Jump to content

Lattelecom Virszemes TV


Lattelecom
 Share

Recommended Posts

Man ir 35-tā un viss ir labi. Jaunākā ir 40-tā kurai esot pielabots SP-DIF un rādot LTC logo, ir vēl kādi sīkumi.

Visiem patreiz pirktajiem dekoderiem jābūt ar 35-to vismaz.

Vairāki radi ir iepirkuši un visiem ir 35-tā

Link to comment
Share on other sites

Izstāstīšu savus piedzīvojumus ar lattelekom. Es zvanu uz viņu VDTV atbalsta tālruni 177 pāris ned. atpakaļ. Zvanu vienreiz, gaidu 12 min, visis operatori aizņemti, uzgaidiet, man atbild. Tā arī nesagaidīju. Pēc laicina zvanīju atkal. 10 min gaidu un atkal nesagaidu. Šodien skatos manu BITI rēķinu - tur parādās par šiem 2 nesazvanītiem zvaniem man uzrēķināts 6 Ls. Tas ir kāduii 35 san/min. Bite man saka, ka tas ir lattelekom paaugstinātas maksas tālrunis un cenu nosaka lattelekom.

Interesanti, kad tv3 jautāja, kāpēc vieņiem jāmaksā 3x vairāk lattelekomam kā igaunijā, tie tai skaitā atbildēja, ka cenā iekļauts klientu atbalsts pa telefonu.

Jautājums topika autoram, kas tas par biznesu jums ir ?

Link to comment
Share on other sites

Esmu mājās - Viesītē.

Noskanēju - atrod 7 servisus.

LTV1 nosaukts par LVT1 ( :D ) + nav logo. Atrod arī pārējos kanālus, kā arī vēl divus servisus, kuros iet testa tabulas. :)

 

TV3 arī prikols ar melno bildi reklāmu pauzēs...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Jā, LVT1 ir gan :) Tā ka atrodos pa visu starp diviem torņiem - Cesvaini un Alūksni, man te TV saskanēja FTA no abiem raidītājiem. Nu ir dubultā kanāli :)

Link to comment
Share on other sites

Ja jau runājam par tehnisko pusi, tad kas tas par LTV1 feedu bez logo? :D

Man jau nebūtu iebildumu, ja nebūtu logo, bilde tīrāka...

Kvalitāte tiktiešām ir okei. Manas programmas, ar ko pašlaik lietoju "puļķi" diemžēl bitreitu nemēra.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

kāds ir izvirtis ar šādiem te pribambasiem uz portatīvā :D

var pateikt kur skatīties jo cik redzu visi atbalsta tikai MPEG2

varbūt šāds te

vai šitas http://www.avermedia.com/avertv/Product/ProductDetail.aspx?Id=370&SI=true

 

ā un kas ir ar visādiem lētajiem dekoderiem lai vecā māte var redzēt tikai panorāmu

ir kādi ieteikumi ?

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

AverMedia - noteikti rādīs, tik novelc jaunāko AverTV versiju no tās pašas lapas. Jau cik reizes teikts, ka PC tūneri paši strīmu nedekodē, visu izdara softs.

Link to comment
Share on other sites

Izstāstīšu savus piedzīvojumus ar lattelekom. Es zvanu uz viņu VDTV atbalsta tālruni 177 pāris ned. atpakaļ. Zvanu vienreiz, gaidu 12 min, visis operatori aizņemti, uzgaidiet, man atbild. Tā arī nesagaidīju. Pēc laicina zvanīju atkal. 10 min gaidu un atkal nesagaidu. Šodien skatos manu BITI rēķinu - tur parādās par šiem 2 nesazvanītiem zvaniem man uzrēķināts 6 Ls. Tas ir kāduii 35 san/min. Bite man saka, ka tas ir lattelekom paaugstinātas maksas tālrunis un cenu nosaka lattelekom.

Interesanti, kad tv3 jautāja, kāpēc vieņiem jāmaksā 3x vairāk lattelekomam kā igaunijā, tie tai skaitā atbildēja, ka cenā iekļauts klientu atbalsts pa telefonu.

Jautājums topika autoram, kas tas par biznesu jums ir ?

Te viss skaidri un gaiši rakstīts.

Link to comment
Share on other sites

Man ir 35-tā un viss ir labi. Jaunākā ir 40-tā kurai esot pielabots SP-DIF un rādot LTC logo, ir vēl kādi sīkumi.

Visiem patreiz pirktajiem dekoderiem jābūt ar 35-to vismaz.

Vairāki radi ir iepirkuši un visiem ir 35-tā

Visiem, diemžēl, ar dekoderu nav tā paveicies un ja vēl līgums uz diviem gadiem... Bet LTC forumā raksta, ja piesaka pretenziju - var saņemt pārrēķinu abonēšanas maksas apmērā, tad jau, laikam, LTC atzīst, ka ar pakalpojuma kvalitāti ir problēmas.

 

Problēmas ar VTV domāju vēl joprojām ir visiem, bet visi ir noguruši par to runāt, jo faktiski jau nekas nemainās - runā cik gribi - jeb kā saka kā ar zirņiem pret sienu. Uzlabojumi ar attēla raustīšanos un kubikošanos nav novērojami. Katru mēnesi rakstu pretenziju un saņemu protams pārrēķinu abonēšanas maksas apmērā, bet tas nav normāli. Augustā teica ka problēmas ar raustīšanos un kubikošanos atrisinās septembrī, septembrī - ka oktobrī, oktobrī ka nu līdz decembrim 100%, bet tagad decembrī atkal tikai sola un nu jau uz februāri
Link to comment
Share on other sites

Man ari muteritei laukos raustījās,kubikojās(pirmie bezmaksas dekoderi+līgums 24 mēneši), pēc pirmā zvana atbrauca LTC tehniķis un samainīja dekoderi plus vel nomērija ar kaut kādu verķi antenas stiprumu(50%), tagad visu rāda tip-top.

Link to comment
Share on other sites

LTV1 nosaukts par LVT1 ( laugh.gif ) + nav logo. Atrod arī pārējos kanālus, kā arī vēl divus servisus, kuros iet testa tabulas. smile3.gif

 

TV3 arī prikols ar melno bildi reklāmu pauzēs...

Tieši tas pats vakar "gāja gaisā " no Valmieras torņa, tikai melns ekrāns bija reklāmas beigās.Laikam būs sistēma, kura līdz galam vēl nav noskaņota. smile3.gif

Labots - elans
Link to comment
Share on other sites

No Dundagas pie esosiem nekodetiem LTV1,LTV7,LNT,TV3,TV5 ari rada nekodets PBK.

Labots - guntis5
Link to comment
Share on other sites

Viesītē arī - LTV1 tagad ir logo un tas pārsaukts pareizi. PBK arī iet, un atvērts, tiesa - kvalitāte vissliktākā no visiem kanāliem.

Ko tas nozīmē? PBK domā FTA iet, vai vienkārši tāpat palaists FTA?

Link to comment
Share on other sites

Viesītē es nu tā gan neteiktu, bet nu protams - tā nav slikta, bet pārējiem LV kanāliem uzskatāmi labāka. (lai gan, tas ir mans viedoklis), jo izskatās, ka visiem torņiem ārpus Rīgas viss notiek vienlaicīgi un identiski.

Link to comment
Share on other sites

Pārskenēju kanālus, TV3 tika remūvots. Tātad, atšķirības ir.

 

Bet vai Rīgā TV3 rāda? Varētu kāds, kas no Rīgas torņa uztver to pateikt.

Link to comment
Share on other sites

pirms pusstundas no alūksnes torņa vēl nāca gan TV3 gan PBK pa kādam kubiciņam uzkrita bet tas tā

Link to comment
Share on other sites

jautājumi tiem kas tur tuvāk sēž par to kā tad būs...

 

1) ko nozīmē tas, ka TV3 nepāries uz digitālo? tas nozīmē, ka visu 2010. gadu pa digitalo virszemes televīziju nerādīs TV3?

2) no 01.03.10. nerādīs LTV1 un LTV7 analogajā apraidē? tikai digitālajā?

3) kur rādīs LNT? tikai digitālajā? tikai analogajā? abos?

 

P.S. ja TV3 nerādīs digitālajā un LNT būs tikai digitalajā tad tas taču ir izdevīgi TV3/VIASAT jo viņu komplektā rādīs visu... viltīgs gājiens nepāriešanai uz digitalo...dusii.gif

Link to comment
Share on other sites

jautājumi tiem kas tur tuvāk sēž par to kā tad būs...

 

1) ko nozīmē tas, ka TV3 nepāries uz digitālo? tas nozīmē, ka visu 2010. gadu pa digitalo virszemes televīziju nerādīs TV3?

2) no 01.03.10. nerādīs LTV1 un LTV7 analogajā apraidē? tikai digitālajā?

3) kur rādīs LNT? tikai digitālajā? tikai analogajā? abos?

 

P.S. ja TV3 nerādīs digitālajā un LNT būs tikai digitalajā tad tas taču ir izdevīgi TV3/VIASAT jo viņu komplektā rādīs visu... viltīgs gājiens nepāriešanai uz digitalo...dusii.gif

welcom to viasat

Link to comment
Share on other sites

Ja TV3 nemaksās par digitālo apraidi, tad TV3 nebūs pagaidam redzams iekš digitālās TV. Cita lieta, ka LVRTC par analogo apraidi priekš TV3 prasa neadekvātu samaksu. Nu nav viņiem nekada sinfrastruktūras, jāatstāj tikai ieslēgts 31 kanāla raidītājs Rīgā. Vārdu sakot, tur pagaidām notiek "milžu cīņas" :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

jautājumi tiem kas tur tuvāk sēž par to kā tad būs...

 

1) ko nozīmē tas, ka TV3 nepāries uz digitālo? tas nozīmē, ka visu 2010. gadu pa digitalo virszemes televīziju nerādīs TV3?

2) no 01.03.10. nerādīs LTV1 un LTV7 analogajā apraidē? tikai digitālajā?

3) kur rādīs LNT? tikai digitālajā? tikai analogajā? abos?

 

P.S. ja TV3 nerādīs digitālajā un LNT būs tikai digitalajā tad tas taču ir izdevīgi TV3/VIASAT jo viņu komplektā rādīs visu... viltīgs gājiens nepāriešanai uz digitalo...dusii.gif

 

Par to kā būs nav skaidrības pat tiem, kas sēž tuvāk.

LTV1 un LTV7 rēķinājās pāriet uz DVT ar 1. martu līdz NRTP paziņoja, ka pāreja Rīgā atlikta līdz 1. aprīlim, Latvijā līdz 1.jūnijam. Šiem pārejas mēnesim/mēnešiem LTV nav naudas lai paliktu analogajā.

Abos - digitālajā un analogajā nepaliks neviens. Jo tad būs jāmaksā par abiem.

TV3 cik saprotu neviens neļaus palikt analogajā, piespiedīs būt digitāliem. Vai nu LVRTC nepagarinās līgumu vai NRTP nepagarinās licenzi analogajai apraidei.

LNT skatīsies uz pārējiem. Visdrīzāk ies kopā ar LTV kanāliem.

TV5 jau nav analogajā no 1.decembra. Ir un būs digitālajā un tikai Rīgā.

Link to comment
Share on other sites

LNT pateica ka būs digitāli, vai analogajā paliks vēl - nav zināms precīzi. Domāju ka nē.

TV5 kā teikts, no 1. dec ir tikai digitāli, ap Rīgu FTA, ārpus Rīgas - būs (visticamāk) mazajā pakā. Kaut gan es stipri apšaubu vai šamie ies par naudu, īpaši ņemot vērā ka no Sīriusa jamie iet FTA...

PBK (Pervij Baltijskij Kanal) kā reģionālais (sestais FTA) kanāls? Labs mājiens :sarkasms:

 

Nu TV3 visticamāk piespiedīs "mīlēt Raini", kur nu jamie liksies. Neies tak sēdēt tikai kabelī un Viasata pakā... tas viņiem draud ar pamatīgu auditorijas % zaudējumu. Nedomāju ka viņi to vēlas. Katrā ziņā DVB-T lieta paliek aizvien netīrāka...

Link to comment
Share on other sites

a huļi "mīlēt Raini"? TV3 mierīgi var palikt analogajā - babuļi skatīsies priecīgi... kas gribēs redzēt kopā ar LNT utt būs spiesti ņemt VIASAT (nu ja nav citas alternatīvas, kā man piemēram, bet VIASAT neņemšu hoķ ubej), palielināsies klientu skaits... no 11. gada pāries uz digitālo, un atkal visi dzīvos draudzīgi. a tā kā no VIASATa nevar tik viegli atkratīties tad ieguvums būs wink.gif tads mans scenārijs, cerams nepiepildīsies crazy_pilot.gif

Labots - kuzmitch
Link to comment
Share on other sites

Slikti esi lasījis. Analogo vienkārši atslēgs vai arī uzskrūvēs tādu maksu, ka TV3 paši negribēs.

Par to tak visu laiku runā. LVRTC skaidri pateica, ka neies uzturēt analogo priekš viena TV3.

 

http://www.lattelecom.lv/majai/virszemes_tv_new/aktualitates/

No 22. decembra gandrīz visā Latvijas teritorijā testa režīmā ir uzsākta Virszemes TV Bezmaksas pakas apraide. Līdz šim Virszemes TV bija skatāma tikai 70 km radiusā ap Rīgu.

Testa režīms nozīmē, ka apraidē iespējami atsevišķi pārtraukumi. Testēšanas periods turpināsies līdz 2010. gada janvāra beigām.

Embūtes, Evaržu un Lielauces zonās (~ 15% Latvijas teritorijas) bezmaksas kanālu apraidi plānots uzsākt 2010. gada janvāra pirmajā pusē.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Nekāda analogā infrastruktūra LVRTC nav jāuztur, jo tādas priekš TV3 vienkārši nav. Rīga stāv viens 31 kanāla raidītājs, bet šur tur Latvijā torņos stāv mazjaudas raidītāji kuri signālu ņem no SAT. Tak kāda tur infrastruktūra, ne tur releju līnijas, ne apkalpojami raidītāji :sarkasms: .Tak ezim skaidrs, ka TV3 analogā apraide ir daudz lētāka par Lattelekoma piedāvāto digitalo apraidi un tur jau visa ta kašķa iemesls. LVRTC no digitālās apraides arī vairāk naudiņas atlektu, ja TV3 raidītu digitali, bet TV3 tas nav izdevīgi-tur viss ir elementāri :sarkasms: .Tad nu LVRTC stāsta muļķības, ka viņiem nav izdevīgi raidīt TV3 analogi, lai gan tā nav taisnība. Tak LVRTC ir pilnīgi pofig vai elektrību ēd digitāls vai analogs raidītājs, bet no digitalo raidītāju apkalposanas var nokāst lielāku naudiņu un viss.

Link to comment
Share on other sites

Pāris dienas atpakaļ LVRTC no TV3 paprasīja 1,6 ļimonus par analogās apraides līguma pagarināšanu uz 10'o gadu.

Link to comment
Share on other sites

Prasīt jau prasa tos ļimonus, bet nekāda pamata tam nav. Nu nemaksā Rīgas 31 kanāla raidītāja ekspluotācija tādu naudu, bet tie mazjaudīgie raidītāji, kuri atrodas dažos LVRTC torņos, tak "ēst neprasa". Cik tad tur tās izmaksas. Visas tās runas ir tikai par lielām naudām un kurš kuru apjās. Ja LTV pie pakaļas kas ko maksā- tāpat valsts nauda, tad TV3 māk skaitīt naudu un neļaujās apčakarēt no Lattelekoma un LVRTC puses. Nav jau arī tā, ka Lattelekomam un LVRTC nevajadzētu to TV3 naudiņu, jo biznesa plāni tak sastādīti tā, ka TV3 raida digitālajā paketē, citādi "gali neies kopā" un vajadzēja no LNT un LTV prasīt lielāku naudu. Visa nelaime, ka nav konkurences televīzijas apraides tīklos. Paskat kā mobilo telefonu operātori " lien bez ziepēm", lai tikai klientus piesaistītu, a LVRTC tak viss pofig- valsts iestāde, cik grib tik prasa.

Link to comment
Share on other sites

Didzi - pastāsti man, cik DAUDZ TV3 paši var izlemt uz vietas, un cik jums diktē zviedru mamma?

Gribētos dzirdēt no paša TV3, citādi ir runas, ka bez MTG/Viasata akcepta jūs pat nošķaudīties nedrīkstat...

 

Vairāk vai mazāk ir skaidrs, ka DTV ir naudas kačāšanas pasāciens un tur daudz kas nav tīrs. Tikai nav skaidrs, kurā virzienā.

Krievvalodīgu kanālu pārsvars ir ļoti jūtams, un vairums manai ģimenei interesējošo kanālu ir lielajā paketē...

Link to comment
Share on other sites

Didzi - pastāsti man, cik DAUDZ TV3 paši var izlemt uz vietas, un cik jums diktē zviedru mamma?

Gribētos dzirdēt no paša TV3, citādi ir runas, ka bez MTG/Viasata akcepta jūs pat nošķaudīties nedrīkstat...

 

Vairāk vai mazāk ir skaidrs, ka DTV ir naudas kačāšanas pasāciens un tur daudz kas nav tīrs. Tikai nav skaidrs, kurā virzienā.

Krievvalodīgu kanālu pārsvars ir ļoti jūtams, un vairums manai ģimenei interesējošo kanālu ir lielajā paketē...

 

Nu cik es saprotu, visu lemj uz vietas vietēji TV3 slimi cilvēki ( laikam jau citus vadībā ielikt nevarēja). Stipri apšaubu, ka zviedri teica Lietuvā un Igaunijā savus kanālus liekat bezmaksas pakā, bet Latvijā pat maksas neļaujat rādīt.

Link to comment
Share on other sites

...turklāt TV6 arī abās valstīs DVB-T ir bezmaksas. Tā kā te zviedru mamma ņipričom...

Link to comment
Share on other sites

MārcisB , esjau strādāju TV3, bet mūsu kantoris jau ir ka "podrjačiks" un TV3 vienkarši pērk no mums konkrētus raidījumus. Ja godīgi, tad līdz galam nezinu, kurš tad pēdejais nosaka, parakstīt vai neparakstīt līgumu ar Lattekomu. Man jau nu točna neko neprasa :sarkasms: . Lai kā arī nebūtu, Lattelekoma virszemes televīzija Latvijā, salīdzinājumā ar kaimiņu valstīm, izmaksa TV3 visdārgāk. Tātad kautkas tā īsti riktigi nav. LVRTC lielās, ka aparatūru dabūjis pa lēto, bet igauņi, pērkot treknajos gados, stipri pārmaksājuši. Tai pat laikā, LVRTC par apraidi prasa lielāku naudu kā igauņu apraides kantoris. Nu tad pasakiet, kur TV3 vadībai nav taisnība? Ja jums mobīlais operātors paprasa lielu rēķinu, tad gan visi neapmierināti, jo kaimiņu Janka pie cita operātora maksā mazak. Ja TV3 grib līdzīgu maksu kā kaimiņu valstīs par digitālo apraidi, tā lūk TV3 nez ko sagribējuši- te tak ir muļķu valsts un visiem jāpārmaksā par pakalpojumiem :sarkasms: . Ja jūs būtu zviedru Tv3 vadībā, vai jūs piekristu pārmaksāt par pakalpojumu?

Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu - sākumā tik jaukā DVB-T lieta sāk aizvien vairāk un vairāk smirdēt pēc kā nejauka...

Pārāk daudz interešu grozās. Un nauda protams.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Ja manam TV ir MPEG4 un DVB-T man tik un taa vajadzees to CAM moduli un, ja man tagad analogaa ir ar sniedzinju un LTV7 vispaar raada shvaki(vienkārši lietoju Viasat, bet domaaju paariet uz LTC) man raadiis 720reiz 576 pix izšķirtspējā vai nee?

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

Tak, ja Tavam TV ir MPEG-4 noskanē tos kanālus un pasties...

Vismaz brīvos bez CAM moduļa redzēsi un varēsi salīdzināt.

Link to comment
Share on other sites

LVRTC lielās, ka aparatūru dabūjis pa lēto, bet igauņi, pērkot treknajos gados, stipri pārmaksājuši. Tai pat laikā, LVRTC par apraidi prasa lielāku naudu kā igauņu apraides kantoris. Nu tad pasakiet, kur TV3 vadībai nav taisnība? Ja TV3 grib līdzīgu maksu kā kaimiņu valstīs par digitālo apraidi, tā lūk TV3 nez ko sagribējuši- te tak ir muļķu valsts un visiem jāpārmaksā par pakalpojumiem :sarkasms: . Ja jūs būtu zviedru Tv3 vadībā, vai jūs piekristu pārmaksāt par pakalpojumu?

 

Tu papīrus esi redzējis, ar cipariem, vai tikai kaut kur kaut kam mutiski teikto, ka pie Eesti ir N reizes lētāk. Nez kāpēc netiek pieminēta 1.6 miljoni EUR gadā maksājamā komerckanāla licence Igaunijā. Un vēl - liekas, ka vaimanas bija par tīkla izmaksām, un LVRTC piesaukt nav korekti - pirmkārt, naudu būs jāmaksā Lattelecomam, ne LVRTC. Otrkārt, lai šī spriedelēšana būtu korekta, jārunā nevis par valstīm, bet par, piemēram, apraidīto km2 vai cilvēku skaitu. Pieņemu, ka Ķīnā par TV3 raidīšanu pieprasītu ui ui cik reizes dārgāk kā Latvijā :D

Link to comment
Share on other sites

Vai kāds i-net veikals, kurš pārdod šos te dekoderus un cam moduļus nevēlās iegādāties domēna vārdu virszemes.tv?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...