Jump to content

Lattelecom Virszemes TV


Lattelecom
 Share

Recommended Posts

Sveicināti! saskāros šodien ar problēmu:

Kaimiņš pieslēdza šo telvīziju.... 27 kanālu vietā rāda tik 7 kanālus un pie tam nevienu no LV kanāliem. Zvanīju uz viņu centru šie pēc ilgiem pūliņiem man atzvanīja uz teica ka iespējams ka antena par vecu WTF?!(tā pati antena uz mana TV rādījā ideāli ar iebūvēto DTV uztvērēju) .... tad nu man jautājums vai viņiem katrs kanāls iet no sava raidītāja vai kā?! kā var 7 kanālus rādīt un pārējos nea?! Vai tomēr ir vērts mainīt antenu?

Tiesa kad notiek kanālu meklēšana 0-500 herciem signāls/kvalītāte 0 500-600herci signāls60%/kvalitāte100% 650-720herci atkal 0.... laikam visu esu izstāstījis. aaa un jā tos 7 kanālus atrod pie 520 herciem.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Vēlāk aiziešu apskatīt kas par dekoderi. Ja tie nav LTK kanāli tad kam?! Izņēmot karti LTK tie kanāli pārstāj raidīt.

Link to comment
Share on other sites

kas īsti ar tiem CAM moduļiem notiek - LTK visiem dod tikai vienu, bet http://www.dtv.lv raksta, ka LG kastēm vajag citu ..... un tur ir arī MPEG4=>MPEG2 CAM'u var dabūt, moka ir vērts uzreiz to pirkt, nebūs taču tā, ka viņš bojā dzīvi iebūvetajam MPEG4 - ja nu tas tomēr izrādās MPEG4 :)

 

BTW - kas ar antenām, ko labāk ņemt ~0.5km mežam cauri jāredz un tālāk no pludmales torni skaidrā laikā var redzēt (~60km)

Link to comment
Share on other sites

Es pirms nedēļas paņēmu to Lattelecom tuneri un karti. Jāteic, mani datortunri rādija pilnu signāla stipruma skalu, šitas lattelecom TVstar tuneris tikai pusi signāla stipruma skalas. Tā kā man aizdomas ka uztveršanas bloks ta LTC tunerim nav tas jūtīgākais, lai gan man rāda visas programmas. Atrodos 35kM no Rīgas

Link to comment
Share on other sites

Da man reizi minūtē uz pussekundi iekubiko, visos kanālos. Tas ir LTC, tunera vai signāla stipruma gļuks, nezinu. Pet pagaidām man po, nav laika krāmēties.Ja pēc pusgada gļuki nebeigsies, nesīšu to tuneri LTC atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

tak ka blondiinji nejeedz vismaz pashkirt sarakstinju dziljaak

pirmie salasiitie saraxtaa(kas kluchojas) ir mpeg2 kanaali no 610Mhz

LV FTA mpeg4 naak no 650Mhz

 

tiesa pirms LTK manevriem DLRTC no 610Mhz gaaja perfekti

Link to comment
Share on other sites

domā ārējo kasti??? lētāk noteikti, bet es nevaru ciest to spainīti ar dažādo iekārtu pultīm, gribu lai vismaz guļamistabā ir tikai viena pults (DVD + audio darbojas ar to pašu ar ko TV)

Link to comment
Share on other sites

tak ka blondiinji nejeedz vismaz pashkirt sarakstinju dziljaak

pirmie salasiitie saraxtaa(kas kluchojas) ir mpeg2 kanaali no 610Mhz

...

blondīņiem arī mpeg2 nekluchojas

Link to comment
Share on other sites

Iefrīzo visi kanāli. Būs jānes tas LTC sūda tuners atpakaļ. Vispār, dažiem lietpratējiem būtujāiemācās lasīt divreiz...

Link to comment
Share on other sites

atceries, ka tagad ir testa režīms un ltc šomēens no Tevis ar naudu neprasa par to ko redzi.

kad sāks prasīt naudu, tad ar jāceļ tracis.

Link to comment
Share on other sites

Man dzīvoklis ir Bauskas ielā, netālu no torņa, bet antenu varu novietot diagonāli pretējā pusē mājā.

Ar kaut kādu vecu antenu Antena

Man rāda diezgan normāli līdz 66 kanālam.

Link to comment
Share on other sites

Lattelecom @ twitter.com

Virszemes TV kanālu klāstam burtiski tikko pievienots Discovery Channel. Atrodams 43.kanālā, pārskenējiet frekvences.

Link to comment
Share on other sites

Beidzot ir pilns komplekts. LTC mājas lapā raksta, ka Silver iet oriģinālvalodā ar subtitriem latviešu un krievu valodās. Vai kādam iet?

Labots - Cody
Link to comment
Share on other sites

Silver pagaidām, laikam, būs vienīgais kanāls 16:9 formātā, subtitri gan ir tizli - kādu gabalu no apakšas un vēl uz melna fona.

Link to comment
Share on other sites

Tātad ir subtitri. Uz sava Philips 7403H nevaru dabūt. Tagad mēģinu noskanēt uz visām valstīm. Baltcom hiperdiapazonā skanējot uz Francijas, varēju dabūt krievu subtitrus latīņu burtiem.

Link to comment
Share on other sites

par discovery kanālu "prieka pilla mute" :D

investig kanālu jau sen "nokrāsoju un izmetu" ... pē, nepatika.

 

cik uzmetu skatu tam Silver kanālam, nekā prātīga tur nemanīju. tā kā orig valodā ar/bez titiriem ... nekrata pagaidām.

 

ar katru dienu pasākums stabilizējas un kā rāda arī diskusijas, tad ar neskaidrības aprimst. tā turpināt ltc.

Labots - dadzis
Link to comment
Share on other sites

mošs es esmu kaut ko palaidis garām?

Bet jautājums:

Būs pieejami kādi HD kanāli tuvā nākotnē?

Link to comment
Share on other sites

Kamēr nepalaidīs DVB-T pa visu Latviju, stipri šaubos...

Prioritāte ir nodrošināt DVB-T visā valstī, HD pēc tam.

Link to comment
Share on other sites

Vakar parādījās kanāls ar nosaukumu "TestHD". Pagaidām tukša bilde.

Link to comment
Share on other sites

Prioritāte ta skaidra, bet ltc lapā teikts, ka līdz gada beigām būs 99% pārklājuma!

Un intresē vai jau mošs kādam ir kāda info par HD kanālu esamību?

 

P.s. MarcisB tev foršs kuilīts visu laiku uz rēku velk

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

@Prime

domaaju ka var nesapnot kameer regjioni nav noklaati un analogaa izsleegta

 

 

ar katru dienu pasākums stabilizējas un kā rāda arī diskusijas, tad ar neskaidrības aprimst. tā turpināt ltc.

veel tikai atliek pasapnjot par visiem Philips tv saprotamu mpeg4 pluusmu

peec atsauksmeem noskaidrojies ka uz 5403h,7403h,9603h raadot, bet uz mana 9703h ne pa kam

 

ar kluchoshanos peedeejaa mpeg2 eetera frekvencee 610Mhz arii tiku skaidriibaa

pirms kaadaam nedeeljaam tam kanaalam mainiijaas Guard parametrs uz 1/16 kaa visiem paareejiem

skeneejot uz driimboksha konstateeju ka parametrs ir atkal atpakalj uz 1/8

teljukaa frekvences paarskaneeshana neko nedeva, viss sakaartojaas peec shaada 'hod konjom'

staavot uz LV FTA kanaala kas kluchojas aizgaaju uz menu->setup->...->Digial: Test reception

izraavu antenu fiziski, spiedu ok un iespraudu antenu atpakalj, ->store

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Būs pieejami kādi HD kanāli tuvā nākotnē?

 

Vakar vakarā pārskanēju un parādījies kaut kāds HD testa kanāls; faktiski bija saraksta pašās beigās 3 testa kanāli. Bet tur par laimi neko nerādīja vai arī mans LTTC dotais dekoderis nespēja uzlasīt informāciju.

Link to comment
Share on other sites

ltc dekoderis ar ltc karti tiem pēdējiem 3 testa kanāliem man uzrāda - nav pieejas. un visss - čau, melns krāns un neko nerāda. ne skaņu ni bildi.

gan jau ka ir vajadzīga speciāla ltc čipakrate kas māk atkodēt šos kanālus un nevis tautās izlaistās kartītes.

 

bet tas ar nozīmē ka pie HD kanāliem tiek domāts un agri vai vēlu būs.

Labots - dadzis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ar tiem HD kanāliem, godīgi sakot, pilnīgs murgs. Nav reālas jēgas. Nu palaidīs ēterā 1 vai 2 HD kanālus. Bet saturiskā ziņā noteikti būs totāls fufelis. Vot saņemtos LTTC un ieliktu HD sprotiņu un maksas HD filmas, i būtu viss forši. Bet Bosnijas Hercogovinas HD laika ziņu kanāls man nav vajadzīgs.

 

Būtu labāk tikuši galā ar TV3 pamuļķiem un sakārtojuši pārējo FTA kanālu attēlus...

Link to comment
Share on other sites

LTC IPTV jau ir Discovery HD, tā kā viens kanāls HD apraidei jau ir zināms.

Man šķiet, ka patreiz piedāvātais LTC dekoderis NAV HD dekoderis.

LTC vairākas reizes ir teicis ka fināla variantā DVB-T un IPTV kanāli būs vienādi.

Protams, korekcija uz to, ka DVB-T tik daudz kanālus kā IPTV nevar piedāvāt.

Cik nu tur tās ētera frekvences LTC ir pieejamas...

 

Prime: tas kuilītis saucas "angrypig", kas atbilst manam garīgajam.

Link to comment
Share on other sites

Nu protams, ka LTC dekoders nav HD, tos par naudiņu pirkt vajadzēs. Bet ja DVB-T būs tadi paši kanāli kā IPTV, tad jau abonēšanas maksa arī būs līdzīga, padārgi sanāks visu kanālu pakete...

Link to comment
Share on other sites

jap es papētīju LTC dekoderus un viņi nav HD(vismaz neredzēju), scart vai tulpes!

p.s.kuilīts ir labs :D rēku rauj!

Link to comment
Share on other sites

ar kluchoshanos peedeejaa mpeg2 eetera frekvencee 610Mhz arii tiku skaidriibaa

pirms kaadaam nedeeljaam tam kanaalam mainiijaas Guard parametrs uz 1/16 kaa visiem paareejiem

skeneejot uz driimboksha konstateeju ka parametrs ir atkal atpakalj uz 1/8

Kam 610MHz klučojās attēls un domā ka tas dēļ MPEG2, var pārbaudīt uz 666MHz - Eurosport tagad arī rāda MPEG2 formātā (?! Eurosport 2 arī rāda jocīgi saspiestu bildi, ar rokām jāpārliek no 4:3 uz 16:9). Redzēs vai tā ir dekodera vai signāla vaina ;)

Kas prasīja kur ir Discovery: 650 MHz, Info kanāla vietā - tāpēc, pārskenējot, var neparādīties jauns nosaukums.

Labots - Mml
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

aizture gan ir kriminaala LTK

 

saliidzinaaju LNT analogo ar dazhaadiem

Baltkom(474Mhz)	2sec
LTK(650Mhz)	9sec
LVRTC(610Mhz)	3sec
Viasat(sat)	2sec

Link to comment
Share on other sites

Šis viss ir baigi kruti, bet kā būs ar pensionāriem u.c., kuriem nav nauda lai pirktu tos dekoderus? Cik saprotu, analogo apraidi atrubīs, un ja nav dekoders paliec vispār bez TV... + ja mājās ir vairāki TV, katram tas dekoders būs vajadzīgs. :huh:

Link to comment
Share on other sites

aizture gan ir kriminaala LTK

 

saliidzinaaju LNT analogo ar dazhaadiem

Baltkom(474Mhz)	2sec
LTK(650Mhz)	9sec
LVRTC(610Mhz)	3sec
Viasat(sat)	2sec

Nu tā nu gan nevar... :D Kā tad tantuks paspēs nobalsot pēdējās sekundēs tv-šovos, ja balsošana jau būs beigusies, kad sāksies tikai:

desmit, deviņi.... balsojums ir beidzies... :D

Link to comment
Share on other sites

Dexs, vēl jau aiztures laiks, kamēr no studijas aiziet ēterā :D

Tā kā 9sec pārvēršas par ~12 sec utt. :D

Link to comment
Share on other sites

Šis viss ir baigi kruti, bet kā būs ar pensionāriem u.c., kuriem nav nauda lai pirktu tos dekoderus? Cik saprotu, analogo apraidi atrubīs, un ja nav dekoders paliec vispār bez TV... + ja mājās ir vairāki TV, katram tas dekoders būs vajadzīgs. huh.gif

 

 

ja var atļauties 2 televizorus,tad dekoders ir nieks...Ko lai dara - par tehnoloģijām ir jāmaxā,parādijās mobilie,vai tad kāds pensis ir palicis bez tā?Tāpat būs ar dekoderiem,jo cilvēki naudu izklaidēm nežēlo!

Link to comment
Share on other sites

Pensionāri var neuztraukties! Entuziasti (arī es), kas tagad paķēruši šit'os LTC tunerus (TVstar)pēc diviem gadiem būs paņēmuši jau ko nopietnāku. Un šit'os atdos pazīstamiem penšiem pa velti.

 

p.s. mans, tagadējais, atļaujas izmest, ka šim vājš signāls. Kaut gan abas datoru kartes tai vietā rāda pilnu skalu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...