Jump to content

Lattelecom Virszemes TV


Lattelecom
 Share

Recommended Posts

tranzistors

Antena, kura patreiz ķer 28 un 31 kanālu, var nederēt digitālās TV uztveršanai. Priekš digitālās TV vajag antenu,kura darbojas līdz 860MHz. Ja rokas aug no īstās vietas, tad vienkāršu antenu var uzbūvēt, bet daudzelementu jagi tipa antenu gan bez svipģenerātora un zināšanām uzbūvet nevar. Īsti gan neredzu vajadzību pašam čakarēties, ja poļu "trauku režģi" var nopirkt par 5Ls.

 

nu man konkrēti ir tā saucamā Logoperiodiskā antena 21-69 kan. saprotu ka problēmām nevajadzetu būt

Link to comment
Share on other sites

antenu var paspēt nomainīt vienmēr. jebkurā gadījumā paņem dekoderi, pieslēdz un paskaties ko tev rāda pirms skrien pirkt vai kā aptracis ar lodāmuru vicināties. ļoti iespējams ka viss jau būs labi.

 

man drīzāk interesē kā tad izskatīsies ltc pakas ja (kad) lnt tv3 aizies "citos medību" laukos.

Labots - dadzis
Link to comment
Share on other sites

Labā ziņa no raidījuma, ka LTV rādīs Olimpiskās spēles testa režīmā HD formātā, bet smieklīgi, ka Buceniece no NRTP uzskata, ka derēšot patreiz LTC tirgotie dekoderi - HD tak raidot MPEG4 :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Varbūt LTV ar HD domā tikai 16:9? Protams arī tas būtu pozitīvi, taču HD ir labāk! :D

Taču, es ceru tas nebūs kāds vārgs 5-6 mbps samocīts un klučains "HD". No tāda nav jēgas.

Varbūt tāpēc arī LVRTC testējas? Un redzēsim LTV HD šajā frekvencē?

Daudz minējumu, anyway, ziņa iepriecināja. Taču, vai būs vieta uz MUXiem arī citur LV? Tas paliek jautājums.

Par to uztvērēju - domāju līdz februārim LTC jau piedāvās kādu HD tuneri!

Es gan skatīšos to visu uz portatīvā ar USB! :)

Cepums LTV no manis. Nebrīnīšos ja viņi būs pirmie,kuri uz SD 16:9 pāries.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu esošajiem LTC VirszemesTV Ekon.pakas abonentiem pārbaudīt rēķinus,jo man šie ierubīja 6,90 3,50 vietā(šis varētu būt aktuāli tiem,kam ir automātiskie maksājumi),cīņa turpinās jau otro mēnesi,nez' ,kā beigsies,pagaidām šie man ir uzrēķinājuši līgumsodu,jo atsakos maksāt nepamatotu rēķinu...

Link to comment
Share on other sites

Jautājums.

 

Bet kāpēc vispār ķēdē:

programmu devējs - programmu izplatītājs(RTC) - programmu patērētājs

ir vajadzigs vēl viens naudas vācējs(lattele)?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu esošajiem LTC VirszemesTV Ekon.pakas abonentiem pārbaudīt rēķinus,jo man šie ierubīja 6,90 3,50 vietā(šis varētu būt aktuāli tiem,kam ir automātiskie maksājumi),cīņa turpinās jau otro mēnesi,nez' ,kā beigsies,pagaidām šie man ir uzrēķinājuši līgumsodu,jo atsakos maksāt nepamatotu rēķinu...

 

Bet kas Tev līgumā rakstīts? To Tu viņiem vēl neesi rādijis?

Link to comment
Share on other sites

Bet kas Tev līgumā rakstīts? To Tu viņiem vēl neesi rādijis?

varēja jau kāds ligumu paradit vai uzkrecelēt lai zinatu ap kadu lietu grozās!!!!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man, piemēram, ir pakalpojums zem nosaukuma "Spec. piedāvājums esošās digi. virszemes TV skatītājam" (CONAX karte pa 3.50Ls un bezmaksas dekoderis) un līgumā summa nav ierakstīta! Bet ir nianse - savas pakas (3.50Ls vai 6.90Ls) varu slēgt šurpu turpu pēc nepieciešamības iekš mans.lattelecom.lv.

Link to comment
Share on other sites

Pakas es ar nevaru slēgt un pat pieslēgt otrā adresē to pašu virszemes tv.

 

 

Link to comment
Share on other sites

tankalis, nu gan Tu muldi. Digitālo virszemes uztvērēju Tu vari uzstadīt jebkurā Latvijas vietā un tas nu nekadīgi nav piesaistīts konkrētai adresei. Ka tik Tu nejaucies ar interaktīvo TV :fool: .

Link to comment
Share on other sites

runa bija par mans.lattelecom servisu

neparādās tur tāda iespēja.

Link to comment
Share on other sites

viglbaldins

arī bija gadījums kad LAttelecom bija neatbilstošu rēķinu atsūtījuši...uzzvanīju šamiem - teica lai samaksāju un nākamajā rēķinā tiks veikts pārrēķins ņemot vērā neatbilstošo pārmaksu....

viss tā arī notika, tā kā varbūt var izmantot šādu risinājumu....

Labots - viglbaldins
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pag, čaļi, jūs mani samulsinājāt! Nevar būt, ka esmu to nosapņojis... Tūlīt pārbaudīšu!

 

Jep, tagad es arī neredzu šādu iespēju. Bet vēl arvien liekas, ka šāda iespēja bija pieejama...

 

Izrādās to dara caur citu formu!

 

http://www.lattelecom.lv/ltc/service_forms/?action=vtv&new=1&lng=lv

Link to comment
Share on other sites

Man tagad jautājums par to tuneri - ja es viņu iepērku savam vectēvam ar vecmammu (Cesvaines torņa redzamībā), KO MAN VIŅIEM TEIKT? Nu būs līdz gada beigām tas raidītājs ieslēgts, vai nē? Ja nē, tad man nav jēgas kaut ko tādu uz Z-Svētkiem dāvināt.

Vēl: ja es viņu iepērku un pats vēl vēlos ietestēt (nu kā, lai palīdzētu vectēvam un vecmammai apieties ar to "kasti"), vai kastei var nomest iestatījumus un esot uz vietas laukos, sākt skenēšanu par jaunu lai ieprogrammētu kanālus no Cesvaines raidītāja? Jo kā zinām, Rīgā viss raida citās frekvencēs.

Link to comment
Share on other sites

Protams! Skanē tos kanālus kaut vai katru dienu. Man pašam ir tas tūners. Un skatos, ka būs jāatdod muterei, jo neatbalsta maģisko HD. Pats paskatīšos ar HDMI un televizoru kopā...

p.s. kad paņemsi rokā pulti, nedaudz apraudāsies, bet tas gaumes jautājums

p.s.s Bet tā, priekš cilvēkiem, tuners strādā normāli. un ja uzkrīt kāds ģļuks, gadās, jāizrauju barošana uz kādu 10 sekundēm un viss štokos.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Njā, pults tiem TVSTAR "maģiem" tiešām ir sūnaina un arī ar Harmony pultīm nedraudzējas.

 

P.S. visu laiku mēģinu atcerēties aizņemties Marantz programmējamo pulti izmēģināšani, bet tā arī nav sanācis...

 

ja uzkrīt kāds ģļuks, gadās, jāizrauju barošana uz kādu 10 sekundēm un viss štokos.

 

Lietoju dekoderi no augusta beigām. Nekad nekas nav uzkāries.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Es jau kaut kad kur citur atbildēju par TV star un Harmony. Tā nestrādā ar pirmajiem aprātiem ko LTK izdalīja B-comistiem.

Aizej uz LTK bodi, sasstāsti viņiem sāpi un izdīc jaunu aprātu un viss būs štokos. Tā problēma ir ar tiem pirmajiem aprātiem. Protams, nav izslēgts, ka tajā bodē kas tev tuvumā vēl joprjām tirgo pirmo partiju :).

Un vispār, tā pirmā partija ir tāds sūds arī programatūras ziņā un kodeku ziņā. Nākošie atjauninājumi ir arī dizainiski krutāki un pieslīpētāki, kā arī raustīšanās ir par 80% mazāk.

Link to comment
Share on other sites

Man gan, augustā vai septembrī kārās 1-2x mēnesī. Norakstiju uz lattelecom modernizācijām. Tagad, tikai ja ar pūlti pa settingiem lido ātrāk par tunera sargeņģeli (proci). Bet ikdienā - tikai kanālus un valodas pārslēdzot, broblēmu nav.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

eltons2121

Varbūt kāds no gudrākiem datorguru varētu izveidot jaunu topiku ar google maps palīdzību, kurā katrs, kuram kaut ko un ar ko, rāda šo jauno televīziju, varētu atzīmēt savas atrašanās vietu, tas palīdzētu orientēties...pirkt vai nepirkt jau to tuneri.

Būtu labi ja kartē varētu atzīmēt:

1. pakete kuru rāda+kvalitāte

2. tuneris kādu izmanto

3. kāda antena

4. Uz kuru torni pagriezta

Labots - eltons2121
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Eltona ideja ir ļoti laba, bet nespēju atrast iespēju kā vairāki jūzeri var labot vienu karti.

Link to comment
Share on other sites

eltons2121

Atceros, ka kaut kad uz Jāņiem, draugos.lv bija kaut kas līdzīgs, kad varēja atzīmēt vietas un uzrakstīt kā svinēs :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nē. Tur no drop-down lista izvēlējās rajonu, pilsētu, miestu un tad ieķeksējās kartē tava izvēlētā vieta. Apakšā vajag smuku datu bāzi. Pagaidām esmu atradis iespēju collaborēties ar citiem uz vienas kartes, bet tur jāsūta kartam e-pasta uzaicinājums vai kas tamlīdzīgs.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

šovakar skatamies Dumburšovu, ies runa par digitālo TV... gan jau arī par to, vai LTC maz vajadzēja uzņemties šo lietu(vismaz man tā leikas, zinot dumburu)

Link to comment
Share on other sites

Kas notiek ar Test HD kanālu? Dažreiz varu uztvert uz tā Discovery HD, bet kādu pusminūti un pēc tam aizverās. Tā ir, vai atkal Philips TV gļuki?

Link to comment
Share on other sites

Es jau kaut kad kur citur atbildēju par TV star un Harmony. Tā nestrādā ar pirmajiem aprātiem ko LTK izdalīja B-comistiem.

Aizej uz LTK bodi, sasstāsti viņiem sāpi un izdīc jaunu aprātu un viss būs štokos. Tā problēma ir ar tiem pirmajiem aprātiem. Protams, nav izslēgts, ka tajā bodē kas tev tuvumā vēl joprjām tirgo pirmo partiju smile3.gif.

Un vispār, tā pirmā partija ir tāds sūds arī programatūras ziņā un kodeku ziņā. Nākošie atjauninājumi ir arī dizainiski krutāki un pieslīpētāki, kā arī raustīšanās ir par 80% mazāk.

 

 

velreiz par pultiim - to tvstar var darbinaat ar Harmony (jebkuru) vai nevar???

 

es veikalaa to pulti apchamdiju un gribeejaas turpat uz vietas pret sienu uzmest - taadu meeslu nebiju tureejis rokaa, pat leetaakajiem kiinieshu dvd ir labaaka...

Link to comment
Share on other sites

kaut kā viegli nesaprotu..

 

http://www.apollo.lv/portal/news/85/articles/188098/0

 

šitais nozīmē ko?! ka būs kaut kāds skaits brīvo (+ kaudze maksas) digitālu kanālu pa gaisu un viens kā līdz šim (analogā variantā) pēc tā kaut kura tur marta?!

tas noziimee to, ka LTC turpinaas padot TV3 Latvia visu 2010. gadu no TV3 analogaa signaala, kaa tas ir pashlaik... nu visticamaak, ka taa vareetu notikt.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tā, kungi, 10x apspriests, bet nevaru atrast - kas bija tas kantoris, kur varēja paņemt testam mpeg2->mpeg4 CI slota karti par pirkuma maksu un ja neder, tad stiept atpakaļ un atdabūt piķi???

 

Par TV3 - viņi 2010. pavadīs tikai analogajā (no šībrīža DVT FTA pakas ņem ārā) vai analogajā un DVT kopā?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...