Jump to content

Putekļusūcējs par pusotru štuku!


JuutpaudisMaigcilveeks
 Share

Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BoondS

    9

  • Knaabis

    7

  • erny

    22

  • JuutpaudisMaigcilveeks

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

JuutpaudisMaigcilveeks

rādija to cigareti.. es gan neskatījos.. sēdēju blakus istabā un klausījos.

Ja nemaldos ~1700ls, vēl nerunāju, tāpēc īsti nez :D

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

jutpaudi kam bus tie 1700ls jamaksa? un vai tiesam taja bridi cilveks nedoma ar galvu, kad paraksta to ligumu par ķirbja pirkumu?

Link to comment
Share on other sites

Guest martin9
rādija to cigareti.. es gan neskatījos.. sēdēju blakus istabā un klausījos.

Ja nemaldos ~1700ls, vēl nerunāju, tāpēc īsti nez :D

tas nu gan briesmiigi kaa juuuuutu iegaaza kirbys, turklaat haloviinos!:)

Link to comment
Share on other sites

Nu jā.. pirms diviem gadiem Kirbyjnieki arī pie manis bija ieradušies. Pirms tam gan stāstīja par kautkādu loteriju, kurā esmu laimējis bezmaksas iztīrīšanu jebkurai mēbelei :) Protam, atnāca un sāka reklamēties.. vien no abiem džekiem vēl visu laiku šķaudīja un skrēja pie krāna skalot degunu - viņam esot alerģija un mana māja pilna putekļu. Protams viss standarta reklāmkomplekts ērcītes mikraskopā, mistiskais putekļu lāsts un citi maģiskie brīnumi tiks likvidēti, ja piekritīšu šim īpašajam piedāvājumam, kas paredzēts tieši man.

 

Kad šie prasīja cik, pēc manām domām, tāds varētu maksāt maksāk, sanāca aplauziens.. ieminējos par max 150Ls, bet draudzene nosauca nieka 90Ls :) Bet šie tik turpina.. viss komplekts TIKAI par 1500Ls.. bet nu ir par ko pasmieties:)

Link to comment
Share on other sites

versatile

juutpaudej, a vai ta ne tu sen atpakal sievieti suniiji par kirby pirkumu?

Link to comment
Share on other sites

Slimi ir tie, kas pērk tādus sūdus...

Da jebkurš Karcher cenā virs 150,- Ls "izcērt' to ķirbi kā maziņo!!!

Nu bļin, smiekli nāk!

Cik lētticīgi reizēm ir tie ļaudis...

:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Mēģināšu pastāstīt, kā man gāja ar ķirbi.

 

Darbā pa dienu zvana telefons un tur dāma saka, ka esot kantoris un taisa akciju, un par brīvu uzkopšot kaut ko. Jebkurā gadījumā citādi nevarēja noprast kā vien, ka tas ir telpu tīrīšanas serviss un lai man šamie iepatiktos, viņi piedāvā iztīrīt istabu. Kas ta man, lai nāk un tīra.

 

Pēcāk zvans pie durvīm un tur stāv viens solīds puisis ap 26 gadi vecs un piesakās. Tad uzstiepj augšā to kosmisko verķi. Tad sākās demonstrācija. Skrūvēja savu daiktu, ņēmās. Rādījā kā stikla bundulī krājas netīrumi, iztīrīja gabaliņu paklāja, sūca gultu un tā. Lika klāt un skrūvēja nost n'tos verķus un daiktus(tie standarta cenā neietilpst). Biedēja mani ar to, kādos putekļos es guļu, kā to visu no rīta atklepoju un cik tas ir kaitīgi. Un stāsta kāds jaudīgs ķirbis, visu to sūc laukā. Es viņam pajautāju, kā tas nākas, ka, ja mans parastais putekļu sūcējs nevar dabūt to putekli laukā no paklāja/gultas, kā tad es viņu varu ieelpot ar savu švako neputekļu sūcēja elpošanu. Tur viņš kaut ko nomurmināja.

 

Visādā ziņā tas pasākums ieilga uz kādu pusotru stundu un beigās jāpērk.

 

Protams, nedomāju ne pirkt, neko. Pavaicāju, cik maksā, šis sāk kaut ko bumbulēties un beidzot saka, ka rekur šitas, ko viņš demonstrēja(tieši tas, nevis jauns pakā no veikala) maksāšot kaut kādus 800+ latus. Es šamam saku, ka mazliet tā kā kosmiski priekš putekļu sūcēja. Tad bija interesantā daļa, kur viņš it kā zvanīja uz kantori šefam un prasīja atlaidi speciāli man. Un sarunāja, ka kaut kādi procenti lētāk man izmaksās. Es tikmēr apskatīju internetā, ka tādus verķus var nopirkt kudiš lētāk un prasu viņam, kas tā par skrūvējamību. Un viņš pretī, ka tiem nav garantijas un tā. Un es atkal pretī, ka ja jau tik dārgi maksā, kapēc nevaru nopirkt dajebkurā valstī un lietot? Un viņš stāsta man par izplatītājiem, ekskluzivitāti un lietām. Starp citu, šitiem esot mūža garantija, kas izpaužas, ka ir garantija 2 gadi un pēc tam, pēc desmit gadiem, kad izkrīt skrūve, fabrikā par nepaaugstinātu samaksu to skrūvi uzgatavos un atsūtīs.

 

Lūk, beigās nepērku arī par jauno cenu, kas ir tikpat augsta, tikai zemāka. Tad bija pēdējā fāze, kad viņš teica, kā es varēšot, zinot par šādu verķi, ļaut mājiniekiem dzīvot tādos netīrumos, vai mani nemocīšot sirdsapziņa. Nē, nemocīšot un viņš, ļoti, ļoti sapīcis(tiešām sapīcis un dusmīgs - kā nekā pusotra stunda iztērēta) savāca savas pekeles un aizgāja skalot nākamo cilvēku.

 

Noteikti izlaidu interesantās detaļas, kuras es pats vairs neatceros, bet, ja atgādina, tad noteikti atminos.

 

Internetā meklējot ir šādi pat, līdzīgi apraksti, kur cilvēki, pat divi un trīs atnāk un brutāli neiet prom no dzīvokļa/mājas. Ir nācies pat saukt policiju.

 

Tātad, punkti:

 

1. Tie cilvēki, kas nāk notirgot šo te aparātu, ir augsti satrenēti suku pārdevēji;

2. Lai nopirktu mantu, viņi spēlē uz jūtām, tēlo saskumdinātību, pat aizvaino potenciālo mani;

3. Tēlo izpalīdzību un "zvana" priekšniecībai, lai sarunātu man izdevīgāku darījumu;

4. Mēģina pārdot lietotu mantu - nav nojaušams cik desmitus cilvēkus viņš ar to mantu ir apstaigājis un aplietojis, pirms pārdod man.

 

Bet morāle ir tāda, ka par Ls 1 000 var nopirkt superduper labus 4-5 putekļu sūcējus un neviens nenomirs no tā, ka spilvendrānā ir kādi putekļi, kurus izdzīt var tikai ar superkosmisku vilcējspēku.

Link to comment
Share on other sites

ka tur bija ar tiem pirkuma ligumiem, vai nav ta ka cik ta tur dienas ir iespejams lauzt ligumu , ipashi ja uzreiz nekas nav samaksats un kirby tiek atvests tikai ritdien?

Labots - erny
Link to comment
Share on other sites

Guest martin9

tas bija speeciigi teikts, +1 Bush

Labots - martin9
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

kirby pie manis vēl nav.

 

versatile - tā bija cita sieviete.

 

 

Par maksāšanu, ne santīma par to sūdu nemaksāšu, vienkārši man ticība neļauj tuvam cilvēkam tā tērēties.

 

grrbļ... argumenti ar kā pret sienu, vienīgais ko man mājās vajadzētu sūkt - ir trīs samtaini dīvāni no labradora spalvām, ne paklāju ne kā tamlīdzīga mājās NAV!

Link to comment
Share on other sites

Pat Eastcon padlas savās prezentācijās paralēli visām aitu vilnas s**a segām un vibrējošiem masāžas krēsliem, rāda attēls ar tām putekļu ērcītēm, kuras "it kā" tajos eastcon izstrādājumos nedzīvojot..

Link to comment
Share on other sites

Eu, kādam nevajag Amway produkciju?

 

velas pulveris SA8 pa 18Ls

zobu pasta pa 6Ls

tad vel visadi LOC koncentrāti un kas tur vēl

jā un var dabūt arī pannas pa 1500Ls komplekts

 

ir interese kādam?:D

Link to comment
Share on other sites

Šos "cilvēka smadzeņu p*$ē**s" vajag atšaut kā trakus suņus!

Visskumjāk ir tad, ja uz tāda kretīna "makšķeres" uzķeras kāds vecāks cilveks, kuram jau tāpat nav naudas elementārai iztikai...

 

 

Eu, kādam nevajag Amway produkciju?

 

velas pulveris SA8 pa 18Ls

zobu pasta pa 6Ls

tad vel visadi LOC koncentrāti un kas tur vēl

jā un var dabūt arī pannas pa 1500Ls komplekts

 

ir interese kādam?:D

Eu, es ceru ka Tu to raksti ar ironiju!

Kārtējais apčakarēšanas variants...

 

p.s. varbūt vajag izveidot ačakarētāju kantoru TOP 10!

 

1) Eastcon

2) Amway

3) Kirby

4) ?

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

Guest martin9

agraak neviens par to nedomaaj un viss bija ok ,nebija ne alergijas tik daudz nekaa a tagad kaa Juus publika domaajat, kam ir lielaakas iespeejas sakert alergiju : siicim Āfrikā vai Eiropā? protams ka Eiropā jo vinam organismam nav nekaadu aizsargfunkciju.. tas veidojas no paaraks sterilas vides, lai kaa neticeetos:)

Labots - martin9
Link to comment
Share on other sites

Man ir 3001 Karchers - ir tikai divi kreņķi. Neievelkas vads (pro modelis) un sasodīti skaļš (arī laikam tāpē) - bet mazgāt mazgā ka prieks un putekļu maiss aš vai tikai reizi gadā jāmaina (10 litri?)

 

Maksāja 150 mīnus laba atlaide (neatceros cik)

karcher_se3001_b.jpg

 

Pārdevejs teica, ka vēl mazbērniem mantojumā varēšot atstāt - praktiski neiznīcināms.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Šos "cilvēka smadzeņu p*$ē**s" vajag atšaut kā trakus suņus!

Visskumjāk ir tad, ja uz tāda kretīna "makšķeres" uzķeras kāds vecāks cilveks, kuram jau tāpat nav naudas elementārai iztikai...

 

 

 

Eu, es ceru ka Tu to raksti ar ironiju!

Kārtējais apčakarēšanas variants...

 

p.s. varbūt vajag izveidot ačakarētāju kantoru TOP 10!

 

1) Eastcon

2) Amway

3) Kirby

4) ?

 

nu visus jau par vienu malu nevar mest - piemeram avon typeware oriflame ar ir no tas pashas serijas - direct marketing.

vienkarshi jaizsskir kas cik maksa un vai ir ta verts

Link to comment
Share on other sites

hmmmz pa tiem veļas pulveriem man bābietis vislaik MiniRisk pērk - tamdēļ ka tam smakas nekādās nava bet tas tāpat ir 3nītis par paku

kur rezons tos 18 ls maksāt ? tas pulveris ko pats visu izmazgā un izgludina veļu vēl ?

 

neprasi man, muteritei darba kolegje ieskaloja. bet labak lai niekojas ar pulveri pa 8Ls, neka ar kirby pa 1700Ls :D

protams nesalidzinat ar fairy, no ka draudzenei uz rokam uzreiz ada sausa paliek, bet vai ir ta verts? nav jo amishos uz pusi letak, musejie ka vienmer varas. plus tur variants preiksh tevis ppulveris maksa 18Ls, bet dilers to perk ar 30% atlaidi, un vel ausgejiem limeniem kautkas atkrit.

 

 

P.S. Amway Inc (http://www.amway.com/en/BusOpp/business-profile-10065.aspx) ir leilakais starptautiskais tiešā mārketinga tirgotājs.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Uzzināju pilno cenu... 1891, 41ls...

 

...priekā...

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

bet runajot par dārgu kaku un dārgu ne-kaku:

 

kakjbariba - no viskas un friskas manam kakjim nierakmeni rodas, bet ja lieto profesionalo (maksa 3 reizes dargak), ko var nopirkt tikai zooveikala tad viss OK,

ar sadzives kimiju un kosmetiku jau ari lidzigi - pamegini parasto blendamed whitening, no kura daudziem zobi paliek peleki, vai normalu kvalitativu zobu pastu, kas aptieka maksa 4Ls tubinja.

 

pienemu ka kirby varetu but lidziga limeni ar karcher, dycon un citiem puteklusudcejiem, bet cena ir neadekvata, jo 30% paliek paredevejam un vel vismaz 30% firmai kas to visu latvija organizee.

Link to comment
Share on other sites

Uzzināju pilno cenu... 1891, 41ls...

 

...priekā...

 

Tev ir kirby laasts - ka skukim ienakas kirby ta driz jashkiras :D

Tad jau panema ar visu masažas uzparikti, vaine?:D

 

Principa tev vel ir 13 dienas laika lai atgrieztu preci atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Pie manis ari bija un skaloja smadzenes uz vela paraušanu, stastija savas pasakaas lidz 12 naktī (8nos saka)

Beigās pasūtijām nah...

Galvenais viņš tev prasis tel. Nr. kam varetu kas tads interesēt, tad iedod to cilvēku Nr. kuri tev nepatīk. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

pisec, kā cilvēki var iekrist uz šitāda sūdaina trika ... Da ja nav kur likt naudu tad var paņem sūcēju kurš sūc ar tvaiku ~ 150 - 200 Ls .. Un tas jau nogalin a+ / - visas bakterijas, bet lai pirktu sūcēju par 2 K ls .. nu sorry jābūt "mazliet" bremzētam ... =D

 

Pats lietoju jau piekto gadu phlips sūcēju ( ~ 40 ls ) un sūc godam .. Neesmu saslimis ne ar astmu ne dabūjis kkādas alerģijas, sēnītes, utis vai vēl kautko ūber krutu ...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pasūkt šad tad der.

 

Bet ja tā padomā, tad pa 1500Ls sanāk kādi 4-5 dīvāni un nav jānopūlas ulmaņlaika dīvānu nopūlēties pucēt :)

Un paklāju arī iekļaujoties summā var nomainīt vairākas reizes :)

 

man ir 30+ gadi un es nekad mūžā neesmu dīvānu sūcis ar putekļusūcēju....

laikam ta ar nomiršu netīrs ....

 

Par tām ērcītēm ar kurām tur biedē. Nu jāmaina tak spilveni, veļa jāmazgā. Un ne viss kas ieraugāms mikraskopā būtu jāiznīcina. Kas tad mēs un mūsu vecāki alās vai kompostu kaudzēs izaugām? Kāds jūtas pusprādzis putekļu kaudzē?

 

Tak laukos vispār būtu ārprāts.

Link to comment
Share on other sites

starp citu ss.lv piedava noiret kirby par 20-30Ls/diena

par shadu ciparu var 10 gadus reizi menesi iret to uzparikti

Link to comment
Share on other sites

kristaps_83

Atcerejos ka šis tīrija man sarkanu paklāju (tipa tāds ka vilnas) un viņa tajā kirbI burkā sakrita sarkanas no paklaja daļiņas, šīs apjuka un teica ka atie ir tādi putekļi :D

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Es atvainojos, te ir jāhuyē...

 

1700 latu cilvēks ir gatavs atdot par kautkādām pasakām, kaut alternatīvu no tā paša Karčera var dabūties pa latiem 200+!

Nē, nu ja gribas labu uztāšanos paskatīties, tad vajag aiziet uz cirku, kudiš lētāk iznāks.

 

Un vēl saka, ka valstī esot ekonomiskā krīze - cilvēkiem nav par ko paiku kārtīgi iepirkt, jā, bet kautkādiem brīnumsū*iem 1700 laņi gan atrodas... :shock:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...