Jump to content

Selteka (Lietuva) ražojuma uztvērēji/dekoderi


rubb
 Share

Recommended Posts

Vai audio celiņšu var izvēlēties arī TF-402 vai tikai HD modelim?

Un ko, varbūt arī subtitrus (str utt) saprot?

Kāds ir dzīvē redzējis TIC-412 HD?

Link to comment
Share on other sites

Vakar iepirku Selteka TC 402HD. Pieslēdzu pie IZZI kabeļa. Ar komplektā esošo HDMI kabeli mana sist lamājās - Wrong savienojums utt. Pieliku norm HDMI kabeli. Visu noskanēju, bet bilde ir skaņa nav. Nevienam kanālam, ne SD ne HD kanāliem. Uztaisīju update. Nekas nemainās. Pat solītā HDMI 1.2a versija nav - nevaru ar vienu pogu ieslēgt Selteku, resīveru un TV. Made in garaž? Laikam kaut kaut kas ar HDMI izeju nav kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

tā uzliku jauno SW(0.2.1116) SD modelim ar ac3 audio viss ok , bet doldy digital audio skan labāk ja pie audio opcijām uzliek <nemainīt>(tas tiem kas lieto resīveri ), ir daudz maz sakārtota mediaplayera partīšana - vairs itkā nekarās . dance4.gifkanālu parslēgšanās 3 sekundes . nu jau aparāts ir daudz maz ok good.gif

Link to comment
Share on other sites

Vakar ar iepirkto Selteka TC-402 HD biju pie pārdevēja. Paspēlējoties ar skeileri, tas ir izvēloties mazāku izšķirtspēju, pamazām viens pēc otra kanāli sāka uzrādīt skaņu.

Te Selteka HD novērtējums, jeb pareizāk sakot, salīdzinājums ar trīs gadu vecu IZZI aparātu Homecast 5101:

+ mazi izmēri

+ settingos katram kanālam var iestatīt savu skaņas līmeni

+ media player

 

- lēna pārslēgšanās starp kanāliem

- nav automātisks kadrējuma iestatījums. Ja izvēlas 16:9, tad visi kanāli, kas raida 16:9 (HD, RTL uc) rāda pa visu ekrānu. Ja ieslēdz kanālu, kas raida 4:3 (visi LV kanāli uc), attēlam ir melnas malas, viņš nav izstieps pa visu ekrānu. Varbūt, ka tas ir labi (attēls tiek rādīts oriģinālā attiecībā, nav kropļots), bet tās melnās malas kaut kā traucē skatīties. Izvēloties otru iestatījumu - 4:3, visi LV kanāli pa visu ekrānu, bet HD kanāli saspiesti. Tas nozīmē, ka skatoties dažādus kanālus, visu laiku jālien settingos un jāmaina 16:9 uz 4:3 vai atpakaļ. Šis bija tas iemesls, kāpēc Selteka atgriezās veikala plauktā.

Link to comment
Share on other sites

visuris atver kādreiz arī manuāli. :p

post-65946-049089000 1288076651_thumb.jpg

 

Jā, šādu funkciju atradu.

1. Kombinējot dažādus veidus ar šo podziņu un settingos mainot 16:9 vai 4:3 nekas labs nesanāca. Vai nu 4:3 formāts ar melnām malām ne tikai sānos, bet arī augšā un apakšā, vai 4:3 formāts ar mazām malām sānos, it kā konvertēts uz 15:9.

2. Tomēr jau negribas pārslēdzot no viena kanāla uz otru spiest vēl kādu citu taustiņu.

Link to comment
Share on other sites

Lin: viena pozitīva izmaiņa, kuru es ievēroju - XVid un DivX filmām tagad normāli pārslēdzas skaņas celiņi. Pirms tam skanas celiņus izvēlēties ļāva, tomēr reāli tie nemainījās. MKV (konkrētajā gadījumā - AVC, faila izmērs 4.7GB) vēl ar vien neatskaņo...

 

4GB-1 byte limits ir vienam failam fat32 sisteemaa

 

hd versija speelee mkv failus kas ir 1.4x GB lieli (mazaaki par 4GB-1baits) ?

Link to comment
Share on other sites

Par fat32 zinu - pats par to esmu rakstījis šeit tēmā ;) Problēma ir ar MKV, kuri ir lielāki par 4GB uz NTFS. < 4Gb DivX, XVid avīšus(lielāki man nav) atskaņo OK, bet lielākus MKV neatskaņo (mazāki man nav :D ).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tikko uzstādot SW v.02.1128 dekoders uzkārās. Skalu rāda 100%, Statusa rindiņā uzraksts tiek veikta atjaunošana un apakšējā rindā Neatvienojiet USB ierīci uz neizlēdziet uztvērēju kamēr tas nav restartējies. Nu restartu jau gaidu 15 min. :) Ir kādam kādas idejas?

Link to comment
Share on other sites

Tu neesi vienīgais...:spiteful:

 

EDIT: Par cik zaudēt tāpat nebija ko, izrāvu štepseli un iespraudu atpakaļ. Paldies dievam, viss notika- pat jaunā versija ir uzinstalējusies :yahoo:

Labots - RIDAO
Link to comment
Share on other sites

Izdarīju tieši tāpat. Laikam jaunajā softā automātiskais restarts nav paredzētsspiteful.gif

Pirmie novērojumi - ātrāk pārslēdzas kanāli, bet skaņa parādās ātrāk, bet video tikai pēc kādas sekundes.

Labots - changals
Link to comment
Share on other sites

Man ir HD versija. Liekot SW viss aizgāja bez nevienas problēmas. Pamanīju ka tagad pārslēgt kanālus un skaļumu regulēt var arī uz pults ar navigācijas pogām kurām vidū ir OK poga.

Labots - grich1
Link to comment
Share on other sites

Man vakar izdevās uzlikt SW bez uzkāršanās. Kādas 2 minūtes gan bija klusums un dega tikai dzeltenā lampiņa. Tad kļuva zaļa un atdzīvojās. Precīzu kanālu pārslēgšanās laiku gan grūti izmērīt, bet subjektīvi šķiet ātrāk. Mediapleijeri vēl nepadzenāju, nemāku teikt vai tur kas mainījies.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau ticami, ka drīz atkal būs jauna SW Seltekām. Gan jau sūdzību būs daudz. Kā jums patīk Seltekas pārgaismotā bilde?

Šķiet, ka ar labu antenu pat TV Stāram ir patīkamākas krāsas, protams, ja neskaita citus trūkumus (kluči, sprakšķi un bieža digitālās plūsmas atjaunošana)

Link to comment
Share on other sites

Problēma ir ar MKV, kuri ir lielāki par 4GB uz NTFS. < 4Gb DivX, XVid avīšus(lielāki man nav) atskaņo OK, bet lielākus MKV neatskaņo (mazāki man nav :D ).

 

 

Tagad man 6,8 GB MKV formātā uz NTFS iet bez aizķeršanās. Uzliku jauno SW, HD versija.

Link to comment
Share on other sites

Tagad man 6,8 GB MKV formātā uz NTFS iet bez aizķeršanās. Uzliku jauno SW, HD versija.

Pieļauju, ka viss atkarīgs no kodeka ar kādu kodēts MKV esošais video. Manu, ar AVC kodēto 4.7GB MKV, neatskaņo.

 

smartdevil: ir jaunāka programmatūra Seltekai - infu meklē tēmas pirmajā postā, vai arī Seltekas NE Latvijas mājas lapā :)

 

Vai audio celiņu var izvēlēties arī TF-402 vai tikai HD modelim?

Un ko, varbūt arī subtitrus (str utt) saprot?

Kāds ir dzīvē redzējis TIC-412 HD?

Audio celiņu pārslēgšana ir Seltekas media pleijera fīča - tātad šī funkcionalitāte ir pieejama visās seltekās, kurās ir pieejams Media pleijeris. Tā vismaz liekas loģiski :)

Par Subtitriem - nekad neesmu tos lietojis, bet gan jau pieļauj pārslēgt pašos video failos iekļautos subtitrus, nevis atsevišķos failos esošos...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Sveiki, gribēju uzzināt vai hd402 modelim joprojām ir novērota "kanālu lēna pārslēgšanas" problēma? Ir interese tādu iegādāties ar VDTV. Varbūt ir kādi labāki varianti?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Uzliku uz HD seltekas - it kā nekas nav mainījies... kaut gan varētu būt, ka attēls ir palicis "asāks", bet var būt tas man tikai liekas.

 

Starp citu, Lattelekom atkal piedāvā Selteka TC-402 HD. Pēc cenas izskatās, ka varētu būt parastā TC-402 HD, nevis apgraizītā TC-402HD-Lattelecom.

 

Selteka.lv mājas lapā parādījies jauns modelis - TC-422. Tas ir "Virszemes TV uztvērējs bezmaksas un maksas TV programmu skatīšanai". No TC-402 sērijas atšķiras ar to, ka nav media pleijeris un USB. Tātad parasts uztvērējs brīvo un maksas kanālu skatīšanai.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Reizēm jau liekas, ka tin normāli. Bet pārtinot atkārtoti atkal viss saiet sviestā. Arī skaļuma regulēšana smieklīga: no 30 ... 100% skaļums izmainās minimāli. Vislabāk skaļums mainās no 5 līdz 20%

 

Ir aizdomas, ka uz SD Seltekas ar Software version 0.2.1156, dated 22.12.2010 nestrādā ierakstu plānošana

Uzliku iepriekšējo SW un pārbaudīju. Tagad viss darbojas. Vai kāds nav saskāries ar tādu problēmu?

Labots - iwaars
Link to comment
Share on other sites

Ar pēdējo softa versiju ierakstu plānošana tiešām vairs nestrādā, arī pārgāju atpakaļ uz iepriekšējo versiju. Lai cik tas nebūtu dīvaini, pirmajā brīdī pēc iešūšanas viss darbojās, bet pirms paša Jaungada izbeidzās.

Link to comment
Share on other sites

Tagad varam testēt nākamo: software v.0.2.1160 - updated 7/1/2011

Čeindžloga nav :(

Labots - iwaars
Link to comment
Share on other sites

iepirku HD versiju. Konstatēju problēmu - ieslēdzot dekoderi, neieslēdzas tv. Izslēdzot arī tas pats. Problēma varētu būt komplektā nākošais HDMI kabelis?

Link to comment
Share on other sites

A Tu TV štepseli rozetē iespraudi :sarkasms: . Nu nafig Tev visas tās automātikas vajag? Es vismaz Scart vadus pats vienmēr lodēju ar kartīgiem koaksiālajiem kabeļiem, bet automātikas izvadus nekad neizmantoju. Ja godīgi, tad pat nezināju, ka pa HDMI padodas ieslēgšanas slignāls.

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka savienoji ar HDMI kabeli TV un Selteca, vēl nenozīmē, ka tas mācēs ieslēgt TV. Jābūt tādai iespējai eneiblotai uz TV setingos. Vēl, pēc idejas iekārtām jāmāk komunicēt pa to HDMI kabeli. Piemēram DM800 to nemāk, bet Sony DVD māk. (TV man ir Sony) Vispār es nezinu vai dažādu ražotāju aparāti šādi māk savā starpaā komunicēt.

Link to comment
Share on other sites

nu, man ir LG tv un Philips DVD. Tie sava starpā smuki komunicējas - ieslēdzot DVD, arī TV ieslēdzas. Un izslēdzot tv, arī dvd izslēdzas.

Link to comment
Share on other sites

Man ir HD versija. Liekot SW viss aizgāja bez nevienas problēmas. Pamanīju ka tagad pārslēgt kanālus un skaļumu regulēt var arī uz pults ar navigācijas pogām kurām vidū ir OK poga.

 

Nu nekas jauns strādāja tās pogas jau nopērkot Selteku!

< > Volume

/\ \/ Chanal

 

 

 

 

Vai ir kāda vieta, kur var redzēt visas Seltekas Update versijas un tās lejupielādēt?

Mājas lapā tikai var pēdējo versiju dabūt!

 

 

Uzliku šo versiju:

synet_update.0.2.1128.tc-402_selteka_teo_h264_v2_2.crypted

 

Automatic restart NAV (gaidīju 5 min un taisīju Manual reset ar slēdzi aizmugurē un viss ok)

Kanāli ātrāk neslēdzas vienīgais skaņa mazliet ātrāk sāk skanēt

Pārtīšana tāpat gļuko, lec atpakaļ

 

Vienīgais + tas, ka tagad nospiežot EPG programma uzreiz rādās nedēļas formātān, nav jāspiež Dzeltenā poga.

Nezinu no kā atkarīga tā programmas ielāde, brīžam rāda tikai trīs ierakstus uz priekšu utml.

 

Lielie faili un divix ar dažādiem skaņu celiņiem NAV testēti!

 

Kopsummā no v1116 (ja parezi atceros) un tagad ar pēdējo versiju ievērojamu atšķirību nemanu!!!!

 

 

Varbūt atkārtojos, bet vai kāds gudrs cilvēks varētu apgaismot...

IDEJA tāda, piem., pie tās pašas SELTEKAS piedabūt rādīt uz pc LCD monitora!?! Varianti!?

Vai šāds verķis derēs RCA to VGA? (pilns nets ir ar VGA to RCA)

Jo kā nekā monitors sanāk lētāk!!!

 

Nez vai šāds joks otrādi strādās domāts (PC-->TV)

http://www.idiots.org.uk/vga_rgb_scart/index.html

cable_wiring.gif

 

Labots - Runcio
Link to comment
Share on other sites

 

Ja nav noslēpums, kāpēc liec vecu programmatūru? TC-402 SD dekoderim jaunākais softs ir 0.2.1160(07.01.2011), TC-402HD - 0.2.1165(07.01.2011). Vecās programmatūras versijas šajā pašā diskusijā ir apsriestas tad, kad šīs versijas parādījās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...