šis viss ir paredzēts

Veciem perdeļiem, kuri grimst atmiņās un nostaļģijā.

Pa BBC pāris dienas atpakaļ stāstīja, ka arī jaunai paaudzei tagad diktām patīkot.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , marrtins teica:

arī jaunai paaudzei tagad diktām patīkot

Var jau būt.

EHR rotācijā ir šis izstrādājums:

 

Man patīk bīts, bet daži efekti (0:50 līdz 0:57, 1:36, utml) tur tikpat iederīgi kā žigulim Ķekavas bamperi.

 

[sasodītā postu salipināšanas fīča, bitīt matos, salipina kopā bez atstarpes, epta, šis tālāk ir nākamais posts, bet teikums augstāk pieder pie iepriekšējā posta, bet kad salīp kopā, tad nevar saprast kas ir kas, ka tevi divi deviņi pērkoni]

 

Pirms 27 minūtēm , M@R$$ teica:

Veciem cilvēkiem ir paredzēts pansionāts.

 

 

Labots - 138
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , marrtins teica:

Pa BBC pāris dienas atpakaļ stāstīja, ka arī jaunai paaudzei tagad diktām patīkot.

Es tā pat mazliet noticēju 🤭

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

arī jaunai paaudzei tagad diktām patīkot

viss jaunais ir labi aizmirsts vecais...

Link to comment
Share on other sites

darklight

Da hvz par to Abbu. Bērnībā vecāki klausījās, tad likās, ka man arī patīk. Vēlāk, kad sāka veidoties pašam sava gaume, Abba kļuva pavisam vienaldzīga un tāda ir palikusi joprojām. Nav tā, ka nepatīk, - normālas dziesmas, labi skan, radiostaciju nepārgriežu, bet pats nekad neliktu. Neinteresē. Ar šīm jaunajām tieši tas pats.

Labāk šito. 1974. gads, bet skan kā tipiska 80-to beigu - 90-to sākuma mūzika!

 

Labots - darklight
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Athlons teica:

viss jaunais ir labi aizmirsts vecais...

Oi ņigavari, desmit divdesmit gadus veci hīti tiek steriem remiksēti jaunās versijās, vai izmantoti sampliem jaunu hītu radīšanā, piemēram

Oriģināls:

Spoiler

 

Vai arī:

Kam izejmateriāls ir:

Spoiler

 

Kas ir izmantots arī radot šo:

 

Spoiler

 

 

 

Arī kaut kas vecāks mēdz tikt graizīts, piemēram, no šī

 

ir radīts šis:

Spoiler

 

 

Tāpat pilna pasaule ar kaveriem, piemēram, šīs burvīgās dziesmas ne pārāk veci cilvēki primāri būs dzirdējuši nevis šo, bet citu mūziķu izpildījumā:

 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , kreizā Kāja teica:

Pamuļķais kujeistars rūpnīcas pannu bij sadomājis noņemt

Nevis kujeistars bet lūk kas viņš ir:

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2021.09.4. , 16:32, kreizā Kāja teica:

Es nelietoju alkoholu ne grama, nepīpēju, nešņaucu, neēdu indīgas sēnes.

2021.09.4. , 17:03, base7 teica:

Tu esi katras sievasmātes sapnis.

 

 

Paldies jums abiem, ka atgādinājāt šo! :thank_you:

Nebiju iepriekš pamanījis, kāāāāds tur ir stereō - Nora un Raimonds pa kreisi, Viktors pa labi, bungas un taures arī ne pa jokam izmētātas, uhhh! Leģitīms skatuves plašuma testa gabals audiofīliem! :punk:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Biš pa švaku priekš manis tie lēnā garā aliņi sūcēji :sarkasms:No tā stila man šādi tuvāki:

 

 

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

2021.09.4. , 01:34, 138 teica:

Oi ņigavari, desmit divdesmit gadus veci hīti tiek steriem remiksēti jaunās versijās

Nitpicking, bet Night On Disco Mountain savukārt ir iedvesmojušies no šī:

 

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...