Jump to content

Kādu mūziku pašlaik klausies?


osscar
 Share

Recommended Posts

Vakar (28.01.) vēl viena leģendāra grupa - Jethro Tull, palaida tautās savu jaunāko albūmu The Zealot Gene. Noklausījos visu - ir pieejams Spotify un daudz kur citur - Andersons savos 75 gados neko nav zaudējis, balss skan kā jaunībā  - albūms patīk un jau pasūtīju CD.

 

 

Labots - raiviic
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

No vakardienas muzikālās bankas.
Ievads. Pieminot Alex.
Ar Harija Zariņa fantastisko dziesmu.
Rozā lietus šodien līst,
Mana pasaule atmiņās slīkst.
Diez vai zini, ka gribētu es
Vēlreiz vēl tev pieskārties.
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

2022.01.29. , 16:04, raiviic teica:

Vakar (28.01.) vēl viena leģendāra grupa - Jethro Tull, palaida tautās savu jaunāko albūmu The Zealot Gene.

Ņemot vērā, ka grupa dibināta vēl pirms manu vecāku dzimšanas un nav aktīvi pieminēta mūsu laikos bija paslīdējusi garām.

Uzliku noklausīties albumu - fantastiski. Ikdienas playlistē gan jau nenonāks, bet pie interesantajiem atradumiem gan tiks paglabāta. 

 

No manis šomēnes iznākuši divi LV HH albji no jaunajiem, kas tur to īstu, nevis taisa newschool trešu:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

Tur īstu? :D wannabe lil repaks wiesulēns ''ghetto'' battlos var ziedēt tālāk ar visādiem pseido-intelektuāļiem kā abra, 

un EV? Nopietni? :D Saprastu ja būtu ielicis Marchu, bet EV ir vienkārši mazs feiks kas ticis KK tikai tāpēc ka sen jau no KK tur nekā nav, pionieris ar bitcoiniem paceļoties un kļūstot par miljonāru aizmirsis arī visu KK konceptu, vienīgais kuram no tā sauktā KK var atdot respektu ir ansis. Principā var redzēt ka tu neko no repa nesaproti, ja šos klaunus uzskati par reperiem, lol, un kā tas mazais EV vispār uzdrīkstējās dissot Nātri :D Zinu nātrēnu personīgi jau sen, nav viņš protams nekāds cilvēks no kura ņemt paraugu, bet nātre for real ir rap from the streets, nevis šie studijas gangsteri.

 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , x_rays teica:

aktuālā mūzika

Šāda hyiņa 90-tajos vismaz likās smieklīga. Ir pagājuši 20-30 gadi, muzons un debīlisma pakāpe tā pati, es vispār nesaprotu, kam tas vispār vēl varētu būt vajadzīgs un liktos interesanti.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , darklight teica:

nesaprotu, kam tas vispār vēl varētu būt vajadzīgs un liktos interesanti

tā, vienkārši, ir kvalitatīva huiņa...

Link to comment
Share on other sites

Apskatot citus video var redzēt ka mēģina kopēt Die Antwoord gan mūzikas, gan vizuālā ziņā.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Labi.

Sestdienas vakaram kaut ko vienkāršu un lipīgu.

Gan jau onkas piefiksēs 80to garšvielas :)

 

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Neinteresē man 80-to gadu disko kā konkrēts stils, bet ir jau baigi labie gabali un arī tur. A šitais Purple Disco Machine, cik sanācis paklausīties, vispār afigenna labās melodijas taisa. Šai sakarā atcerējos kādu savu jau pirms pailga laika atnākušu domu. Mūzikā vispār nav nekā īsti jauna jau gandrīz 30 gadus. Nav radies vispār neviens jauns žanrs vai novirziens. Rokmūzikas attīstība beidzās 90-tajos ar grunge/ postgrunge, numetal, elektronikā pēdējie, šķiet, pienāca trance, jungle, tad vēl dabsteps... Viss tais pašos 90-tajos. Un viss. Vairs nekā jauna. Es pat nesaku, ka tas ir slikti vai kā, vienkārši tāds konstatējums. A ja mēs padomājam, kādā ātrumā mainījās mūzika un mode pagājušajā gadsimtā...

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , darklight teica:

Mūzikā vispār nav nekā īsti jauna

Nu ko gan no tika 7 notīm daudz jauna saveidosi :biggrin:. Bet jā - kaut kad vēl pagājušajā gadsimtā, neatceros kas, bet izteica domu, ka rock mūzikā neko jaunu nevar izdomāt, jo viss jau ir bijis pie Bītliem.

 Savukārt daudziem zināmais Lapinskis apgalvoja, ka mūzika beidzās ar disko atnākšana - tālāk jau ritmiskā vingrošana :biggrin:.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , darklight teica:

muzons un debīlisma pakāpe tā pati, es vispār nesaprotu, kam tas vispār vēl varētu būt vajadzīgs un liktos interesanti.

 

pirms 4 stundām , AndrisBB teica:

Apskatot citus video var redzēt ka mēģina kopēt Die Antwoord gan mūzikas, gan vizuālā ziņā

Jūs džeki tiešām to visu nopietni uztvērāt? :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , x_rays teica:

Jūs džeki tiešām to visu nopietni uztvērāt? :D 

Kas tur nopietns vai nenopietns, apskatiju video un tā bij pirmā doma kas ienāca prātā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , AndrisBB teica:

Die Antwoord gan mūzikas

Nē nu skaidrs, ka par gaumēm nestrīdas😁 un es esmu vecs burkšķis 😁 (ikdienā autiņā skan skonto), bet "mūzikas" ... nu tas ir spēcīgi teikts 🤣.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Nē nu skaidrs, ka par gaumēm nestrīdas

Nav jau gluži manā pleylistē, bet nu pietiekoši izteiksmīgi (tapēc arī uzreiz iekrīt acīs elementi ko tie krievi nošpikojuši), lai nevarētu neievērot. Daži viņu garadarbi gan diezgan interesanti un paskatīšanās vērti.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , AndrisBB teica:

mēģina kopēt Die Antwoord

nu tas ir kā salīdzināt pirkstu ar ziceli... vāja parodija, nekas vairāk... kāds gabals labāk sanācis, kāds ne...

man domāt, ka paši autori to visu uztver stipri nenopietni... cik gan jābūt aprobežotam, lai hārdbasu uztvertu nopietni?... :mrgreen2:

Pirms 21 minūtēm , Jurkins teica:

es esmu vecs burkšķis 😁 (ikdienā autiņā skan skonto)

a ko? viņu pleijlistē ir pārsvarā 80-to, 90-to stilu ikonas (nevarēju citu apzīmējumu izdomāt), kā arī šis tas jaunāks... arī reizēm uzlieku fōnā... līdz brīdim, kad pie 3 reizes pa dienu skan Reinika dziesma par kāju sēnīti, pārslēdzu uz, piemēram, swh rock...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

19.02.2022. , 06:41, x_rays teica:

Šībrīža aktuālā mūzika. Dziļi intelektuāla.

Es saprat, ka tur gopņiks Krievija aicin krasavicu Ukrain pie sevim?

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , laikamTak teica:

Es saprat, ka tur gopņiks Krievija aicin krasavicu Ukrain pie sevim?

Jā man kaut kā tā sasējās notikumu attīstība. :D 

Link to comment
Share on other sites

2022.02.19. , 17:33, AndrisBB teica:

Apskatot citus video var redzēt ka mēģina kopēt Die Antwoord gan mūzikas, gan vizuālā ziņā.

Piespiedu sevi apskatīties tos abus Tevis ieliktos video. Nu tur manuprāt tiem abiem tikai beats ir apmēram tāds pats. Pārējais viss tur ir radikāli citādāks. Īpaši jau video koncepcija. Neredzu neko kopīgu tur.

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , marrtins teica:

Mūsdienās jau katram šis tas no gopatas tēmas

Un ne tikai krieviem :D reku bus riktigi arābvācu gopāri. Gaidam bēgļus un būs mums tāda pati kultūra. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , x_rays teica:

riktigi arābvācu gopāri. Gaidam bēgļus un būs mums tāda pati kultūra.

ar bēgļiem te, imho, mazs sakars... šāda tipa "kultūra" nāk no amērikas nēģeru getto rajoniem... diemžēl daļa "balto" panesās uz sūdu, gan slāvu gopņiki, gan, piem., arī šādi...

p.s. un es neesmu rasists, man riebjas rasisms, tieši tikpat cik nēģeri... :mrgreen2:

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...