Jump to content

Kādu mūziku pašlaik klausies?


osscar
 Share

Recommended Posts

laikamTak
Pirms 44 minūtēm , aoma teica:

Tā vispār i mūzik?

Nēnu, run i pa to, kapec tam klipam nav vecum ierobežojums. Vai ta mazim bērim i jāredz to, ka kaut kāc kriev komediants sit Lindemaņam pa ļock tā ka šim pec tam vēmiens nāk?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

darklight

Man patika agrīnais Rammstein, vēlāk bija pilnīgi vienaldzīgs, tad paklausījos pirms pāris gadiem iznākušo (laikam ir pats svaigākais) - likās atkal tīri labs. Bet šitie Lindemana solo izgājieni ir mēsls - muzikāli atgremo vienu un to pašu 20 gadus spēlēto tēmu, cenšas iziet uz tīru šokēšanu. Daudz labāk Marilyn Manson klausīties - tur ta vismaz lieliskas melodijas.

Link to comment
Share on other sites

Faustit
2021.03.28. , 02:55, AndrisBB teica:

Miss Monique un Korolva spélé diezgan labus progressive/tehno miksus, ká reiz fonam strádájot vai braucot ar velo.

 

Jā, abas Ms Slimtits ir labas. Pirms mēneša sāku klausīties. Ļoti labi fonā.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Vecmeistari Moonspell savā jaunākajā veikumā tādi drusku saguruši izklausās. Bet lai nu kā - šī ir viena no tām grupām, par kurām es reāli fanoju 90-tajos un turpinu fanot arī šodien.

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

 

Veids kā samiksēt velo un mūziku 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc pēdējiem linkiem, jums ar galvu viss kārtībā?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

A tā, fonam, pašlaik Live: 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Chocoton
2021.07.2. , 08:55, base7 teica:

Laikam palieku vecs.

Nepaliekam veci -5jūlījā delam bija dzimšanas diena - uzliku CD ar šā lak mūzīku,skanēja,visiem tāda  vienaldzība,bet kad iemetu CD ar bluesystem   

pirmo albumu,laikam kurš iznāca 89gada...Visi jaunie  bij sajūsmā!

  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

raivix95

Līdz 20 gadiem ir topā jaunais un aktuālais, līdz 40 viss no 80ajiem, bet pēc 40 - vienkārši LR2

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , raivix95 teica:

Līdz 20 gadiem ir topā jaunais un aktuālais, līdz 40 viss no 80ajiem, bet pēc 40 - vienkārši LR2

Nu nav tā. Man 60++, LR2 varu izturēt tikai īsu brīdi un tad arī tikai ar promillēm.

70 beigas, 80 tā ir īstā muzika. Vai tad to, ko jaunatne palaikam klausās vispār var saukt par muziku?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 18 minūtēm , Insekc teica:

 

70 beigas, 80 tā ir īstā muzika. Vai tad to, ko jaunatne palaikam klausās vispār var saukt par muziku?

Ja izdodas jaunatni iepazīstināt ar "īsto mūziku", viņi to ļoti labprāt pieņem.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Insekc teica:

Vai tad to, ko jaunatne palaikam klausās vispār var saukt par muziku?

Ne pa velti tagad jaunais trends, ņemt vecu, labu 70-80 gadu mūziku, pārmixsēt, un pasniegt kā baigo top čilu. Ne kā jauna zem šīs saules, tik manā jaunībā mūziķiem vajadzēja mācēt spēlēt kādu instrumentu, vai vismaz mācēt dziedāt, tagad, galvenais, ka labi izskatās un prot atrast sponsorus...

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

dainis61

Dinozauru tusiņš :mrgreen:. Man ar tūlīt būs 60,bet Morgenšternu ar var paklausīties.:music:

 

Link to comment
Share on other sites

raivix95

Tā kā darbs diendienā ir ar jauniešiem, tad mazliet gaumi arī varu iepazīt un jāsaka, ka arī senāki mākslinieki īsti sveši viņiem nav un pat tāda eksotika kā Fleetwood Mac uzprišinātā aranžējumā tīri labi iet pie sirds.

Link to comment
Share on other sites

Chocoton
pirms 10 stundām , Insekc teica:

70 beigas, 80 tā ir īstā muzika.

Tad tieši es augu man,spilktāk 80g....palikusi,bet tad jau  gadus neškiroja skanēja 70g.muzika un uzskatīja ka ta pieder pie 80...! :) 

Link to comment
Share on other sites

Chocoton
pirms 10 stundām , Stepselis teica:

viņi to ļoti labprāt pieņem.

Tā tas ir ...90g.sākums arī  tīri nekas,pēc tam jau  sakas tie mixi.....Nekas pret mix nav,bet kautkā zūd tā orģinalitāte,tāda izakstīšanās ,izcelšanās smaka!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Chocoton teica:

Tad tieši es augu man,spilktāk 80g....palikusi

Būtu vēl augot arī rakstīt iemācījies...🙂

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2021.07.9. , 18:58, Chocoton teica:

bet kad iemetu CD ar bluesystem   

Da tu vari mest ar modernajām pļāpām, sī sī keču vai dajebkādu Dītera daiļradi, bet esi tik laipns un saņemies - mēģini trāpīt atbilstošā topikā savas izpausmes. :D Domā, ka man nav ko darīt kā tik pārnest no viena topika uz otru postus?  

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Arnis2002
2021.07.10. , 20:31, raivix95 teica:

Līdz 20 gadiem ir topā jaunais un aktuālais, līdz 40 viss no 80ajiem, bet pēc 40 - vienkārši LR2

nē- radio skonto!

Link to comment
Share on other sites

2021.07.10. , 20:39, Insekc teica:

70 beigas, 80 tā ir īstā muzika

Kā teica visiem zināmais Lapinskis (precīzu tekstu neatceros, bet doma bija) - mūzika beidzās ar disko parādīšanos, jo pēc tam tikai ritmiskā vingrošana :biggrin:.  Kādu brīdi tiešām šķita, ka nekā jēdzīga vairs nav, bet tad pamazām parādījās arī labas grupas, piemēram Nightwish: 

IMPERIAL AGE:

Within Temptation:

 

un vēl daudzas grupas, kur tekstiem/video ir doma, nevis nesakarīga muldēšana un kratīšanās.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

2021.07.10. , 21:19, dainis61 teica:

Dinozauru tusiņš :mrgreen:.Man ar tūlīt būs 60,bet Morgenšternu ar var paklausīties.

Cik daudzi dinozauri spēj noklausīties šo?

 

2021.06.10. , 22:29, AndrisBB teica:

Veids kā samiksēt velo un mūziku

Čalis malacis, bet šis ir krutāks:

 

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 44 minūtēm , 138 teica:

Cik daudzi dinozauri spēj noklausīties šo?

Max 15 sec. !

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 46 minūtēm , 138 teica:

Cik daudzi dinozauri spēj noklausīties šo?

 

 

 

53 sekundes vairāk nespēju!!

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

darklight

Neesmu neko liels Slayer fans - man viņi vienmēr likušies tādi... nezinu... pārāk prasti, pārāk brutāli, salīdzinot kaut vai ar Metallica, Pantera vai pat Sepultura. Bet nu šī viena dziesma totāli nones jumtu!

 

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Atkarīgs kāda vecuma cilvēki šeit ir savākušies 😁 pēdējā dienā šī ir uz īstās stīgas 

 

Link to comment
Share on other sites

Klasika. To var visu klausīties. Tur visi ir hīti.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...