Jump to content

Selteka (Lietuva) ražojuma uztvērēji/dekoderi


rubb
 Share

Recommended Posts

RIDAO - miskastes vērtas, piekrist negribētu, jo poļu antena savu darbu dara - signālu tā uztver. Vai labāk kā citas antenas - lūk tas jau ir cits jautājums.

Link to comment
Share on other sites

Ja poļu režģis jau stāv uz jumta, tad pietiek izraut pastiprinātāju un, pie laba signāla, protams tā darbosies. Cite lieta, kad jāpērk jauna antena. Tad nu es neredzu pilnīgi nekādu jēgu poļu režģi pirkt, ja pa to naudu var nopirkt DTX-48F antenu. Es pagājušo nedēļ notestēju visas populārākās antenas. Tai skaita arī Lattelekoma piedāvātās un poļu režģi. Pat notestēju Runcio izmantoto Deltu. Pie manis gan Rīgas signāls tik stiprs, ak pietiek kabeļa centrālajai dzīslai pielikt pirkstu un ir stabila bilde. Darbojas arī Delta. Ja uztveršanas apstakļi švaki, tad Delta nav nopietni ņemama antena. Nav vienkārši patreiz laika aprakstīt testu tezultātus- Rīgas svētki, jāstrādā :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Nu virs gariem kabeļiem (kā man > 20-30m) bez pastiprinātāja DTX-48F pret poļu ar pastiprinātāju uzvarētājs ir poļu antena (notestēts gan uz leišiem, gan Cesvaini). Tā kā pastiprinātājs pie gara kabeļa BŪS tomēr vajadzīgs, ja signāls nav uztverams ar drāti vai to pašu kabeļa zeķi.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

janispauls

Iegādājos to pašu aprunāto Selteka TC-402 SD.

Pieslēdzu mājās pie antenas ar pastiprinātāju un pie TV, bet rāda man ka švaks signāls un kluči vien TV ekrānās un raustās. Izrāvu pastiprinātāju (12V) antenai un rāda, ka signāls ir OK. Skatos seltekas opcijās pie antenas, antenas barošana IZSLĒGTA. Kad ieslēdzu seltekas opcijās antenas barošanu 5V, signāls švaks un neko nevar redzēt! Uz meklēšanu vakarā man atrada tikai FREE kanālus un TV5. No rīta man jau sameklējēs vēl pāris MAKSAS kanāli no lētās paketes un dārgās. Ceru, ka tagad vakarā parādīsies VISI maksas kanāli.

 

Jautājums, kāpēc tā selteka niķojas kad IESLĒGTS antenas pastiprinātājs? TvSTARS rāda ja ieslēgts antenas past. (nerāda kad izslēgts).

Tas pats arī kad uzliku jauno FW 0.2.963

 

gaidīsim kādus uzlabojumus! wink.gif

 

 

Kuldīgā nav raidītāja ,ir trīs izvēles lai skatītos maksas kanālus Rīga,Liepāja ,Venspils

http://forums.lattel...=saldus#p19351c

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

RIDAO - miskastes vērtas, piekrist negribētu, jo poļu antena savu darbu dara - signālu tā uztver. Vai labāk kā citas antenas - lūk tas jau ir cits jautājums.

Nu it kā jau jā, bet ko antena izdarījusi, to pastiprinātājs sačakarē, un galarezultāts ir tāds, kāds nu viņš ir. Bez pastiprinātāja jā, tad viņa ne pārāk lielos attālumos no raidītāja ir izmantojama, bet šis jau nu gan nebūs tas gadījums, jo, cik noprotu, no Kuldīgas maksas kanālus neraida, tā ka visticamāk būs jāņem signāls no Ventspils raidītāja.

 

Nu virs gariem kabeļiem (kā man > 20-30m) bez pastiprinātāja DTX-48F pret poļu ar pastiprinātāju uzvarētājs ir poļu antena (notestēts gan uz leišiem, gan Cesvaini). Tā kā pastiprinātājs pie gara kabeļa BŪS tomēr vajadzīgs, ja signāls nav uztverams ar drāti vai to pašu kabeļa zeķi.

Ja kabelis kvalitatīvs un signāls netiek dalīts ar spliteri(iem), tad atļaušos nepiekrist. Vakar pa visu lietu uzliku vienam DTX-48F 70km no Rīgas raidītāja, kabelis 20m- signāls perfekts bez kādiem pastiprinātājiem, neskatoties uz to, ka māja atrodas pamatīgu koku pudurī Ja signāls jādala, tad, iespējams, vajadzēs izmantot pastiprinātāju.

Labots - RIDAO
Link to comment
Share on other sites

Dexs, principā Tev taisnība, bet tikai ar kvalitatīvu pastiprinātāju. Diemžēl lielākā daļa poļu pastiprinātāju ir sū** un digitalo signālu sačakarē. Tad jau labak bez pastiprinātāja.

Link to comment
Share on other sites

Didzi - tieši tāpēc es no tevis gribu dabūt salabotu MGF-01 lai notestētu. :)

RIDAO - spēcīgam signālam jā, bet lai ķertu tos pašus vārgos leišu digitālos raidītājus - katrs kabeļa metrs no svara.

Link to comment
Share on other sites

Uztaisīju es arī testus daudziem pastiprinātājiem, tikai nav laika aprakstīt rezultātus. Ar poļu plāksnīšu pastiprinātājiem ir ļoti daudz problēmu un nav brīnumu, ka bez tā bilde ir labāka.Jāatdzīst,ka Lattelekoma Funke antenā ir iebūvēts tehniski pareizi uzkonstruēts pastiprinātājs. Ja tādu ieliktu poļu režģa antenā, tad bilde būtu normāla. Neesmu gan nekur redzejis Funke pastiprinātājus.

Dexs, atvaino, bet man tiešām patreiz nav laika tev aizsūtīt MGF-01 stipreklīti. Ceru, ka nākamnedēļ varēšu sazināties ar Tevi.

Link to comment
Share on other sites

OK, gaidīšu ziņu.

 

Atpakaļ pie Seltekām. Varbūt kādam ir kāds SAMPLs no tiem kodētajiem kanāliem, kurus it kā kompī nerāda? Pamēģināšu paskatīties kas tur lācītim vēderā, varbūt var kaut kā dabūt to bildi arī uz kompja, jo strīms jau noteikti bojāts nav, tikai kaut kā dīvaini aizkodēts.

Link to comment
Share on other sites

Brīvdienās notestēju mājās:

Pieslēdzu pie savas "Deltas" TV-STAR --> viss ok 32kanāli

 

Pieslēdzu SELTEKA pie poļu antenas ar pastipr. --> viss ok 32kanāli

 

Abos gadījumos pieslēguma vieta 1.st. un antena 3.st. uz jumta!

Apjautāšos vai Kuldīgā var pasūtīt jūsu minēto DTX-48F anteni.

Nu savā veikalā laikam jau nevarēšu, jo pārsvarā piegādā no Argus.lv.

Nu DTX-48F (14Ls) nemaksā tik lēti kā poļu antena (6Ls), tomēr 8Ls starpība. Iespējams, ka poļu ant. papildus vēl vajag plāksnīti + pastiprn. un tad jau stasrpība paliek tikai 4Ls.

Bet par piegādi no i-veikala man ar būs jāmaksā un atkal tad jau starpība pieaug līdz - 9Ls.

 

Bet, ja grib kvalitāti tad jāmaksā, un būs laikam jāpaliek pie mastar Didža ieteikuma! ;)

 

==========

To Dexs:

==========

 

Rekur links ar maksas kanāla ieraxtu!

http://www.failiem.lv/down.php?i=rasabu&n=MTV.7z

 

Veicu testu par iepriekš rakstīto, ka nevar atskaņot ieraxtu, kad nav kartes, vai ievietota cita karte!

1. Veicu ierakstu maksas kanālam (karte 1.)

2. Atskaņoju (karte 1.) OK

3. Atskaņoju (karte 2.) OK

3. Atskaņoju (karte -.) OK

4. Atskaņoju PC - figa

Labots - Runcio
Link to comment
Share on other sites

DTX-48F Yotas bāzē maksā 10Ls. Nezinu, gan jau tirgū poļu režģi var nopirkt lētāk, bet parastā veikalā arī tas maksā 10Ls.Par visādām piegādēm un i veikaliem neko nezinu, nekad tādus pakalpojumus neesmu izmantojis. Ja man ko vajag, tad braucu uzreiz uz bāzi un nebaroju vietējos bodniekus. Nu jā, es jau antenas arī nepērku pa vienai un ceļš vienmēr atmaksājas.

Link to comment
Share on other sites

changals

OK, gaidīšu ziņu.

 

Atpakaļ pie Seltekām. Varbūt kādam ir kāds SAMPLs no tiem kodētajiem kanāliem, kurus it kā kompī nerāda? Pamēģināšu paskatīties kas tur lācītim vēderā, varbūt var kaut kā dabūt to bildi arī uz kompja, jo strīms jau noteikti bojāts nav, tikai kaut kā dīvaini aizkodēts.

 

 

Lūdzu e-pastu uz kuru aizsūtīt kodēto video no seltekas

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kad beidzot Selteka 402SD/HD buus iespeeja skatiities vienu kanaalu un ierakstiit otru vienlaiciigi, protams, viena MUX ietvaros? Biedrs Jonas soliija, ka ar laiku buushot.

Cerams, ka rakstu pēdējo reizi.No neoficiāliem avotiem saņemta informācija par šādiem uzlabojumiem drīzumā:

  1. parsēgšanas ( ZAPING) laiks 2 sek ( 4 sekunžu vietā šobrīd)
  2. iespēja rakstīt un skatīties dažādus kanālus viena multipleksa ietvaros
  3. AC3 skaņas atbalsts

 

P.S. Arī Jums Selteka rāda pārāk spozhi un spilgti, piemēram, tā, ka viss, kas ir balts paliek bez detalizācijas?

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Nu paņēmu darbā ietestēt mājām to "Poļu" režģi (citi sauc par "Leiteni")

Komplektācija šāda:

@ Antena - 5.50 Ls

@ Antenas plāksnīte (pasīvā) - 0.63 Ls

--------------------------------------

Kopā: 5.5+0.63=6.13-10%=5.51 Ls

 

# Seleteka ar TV 1.st., antena 3.st. jumts, antenas vads TV ~20m, PC ~35-40m, savienots kopā bez splitera pa taisno!

IMG_8584.JPG

Testam no sākuma uzliku uz fočika statīva, balastam ķieģeļi

IMG_8641.JPGIMG_8643.JPGIMG_8642.JPG

 

Pēc 2 dienu testa, nolēmu antenu paturēt un atstāt uz jumta! :t_p_o_n_e::)

Tika izgatavots antenas stiprinājums un pārstellēta antena.

IMG_8646.JPGIMG_8648.JPGIMG_8649.JPG

 

Sorry Didzi, labprāt būtu iegādājies tevis ieteikto, bet Kuldīgā tas nebija iespējams.

Protams caur i-netu varēja, bet tad tas vair nebūtu pat ne 10Ls!

Bet nav ne vainas arī šādi!

 

Lielākas bildes

 

@ Par pašu Selteka novērots, ka kontrasts salīdzinot ar Star (kas tam atkal ir par daudzu)diezgan švaks un krāsas arī tādas vēsas! Tāpēc nākas pieregulēt uz TV!

 

@ Vēl novēroju ka Selteka brīžiem rāda, ka nav signāls vai vājš signāls, bet tad to restartējot (off&on) viss atgriežas darba kārtībā!

Link to comment
Share on other sites

Nav jau tā, ka poļu trauku režģis nedarbotos. Būtībā jau tā nav slikta antena, tikai poļu izpildījums ir briesmīgs.Tās asakas antenas priekšā vari mierīgi raut nost. Tās pilnīgi neko nedod.

Link to comment
Share on other sites

Hmn Didzi, citi ar saka, ka Seltekai ir paaraak spozha bilde pat tavs draugs RIDAO, neesat ar vinju par to runaajushi?

 

 

Runcio: Tev ar RGB savienots, ka veesas kraasas, man ar kompoziito CVBS ir veesas kraasas.

Link to comment
Share on other sites

Nu tā nu nav ka neko nedod, biju norāvis tās asakas un man signāls pazuda! Ar vienu asaku vēl rādīja, bet tad bez asakām vairs nekā! Nezinu var jau būt tikai sakritība!?! :rolleyes:

 

Nop ar RGB nav savienots, ar veco parasto SCART. Tas krāsas vēsums novērots uz kādiem 3x TV.

 

P.S. Pašam Selteka krāsu iestatījumus mainīt nevar!

 

Nu pašama man pie TV SCART-->Composite (video/Audio), Bet tas krāsu vēsums tika novērots arī ar SCART-->SCART.

Labots - Runcio
Link to comment
Share on other sites

Direktori(asakas) poļu antenas priekšā nedod pilnigi nekādu pastiprinājumu. Tiku veicis mērijumu gan uz 43,gan uz 66 kanāla ar profesionālu mēraparātu un varu apgalvot to pilnīgi droši.Tie elementiņi ir pāraāk īsi, lai darbotos decimetru viļņos.Runcio, izklausas,ka Tev signals no antenas vienkārši ir par švaku un kā tai piedur pirkstus tā rodas kādas izmaiņas. Vienkaršākais ko vari darīt, pacel antenu augstāk. Nu dikti tas palīdz.

Par Salteka bildi nevaru neko pateikt. Manās rokās ir bijis tikai viens šis aparāts un tas pats RIDAO īpašums. Subjektīvi pa kompozīto videosignalu uz profesionāla TV monitora bilde bija normāla. Ja jau tādas problēmas(man gan šķiet,ka ar šo aparatu ir ļoti daudz problēmu), tad vajag pielikt oscilogrāfu un pamērīt videosignāla amplitūdu, kad rāda "matraci". Signāla amplitūdai baltajai strīpai uz 75 omiem jabūt 1V. Tas ir standarts. Ja tā nav, tad konstruktori ko salaiduši delī.

Link to comment
Share on other sites

Problēmas bija piedzīt Selteku tikai pie viena konkrēta Samsung LCD teļuka , pasen atpakaļ pirkta (mod.LW20M21CP), bet arī tad maksimāli samazinot teļukam kontrasta līmeni, izdevās iegūt daudzmaz skatāmu bildi.

Uz jebkura cita CRT televizora, kā arī uz 32" Philips LCD bildei nav nekādas vainas.

Link to comment
Share on other sites

Šo tēmu reizi uz reizi pārskatu, bet detalizēti visu neatceros. Lūdzu būt saudzīgiem, ja tas jau apspriests.

 

Iegādāju vecākai kundzei TC-402SD. Pieslēdzu, nokonfigurēju, visumā darbojas.

Ienāca sūdzības, ka nevarot normāli ieslēgt. Kā spiež podziņu ON uz pults, tā uzreiz arī izslēdzas.

Eju ar puļķi plaukstā likt jaunāku programmatūras versiju, bet secinu, ka man ir tā pati, kas jau tiek lietota. Lai nu kā, pārlieku to vēl reizi katram gadījumam.

 

Ilgi un pacietīgi mēģinu izsaukt aprakstīto "vainu" līdz tomēr izdodas.

 

Secinājums: kundze akurāta būdama spiež podziņu noturētu ilgāk (1 -2 sek.), bet ierīce no pults sūtītā signāla reaģē biežāk. Tad nu arī rezultāts ir tūlītēja izslēgšanās pēc ieslēgšanas. TV un citas pulti uztverošas ierīces prot atšķirt vienu nospiešanas reizi no vairākām neatkarīgi no turēšanas laika, bet Selteka no ausīgajām - vajag tikai īsu "čik".

 

Ir kādas citas zāles pret šo īpatnību kā jauna versija programmatūrai, vai īss taustiņa nospiediens?

Link to comment
Share on other sites

To Nitram:

 

Nu laikam jau tantukam nāksies iemācīties, ka pogas nav jātur nospiestas! :)

P.S. Seltekai ir aizture, nospied pogu un tad pēc laiciņa tikai kaukas notiekas. Bet uztveramība pultij vienkārši. KOLOSĀLA, jebkurā leņķī viss slēdzas (kautvai pa 180 viss ok) !

Link to comment
Share on other sites

Izgāju cauri 18 lapām, tā arī nesapratu vai uz TC-402SD no USB var skatīties DivX filmas un nav problēmu ar skaņu?

Link to comment
Share on other sites

Man SD modelis atskaņo DivX bez problēmām, skanja vienmeer bija MP3 formaata ar 192 bitreitu.

Link to comment
Share on other sites

Nebūs taisnība - pārsvarā DivX filmām ir AC3 skaņa, tas nozīmē - bilde būs, skaņa nea :( Gaidām update.

Bet laikam jau prātīgāk iegādāt kaut vai to pašu WD TV atskaņotāju, nebūs jāčakarējas + varēs HD atskaņot.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir pieejams ārējs Dolby Digital dekoders (piem. iebūvēts pastiprinātājā/ mājas kinozālē), tad ar Seltekas uztvērēju atskaņojot divix filmas ar AC3 skaņu, AC3 dekodēšanu var uzticēt ārējam dekoderam (signālu ņemot no SPDIF izejas un Seltekā pie Audio iestādot Passtrough).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

aatrie Tev cepums par padomuthumbsup.gifclapping.gifviss straadaa SD modelis atskaņo divix ar ac3 audio, tiešām skan īsta dolby digital skaņa beidzot !!!!!!!!!!!!!! nyam.gifpiesleedzu pie mājas kinozāles ar digitālo kabeli , pārslēdzu uz Passtrough viss notiek , paldies par padomu !!! manis peec tie skopie leiši var ari to softu netaisiit mad.gif kaa arii visticamaak buustease.gif tagad paliek vēl problēma ar pārtīšanu - vienkaarssi vaaks uz atpkall veel kautkaa iet uz priekssu nekaadiigi varbuut kaads zin ko dariit lietas labaa ?

Labots - vairis
Link to comment
Share on other sites

Esmu novērojis, ka ar dažiem USB flašiem pārtīšana strādā labāk nekā ar citiem. Un man parasti precīzāk izdodas pārtīt, ja vispirms izvēlas vajadzīgo laika intervālu un pārtīšanu nespiež vairākas reizes no vietas. Besī gan tas, ka Selteka pēc pārtīšanas "aizdomājas" uz kādām 4 sekundēm, gluži kā pie kanālu pārslēgšanas. Lēns tas dzelzis leišiem izdevies...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kāds ir skatījies ar ko dzelziski atšķiras TC-402HD un TC-402HD/L plates? Es sliecos domāt ka tās ir identiskas, taču HannuPro apgalvo ka dažādas. Esmu gatavs samaksāt par legālu pāreju, taču to nepiedāvā. Ir kāds redzējis vai tur ir JTAG un/vai seriālais ports?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Paldies gribu pateikt tiem,kuri ieteica DTX-48F antenu.Uzliku to Saulkrastos,netālu no Ķīšupes stacijas.Grūti patikt precīzi cik,varbūt 70 km. no torņa.TV STAR dekoderis rāda signāla kvalitāti(nezinu ko tas izsaka) apm.80%,signāla stiprums apm.60%Paku pa 3.90 rāda bez problēmām,pat bilde nestingst uz dažām sekundēm,kā tas ir pie radiem Rīgā.Antena atrodas 7 m. virs zemes,kabeļa garums 24 metri.Antenu par 10 Ls nopirku YOTA veikalā Lizuma ielā(liekas Lizuma 1, 3. stāvā)pie Sporta akadēmijas.Kabeli(ar vara dzīslu) nopirku turpat par 18 sant./m.,jāņem gan uzreiz 100m.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Apelsīns

Labdien!

Atvainojos par vairākkārtīgu atkārtošanos?

Vai kādam ir info, kāda situācija ar AC3 skaņu Seltekas TC402SD modelim?

Kristapiņš tik sola un sola, te licences dala 2x gadā, te tūļit būs, etc. Paši leiši arī neko neatbild?

Link to comment
Share on other sites

15.oktobrī leiši ielikuši jaunu SW versiju SD Seltekai.

Jau pārbaudīju, ar ac3 skaņu viss kārtībā! Ātrdarbība pie pārslēgšanas gan daudz nav mainījusies.

Labots - iwaars
Link to comment
Share on other sites

pieslēdzu ar hdmi nav skaņas?.. nezinu.

 

vēl dīvaināk, ka ar veikala Philips anten(17Ls)u un thomson(10ls) nerāda kā arī kanālus vispār neatrod. taču iespraužot apaļu vada gabalu(pakaramo) 28 kanālus atrod signāls 75%, kas tā pa h%4&ņu?

 

paklau bet salteka taču neatbalsta 1080p tikai 1080i?

 

ir kas zināms par jauno Jacobsonu, kas drīzumā parādīšoties?

 

ak jā, Rīga Āgenskalns, tornis tiešā redzamībā pa logu nav.

Labots - Vaskis
Link to comment
Share on other sites

Lin: viena pozitīva izmaiņa, kuru es ievēroju - XVid un DivX filmām tagad normāli pārslēdzas skaņas celiņi. Pirms tam skanas celiņus izvēlēties ļāva, tomēr reāli tie nemainījās. MKV (konkrētajā gadījumā - AVC, faila izmērs 4.7GB) vēl ar vien neatskaņo...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...