Jump to content

Kādu mūziku pašlaik klausies?


osscar
 Share

Recommended Posts

INTRASERVERNET

Kadu laiku ausis bauda London Grammar muziku. Un pedejais, skanas zinja un dziesmas vardi, vienkarsi ir isi sakot meistardarbs.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Šis laps ("sļikti" :sarkasms:). Pirms kāda mēneša vienā no radio stacijām tapa atskaņots un tad vēl kādas divas nedēļas dungojās galvā :sarkasms:

 

Link to comment
Share on other sites

Dziesma jau zināma, tik nejauši atradu šādu versiju, ciparojot vecu VHS. :) 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

@Racer, kur palika no sazinkuras pakāpes vhs kopijas ciparotais video ar briesmīgajām frizūrām? 😐

Nācu ielikt vēl vienu tādu pašu:

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , 138 teica:

kur palika no sazinkuras pakāpes vhs kopijas ciparotais video ar briesmīgajām frizūrām? 😐

Tu par ko?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Tu par ko?

Bija taču, vai es nosapņoju?

 

Atgriežoties pie topika tēmas - nesen piefiksēju, ka Latvijas sabiedrisko radio rotācijās ir divas dziesmas par besīšanu (viena piecielvē, otra neatceros, nabā vai turpat piecielvē). Brīdinu, slikta mūzika:

 

 

 

Kamēr sameklēju, atklāju, ka tās nav vienīgās mūsdienu dziesmas par besīšanu (brīdinu, vēl sliktāka mūzika):

 

 

 

Vēl ir veca Tanku Dūres dziesma Besis :punk:

bet tās nav jūtūbē :( 

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tas Trench Mafia labs :dance:

 

Pēc attitūdes atgādināja šo te (Prusax - OK!) - viendien dzirdēju pa 5.lv un nodomāju - vo jaunatne mūsdienās talantīga / oriģināla. Daudz nesekoju līdz šim žanram - pēcāk gan izrādījās, ka bezmaz copy/paste no kaut kāda krievu mākslenēka (tagad gan uz sitiena vairs nepateikšu kas tas bija par mākslenieku), bet vismaz liriku virpina OK! :good:

Link to comment
Share on other sites

Ja gribas uzzināt, kas jauns un karsts ir vietējā lauciņā (arī repmūzikas), tad pieci ir īstā stacija (visi Prusaki, Anši, Edavārdi, Roļiks Če (kopā ar Xanjāru, Satīns...)u.c. Ir kaut kas, kas pa retam aizķeras (kaut vai agrāk minētā banda ar gangx100, Kanjepe - Divatā, protams Torte, šedevrs). Kad apnīk, slēdzam nākamo staciju :)

Par Trench Mafia neesmu pārliecināts, vai esmu tur dzirdējis, visticamāk lirika neatbilst radio standartiem.

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , marrtins teica:

Pēc attitūdes atgādināja šo te (Prusax - OK!)

Tak viņi visi tur vienā sulā.

 

Pirms 4 minūtēm , marrtins teica:

Es nesen biju viņu koncertā un iedomājies, šo dziesmu viņi nespēlēja! Kaut arī nospēlēja vairākas "vēl vienu". Laikam vairs nespēlē. Visu laiku lielākais viņu hīts Es Šodien Iešu Gudri Izrunāties gan arvien ir repertuārā. Bet Māxlnieki manās ausīs vienmēr ir bijis kā otrs diženākais. Ehh.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Es tik vienreiz patrāpījos viņu koncī, šķiet, tas bija tur tajā kalnā pie Salaspils HES, neatminos kurā tieša gadā, bet nebija baisi sen ~5 +/-. Labs dancojamais 35C+ tiešā saulē otrajā dienā pēc salāpīšanās :punk:P.S. mākslenēkus spēlēja :party:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , M@R$$ teica:

kas jauns un karsts ir vietējā lauciņā

Kas ir karsts to tur var uzzināt, bet ne visu, kas jauns. Indie un vispār jebkāda rokmūzika tur nonāk pamaz. Atceros Rudaks savā slejā pēc Zelta Mikrofona gaudās vaivaivai kātadtā, Židrūns un Tesa saņem Zelta Mikrofonus, bet neviens, kas neklausās nabu, viņus nezin, jo nekur citur jau viņus nespēlē.

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, no HH jaunās skolas vietējiem ne saturiski, ne izpildījuma ziņā īsti nepiesaista. Ok rolands če un xantikvariats, bet viņi tomēr iesāka krietni pirms visiem Prusakiem utt., līdz ar to ir apguvuši kā ir jāraksta repa teksti un kā izskatās normālas rīmju shēmas. Xantikam flows arī ir vienkārši fenomenāls, piemēram, fītā ar Eliotu - Gumijas. Nekas no tā, diemžēl, nepiemīt New Wavy, Prusakiem un co.
Manuprāt, nekas īsti saturiski un ar skilu pašlaik pārsist bijušos PKI dalībniekus - Eliots, Ansis, Skutelis, Edavārdi un Melikols kuriem visiem ir gana svaigi albumi. Lielai daļai no KK ar skilu viss ir ok, bet saturiski repot tikai par naudu un lielām mašīnām, kaut kā apnīk tā gangsteru tēlošana.

Vēl no LV gana ok ir Rīmdari, Latgalīšu Reps, Fiņķis un gan jau vēl kaut kas.

 

Pirms 11 minūtēm , 138 teica:

Kas ir karsts to tur var uzzināt, bet ne visu, kas jauns.

Nu tomēr sabiedriskajam radio ir kaut kāds nebūt cenzs. Arī no HH trakākie gabali tur nenonāk. Tikai populārākie, tie paši izcenzēti līdz pēdējam.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

 

Kādreiz zāle bij zaļāka? /joks/ :lol:

Bet paldies - izskatās, ka būs jāpapēta - pārītis nezināmu artikulu.

Link to comment
Share on other sites

Jāieliek gan jau kaut kas ko paklausīties:

Skuteļa atbilde Repera tagam, nepasakot ka tas ir repera tags, jo šķiet K3F paņēma paši, nevarot sagaidīt atbildi no Sku. Trakas rīmju shēmas.

 

Brīvrunu projekts prikolojoties mētājas ar reāli karstām rīmēm. Kā arī reāli interesants bīts no trakamelodija

 

Šeit interesantas vārdu spēles. Berga pantā gandrīs tikai tiek izmantoti vārdi kas sākās ar B un P. Parējie mazliet mazāk

 

Šeit vēl viens interesants Abras gabals, katrs nākamais vārds sākas ar burtu, kas ir nākamais alfabētā.

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Kazarms teica:

Nu tomēr sabiedriskajam radio ir kaut kāds nebūt cenzs.

Visā pārējā Latvijas mūzikā, kas nav hh un jūdas graši, nav nekā cenzējama

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , marrtins teica:

Kādreiz zāle bij zaļāka? /joks/

Arī tagad ir vienkārši fenomenāli HH gabali.

"Jaunā skola" no manis vairāk domāts šis HH novirziens, kas tagad ir bišku uzplaucis. Zīmēšanās ar dārgām lietām, nekādu dižo repa skilu tekstos neieliek (lielākoties māja - kāja, anna - panna tipa atskaņas) un dikcija arī nav nekas prātīgs (mumble rap).

Pirms 1 minūtes , 138 teica:

Visā pārējā Latvijas mūzikā, kas nav hh un jūdas graši, nav nekā cenzējama

Nu ne gluži tā es to domāju. Protams, ka ir.

vienkārši, ja HH ir iebūvēts necenzēts vārds rīmju shēmā, viņa saplīst, ja to vārdu izcenzē.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , ggg97 teica:

Vēl ir tāds Talsi Lounge Electronic Radio, 3 kanāli žanra cienītājiem. 250kbit/s.

http://radio.kuums.lv/#

Šķūnins ir labs, bet ja gribas vairāk vietējo, tad Online Latvian Radio. Arī šis tur ir atrodams. Andrītī pa freiju ;) Būsi pārsteigts cik daudz staciju ir vietējā tirgū ;) Parasti sasinhronizēju ar auto sistēmu lielākos braucienos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

Es nevaru paredzēt, vai traks riteņbraucējs...

 

 

 

pirms 3 stundām , AndrisBB teica:

bez polseriem pareizajās vietās, būs diezgan sāpīgi pēctam apsēsties un daži citi jūtīgi orgāni nejutīsies pārāk labi

Arī šī delikātā tēma tiek pieminēta, 1:15

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , 138 teica:

Bija taču, vai es nosapņoju?

Klau, baigi daudz ko esmu ciparojis un licis. Vēlreiz- tu par ko?

Link to comment
Share on other sites

Šeit pirms pāris dienām nebija svaigs tavs posts, kura vairs nav, ar kaut ko tevis ciparotu no labas vhs (video saturēja kādu kungu) un, salīdzinājumam, no sliktas (vairākkārtēji kopētas) vhs, ar blondu dāmu?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , 138 teica:

svaigs tavs posts, kura vairs nav

Ne tur skaties, abi klipi joprojām ir šajā sadaļā  - vēl centos saprast, ar kādu kameru Uvis tur filmē, šķiet jau ka Beta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Doh, foruma atjauninajums ir vairak sachakarejis, neka salabots. Taa ir ka indieshi programmee ar mulkjiem kopaa.

 

 

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Mateushs teica:

Latviski, angliski, krieviski 

Bet visādi citādi sen nebij dzirdēta šī balss :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mateushs

@M@R$$ jo vairāk valodas zina, jo labāk ;) Krievu valoda arī ir viena no tām, kura ir jāzina, ja cilvēks grib sev plašākas iespējas dzīvē

  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , Mateushs teica:

, ja cilvēks grib sev plašākas iespējas dzīvē

Kā piemēram uzzināt caur krievu TV, ka putins ienesa mieru Čečenijā un kadi nelieši ir Ukraiņi 🤣

Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , Mateushs teica:

@M@R$$ jo vairāk valodas zina, jo labāk ;) Krievu valoda arī ir viena no tām, kura ir jāzina, ja cilvēks grib sev plašākas iespējas dzīvē

Valodu iemācījos sētā, tāka nesatraucies. Un zinu ka daudzi mīl to kultūru. Man viņa ir sveša un neaktuāla jau no brīža, kad radio ķēra rietumu aizliegtos viļņus.  Bet droši vien šī nebūs īstā sadaļa kur kādam kaut ko pierādīt, tāka chill.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
2 hours ago, Zin... said:

Kā piemēram uzzināt caur krievu TV, ka putins ienesa mieru Čečenijā un kadi nelieši ir Ukraiņi 🤣

 

Miers Čečenijā ir pēc fakta. Patīk Tev tas vai nepatīk. Fakts ir arī tas, ka pirms Putina karš Čečenijā netika apturēts.  Ukraiņi - nelieši? Es kaut kur to teicu? Es vispār runāju to, ka sankcijas pret Krieviju par karu Ukrainā bija attaisnotas.  Ja kas...

 

Krievu valoda ir jāzina, lai būtu plašākas iespējas dzīvē! Ja kas, krieviski runā visā bijušā PSRS, bet tā kopā ir milzīgi teritorija. 

2 hours ago, M@R$$ said:

Man viņa ir sveša un neaktuāla jau no brīža, kad radio ķēra rietumu aizliegtos viļņus. 

 

Ja vien rietumi būtu bijuši tie patiesie un tīrie...

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Mateushs teica:

Ja kas, krieviski runā visā bijušā PSRS

Drīkst zināt, kurās postpadomju valstīs (izņemot protams tautas ar slāviskām saknēm) esi bijis un mēģinājis runāt ar cilvēkiem, kuri nav vecāki par 30 gadiem? Pat Čečenijā, kas skaitās Krievijas teritorija, būs pagrūti tādus atrast.

Nereti ir vēl trakāk - nevar kontaktēties ne krieviski, ne angliski (starp citu, tepat kaimiņos Pērnavā, ar tādiem esmu sastapies).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , Mateushs teica:

 

 

Ja kas, krieviski runā visā bijušā PSRS, bet tā kopā ir milzīgi teritorija. 

 

 

Neesi  bijis Igaunijā un Lietuvā. Tur tevi par cilvēku neuzskatīja, ja runāji krieviski.

Un tas jau ir no padomju gadiem.

 

Pirms 44 minūtēm , Mateushs teica:

Ja vien rietumi būtu bijuši tie patiesie un tīrie...

Nebija. Bet kāda kuja pēc man būtu jāsāk cienīt raššan musik? 

Jebkurā gadījumā, droši klausies ko tu tur klausies un esi laimīgs.

Peace.

 

Link to comment
Share on other sites

Es vispār neklausās ne rietumu mūziku, ne krievu mūziku. Es klausos Latvijas Radio 2. 

Ne velti LR2 ir klausītājā radiostacija Latvijā. Tas ir pateicoties man un maniem sekotājiem. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...